Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość rosa

Moja nerwica...

Polecane posty

No troche korytka im zostawiłem :) ale niech się spieszą. Właśnie zaczynam wykańczać ludzi techniawką :) Mam ochote posłuchać jakąś rąbaneczkę techno trans. Łoooo słońce wylazło !!!! uraaaa. Pieprze dzisiaj latam po mnieście :) musze nowe drzwi w chałupie wstawić. Zgredek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie musi być koniecznie herbatka. Mnie kawa wykańcza - dostaje delirki. Ale może być np coś z voltami hehehe Zgredek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie też wyszło słoneczko :) A ja zamiast czytać ciekawą ksiązke siedzę w necie.... zawsze się tak kończy gdy włączę kompa :) I niestety albo własnie stety dziś siedzę cały dzień w domeczku i się leniuchuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja z voltami nie mogę buuuuu a kawka jest rozpuszczalna i bardzo delikatna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja niby tez voltów nie moge ale ostatnio mam to w d.... wywaliłem tabledy. Co prawda tydzień miałem jazdę ale teraz jest suuuper jade bez dopalaczy i zmulaczy Zgredek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chłopaki idę w końcu poczytać trochę, bo za godzinkę wróci ze szkoły moje dzieciątko i będzie zero spokoju, tylko ciągłe trajkotanie (jemu się buzia prawie nie zamyka) :) Życzę miłego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zamezna26
hej wszystkim ...ja tez nie biore tabletek zadnych no chyba ze diopadnie mnie nerwica to jakies ziołowe zeby sie troche uspokoic i wtedu nie kreci mi sie tak w głowie tak po zatym moj zoładek nie pozwala mi na inne chemikalia.....ale tez nie pije voltow bo na drogi dzien czesie mną jak osiką :D serce mi ma wyskoczyc....a dawno sie nie nie spiłam hmmm moze tego własnie mi trzeba.......na Sylwka tez nie mogłam pic .........ale było fajnie i bez voltow tylko tak dziwnie sie siedzi trzezwemu w towarzystwie w ktorym wszyscy pija hmm... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zamezna26
Zgredek po kawie to ja tez mam delirke ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zamezna26: ja od wczoraj delikatnie drinkuje ale to tak symbolicznie. I prawdę mówiąc to mi lepiej pomaga niż prochy. Tak wiem volty to nie wyjście i ja tak też sądzę. no ale jednak rozlużnia a ja prawie że abstynent. ale czas to zmienić a jescze jak ktos lubi techniaweczkę tansówkę to polecam fajnie nakręca hehehe Zgredek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zamezna26
wiem wiem volty mnie tez potrafią rozluznic.....ale na drugi dzien jak to ze mnie paruje ...ummm to juz nie jest dobrze ...:\

