Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość rosa

Moja nerwica...

Polecane posty

Czesc!!!!:D Jaco i Zgredek,dzieki za zyczenia!. Bylam dzis u laryngologa i uszy w porzadku.To wszystko z przeziebienia.Dzis mam taki katar,ze szok!Chyba wszystko poscilo,bo i w uszach lepiej. Wpadlam na chwile,bo nie mam teraz czasu.po poludniu zajrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Całkowicie zgadzam się z tym co powiedziała BASIAIJUŻ .wypowiedzi mają być jasne ,konkretne i docierac do czytającego co z tego że ktos zrobi nam wykład czysto naukowy jak do nas to nie dotrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny prosze napiszcie mam iść do tego psychiatry czy nie , czy on jeszcze bardziej mi może zaszkodzic , jak mam się zachowac prosze napiszcie za 2 godziny mam wizyte

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka wszystkim :):):) Bianka mysle że powinnaś wybrac sie do tego lekarza nie wiem jak długo chodzisz ale idz napisz sobie na kartce n o co go chcesz spytać ja tak robilam bo zawsze sie denerwowłam i wiedziałam ze mam sciagę pozdrawiam daj znać jak wrócisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bianko, idż do tego psychiatry i po prostu bądź sobą. jak będzie Ci źle, to na pewno to poczujesz i możesz więcej do niego nie iść, a może okaże się człowiekiem właściwym i na miejscu. Idź Wypiłam kefir i jakoś mi niedobrze po nim. Pipku, od razu pomyślałam, że to od przeziębienia - ja też zawsze mam zatkane uczy i słabiej słyszę. Ale dobrze, że masz pewność. Basiu, zwolnij swoich niewolników i do łóżeczka odespać to balowanie! Jak Ty więc wytrzymujesz czytając te moje przydługie i przynudne posty, skoro lubisz krótkie wypowiedzi? Muszę coś w sobie zmienić, bo ja jestem straszna gaduła: jak zacznę gadać, to nie mogę przerwać i tak jakoś gadam i gadam i gadam. Dotąd całe do popołudnia musiałąm milcze, bo byłam sama, a teraz mam Was i gadam jak nakręcona. :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Liduszko ja już byłam ubrana do wyjści i znów sie rozebrałam bo mam jakies takie głupie przeczucie , ale jak tak mówisz to sie znowu zaczne ubierać syn wróci ze szkoły to mni zawiezie ............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iiyamo, a tamten Tomek to nie mój psycholog. Ja też go świetnie znam i wiem, że on by tak do mnie nie mówił - ktoś się podszył, ale niech mu będzie - pozdrowienia od pacjentki 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bianka, dla mnie pytanie jest retoryczne, sama widzisz , ze masz problemy troche sobie znimi nie radzisz,jesli jego porada bedzie sprzeczna albo mu nie zaufasz to ja zignorujesz i koniec. ale warto uslyszec od lekarza jak on to widzi.🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pelasia , moze pocwicz zwiezlosc wypowiedzi na haiku, jesli uwazasz, ze to twoj problem, bo ja lubie czytac twoje posty🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bianka ile ja razy panikowałam ze nie pójde bo nie warto , z przystanku wracałam do domu , mieli mnie juz czasem dosyc, ale sama zobaczysz pogadaj z nim szczeze to co cie gnębi BUUUuuu u mnie pada deszcz a tak ładnie bylo :(:(:( Pelasia ja tez jestem gaduła i to jeszcze jaka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bianka mysle ze powinnas isc do psychologa - zawsze w razie czego mozesz zrezygnowac ale przynajmniej bedziesz wiedziala ze sprobowalas a jak nie pojdziesz to ciagle bedziesz myslec, co by sie moglo zdarzyc gdybys poszla, a moze by mi bylo lepiej itp - a poza tym moze akurat bedzie dobrym lekarzem i Ci pomoze :) Pelasia ja tez bardzo lubie czytac Twoje posty - zreszta wszyscy fajnie piszecie dlatego tez przepraszam za siebie bo ja czasami nie potrafie napisac tego co chce i wychodza totalne glupoty :) Basiu trzymaj sie dzielnie :) a poza tym mowilas niedawno ze masz swietnie wyszkolona grupe wiec pedz do domu odpoczywac :D Zgredek - rety jak ja Ci tego zazdroszcze - zawsze tak chcialam bez celu gdzies sobie pojechac, nie wiadomo gdzie :) hm moze kiedys mi sie to uda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bianka dołaczam się do koleżanek,aby Cie namówić na wizytę! Idż kochana! Nie rezygnuj! Może byc tylko lepiej,nie gorzej! I nie denerwuj się tak!On jest tam po to,aby Ci pomóz,nie aby stresowac.Buziaki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już chodziłam do psychologa prawie rok własciwie to do 2 i każdy stwierdził że jak się nie wyprowadze od teściowej to nie będe zdrowa ,tylko że wtedy to jeszcze mąż był po stronie swojej mamy teraz juz nie ale i tak ciągle mnie wyśmiewa i mówi że nic mi nie jest tylko mam rozbrykany ogrganizm dzieki dziewczyny jak wróce to wam wszystko opowiem oczywiście jeśli będziecie chciały

