Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość rosa

Moja nerwica...

Polecane posty

Gość czesc czy kołatania serca i
takie przytykania, szarpniecia moga byc nerwowe bo wykluczeniu jakis chorób ekg,echo i holter. nie wiem co mi jest :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tu wiekszosc tak ma , jesli inne badania wykluczaja inne choroby to osmiele sie przywitac cie w gronie nerwic. WITAJ jest nas tu troche ciezko bo ciezko ale z tym da sie zyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iiyama no tak ...wlasnie zamowilam miejsca dla moich facetow w gorach ,wiec te slodkie \"do chrupniecia\" dzieciaki z przyjemnoscia wysle aby troche odpoczac ,tzn.faceci na narty a corka na oboz oddzielnie od nich ,maja sie dosc, a ja sie bede byczyc w samotnosci ,luzik! spadam wreszcie na zakupy ,pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
faktycznie komp pozera czas , wychodze po pyszny cieply chlebek. ktorej kupic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Liduszko🌼 jak bede juz wiedziała jak to przesle ci zdjecie,cos tam chyba mam na kompie...zaraz sprawdze poczte czy Twoje doszło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basiu super jestescie dziewczyny jak siostry a widzisz fajnie jak sie kogos widzi a nie mówiłam ile córa ma lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki. :-) córka ma 24 lata. Jest już mamusią. Postarała się zrobić mnie babcią :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej.Ja wysle fotke z domku, bo teraz w pracy jestem a nie mam przy sobie.Zdjęcie dostałam.Fajna kobietka z Ciebie.A jak samopoczucie u wszystkich? Czego wielkiego dokonaliscie na niekorzyść panny N?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam serdecznie Jak dzis samopoczucie bo u mnie tak sobie Zaczyna mnie serce bolec Jestem w trakcie gotowania obiadu i jeszcze mi zakupy zostaly ale to pojde jak wszystko w kuchni obrobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiu zwróciło mi to co ciebie wysłałam i próbuje jeszcze raz Witaj Marzenko pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hexa ja siedze w domu to nie zabardzo wolałabym wyjsc na spacer ale siła wyzsza samopoczucie nawet w normie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiu cos nie tak chyba z mailem bo znowu mi zwróciło wiadomosc moze ty wyslij a ja potem bedzie tam twój mail

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie jest zimno. Mam dziś mało pracy wiec gadam przez gg z domem. Właśnie zakładają nam okna więc tam jeszcze zimniej.........brrr. Coś mnie tam od czasu do czasu zakłuje ale jak siedzę w jednym miejscu ma prawo kłuć:-) Nie zwracam na to uwagi , piszę bo Marzenka wspomniała o kłuciu. Wiecie ja nie dosyć ,że miałam lęki to jeszcze łapałam objawy innych :-) Kiedyś szwagier przyszedł do mnie , bardzo bolało go w plecach , chyba korzonki. Po pół godzinie ja też już miałam bóle i dlatego wiem ,ze to nerwicowe sprawy i staram się ładować pozytywną energią i zdrowiem i w ogóle. Wiadomo jest wiele smutnych spraw. Ja np . bardzo ale to bardzo nie trawię szpitali, nie mogę tam chwili wytrzymać ale co? Musiałam w tamtym roku co trzy miesiące codziennie u mamy bywać. Na dzień dobry rok temu w styczniu, operacja woreczka żółciowego, potem okazało się ,że ma nowotwór(pisze tylko dlatego , bo wszystko jak na razie dobrze się skończyło) . Leczenie, chemia i operacja bardzo poważna. Udało się , nie ma raka. No ale pod koniec roku znowu wylądowała w szpitalu na serce. Skutek chemii. I co miałam zrobić, mdliło mnie na widok szpitali( nadal mdli) ale musiałam i już. Ale staram się oglądać wesołe filmy , chodzić ( choć ostatnio tylko firmowe imprezy) z przyjaciółmi w \"świat\" i brać przykład z ludzi , którzy są na luzie. Wiadomo nerwica jest specyficzna ale ludzi tak zwanych smerfów \"marud\" omijam szerokim kołem. Jetem optymistką w szeroko rozumianym słowie i w każdym niepowodzeniu zawsze znajdę szansę na lepsze! Jej! Jak zwykle się rozpisałam:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pogoda sprzyja spacerom przynajmniej u mnie, nie pada, nawet słonko widać. Ale jeszcze w pracy siedze :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny wy pewnie do 15 w pracy ale to szybko zleci słoneczko swieci super az człowiekowi lzej na duszy i dobrze to na nas działa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Liduszka ! Ja do 17-ej:-( Zimno dziś jak na złość:-) Jak już się jakoś zorganizuję wszystkie Wasze zdjęcia to sobie albumik zrobię:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj adres aga-renka@wp.pl Basiu prosze o fotke i inne dziewczynki tez ,ja sie do swoich zdjec dokopie i pozniej wysle.....bylam na zakupach ,N gdzies w zaspach utknela bo nie popszla ze mna ,troche przytachalam i pozniej jak obieralam ziemniaki to tak mnie rece od lokci w dol opanowala jaks slabosc ,czulam wewnetrzne drgania ,ciezko bylo mi noz utrzymac ,jakies omdlale...juz tak miewalam.....dygotki w rekach kto to slyszal,nie powiem ,zeby to bylo mile ,jakos stracilam humor.....,czuje w lapach jakbym tony wegla przerzucila,ech! co za dziadostwo....jakas slabosc.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale ty radosnie!Wpadlam na chwile bo niedlugo na zebranie ide.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×