Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość rosa

Moja nerwica...

Polecane posty

Ada, piszemy o \"mój lęk, mój koszmar\", ale czy to nie Ty przypadkiem jako pierwsza o niej tu wspomniałaś? Z kawką spróbuj, ja zanim zaczęłam się leczyć też jej sobie odmawiałam, ale jak od czasu do czasu się napiłam to paradoksalnie czułam się lepiej, nawet jeśli puls trochę skakał. Daj się komuś wyciagnąc na caffe latte, z pianką i dużą ilością mleka, mniam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A gdzie to nasi meni się podziali dawno ich nie było .Oglądacie może mecz siatkówki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniołku ugotuj mu rosołek to pomaga.Mój zdychał wczoraj cały dzień nawet piwka nie chciał ,ale tak to jest jak ktoś nie ma umiaru -kara musi być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lidiuszka, ja zaraz idę na meczyk, chociaż zwykle oglądam tylko piłkę nożną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rrenka i Efcia dzieki za maile-super.Ja mam juz obiadek gotowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Faktycznie książka jest niezła martwi mnie tylko to ,że to taka skaza ,która trwa bardzo dlugo.Znacie kogoś kto się wyleczył tak całkiem.Moja kumpela tez ma N już pare lat i czesto ma stany depresyjne .Ja bym chciala się wyleczyć i żeby w życiu to do mnie nie wrócilo ,ale czy to możliwe jest?Czasami jestem podlamana tym dlugim leczeniem.Tak bym chciała żyby bylo normalnie ,wyjść na balety ,wypić drinka ,pobawić się jak inni ludzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ada,mnie sie wydaje ,ze calkowicie nie mozna sie wyleczyc.Mozna byc cale zycie na lekach i wtedy jest ok.Ale to nie o to chodzi!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie najbardziej dokucza moja hipochondria.Cokolwiek sie dzieje,to ja juz w strachu i panikuje,nie wierze lekarzom,ze wszystko jest ok.I to mnie meczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Liduszka nie jestem surowa tylko mi żal ,że ja nie moge się uwalić chociaż troche ,a jeszcze mój mąż się ze mnie nabija ,że święta się zrobiłam i mu zazdroszcze i prawda zazdroszcze mu ,że się pobawił.Wczoraj koleżanki mnie rozbawiły -nasza miejscowość jest monitorowana ,a te waryjatki staneły przy kamerze i darły się ,żebym wyszła na spacer obciach na całe miasto,ale są kochane .Lubie je bardzo bo mają szalone pomysły ja też kiedyś takie miałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pipek dzisiaj rano był super program na TVN wlasnie o hipohondri wypowiadał się lekarz otym że powinno się porozmawiać z psychologiem lub z psychiatrą na ten temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bebebebeatka
Jeśli mogę się wtrącić to dodam tylko że jestem w trakcie czytania"Myśl pozytywnie"autorka to Vera Peiffer-super książka,i podobno "Oswoić lęk " jest bardzo dobra ale nie mogę jej nigdzie spotkać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Bebebeatka! 🌼 Dziewczyny, w tym tygodniu w TVN Style \"bądź zdrowa\" będzie o depresji. Z zajawek wynika, że będzie sensownie. Zmykam na siatkę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pipku ja tez jestem hipohondryczką i też nie wierzyłam lekarzom myśle ,że kiedy całkiem uwierze ,że to N to mój koszmar się skończy .Tylko kiedy to będzie.Mój neurolog powiedział mi kiedys ,że teoretycznie nerwica wraca ,a praktycznie gdy jest dobrze wyleczona to nie .Ja nie biore leków i nie zamierzam ,ale czasami mam dość chyba jak wy wszystkie.Musze jakiś obiadek zrobić pózniej wpadne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adula wiem doskonale jak to jest tak samo mi mówią że nawet piwka się nie napijesz nie mam zamiaru każdemu tłumaczyć czemunie , też mialam szalone pomysły i mam dalej a ja się dziwię po kim ma to moja cora

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bebebeatka spotykałam te pozycje w katalogu Klub dla Ciebie ,zastanawiałam się czy je zamówić i czy to nie jest jakaś marna ksiązka .Chyba się na nia skusze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bebebebeatka
Ta o myśleniu pozytywnym jest naprawde super już od pierwszej strony a o tej drugiej to dowiedziałam się na jakimś forum że jest też bardzo dobra a i tytuł taki jakiś sensowny.Mi dużo daje czytanie takich mądrych książek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Liduszka ja byłam tak spontaniczną osobą ,że mójmąż zawsze mówił ,że ma waryjata w domu teraz jak twierdzi zwarjowałam do końca.Tylko gdzie ta moja energia.Kiedy dwa lata temu robiłam prawko 4 razy zdawałam egzamin ,ale nie czekalam tylko jeden egzamin po drugim i wreszcie się udalo każdy mówił ,że mam nerwy ze stali ,a teraz co -wegetacja.Taka zawsze zawzięta byłam ,gdzie te moje siły do walki z tą francą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maryjkie na polsacie ,bo moi oglądają i klną bo nasi coś się opuścili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Liduszka u mnie cała trójka ma coś po mnie jak nieraz zaczną mi szaleć z głupimi pomysłami to czasami myśle ,że oszaleje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz naprawde ide obiad gotować zupke juz mam jeszcze kotleciki i fryteczki na specjalne życzenie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bebebebeatka
naprawde pomaga mi czytanie tej książki,autorka jest psychologiem i rzeczywiście jest dobra w tym co robi książka kosztuje 23,9 to można sobie pozwolić , czyta sie ją bardzo dobrze,jest napisana takim językiem zrozumiałym i wogóle to ją polecam bo czytałam już inne związane z nerwicą , depresją czy pozytywnym myśleniem ale dopiero ta na mnie zaczyna działać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ada, dzięki, oglądałam. Szkoda, ale i tak niesamowicie daleko zaszli :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×