Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość rosa

Moja nerwica...

Polecane posty

Witaj Liduszka!❤️też mnie tutaj ciągnie muszę wpaść choc na chwilke nawet kiedy nie mam czasu.Zawsze ciekawi mnie co u Was słychać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Liduszka był bardzo pracowity,ale da się wytrzymać,ciesze sie bardzo ponieważ mam cały tydzień wolny.🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny ja naprawde czuje ze jestescie sercem przy mnie.to bardzo mi pomaga. mamo julki przytulam sie do ciebie mocno 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajnie Dana to sobie trochę odpoczniesz i nabierzesz sił, dobra teraz to naprawdę znikam 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też znikam 🌼 Necia ,trzymaj sie pamiętaj myśl pozytywnie a wszystko będzie dobrze.Też miałam ciężki okres w swoim życiu myślę ,że jestemjuż na prostej❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mieszkam też na 3 piętrze, ale u mnie nie jest tak ładnie.Co u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ttttttttttttttttt, troszkę się pogubiłam w tym, co pisałaś - zrezygnowałaś z leku, a co w końcu z terapią? Ale Anafranil to chyba antydepresant, więc takie objawy to normalka, może porozmawiaj jeszcze o leczeniu farmakologicznym z lekarzem? Może Cię uspokoi? Ja miałam szczęśliwe dzieciństwo, ogólnie jestem chyba przewrażliwiona na punkcie swojego zdrowia, za bardzo się przejmuję wszystkimi innymi problemami, mam niską samoocenę. Mój ojciec chorował na nerwicę, a podobno predyspozycje do tej choroby się dziedziczy. Nie jestem ekspertem, ale czytałam, że musi dojść do nałozenia się na siebie kilku różnych czynników, żeby pojawiły się zaburzenia lękowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jutro wpadnie moja przyjaciólka po pracy bo musimy sobie pogadac :) tylko że ona nie chce mi nawet po drodze ..ciastka kupić ..powiedziała że nawet lukru nie dostanę :O bo musimy być ..laski ! Ogólnie to jestem szczęśliwa bo synek wraca , mąż co prawda jeszcze nie dzwonił ale na dniach na pewno się odezwie ... czas spędzam wydajnie i produktywnie ;) i aby do Świąt ! A ty w jakim szpitalu pracujesz ? znaczy na jakim oddziale ? jak to nie tajemnica :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla Marijke:) ❤️ Twoje imię w kalendarzu, To jest Twój szczęśliwy dzień, Poczta kwiatów w korytarzu, Już za chwilę spotka Cię! Życzeń pęki weź do serca, I uśmiechaj często się... Smutków niech Ci nikt nie wkręca, Dziś są imieniny Twe! ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Córuniu a sama jesteś ? Wiesz przecież że wystarczy znany Ci telefon ! sama to wczoraj słyszałam ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×