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bianka no jasne ze chcę żebys powiedziała jak było trzymam kciuki pa pa :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"rozbrykany organizm\" fajne okreslenie ale czy on wie jak boli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale Wy Szybkoo Piszecie :P ehehe :) Jak mija dzien ???? co do zyczen... bylem 1 :P hehehe Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale świetna strona! http://www.arpegio.ovh.org/ super filmy, animacje straszne! Bawiliśmy sie chyba z godzinę.Zobaczcie sami. Mnie się nie chce iść do domu:-) Tu mi dobrze , trochę mija mi wczorajszy dzień. Ale powiem Wam zaczęło się niewinnie , poszłam do spokojnej knajpy obgadać ważne sprawy i interesy z moim przyjacielem. Knajpa jak knajpa, puszczali cichutko Stachurskieigo i Krzysiek w pewnym momencie wyskoczył : idziemy tańczyć ! W pierwszym odruchu wycofałam sie ale on ,że ma w nosie ich głupie miny i po prostu zaczęliśmy tańczyć. I rozbawiliśmy tym ludzi. Dopiero dzisiaj uświadomiłam sobie ,że dla wielu ludzi jest to post ale czemu ja mam pościć kiedy mnie to nie dotyczy? Bawiłam się świetnie, szkoda tylko ,ze pospać nie mogłam ale teraz już wracam do formy! Bianko! Psychiatra Ci nie zaszkodzi. Zwróć uwagę czy jest terapeutą , bo to ważne.A jak Ci będzie źle przy lekarzu powinnaś określić się jasno. Czuję się tak i tak, bardzo to pomaga. Mam nadzieję ,ze złapałam Biankę jeszcze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to wsumie dla was Buziole !! :) hiihi Kobietki .. Kokietki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
credo starej kobiety poki reka i noga ruszac bede kokietowac bede chocby byl to kamien przy drodze byleby byl rodzaju meskiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka Jako dzieki za buziolki 👄 hi hi hi :):):) miło mi sie zrobiło bo akurtnie wpadł sąsiad mój i dostałam tulipana a meżuś hi hi nawet zyczen nie złożył ale numer :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HI hi ale nie myscie sobie nic o sasiedzie bo on ma 70 lat ale miło mi się zrobiło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\\|/ (@ @) oOO(_)OOo WIDZE CIE @@ Basiu to z tej stronki co podałas fajna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\\|/ (@ @) oOO(_)OOo WIDZE CIE @@ Basiu to z tej stronki co podałas fajna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jej, ale sobie super wygaszacze skopiowałam, uwielbiam wodospady i teraz je mam!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ze strony od Basi
Słuchaczka: - Ja już z nerwów to nie mogę słuchać tych głupot, które wy wygadujecie. Gdybym miała jakąś spluwę, to bym wam wszystkim w łeb wypaliła. o. Rydzyk: - No i widzicie państwo to komunistyczne miłosierdzie, które czasem do nas telefonuje, te esbeckie metody "w łeb bym wam wypaliła". Ech... sam czasem żałuję, że nie mam - jak to ta pani powiedziała? - że nie mam spluwy! Trzeba siać... naśmiewający się z Radia Maryja i moherowych beretów są tak samo głupi jak oni? o. Rzepka: - Tak w pełni się z tym zgadzam, są oni tak samo prymitywni w swoim postępowaniu jak armia starych dewotek. To już przestało być śmieszne, to jest żałosne. Telefon do RM: - Człowiek, który nie modli się i nie słucha Radio Maryja, jest jak to bydle... Słuchaczka RM: - Pierwsze słowa, które usłyszałam na antenie Maria Radyja, to znaczy Radia Maryja, to to, jak ojciec Tadeusz powiedział, ze katolik to ciapa. Bardzo mnie to uderzyło i wtedy po raz pierwszy zaczęłam myśleć. Rozmowa na antenie RM - Boję się potępienia, boję się diabła, boję się wszystkiego. Wszędzie jest diabeł i mówi do mnie. Już mnie nawet księża nie chcą spowiadać.... - No nic. Życie jest piekne, ale trzeba się pchać do przodu. Kulturalnie, ale pchać! Alleluja!! Telefon do RM: - Dzien Dobry, z kim rozmawiamy? - Stanisław Szanowski - Szanowski? - Tak, tak. - Pięknie.... Rozmowy na antenie RM: - Jest dziś u nas w rozgłośni Marcin. Skąd przyjechałeś? - Z Bydgoszczy. - A ile się jedzie z Bydgoszczy do Torunia? - Półtorej godziny. - Jesteś bardzo dzielny, Marcinie. o. Rydzyk: - Jest takie przysłowie: "Jedno jabłko zjedz dziennie, a lekarz będzie z daleka od ciebie". Żydzi to jabłko zamienili na czosnek i teraz wszyscy porządni ludzie są z daleka od nich. Słuchacz