Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość rosa

Moja nerwica...

Polecane posty

kliknij dwa razy na moj nick i ci sie powinno wyswietlic ...:) jak nie bedzie to daj znac napisze 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzesc dziewczyny, wyslalam swoje zdjecia. za oknem piekne slonko, zapowiada sie mily dzien.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny! Mam prośbę prześlijcie mi fotki, ja już się totalnie pogubiłam w adresach. Oczywiście te co dostałam sobie już ładnie poukładałam:-) Jak dzisiaj mija dzionek? Mnie fajnie, spokojnie ale jak zwykle zimno:-D Z emotek właśnie skorzystałam , dzięki serdeczne:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iiyama dziekuje za foto...cudowna kicia :) zaraz postaram sie posłac tez swoje foto..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam nerwuski ,u mnie dzisiaj zamieć śnieżna no i zimno jak cholera.Wcczoraj byłam na zebraniu rady rodziców w szkole i wytrzymałam chociaż przed końcem coś zaczełam się łamać,ale pomyślałam o was i było mi lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iiama. Dzisiaj jest zupełnie inaczej na jezdniach, prawda? Dziś bardzo szybko dotarłam do pracy. Przeszłam się tez po zakupy i było bardzo słonecznie. iiama a jak Ty mieszkasz w Łodzi to może się kiedyś spotkamy, co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przesyłam Wam \"desideratę\" bardzo stary tekst ale jakże bardzo aktualny! Mam nadzieję ,ze tu się zmieści.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DESIDERATA ( TEKST ZNALEZIONY W BALTIMORZE) Krocz spokojnie wśród zgiełku i pośpiechu- pamiętaj jaki spokój można znaleźć w ciszy. Tak dalece jak to możliwe nie wyrzekając się siebie, bądź w dobrych stosunkach z ludźmi. Prawdę swą głoś spokojnie i jasno, słuchaj tego co mówią inni, nawet głupcy i ignoranci, oni też mają swoją opowieść. Jeśli porównujesz się z innymi możesz stać się próżny i zgorzkniały, albowiem zawsze będą lepsi i gorsi od Ciebie. Ciesz się zarówno swoimi osiągnięciami jak i planami. Wykonuj z sercem swoją pracę, jakkolwiek byłaby skromna. Jest ona trwałą wartością w zmiennych kolejach losu. Zachowaj ostrożność w swych przedsięwzięciach- świat bowiem jest pełen oszustwa. Lecz niech ci to nie przesłania prawdziwej cnoty, wielu ludzi dąży do ideałów i wszędzie życie pełne jest heroizmu. Bądź sobą , a zwłaszcza nie zwalczaj uczuć, nie bądź cyniczny wobec miłości, albowiem w obliczu wielkiej oschłości i rozczarowań jest ona wieczna jak trwa. Przyjmuj pogodnie to co lata niosą, bez goryczy wyrzekając się przymiotów młodości. Rozwijaj siłę ducha , by w nagłym nieszczęściu mogła być tarczą dla Ciebie. Lecz nie dręcz się tworami wyobraźni. Wiele obaw rodzi się ze znużenia i samotności. Obok zdrowej dyscypliny bądź łagodny dla siebie. JESTEŚ DZIECKIEM WSZECHŚWIATA, NIE MNIEJ NIŻ GWIAZDY I DRZEWA! MASZ PRAWO BYĆ TUTAJ! Z CAŁYM SWYM ZAKŁAMANIEM , ZNOJEM I ROZWIANYMI MARZENIAMI, CIĄGLE JESZCZE TEN ŚWIAT JEST PIĘKNY!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich.u mnie dziś piękna pogoda.basiu z zaciekawieniem czytam każdy twój post.bardzo pomagają mi teoje wpisy.dziękuje ci za to. u mnie samopoczucie dzisiaj dobre.życze wam wszystkim aby dzisiejszy dzień minął wam we wspaniałych humorkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny wczoraj sama połaziłam po sklepach.kupiłam sobie małe prezenty.wczoraj był dzień sekretarki.a ja właśnie pracuje w tym zawodzie.więc do szafki przybyło parę cudnych fatałaszków i coś z biżuteri tez sie trafiło :-) chciałabym codziennie tak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i tak trzymaj Netka! Ja bardzo uwielbiam nowe ciuchy ale ostatnio nie mam za dużo kasy a jeśli już jakaś jest to nie mam czasu latać po sklepach, a przecież to świetny relaks:-) Wiecie co? Weszłam na pierwsze posty, przeleciałam szybko jakieś 10 stron. Ekipa się zmieniła i bardzo dużo kiedyś pisano.