Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość rosa

Moja nerwica...

Polecane posty

Ada, nie śpisz jeszcze? Proszę o poradę - nietsety nie znam, jestem z w-wy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziękuję za wszystkie zyczenia jestem jak zwykle zalatana.. czuję sie prawie o.k nie nażekam i wszystkim życzę SZczęśliwegoo NOwego Roku!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pomimo mojej wagi i grubiutkiego wyglądu..:D bawiłam sie wspaniale w Sylwestra odstawiłam całkowicie xanax i ..opiłam sie ... wyluzowałam całkowicie.... i wygladałam ładnie... podobałam sie chyba bo nawet faceci prosili mnie do tańca i było super.... chyba jestem zadowolona :) teraz ide spac pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Mama Julki niezmiernie sie ciesze ze pokonalas wszystko i moglas dac rade i sie bawic to naprawde sukces Czy Xanax odstawilas na zawsze czy na jedna noc Jak sie czujesz Napisz czy Ci go nie brak Zycze Ci zdrowia i szczescia w 2007 roku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bylam u lekarza dostalam 3 leki na nerwice Biore 2 dzien bo nie moglam dostac w aptece nie wiem jak bedzie ale wieczorem troche mnie puszczalo mze bedzie ok Lekarz powiedzial ze mi pomoze i poprawa bedzie po 2 tygodniach -znaczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniolku moge zostac marysia to nic wielkiego Ja tez mysle ze bedzie dobrze ale jest w organizmie zmiana czuje to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich👄jak samopoczucie po szaleństwach sylwestrowych?u mnie w miare choc depresyjka trzyma niestety :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam te starsze i te młodsze Dzieci :) U mnie sylwek raczej do dupy. Przynajmniej miałem czas na refleksie. I co nieco zamierzam pozmieniać. I chyba znalazłem źródło problemów depresyjnych i pochodnych. No i dzisiaj zapomniałem iść do roboty hehe. Niedawno się doczłapałem i już zrypka od rana hihi. Zgredek PS wszystkiego najlepszego w nowym roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia36
Witam ponownie. Serdecznie dziękuję wszystkim za miłe przywitanie. Byłam u psychiatry i to jednak podobno nerwica. Nerwica depresyjna , ni cholery nie wiem z czym to się je, a mam objawy toczka w toczkę jak opisywanę przez " zapach wiosny" - ( ps. buziaczki ). Dostałam asentrę , i oczywiście ją oswajam nosząc w torebce. jeszcze nie wziełam bojąc się objawów ubocznych. Jak jest kochani faktycznie z tą Asentrą. To psychotrop czy nie????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia36
A-ha , i polecono mi psychoterapię . zaczynam pojutrze. Czy pomoże zobaczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez chora
do marzeny-u jakiego lekarza bylas,bo pisalas cos o neurologu,i jakie leki otrzymalas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkiego naj, naj w Nowym Roku! 🌻 Życzę Wszystkim duuuużo zdrowka, bo chyba tego najbardziej potrzebujemy. 🌻 🌻 🌻 Ja spędziłam Sylwka spokojnie w gronie znajomych i się niestety rozchorowałam. Ciężko mi na piersiach, jestem słaba i nie mogę gadać, chyba mam zapalenie krtani. Dziś po pracy wybieram sie do lekarza... Kurcze wszystko mnie boli! Ślę Wam buziaczki 👄 Papatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to ten rok będzie fatalny ... Właśnie się dowiedziałem że dostałem kosza :) No to znowu jestem do zajęcia (po kolei nie pchać się) :) Ale przynajmniej się wszystko ładnie klaruje.. Pozdrawiam Zgredek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :D Zgredek, głowa do góry, mamy nowy rok, nigdy nie wiadomo, co nam się w nim przydarzy! Marzenko, bardzo się cieszę, że zmieniacie z lekarzem sposób leczenia, i że Ci pomoże :) Trzymam kciuki za Ciebie :) MamoJulki, gratuluję Sylwestra! A jak tam dietka po Świętach? Wciąż tak restrykcyjnie? Gosiak, co to dla nas zapalenie krtani! Przy nerwiczce to jak katar ;) Dziewczyny i chłopaki, biorę się do pracy, jutro mam referat, w piątek mam referat, w przyszły czwartek mam referat... Odkąd zaczęłam chorować, nic nie wygłaszałam na studiach, tak wszystko rozplanowałam, żebym zdążyła się podleczyć... Boję się, bo wiosną raz poczułam się bardzo źle podczas prezentacji, zrobiło mi się gorąco, serce waliło i myślałam, że nie dam rady skończyć. Dałam radę, ale strach pozostał :O Powtarzam sobie, że teraz jest przecież już (prawie) dobrze, może po prostu napiję się dodatkowo meliski. Trzymajcie kciuki jutro między 12 a 14!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello zgredku :) A może właśnie ten ROK będzie lepszy, skoro zaczynasz wszystko od początku? Podobno pozytywne myślenie czyni cuda..... życzę Ci zatem, abyś myślał pozytywnie a wszystko się jakoś ułoży ;) A tak na marginesie - troszkę mnie ubawiłeś stwierdzeniem, że zapomniałeś dziś pójść do pracy..... kurcze ja najchętniej też bym o tym dzisiaj zapomniała, bo czuję się jak zbity pies :) papatki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do kasi 36 asentra to jest antydepresant !!!! nie psychotrop bierz i nie czytaj ulotek ja go biorę już rok i czuje się dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Dostalam drogie leki 3 rodzaje i lek chemia na spanie Nic nie chce chwalic i boje sie cos napisac Testuje je na sobie a moja kolezanka bierze od miesiaca i jest o niebo lepsza Ja wydalam na leki 200 zl ale moze bedzie lepiej Chemy z lekarzem odstawic Xanax Ja bedzie przez 2 tyg poprawa to wszystko Wam opisze jakie leki i gdzie kupic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia36
Dzięki Kasieńko100. Już się bałam , że nikt mi nie odpowie. Serdeczne pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kasiu, już kiedyś wklejałam ten link, ale jeszcze chyba wtedy nas nie czytywałaś, więc wklejam znów: http://online.synapsis.pl. To jest fajna strona o naszych dolegliwościach, lekach, terapii. Polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta strona nie dziala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia36
Działa działa, www.online.synapsis.pl właśnie ją czytałam. Dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzisiaj byłam w gdynii na zakupach ot tak sobie pojechałam i już sam widok ludzi dziala na mnie depresyjnie! jak widze te wszystkie smutne twarze to wyć mi sie chce! i jak tu byc szczesliwym! juz chyba nie wuyjde wiecej z domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Terapia jest bardzo dobra bo mozesz sobie poradzic ja N Cie dopadnie Ja biore leki ktore dostalam w piatek od lekarza neurologa Powiedzial ze cisnienie i serce to z nerw ale zobaczymy. Chcialabym sie tak czuc jak teraz w tej chwili juz byloby dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniolku czyli bylyscie z Kasia 100 razem we dwie ? to super !bylo Wam razniej ,ja tez kce z Wami!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×