Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość rosa

Moja nerwica...

Polecane posty

Efcia ja nie pracuje w szpitalu, opiekuje się starszymi ludzmi coś w rodzaju domu dla ludzi starszych i chorych.Kiedyś pracowałam na oddziale dziecięcym wiele lat aż18.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marijke..... Abys byla usmiechnieta w dniu tak waznego swieta. Abys mimo biegu lat, zawsze kochala caly swiat. Abys duchem mloda byla i nic sobie z problemow nie robila W Twoje imieniny, zdrowia szczescia Ci zyczymy, pomyslnosci i radosci, zeby zyc Ci bylo prosciej! 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniołku trzymaj się wiesz że nic Ci nie grozi nic Ci się nie stanie:):):):)staraj sie uspokoić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dana lubisz tą pracę ? ja kiedyś miałam plan i dużo nie brakowało ..chciałam otworzyć taki dom spokojnej starości . Moje dwie sąsiadki już nawet chciały tam ze mną iść . Tylko ten dom był trochę daleko od miasta . Syn jeszcze chodził do szkoły i tak jakoś zwlekaliśmy az facet sprzedał komuś . Długo nie mogłam tego przeboleć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widze ,że nasz śmierdzący troll wrócił.Jak ja za nim tęskniłam .A niołku kopne cię za to głupie gadanie .Mnie dzisiaj kłuje w klatce piersiowej od obiadu i tez mnie to denerwuje .Wcześniej bolalo mnie miesiącami i się do tego przyzwyczaiłam ,ale teraz może to coś innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Efcia ja widze ,że nieżle sobie radzisz .Jak rozwiązałaś sprawe zakupów i trzymaj tak dalej moze sama skoczysz do sklepu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Efcia tak lubię swoją pracę dzięki niej przetrwałam ciężkie chwile, tam zawsze muszę się trzymać nie moę sobie pozwolić na chwilę słabości,nikt nie moż wiedzieć, ze mi coś dolega,czy żle się czuję.Dziwne ale nigdy atakN.... nie złapał mnie w pracy, tam nie mam czasu myśleć o sobie są osoby wazniejsze którymi muszę się zajać.to jest właśnie moja terapia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marijke życze ci by każda łza w twoim życiu była łzą szczęścia a każde słowo które wypowiesz miało kształt serca 🌼 🌼 🌼 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dana widać masz powołanie do tego co robisz ... tak pomoc innym zmusza do myślenia o innych a nie tylko o Sobie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adusia ja zanim chłopa w świat wypuściłam to kazałam sobie pół sklepu do domu dostarczyć :) przeżyję nawet pół roku ! A poważnie to ja jem raczej mało tylko dokarmiam się dobrociami ..jak ich nie ma to nie mam ciągotek do słodkości . A już we wtorek rano syn będzie to uzupełni lodówke :) Radze sobie bo od wielu lat musiałam liczyć na Siebie i na swoje zorganizowanie . Teraz jest lepiej bo nie ma objawów jakie były kiedys ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myśle,ze mam powołanie najgorsza w tym wszystkim jest dla mnie śmierć cięzko to znoszę i zawsz przezywam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dana ja przestałam się jej bać jak ona była blisko mnie jak najbliższe mi osoby odchodziły. Nie rozumiałam tego i się bałam ... ale nie będę o tym pisała . Mnie właśnie to bardziej utwierdziło w wierze w Boga , bo jak byłam w bardzo złym stanie to miałam do Niego żal ..że dlaczego to mnie spotkało ,dlaczego cierpię przez nerwicę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Efcia dzięki❤️ 👄❤️jesteś mądrą osobą i bardzo wrażliwa rozumiesz ludzi masz wielkie serce pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wreszcie skończyłam książkę i jestem pod wrażeniem , bardzo mnie wciągnęła . Ja teraz przechodzę taką terapię jak Anna tylko oczywiście terapeuta ze mną nigdzie nie chodzi pierwszy krok robię z kimś bliskim a potem sama ale nie przywołuję lęku właściwie to nie wiem czy umiałabym to zrobić i chyba za bardzo bym się bała jutro porozmawiam o tym z moim psychologiem . A pierwszą Panią Psycholog miałam też taką jak Anna tylko że nie wytrzymałam z nią 3 lata ale tylko pół roku. Aaa przyślij mi adres na maila jest pod nikiem to wyślę Ci tę książkę jeśli Marijke nie ma nic przeciwko. Pozdrawiam Was Wszystkie Efka❤️ Marijke❤️ Pipek❤️ Netka❤️ MamaJulki❤️ Liduszka❤️ Aniołek❤️ Kasia100❤️ Ada❤️ Rrenka❤️ Aaa❤️ Dana❤️ Iijama❤️ i dla wszystkich których nie wymieniłam bo cierpię na chwilowy zanik pamięci❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×