Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość rosa

Moja nerwica...

Polecane posty

reniu kontroluj tą cholere. jak poczuje się osaczona to wypierniczy raz na zawsze. ja swoją od wczoraj tez trzymam w ryzach i naprawde nie jest źle. nie moge sobie pozwolić na żadne czarne myśli. wyskoczyłam teraz do sklepu koło mojej pracy i wystałam w trzech kolejkach - mięsny, warzywniak i spożywczy. mały kroczek a jednak daje radość że nie uciakłam, nie zrezygnowałam choć we \"łbie\" się kręciło jak na karuzeli. Reniu ja tam będe napewno w tym bagażaniku, tylko otwórz chciaż raz w drodze co bym tchu mogła troche złapać :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello wszystkim obecnym i tym, którzy jeszcze tu nie dotarli ;) Dzis znowu rozsyłam dobry humorek i troszeczke pakuje do torby na ewentualne ciezkie czasy (na zapas-moze kiedys i mi bedzie potrzebny) Neciu, do Ciebie przesylam duzą dawke sily abys dzielnie walczyła ze swoimi wątpliwościami. Mam książkę \"Potęga podświadomości\" i tutaj jest napisane, że: ....\"Twoja podświadomośc zna rozwiązanie wszystkich problemów. Jeżeli przed pójściem spac zasugerujesz jej:chcę zbudzic sie o 6 rano - zbudzi cie punktualnie ...\" ...\"Twoja podświadomosc ukształtowała twoje ciało i potrafi także leczyc jego niedomagania. Zasypiaj co noc z przekonaniem, ze cieszysz sie całkowtym zdrowiem, a najwierniejszy sługa, podświadomośc, posłucha twojej sugestii.\" ....\"Nigdy nie mów :Na to mnie nie stac ani: tego nie potrafie. Twoja podswiadomosc bedzie cie trzymac za słowo i zadba o to, zeby naprawde zabraklo ci potrzebnych srodkow albo umiejętności.\" ....\"Prawo życia i prawo wiary są jednym i tym samym. Wierzyc to myślec, myślec w duchu. Nie wierz to znaczy nie myśl o niczym, co mogłoby urazic cie ablo ci zaszkodzic! Uwierz w uzdrowicielską moc swojej podświadomości. W cokolwiek żarliwie uwierzysz, spełni się w tobie i dla Ciebie!\" ....\"Zmień nawyki myślowe, a odmienisz swój los!\" Widzisz sama - tylko trzeba nauczyc sie jak to zrobic, aby nie wątpic..... Trzymam kciuki - i proszę o kciuki! 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc ammarylis. Sarbinowo - tam jeździłam co roku na wczasy. uwielbiam tą mieścinke, w Mielnie już za dużo ludzików jak dla mnie. Ja pojade ale dopiero koniec sierpnia jak mój facecik z kolejnej trasy wróci. teraz jak przyjedzie będą mi robić kuchnie i troche jeszcze rzeczy w domu do zrobienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiak trzymam kciuki za ciebie. już się cieszę że zakupiłam tą książkę po przeczytaniu fragmentów. dzięki za twój dobry humorek ja tobie też wysyłam. Z tym fragmentem w pełni się zgadzam ....\"Nigdy nie mów :Na to mnie nie stac ani: tego nie potrafie. Twoja podswiadomosc bedzie cie trzymac za słowo i zadba o to, zeby naprawde zabraklo ci potrzebnych srodkow albo umiejętności.\" to prawda niestety...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka gosiak i ammarylis! masz racje Gosiu ,ja wczoraj idac spac nakazalam swojej glowce ,ze mam spac nie na brzuchu tylko na plecach i tak bylo,dzieki temu dzis mnie krzyz nie boli jak wstalam to od razu a nie niemal na czworaka jak przez ostatnie dni ammarylis dobrze ,ze piesek dostal antybiotyk na wszelki wypadek a i tak wszystko zalezy od tego jakie kleszcze sie przyplataly:( moj tez mial kleszcze jak go wzielismy 2 lata temu ze schroniska ale na szczescie jest wszystko ok! czy Twoj piesek ma obroze przeciwkleszzcom?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Neci cos sie uparlas na ten bagaznik:D .jedziemy we dwoje ,ja zawsze z przodu bo musze na droge sie gapic ,wiec kochana z tylu masz cala kanape mozesz sie polozyc i klima jest to bedzie milo! :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hi Reniu i Ammarylis - z Netką się już przywitałam :) Wiecie dziewczyny - w tej ksiązce są takie oczywiste prawdy - proste ale bardzo trudne do realizacji w życiu ... niestety... Musimy trzymac za siebie kciuki ;) i krok po kroczku probowac sie zmieniac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie wywiesiłam pranko - ale się niestety chmurzy. Mam nadzieje, ze wyschnie :) Ja jestem teraz na chorobowym i nie ukrywam, ze troche sobie odpoczywam od stresów dnia codziennego uffff Witaj Liduszko 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiak to tak jak ja mam dwa tygodnie wolne bo rodzice chlopca co go bawie maja urlop U nas tez zachmurzone ale i dobrze nie ma upałów prańko wywieje napewno :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) :) :) Liduszko u nas niestety nie wieje buuu ;) Nawet gałązka się nie poruszy - leniwiec jeden ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rrenko ...to my z Necią na tej kanapce będziemy siedziały ..tylko nie oglądaj się co chwilę :) bo mąż pomyśli że dziwnie sie zachowujesz :) Ja mogę jechać długo i daleko :) To widzę ze dziś wielkie prania już porobione :) u mnie też jest wiatr i nie jest za ciepło i chyba jest trochę wilgoci w powietrzu bo pranie słabo schnie . Ammarylis to bym Ciebie nie znalazła :O Neciu miło czytać jak masz siłę i energię i uśmiech ..chociaż jest tak czasami ciężko , ale dzielna jesteś i robisz dużo dla Siebie . Gosiak ja stale trzymam kciuki za Was wszystkie :) i niedługo chłop mnie z domu wystawi bo nic z tego powodu nie robię ..tylko trzymam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i sie ciemno zrobilo i grzmi i slonka nie ma:( a moja sunia juz sie trzesie pod komputerem az mi nogi chodza od jej febry:( jak mi jej zal ,ze ona sie tak boi ,wolalabym jej zabrac tego stracha:D bo ja go juz dobrze znam i sie go nie boje ...a ona bidula! moj syn juz w sobote wyjezdza na oboz sportowy a corka 9 lipca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak w W-wie burza to niedługo przyciągnie do nas..... brrr Tylko zeby moje syniątko zdążyło wrócic ze szkoły ! Przyślijcie trochę wiatru do mnie, bo u mnie parówka a wiatru zero!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem wypiłam kawke z sasiadka bylam na zakupach i padam u nas tez okropna duchota cos sie zbiera na burze Gosiak to ty mieszkasz nie daleko Warszawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas czarno znow sie zrobilo i leje:( ja chce slonko! moj syn zaliczyl historie,uffff! :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dzis nie spalam do 3 w nocy cos nie moglam zasnac i od rana jestem rozdrazniona Wzielam PERSEN czy to pomoze Co robicie jak nie mozecie spac pomozcie mi jestem bezradna JA TEZ CHCE SLONKO I DOBRZE SIE CZUC LUBIE SLONECZKO CO to jest AFOBAM czy ktoras z Was brala i pomaga Moze lepsze od XANAX Ciesze sie ze u Was juz okres urlopowy i wyjezdzacie ja nie dam rady ale wy korzystajcie Maz chce gdzies pojechac ale ja klapa do bani

