Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość rosa

Moja nerwica...

Polecane posty

Widze, że wiele nerwicówek dopadają teraz choroby. Mnie też. Od 4 dni jestem przeziębiona, ale katarek przestaje męczyć. Również kuruje się w łóżeczku, ale też dużo czasu spędzam na necie. :) Trzymajcie się dziewczyny cieplutko! ;* Staram się nie myśleć w tak negatywny sposób. Penie masz rację, gdyby mnie naprawdę bolało w nerkach to zapomniałabym o N. :) Dzięki za wsparcie ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asix uwierz ja wtedy zapominałam nawet nie brałam żadnych leków uspokajających :) Mam nadzieje że nie siedzisz na tych \"zabronionych\" stronkach i jest znacznie lepiej? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I w ten sposób po malutku, z każdym dniem, zbliżamy się do 1000. strony tego forum :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie, Maleństwo, od tych stronek trzymam się z dala. ;) Zdałam sobie sprawę że to nie na moje nerwy. Jestem teraz zbyt słaba psychicznie, choć tak niedawno jeszcze nie byłam. No, ale przynajmniej wiem , czego powinnam się wystrzegać. I jest dzięki temu lepiej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki, Maleństwo ;* Nie wiem jak bedzie z tym snem, mam nadzieje ze nie tak, jak zawssze, czyli z lękiem bólami itp. :/ ale postaram się spać dobrze :) ale jeszcze nie teraz ;P posiedze tu z Wami ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie asix, maleństwo, ado i inni :) Nareszcie koniec imprezy ada M. dziękuje Ci za życzenia...czuje się źle, bo zjadłam ciacho :( jestem okropna, od jutra postanawiam nie jeść ciach) łapie mnie jakieś przeziębienie, boli mnie głowa :( jestem do kitu. Ada dziecko drogie ta twoja niunia dała m i dzisiaj popalić, chcesz to sobie ją bierz :) Jeśli chodzi o moją N to cały dzień mnie męczy, ściskamnie w piersiach, mam krótki oddech :(źle mi się oddycha i boję się nocy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Zuza :) Nie wiem co Ci powiedzieć na to Twoje samopoczucie, mogę Cie tylko zapewnić, że doskonale wiem, co przeżywasz... powtarzaj sobie w duchu, że to tylko psychika i nerwy.. pewnie już próbowałaś wiele razy i nie dawało efektu, znam to... Ale bądź dobrej myśli i pamiętaj że masz nas! Usiądź sobie na łóżku, głęboko oddychaj i czekaj aż przejdzie, pomyśl o tym , jak następnym razem wejdziesz na to forum i podzielisz się z nami swoimi przeżyciami i myślami, które doskonale tak wszystkie znamy. Uwierz, świadomość tego, że nie jesteś z tym sama, pomaga :) trzymaj się, bedzie lepiej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuza to tylko wredna N a nie żadna poważna choroba,nic Ci nie będzie jesteś zdrową kobietką :) Nie myśl o tym,przytul się w bezpieczne ramiona męża albo zacznij czytać książke aż się zmęczysz i zaśniesz.Ja też nie lubie nocy :( To trudno że zjadłaś ciacho ja już olałam swoje wyrzuty sumienia co do batona.Kurcze i tak ograniczamy się w przyjemnościach więc po co jeszcze mam z tego rezygnować ;) Pelasia no właśnie-leciałaś samolotem?! No nie to mi zaimponowałaś:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuza ciacho to jakieś podrzuć ,dziecko to możesz mi oddać ,biorę ją nawet zaraz.A co do twojego samopoczucia to wiesz ,że zawsze możesz zadzwonić ,albo przyjść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już idę spać i mam nadzieje ,że usnę szybko i nic mnie nie będzie męczyło ,czego i wam życze,DOBRANOC.Zuza i nie budż tak wczesnie ludzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, nie przesadzajcie z tym samolotem. Bałam się, ale tylko trochę, bo jak czegoś nie znam, to się nie boję. Z tym ze muszę przyznać, że doleciałam i wróciłam też samolotem, ale więcej nie marzę o tej podróży. Pomagała mi świadomość, że jest tlen i że w razie czego, jak zacznę zchizować, poproszę, by ktoś przywalił mi młotkiem w łeb, a jak się obudzę, będę już na miejscu. Nawet czytałam książkę. Samolot był strasznie mały - kontynentalny, więc na początku poczułam ścisk w gardle, ale mój psycholog trzymał mnie za rękę i jakoś mi się głupio zrobiło. Leciałam, słuchajcie, by mu pomóc w szkoleniu ze stresu. Ciekawe nie? on się nie stresuje, więc nie potrafi mówić z autopsji o objawach stresu, a ja tam każdego zrozumiałam. Miałam własną grupę przez dwa dni i fajnie się bawiłam. Samoloty? - co to dla Was - Ada, Maleństwo i reszta. Witaj Axis i Zuzo! 