Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość rosa

Moja nerwica...

Polecane posty

iiyama wziełam gorący prysznic, zjdłam pyszny rosołek z klueseczkami z maminej roboty :) mniam. Potem wziełam Lorafen i zrobiłam sobie herbatke czerwoną. Całuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do Zuzy :tak byłam u ciebie na ciachu .ale nikogo nie było,oczywiście w myślach ,a jak robiłaś tyramisu to mogłaś kawałek podrzucić.DZiecko birę w jednym pampersie.Acha masz jutro 15 minut ,bo potrzebuję podwiezienia w ważnej sprawie.Godzina nie gra roli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maleństwo posyłam Ci słonko ,niech u ciebie też świeci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zgredzio tak zaczełam handlować dziećmi chcesz sprzedam ci jedno ,albo dwie sztuki odrazu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich.:):):):) buuuu u mnie pogoda ze szkoda mowić. Aniołek moje gratulacje z okazji zaręczyn :):):):) Samopoczucie takie sobie pozdrawiam wszystich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ada nareszcie wstałaś :) ja jutro dziecino jadę na terapię, ale jak wrócę zobaczymy.. zadzwonię wieczorem..:) a tak swoją drogą mogłabtś się ruszyć i poszłybyśmy nad morze robisię fajna pogoda..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuza ja chetnie poszlabym na spacer nad morze :D hm tylko gdzies 1000 km i 18 godzin pociagiem musialabym przejechac zeby sie dostac do Ciebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na slasku :) niedaleko katowic :) ale pociag jedzie taka trasa \"widokowa\" przez zad.... i dlatego tak daleko i dlugo :) ale autkiem byloby z 9 godzin :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poczytałam trochę bardzo dobrą książkę dla neurotyków: \"Dlaczego nam tak trudno żyć?\". Słuchajcie, świetna - obala tak wiele stereotypów i rzeczywiście podaje gotowe rozwiązania. I umyłam podłogi w całym mieszkaniu, bo nos mi się zapchał, co by znaczyło, że coś mnie uczula. Okna pootwierane, aż ziąb leci - brrr! mam nadzieję, że mi sie odetka, bo oddychać nie mogę. Albo znowu przyniosłam wirusa z przedszkola :( Już 14-sta! dobrze całkiem sobie radzę! 6 godzin za mną i 6 przede mną, a więc półmetek. Mam ochotę na zupę grzybową - chyba sobie ugotuję. Wraca mi apetyt, a więc stres trochę puścił - wciąż bez żadnego uspokajacza, bo Wy nim jesteście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziu, dziękuję za wsparcie - tak właśnie staram się przekonać świadomie swoją podświadomość, ale uparta jak osioł. Cała ja -jak nie widzę w czymś sensu, pakuję manatki i idę sobie. Ale jakoś wytrwam. Przeczytałam fajne zdanie - przynajmniej dla mnie: \"Życie to nie egzamin - nie musisz go zdać\". Matko Boska, pod oknem karetki szaleją, a ja umieram ze strachu - do lasu musze się wyprowadzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuza, ja też chętnie bym nad morze poszła. Woda wpływa na mnie uspokajająco - czasem sobie puszczam w kranie i tak myślę, że chyba sobie akwarium sprawię i będę patrzeć w wodę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pelasia tak trzymaj!!!! :) ada co ugotowałaś dobrego dzieciom??? mam nsdzieję,że pierogi ruskie misiowi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pelasia w aptece są tabl. uspokajające \"walerin mite\" do których jest dołączona płyta uspakajająca, ptaszki, woda i te sprawy... działa kojąco :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuza - ja mam ta plyte :D calkiem fajna :D Pelasia - ja tez nie lubie odglosu karetek brrrr az mnie ciarki przechodza ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
byłam nad morzem mam dosłownie parę kroczków..jest super , ciepełko jakby witała wiosna, wiaterek lekko powiewa....po prostu extra :) :) :) przekazuje Wam trochę jodu i tej fajnef nadmorskiej atmosfery....ja i moja córcia uwielbiamy morze......:) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale zesciue natrzepaly stronek od rana a ja tylko na zakupach bylam hihihi! wyszlam mimo ze mi siue nie chcialo ,myslalam ze zrobie zakupki a pierwszym lepszym sklepiku i choda do domu ,ale nie polazlam dalej i weszlam do ciuchlandu a tam cale tabuny znajomych z osiedla -chcialam dac stamtad dyla ale mowie sobie -nie ,nie wy6jdziesz ,zostan i poszperaj a N niech spada na bambus i jeszcze odezwala sie do mnie znajoma ktorej dawno nie widzialam -pierwsza moja reakcja to uciekac bo poczulam fale goraca ale to tak przez chwilke i juz bylo ok! pogadalysmy bylo fajnie i jeszcze poszlam na bazar ,zlazilam sie ,przytachalam siaty i jestem zadowolona bo wychodzilam z N na ploecach a wrocilam juz sama,ech! ciesze sie jak glupi do sera! Rosolek sie gotuje mniam ,mniam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
❤️ dla ciebie rrenka moge wpasc na rosolek, bo u nas kasza a ja kszy nie lubie a rosolek tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i nie wiedziec kiedy przypalilam kasze, to wszystko przez ten brak wechu co go mam od przed swiat okna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapraszam iiyama bedzie z makaronikiem! angel to fajnie ze sobie wczoraj poradzials a do 18tej juz blisko......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rrenka,jak moglas kolezanke zostawic?????:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem bardzo glodna,bo poszcze troche.Mam ochote na grzybowa u Pelasi.Taka mnie ochota naszla!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
musialam pyszczydlo wstawic w wiadro, bo slnie sie jak pies pawlowa i nie nadazam z ocieraniem ,lece juz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaraz ide z corcia do lekarza!! Zycze milego popoludnia.🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×