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc robaczki:) wszystkiego dobrego w nowym roku!!! ojoj.. ja fatalnie spedzilam ten caly okres- grypa mnie dopadla i clae swieta i sylw w lozku... fatalnie... dzis 1 dzien w pracy- rano znow atak :((( tak sie balam ! w pracy na haju sie czuje lykam rexetin 20 mg :( nawet skupic sie nie moge auto prowadze jak idiotka! :[ moze nie powinnam prowadzic;/ zaraz chyba spadam do domu bo fatalnie :( w nocy spac nie moge spie pol snem i budze sie codziennie ok 2-3 wyspana! jesc nie moge - nie czuje glodu w mozgu!! zjem cos i to malo jak zaczyna mnie na maxa mdlic chyba z glodu (glod fizyczny???) czy to normalne po rexetinie??? juz niebawem wizyta u psych. ... ciesze sie bo musze sie wygadac! ... doradzcie kochani jak reagowaliscie po rexetinie(bezsennosc, brak glodu)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Nerwuski i Nerwusów ;) Zgredku ja też prosze na adres namiary :) Witaj Mariusz.... Marijke trzymam również kciuki żebś bez zająknięcia wygłosiła referat ... U mnie też wyszło słonko i coś z pogodą sie robi bo wypiłam kafkę i zjadłam tabsa od bólu głowy :O ...może idzie zmiana i będzie śnieg z mrozem .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich.Ja niestety też roztałam się z procentami troche mi żal ,bo lubiłam ze znajomumi posiedzieć i popić , człowiek taki wyluzowany był.A teraz boję się wypić ,bo jak mi się coś stanie to nie będe mogła wziąść tabletki i kto mo wtedy pomoże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czasami mam ochote kupić flaszke pożygać się i wyżygać N i spóścić po niej wode jakieś 100 razy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marijke, trzymam kciuki napewno seminarium wypadnie dobrze, kotu terz zalozylam lapke na lapke ale cholera wytrzymala 3 sek. zgred co ty robisz z drinkowaniem!!!!!!!!!!!!!!!!!!!???????????????????? rozumiem, ze cie nosi, ale czy sobie tym nie wyrzadzisz krzywdy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wkurza mnie ból lewej ręki i barku ręka mi drętwieje mam wrażenie ,że jest bledsza od prawej ,a jak to serce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie pije w ogole zrezsta nigdy nie lubilam % robaczki czemu ja nic nie jem?! czemu nie czuje glodu ?!! kurde.... no i najgorszy fakt ta bezsennosc.. ;/ lipa.. fatalnie bylo rano wyjsc z domu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a teraz z innej beczki witam wszystkich nowoprzybyłych :) miesiąc mnie nie było a tu widzę zmiany persolanhe hehe A i standardowo nowe osoby prosze o foteczki na maila oraz te osoby ktore się migają od wysłania ich a może sobie zrobimy kiedy posiadówkę gdzieś poza domem ?? jakieś grupowe spotkanie ? kurna warto by było sobie poplotkowac tak w realu ada7777: to może być zapalenie nerwu :) przeiwałaś się pewnie wygrzej dobrze bo potem to boli jak cholera. A o adres do czata pisac na maila na ogólnym nie rozdaje :) Zgredek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lola ja mam tak ,że wogóle nie czuje głodu ,a za pare dni zjadłabym konia z kopytami i dużo słodkiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co bierzesz Ada??? ja paroxetyne a spisz dobrze?????? ja w ogole nie czuje glodu wcale zmuszam sie bo mnie az mdli np na wieczor.... :((( co za koszmar ta nerwica! rzucam prace musze pare mies odpoczac moze wyjechac wyleczyc sie! :(((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lola, ja po retexie czylam sie jakby przeciagneli mnie przez brzuch wieloryba,koszmar. teraz jest lepiej, zostalo mi ciezkie myslenie, gula w brzuchu i sennosc z rana. najpierw bralam na wieczor bo mdlilo, ze zyc sie niechcialo, mialam klopoty ze snem i bylam ociezala za dnia , potem zrobilam sobie 3dniowa przerwe, potem zaczelam brac z rana i sen sie poprawil, potem znow 3 dni przerwy no i teraz da sie z tym zyc zwlaszcza, ze ani razu nie chwycily mnie leki,depresja tez dalej, jescze brak mi energii takiej jak dawniej ale jestem na dobrej drodze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh .. no mdli bo jak rodzinka mi mowi\"nic nie jesz\" faktycznie... moze uda sie bynajmniej schudnac!! :/ ale chcialabym przespac cala noc nie budzic sie ;/skupic sie nie moge.. pisac zle czytac zle fatalnie!! biore od tygodnia 20 mg ..efektow pozyt nie czuje wciaz bo mowie rano cala spocona tzrasaca sie jechalam do pracy :((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lola nic nie biore trułam się 8 miesięcy i nic teraz tylko psychoterapia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lola, zapomnialam , zostawilam samochod, wolniej reaguje i nie chce ryzykowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zamezna26
ada7777 wiesz chozy na nerwice z regoły przypisuja sobie rozne choroby i panikuja wiem znam to ....sama tak robie ale tak jak mowi Zgredek to pewnie cie przewiało kup sobie jakasc masc wysmaroj i wygrzej i magnez rozpuszczalny wypij czasami brak magnazu powoduje taki skurcze miesni.....:) a poprostui sie przepracoawałas albo tak to jest przy stresie :)pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×