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) Dzięki za wsparcie jakoś muszę sobie radzić, bo nikt za mnie tego nie zrobi!!! asix cieszę się,że Was mam, fajnie że tutaj trafiłam takie wsparcie nam jest potrzebne :) :) :) maleństwo ja z ksiązką zasypiam a z przytulaniem do męża to mam ostatnio ciężko :) Ada Ty śpiochu gdzie jesteś mam takie dobre ciacho :) zrobiłam tiramisiu a Ty lubisz prawda....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też już idę 😴. żyzcę Wam dobrych snów, a IIYAMIE, by już nie mobilizowali ją na wojnę :) Ada, jutro Ci dokończę jeszcze o tych 15-latkach. Nic nie zauważyłam, kiedy wyszłaś i napisałam wielki monolog - kicha na całego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuzo, mąż milszy niż książka! Mój wpradzie zasypia już po mnie, ale nie narzekam - mam z nim dobrze - to tak do dyskusji dzisiejszej o małżonkach, Ja swojego nawet na 1 dzień bym nie pożyczyła, więc zamknęłam wszystkie okna, by ktoś mi go gołębiem nie porwał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość R W
KURDE takiego numeru to jeszcze nie mialem , od kilku dni boli mnie oko za chwile gardło, dziąsła , głowa w roznych miejscach.powrót i znow to samo, a jeszcze nawet ucho.Czyzby to nie była nerwica a cos innego JUZ SAM ZACZYNAM WĄTPIEC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj pelasiu :) Cieszę się, że się dobrze bawiłaś to jest miło usłyszeć pozdrawiam. ado mówiłam ledwo wstaniesz już idziesz znowu spać..:) dawaj na gadulca Jutro obudzę Cię o 6.30 bo tak się budzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
RW spokojnie, często sami tak się nakrtęcamy jak coś tylko szczyknie pelasiu miłych snów przytul się do swojej maskotki i śpij, niech Ci się przyśnią dobre aniołki w jego ramionach :) Pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobranoc, sciska mnie w zoladku na sama mysl, ze cos mi sie bedzie snilo i jak sie zbudze to nie bede wiedziala czy jestem tam we snie czy tu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniołek21: Moje gratulacje :) To kiedy hokus pokus u ornitologa hihihi (obrączki) Zgredek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HA dzisiaj jestem pierwszy !!! Wstawać leniuchy. Ja nie śpie to inni też hehe Standardowo podpisuje listę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ada7777: co to za handel dziećmi co :) Jakas nowa moda ? nie jestem na bieżąco ? Zgredek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka,wyspalam sie, zadnych upierdliwych snow nie bylo, za oknem bylejak w serdduchu chce mi sie cieszyc nie wiem z czego, nie dociekam niech tak bedzie lubie to.jezu ale lepek ma lekki ,super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej rrenka, ciezki poranek? zgredek my tu nie tylko dziecmi handlowalysmy, slubnych usilowalysmy wyekspediowac, wirtualnie ale dobre i to , chlop z wozu .............. .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iiyama ....ja nie zyje poki co.......siedze .....slucham tej kretynskiej telewizji na 2 programie jakies glupoty gadaja ,Jeju jak mnie wszystko wnerwia!wlaczylam muzyke .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a to dobrze wydawalo mi sie ze masz szewski wtorek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rrenka, mam do wykonania trudny telefon i pismo do napisanie, ktore kompletnie nie wiem jak napisac,no coz jestem dorosla i musze to zrobic, tylko jak pozbyc sie guli w gardle i trzesacych sie kolan.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×