Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość rosa

Moja nerwica...

Polecane posty

KOKARDKA DLACZEGO sie dreczysz czyms co jeszcze nie istnieje Musisz starac sie zyc dniem dzisiejszym to bedzie ci lzej JA jestem starsza od Ciebie i nie moge sobie poradzic bo mam duzo klopotow na codzien ale Ty mysl o sobie i narzeczonym Nie marnuj swoich mlodych lat na rozmyslanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kokardka 25
azebym to ja wiedziala dlaczego. boje sie ze cos spieprze i tyle. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marzena60 ja brałam ok 5 lat ale tak z przerwami i raczej małe dawki 0,25 -0,75 max-pozniej zaszłam w ciaze i jak karmiłam 9 m-cy to było ok(pisałam o tym kilka stron wczesniej) teraz niestety wszystko wrociło:( nie mam jeszcze pewnosci bo dopiero 2 x łyknełam ten xanax ale wydaje mi sie ze działa minimalnie dłuzej(pisze tutaj o zwykłym xanaxie -nie o tym o przedłuzonym działaniu) wiem ze szybko uzalezniaja w/w leki ale mysle ze przy tak niskich dawkach uzalenienie nam nie grozi-mam taka nadzieje:(a w tej chwili nie funkcjonowałabym bez afobamu-z tym ze na wieczor przewaznie nie biore bo wtedy czuje sie ok napisze jeszcze tylko ze mialam zalecone 0,5mg -3 x dziennie -ja to zmniejszyłam sama do 0,25 np tylko rano-ale jednak musiałam \"dołykac \"jeszcze 1 tabletke tak zeby miec 0,5 wziete -najczesciej wystarcza mi to zeby sie dobrze czuc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rozumie cie nie wiadomo ktory jest mocniejszy i bardziej przyswajalny Kolezanka bierze AFOBAM i teraz wie ze zyje a brala inne leki ASENTRE i jeszcze cos to myslala ze nie dozyje nastepnego dnia ale jakas pomaranczowa sie mnie tyka przeciez to forum o nerwicy to niech spada i nie zabiera glosu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marzenka zawsze mozesz sprobowac z afobamem-najwyzej wrocisz do xanaxu wiesz -moze to nasza podswiadomosc-w sensie ze ja teraz licze bardziej na xanax niz na afobam a najlepiej zebysmy nic nie musialy lykac.............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JA biore sporo lekow wiec nie chcialabym sie tak truc ale nie moge sobie radzic sama - ciezko najgorzej ma ze sercem boli mnie lewa reka i cala lewa strona a w srodku jestem rozdygotana sama wiesz co to za zmora ale moze kiedys nam to przejdzie i znow bedzie ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mnie to deszczysko tak zmulilo ,ze sie przespalam ,teraz jestem do d...:( ide prasowac. Trzymajcie jutro kciuki za moj wyjazd-od 10tej caly dzien:D...klapa bagaznika jakby co bedzie uchylona:D:D:D PA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale tak naprawde to jest to samo bo mi lekarz napisal na recepcie alprazolam i moglam zdecydowac w aptece czy chce xanax czy afobam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ROZUMIE Afobanko chyba zostane przy xanax bo wiem ze przy chorym serduchu mozna go brac RENKA udanego wypoczynku zycze i wiedz ze ja tez jestem w bagazniku i od czasu do czasu zobacz czy zyje bo bedzie nas tam duzo i ciasno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MAMA JULKI ADA PIPEK I JESZCZE INNE DZIEWCZYNY gdzie jestescie BASIENKO TY TEZ JUZ NIE CHCESZ NAS ODWIEDZIC przeciez my potrzebujemy Waszego wsparcia i pomocy barzo prosze odezwijcie sie choc na chwile

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pobudka wstać koniom wody dać!!!!!!!!!! Przeczytała zaległości i fajnie piszecie Kokardko ty to jesteś poetka bardzo mi się podoba ja też pisałam wiersze. Dziewczyny juz po wszystkim. Zakończyłam trudne sprawy i będę miała wiecej czasu dla NAS. Teraz spadam. Pozdrowienia i miłego dzionka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odprawiłam dzieciątko do szkoły, zrobiłam sobie kawusię i jestem..... ;) :) :) :) Rrenko - bezpiecznej drogi! No i trzymam kciuki abyś była dzielna. Ja niestety z bagażnika nie skorzystam, ponieważ panicznie boje sie jazdy autem i wyjeżdżam tylko wtedy, kiedy to jest naprawde konieczne.... Taki już mój los. Ale dziewczyny się deklarowały, wiec nie będziesz osamotniona.... ;) Wszystkim ślę poranny zastrzyk pozytywnej energii. 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka Marzena Gosiak i Jagoda🖐️ witam wszystkich u nas pogoda super Gosiaczku ja ju tez po kawci jestem i obiadek pichce miłego dzioka :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Liduszko :) Tez pichcę obiadek. Moje dzieciątko właśnie wróciło ze szkoły i nawet pogoda sie trochę poprawiła. Tylko zaczęła bolec mnie głowa..... Chyba to wpływ zmiennej pogody...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiaczku moja corcia zrobila sobie 1 raz wagary i nie poszła do szkoly ale oczywiscie juz jej w domu nie ma ciepełko pomału sie robi juz a gdzie inne nerwusiatka sie podziewają :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich ..🖐️ Listę podpisuję :) naprawiłam zamek u matki :) z pomocą sąsiada i poszłam sobie za mój śmietnik :) wyszło u nas słonko , ale jest trochę wiatr :) Rrenka cały czas jestem z Tobą ..❤️ Miłego popołudnia dziewczyny ...🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich Netka jak zyjesz? bo ja żle Liduszka czy twoj optymizm cie nie opuszcza Renka i Efka ? kurde jak ja sie mecze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka Mazanek witaj dawno cie nie bylo ja troche dzisiaj w dołeczku ale mam nadzieje ze sie wyjasni wszystko nic nie robie bo nie mam na nic ochoty a co z tobą czemu tak sie czujesz buziolki przesylam pozytywną energie :):):) Czesc Necia🖐️ i Wanilja :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mazanku co się dzieje ? Neciu czy myślisz ze Rrenka nas dziś wypuści z tego bagażnika ;) Lidziu... słonko nie martw sie na zapas może ułozy się po Twojej myśli ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewcia wlasnie dzwoniłam i jade w piatek lub w sobotę i po tyle nerwów bylo ale zawsze tak mam buziolki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie, pisze tylko zebyscie wiedzialy, ze pamietam o Was i co chwila was podczytuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wrocilam z pracy i jestem zmeczona ale postanowilam do WAS wpasc na kawke i pogac jestem tez poddenerwowana ale moze na upal ktory ma byc Zle sie czuje ogolnie A CO U WAS wszystkie widze zadowolone i usmiechniete az milo czytac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×