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez nieraz basiu sie zastanawiam jak sobie radzą dziewczyny z pierwszych stron forum.może kiedyś nas odwiedzą.miło by było. musze kończyc dziewczynki.do zobaczenia wieczorem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wutam serdecznie wszystkie panie pozdrawiam dziekuje Basiu za miłe słowa w mailu 🌻 Amarylis poslałam wlasnie zdjecia ja tez prosze o twoje Nadzi i Pelasi ja tez podesle pogoda u mnie sliczna słoneczko swieci az miło samopoczucie nawet ok miłego dzionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobrze, ze pod dezyderata byly zdania napisane duzymi literami, bo czytalam z bijacym sercem, ze takie zycie to ideeal, a ja przeciez nie jestem idealna na szczescie . uf ulzylo mi. naturalnie basiu, ze miloby bylo sie spotkac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amarylis nie moge ci wysłac bo zwraca poczte moze ty spróbuj to ja potem podesle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie też do ideału daleko:-) ale desiderata to pozytywny tekst . A w jakiej dzielnicy mieszkasz? Ja pracuję w Śródmieściu a mieszkam na Widzewie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny,zadna nie odpowiedziala mi na moje pytania odnosnie zdjec!Smutno mi teraz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pipek, nie wiem z jakiego programu pocztowego kozystasz, ja z picassy i gmaila tam to wiem co i jak. mozesz tez kliknac zdjatko prawym zapisz obrazek jako i wsadzic do swojego folderu np. w moich dokumentach. tak przynajmniej w mozilli robie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co , tak myślę ,że trzeba będzie zorganizować spotkanie. Pomyślimy o tym jak będzie cieplej. Tak mi się dzisiaj przypomniało coś. Nie ma to nic wspólnego z nerwicą ale właśnie ze spotkaniami internetowymi. Swojego czasu na portalu wp ( chyba w 2001 roku ) stworzyliśmy zgraną paczkę i postanowiliśmy się spotkać. Pierwszy zlot ważniejszy zlot zorganizowała na Panorama Firm, Świetne było to ,że jak już się spotkaliśmy to znaliśmy się właśnie z nicków. Okrzyki typu \" mala\" to to Ty , \"anti\" to Ty było słychać co najmniej co kilka sekund, Zabawa była fantastyczna i dużo było by pisać. Ja zmierzam właśnie do pewnego spotkania w Łodzi, Na spotkania jeździłam razem z moim wspólnikiem i partnerem w interesach. Minęło może kilka lat od pierwszego spotkania , dwa, trzy. Jestem w pracy , obok mnie kręci się Adam - mój wspólnik ( biurko dosyć szerokie) Wchodzi klientka, Pomyślałam to chyba \"teśka\"- oczywiście , że z imienia ani w ząb nie znałam ale nie wiedziałam czy to ona czy nie. Cicho wiec do Adama : obsłuż ją , to chyba teśka z wp. I Adam bierze od klientki książeczkę do wpłaty i zadaje profesjonalne pytanie :-) ( wyobraźcie sobie firma przyjmująca opłaty zadaje takie pytania)( bardzo poważnie mówił) : - wchodzimy na czat ? -klientka zmieszana - no tak - na WP? - klientka zmieszana już mówi tak - a nick mamy \"teśka\"? I w tym momencie ona nas rozpoznała:-) Śmialiśmy się i gadaliśmy bardzo długo. Ale , patrzcie czatowała prawie pod moim nosem, jeździłyśmy na zloty i w końcu trafiła do mnie do biura:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×