RM: - Polaków to powinno się rozróżniać po nazwiskach. Np. Płotka, Kąkol, Krawiec, Hebel... od razu widać, że to prawdziwi Polacy z dziada pradziada... o. Jacek: - Tak, ma pan rację... Tylko z tym Heblem to ja bym dyskutował... o. Rydzyk: - Każdy liberał jest durniem, a każdy dureń - liberałem. o. Rydzyk w rozmowach niedokończonych: - W Koszalinie podszedł do mnie taki jeden i prosi o pięćdziesiąt groszy, a ja musiałem nos zatykać i uciekać... taki był niemyty. Dlaczego oni się nie myją? Kochani, trzeba się myć i siać, siać, siać... bo tylko jak będziemy siać, to zgasimy płomień nienawiści. Słuchacz: - Jak się do was dzwoni, to trzeba pochwalić Maryję zawsze dziewicę... prawda? o. Jerzy: - Tak jest przyjęte. Słuchacz: - Ale to przecież było dwa tysiące lat temu, to skąd wiadomo, że ona jest nadal dziewicą? o. Jerzy: - No... pan sobie musiał dzisiaj nieĄle golnąć. Słuchacz: - Jedziemy właśnie z pielgrzymką rowerową dookoła Polski, a na koniec do Częstochowy i co pięć kilometrów stajemy i odmawiamy różaniec. o. Rydzyk: - To pięknie, tylko czy w ten sposób dojedziecie do Częstochowy w tym roku? o. Jerzy: - Ekonomia to jest coś takiego: mam w domu odkurzacz i muszę się zastanowić, czy odkurzać codziennie, czy też sprzedać ten odkurzacz i za te pieniądze wynająć sobie firmę, która będzie mi odkurzała. Słuchacz: - Wie ksiądz co? Ja myślałem, że my rozmawiamy poważnie, a ksiądz tu jakieś brednie opowiada. A ten odkurzacz to niech sobie ksiądz w dupę wsadzi. Szczęść Boże! o. Rydzyk w rozmowach niedokończonych: - Jest taka gazeta "Fakty i Mity" i wszyscy tam pracujący przedtem pracowali w departamencie czwartym UB. A ten ksiądz, który porzucił kapłaństwo... Ja się modlę za niego i to nic nie daje, bo on jest coraz bardziej jakiś pokaleczony. Na niego to już nawet sierpa i młota szkoda używać... rozmowa na antenie RM: - Proszę powiedzieć słuchaczom, dlaczego zdecydował się pan kandydować w przyszłych wyborach do Sejmu. - Bo Polska jest sprzedawana i tylko Radio Maryja o tym głośno mówi. Jak będę posłem, to w każdym urzędzie, na ulicach i nawet w restauracjach będą wisieć głośniki nadające tylko audycję ojca dyrektora. Bo jak Polacy nie mają żadnych wartości, to niech chociaż mają wartości chrześcijańskie. Jestem też przeciwko eutanazji nienarodzonych dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość R. Firestone
Rzeczywiście piszę książki i na prośbę czytających będę pisał krótsze teksty. Wielu rodziców ma głęboką czułość dla swych nowonarodzonych dzieci. Powściągają się jednak, w miarę jak maleństwo rośnie. Inni natomiast nie mogą znieść nawet pierwszych oznak rozpoznania u swego potomstwa. Nie tolerują zaufania, pełnych miłości spojrzeń i usmiechów, które dziecko zaczyna im posyłać w I roku swego życia. Te spojrzenia rozniecają u rodzica wyobrażenie o sobie, iż jest osobą kochaną i miłą. Te proste oznaki uznania i akceptacji to więcej, niż niektórzy rodzice są zdolni znieść. Przywołują ich własny ból i niepokój, odczuwany dawno temu, gdy w dzieciństwie zdani byli na swoich rodziców, przykre uczucie stłumione przez lata. Gdy rodzice odbierają swemu dziecku miłość, czują się nieświadomie winni, gdyż na jakimś poziomie zdają sobie sprawę, że powstrzymali silny strumień czułości. Poczuwają się do winy również dlatego, że w ich systemie wartosci jest to nie do pomyślenia, wręcz niemoralne, by nie odczuwać tzw "normalnych" uczuć względem własnego dziecka. Założenie, iż rodzic powinien kochac swoje dziecko wywiera silną presję na dorosłych. Byłoby lepiej dla człowieka, gdyby uświadomił sobie, że niemożliwością jest bez przerwy kochać dzieci. Rodzice poczuliby się mniej winni z powodu nieodczuwania miłości i czułości, dzięki czemu mogliby się otworzyć na pełne prawdy i uczciwości kontakty z potomstwem, nie niszcząc jesgo poczucia rzeczywistości. Kończę! I Pozdrawiam. P.S. Nie wiem, jacy są w Polsce lekarze, ale u nas naturalnym jest, że angażujemy się w różne formy pracy, nawet w dyskusje internetowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️Magdziu, poleżałam i lepiej mi już na żołądku. Chyba to ten kefir. O, widzę, że pan F. teraz będzie bronił rodziców. Słusznie, słusznie, może wyleczę się z tej nienawiści! :) :) :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×