Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość rosa

Moja nerwica...

Polecane posty

Marijka więc ja już dziś trzymam za Ciebie kciuki.Musi być dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc ada, marijke i inni obecni.ja napewno marijke bede jutro trzymac za ciebie kciuki.jestem pewna kochana ze wszystko bedzie dobrze.poradzisz sobie i napewno bedziesz bardzo z siebie zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ada i Necia, dzięki Wam bardzo 😘 Necia, jak tam Twoje rzucanie palenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobranoc.Ja też bym chciała rzucić palenie ,ale ja lubię palić .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marijke cztery dni wytrzymałam i niestety znowu palę:-(.ale duzo mniej.mam nadzieje ze jak sie uporam z tym remontem i troche bedzie spokojniej to mi sie uda.najgorsze jest to ze gdy rzucasz palenie to masz nieograniczony apetyt.przez te cztery dni ciągle jadłam nawet w nocy wstawałam i cztery kilo przybyło. ale zdrowie wazniejsze i trzeba skończyc z tym świństwem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziń dobry wszystkim. dzisiaj ja zaczynam jak nigdy :-) Marijke jestem z tobą i trzymam kciuki 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Co slychac?Jak samopoczucie.U mnie dzis narazie dobre,ale wczoraj to fatalnie.Prawie caly dzien mialam jakis niepokoj,jakby mialo sie cos stac.Ale to wszystko po snie.Snily mi sie dziwne rzeczy i juz wstalam jakas podminowana.Mam nadzieje,ze dzis bedzie ok.Bo ide kupic sobie torebke-jako prezent od Mikolaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wstawilam obiadek,zaraz troche ogarne mieszkanie i na male zakupy. Zycze wszystkim milego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello wszystkim :) Ja dzisiaj siedzę w domku i odpoczywam. Czyje się nie najlepiej, no ale kto powiedział, że będzie lekko w tym naszym szarym życiu! Tez wstawiłam obiadzik, wszyscy sobie poszli a ja mam luz. UFFFFFF jak spokojnie.... :) Marijke jestes silną kobitką i sobie poradzisz ale na wszelki wypadek tez bede trzymała kciuki :) Juz zaczynam trzymać! Życzę Wszystkim spokojnego dnia 🌻 Narka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mariusz0212
Witam wszystkich i życze milego(BEZ LĘKOWEGO)dzionka;-)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochani, wierzę, że z takim wsparciem będzie ok! Dziękuję 😘 Na wszelki wypadek piję herbatkę antystresową ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mariusz0212
Wlasnie sobie tak pomyslalem-A znacie jakąś osobe ktura się wyleczyla z nerwicy???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello Mariusz, szczerze mówiąc ja w realu nie znam za dużo nerwicowców (nie mówiąc o cholerykach, co nerwy okazują na prawo i lewo). Fakt, ciekawe czy panią N można całkowicie wyleczyć, czy tylko zaleczyć.... Mówią, że można wyleczyć ale czy to prawda??? hmmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mariusz lepiej się zaczernij, bo lubią tu włazić różne nieciekawe trole i mogą się pod ciebie podszyć.. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prawde mówiąc nie wierze że nerwicę można wyleczyć. To jest juz tak zaszyte w psyche że nie da się tego wywalić. Jedynie co to można to opanować i odpowiednio na to reagować. W głowie zawsze siedzą wspomnienia i na jakies zjawisko podświadomnie reagujemy. Zgredek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla zainteresowanych załozyłem czacik co niektórzy adresik już mają :) albo pytać na maila to go wyśle. Nie chce go tu wpisywać bo będa trole trolować :D Zgredek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mariusz0212
Gosiak67-jak mam sie zaczernić??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Zgredek Jak atmosfera w pracy? Dziś o niej nie zapomniałeś hihihi :) No i jak samopoczucie, lepiej? Ja czuję się dzisiaj do d.... ale wierzę,że będzie lepiej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U góry są preferencję ..... trzeba się zalogować!~ I już.... będziesz czarny.... trala!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzisiaj dobiłem do pracy ale musiałem sobie zaspać :D hehehehe A w pracy atmosferka znośna trochę szefa pokąsałem bo podpadał. No i dziewczynom śniadanie wyżeram - tak to jest jak zrobią tościki i zostawią bez strażnika hehehe. Zgredek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prawde mówiąc bym sobie gdzies pojechał tylko nie mam gdzie. Wlazłbym do pociagu telebajki i trochę bym pokursował. Coś nosić mną zaczyna. Nie ma cie jakiegoś pomysła na wypadzik ? Może wlecimy gdzieś na herbatkę ?? Zgredek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja sobie dziś pospałam.... mam urlopik ze względu na mój stan zdrowia. :) Kurcze, zachorzałam ale dostałam antybiotyk i czekam na poprawę... Okaż serducho i zostaw trochę żarła dla dziewczyn hihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na herbatkę powiadasz? :) Hmmmm a ja właśnie zrobiłam sobie kawkę - SZKODA! :) Brawo Mariusz - jesteś zaczerniony ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×