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marzenka60 ja brałam/biore afobam i bardzo go sobie chwale-ostatnio inny lekarz w przychodni zaproponował mi zmiane na xanax ale to jest dokładnie to samo tylko inna nazwa handlowa to alprazolam i to alprazolam(ta sama substancja)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
xanax jest podobno nowszej generacji-ale jak porownywałam ulotki to jota w jote to samo-dawkowanie etc- wzielam ten xanax na probe ale zazylam dopiero 2x po 0,25 mg-działanie takie samo jak afobamu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marzena 60------ ja jak czasami nie mogę spac, to po prostu leże. Nie myślę o tym , że koniecznie muszę iść spać, bo wtedy skutek jest odwrotny. Najgorsze, to leżeć w nocy i myśleć: o Boże czemu jeszcze nie śpię, przecież muszę jutro wstać 5;40. Jak w tej chwili nie zasnę to będę nie wyspana, a wogóle to dlaczego jeszcze nie śpię ...i tak w kółko. Ja staram się myśleć: ok, nie śpię , no to nie. Poleże sobie. Wcale nie muszę zasnąć w przeciągu następnych 5-ciu minut. R.ownie dobrze moge zasnąc za pół godziny, a leżac tak z zamkniętymi oczyma i tak wypoczywam. Leże tak, powoli się uspokajam, rozluźniam i zaraz śpię:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AFOBAMKA dzieki za informacje wiec nic nie wniose nowego jak zamienie xanaX NA AFOBAM JAK dlugo bierzesz AFOBAM bo ja okolo1 roku i chyba sie przyzwyczailam bo na mnie nie dziala biore wieczorem 0,5 mg bo tak chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WANILJA JEST to koszmar jak nie mozna spac ale mysle ze to od pogody zalezy dzis jest nagla zmiana i dlatego jest mi zle ale mam WAS i wsparcie od WAS duze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kokardka 25
dziewczyny ale dzis duzo pisalyscie:):):) chcialam powiedziec, ze jestescie dla mnie terapia i mysle o was w ciagu dnia. dzisiaj jakosc zycia byla srednia, bo wciaz mecza mnie mysli i strach. chodzi za mna i po prostu psuje mi dzien. boje sie jutra, pojutrze, lipca sierpnia, tak bardzo ze nawet nie jestem w stanie sie bac wrzesnia bo bym zwariowala. chociaz staram sie nad tym panowac. najwiekszy strach o to, ze podejmuje zla decyzje, ze zmarnuje zycie... musze sobie uswiadomic, ze zmarnuje je ciagle myslac o tym, ze nie daj boze mi ucieknie przez palce. narzeczony dzis podnosil na duchu, chyba dorasta. jak dobrze, ze jest. 🌻🌻 ata27 ja tez jestem tu calkiem nowa i tez czasami czuje sie jak intruz, ale dziewczyny sa naprawde otwarte i cieple. i rozumieja jak nikt inny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marzena przestań
pisać cały czas o xanaxie,czy ty nie widzisz że wszędzie piszesz jedno i to samo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×