Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość rosa

Moja nerwica...

Polecane posty

Pipuś to odbierasz już tą zieloną lnianną sukienkę ? ;) Co do fotek to oczywiście też jestem za ... więc Nowe dziewczynki wysyłać ... mój adres meilowy ..efka.gd@wp.pl w zamian odsyłam swoje :) acha bo my te bardziej zaawansowane :)już znamy się i mamy całe albumy z fotami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kala7
Hej!Jestem tu pierwszy raz! Mam dziwny przypadek po 2 piwach mnie zupełnie rozłożyło,przez 4 dni spałam, nie moglam dojść do siebie, byłam na pogotowiu,badania nic nie wykazały,ale jesc nie mogę.To już trwa m-c,co zjem to wymiotuje,mam jakąś blokadę.Psychiatra zalecił branie rexetinu,a ja po nim jestem śpiąca, tylko bym leżała w łóżku,nie mogę wstać.Wogóle nie czuję głodu i pragnienia.Mam jakąś taką ciężką głowę.Czy ten lek jest dobry?Napiszcie coś błagam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam jestem juz ALE rozgadalyscie sie do poznego wieczorka Jagodka synek ma 24 lata to wiek doroslej osoby odpowiedzialnej za czyny i slowa Zwonilam do BASI I JUZ jest w dobrej kondycji i chwilowo nie ma czasu nas odwiedzic Jest wspaniala kobieta i napewno jest w stanie kazdej pomoc jak tego by potrzebowala Ania nie wiem co to codzienna wizyta pijanego meza Moj przychodzi czesto ale nic sie nie odzywam bo wtedy jest awantura Mecze sie ze swoimi problemami i musze tak zyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Marzena
a po co mialaby tu pisywac Basia ona jest zdrowa i do tego kazala odstawiac leki bo sa zle ,tez mi porada!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NAM POTRZEBNE JEST WSPARCIE A NIE LEKI a BASIENKA umie nam je dac Kaz da wie co dla niej jest dobre czy leki czy rozmowa czy jedno i drugie ale pogadac nie zaszkodzi CZY pomagac nam maja tylko nerwuski czy wszyscy NIKT nie wie czy jego to nie dotknie My tez bylysmy szczesliwe i radosne do pewnego monentu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Marzena
ale o co Ci chodzi.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dopiszcie mnie na ta liste, bo ja sama nie umiem , a jestem jedna z Was, .........Beatea lat 34, nerwica lekowa, ataki paniki, depresja....Nowy Jork (oryg. Bialystok). Dzieki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Marzena
piszesz jak poturbowana bez ładu i skladu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rrenka37, sorki dopiero zauwazylam Twoje pytanie, mieszkam w Nowym Jorku, a pochodze z Bialegostoku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki ata27, Tobie rowniez buziaki, i wszystkim ..........Efka43, tak ze Stanow klikam........a liduszka kiedy wraca? czy ktos wie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Liduszka pisała mi na gg że jedzie w Bieszczady na 2mieś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny!beatea ,ata,marzena i kto tam obecny!🌻👄 Beatea to Ty daleko od nas:D to u Ciebie blady swit dopiero?:D o rety objadlam sie i nie chce mi sie nic robic.....musze doodkurzac moj pokoj ale mam lenia:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bisy
czesc dziewczyny,,, chcialabym sie was poradzic..mam bole glowy tylko z lewej strony, ostatnio doszly mi zawroty glowy, jestem jakas oslabiona, nerwowa bardzo:D czy to moze byc nerwica??? a dopiero za tydzne mam wizyte z neurologiem..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a no wlasnie Lidzia wyjechala na cale wakacje do mamy i siostr,nie bedzie sie nudzic:D bedziemy tesknic!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andziusia........24............nerwica natręctw..............Berlin Pelasia 78........29............gorafobia........................War szawa Hexa..............29............nerwica lękowa.................Gorzów Punca24..........24............nerwica natręctw..............Sosnowiec Basiaijuz.........46............nerwica lękowa- była...........Łódź Liduszka.........37............ner. lękowa.agorafobia........Jaworzno Pipek.............44.............nerwica lękowa..................Warszawa Netka30..........32............nerwica lękowa.depresja .....Włocławek MamaJulki........30............nerwica lękowa,depresja..... małopolska Dana39...........40.............nerwica lękowa..................Kujawy Efka43............43.............n.lękowa , agorafobia..........Gdańsk Iiyama(Tunia)...50...deprecha z napadami lęku panicznego....Łódź Rrenka037.......39.....nerwica lękowa z deprechą...........Warszawa Marijke...........23......nerwica lękowo-depresyjna.........Warszawa Aniołek21........21..............nerwica lekowa................. Poznan Ammarylis .......46 ......nerwica lekowa z agorafobią.... Ostrów Wlkp Olabasia.........52...............nerwica lękowa..............Warszawa Zgredek.........31......................depresja........ . ..............Konin Tamara...........35...................agorafobia........ ..............Śląsk Starababa........59................n.lekowo-depresyjna.. .Gorzów Wlk. Zuza..............35.................nerwica, depr................Dziwnów Maleństwo........29................agorafobia........... ......Warszawa Marska...........42............nerwica lękowa....................Kujawy Jagoda...........45...................nerwica lękowa...........Katowice Marzena.........47..................agorafobia.......... .............Łódź Ada7777.......36........n.lękowa, agorafobia,hipochondria..Zach.Pom. Angel61......... 27...............nerwica natręctw i lęki....Warszawa Magdziapek.......25...........n.lękowa.......... .................Śląsk Kasia100...........43...........n.lękowa.......... .............Poznań Nadzia26...........27............n lękowa............................ślask Asix90...............17......n. lękowa (n. serca)...................Toruń nusia 35.............35.......n.lękowa i inne.........................Kraków Bianka...............39.........n.lękowa, hipoch................okol.Gliwic Sloneczko.mw......24.......nerwica lękowahipohondria.....Wrocław DUSIKA ..............34 nerwica depresja i inne................WROCŁAW GUNIA24......24.......nerwica lekowa i hipochondria.............TCZEW diabel-na-obcasach.....23.......n.lękowa .................. Biała Podlaska goofer1982.... 25.......n.kękowo-depresyjna..............Częstochowa Jaco20 ........20...........n.lekowo-depresyjna..................Wr oclaw Amiga_Gdynia......21..............n.lękowo-depresyjna ........Gdańsk mazanek...........35..............nerwica lękowa...............kraków kitti77..............30............nerwica lękowa,........świętokrz bzium.........24.........n. lekowa, n. jelit, hipochondria!......wrocław Afobamka........30.......nerwica lękowa.................podkarpacie Ania ..............36.......nerwica lękowa.................Tychy Agais..............29.......nerwica lękowa.................Keflavik kokardka 25.......26......n lekowo - depresyjna ............ Slask Beatea.... 34......nerwica lekowa,panika ,depresja.....Nowy Jork( oryg.Białystok)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bisy
dostane odpowiedz, czy to forum zaminiete , tylko dla wybranych....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kokardka 25
droga bisy, to najprawdopodobniej migrena - wlasnie jednym z glownych objawow migreny sa jednostronne masakrujace bole glowy. polecam lekture. http://doz.pl/index.php?co=6&akcja=artyk&var=104 osobiscie uwazam, ze na migrene bardzo skuteczna jest akupunktura. ale obowiazkowo idz do neurologa!!! dowiesz sie czy to na pewno migrena czy cos innego duzo zdrowka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
weteranki napewno Ci powiedzą .ja mam zadne doswiadczenie, lekarzy omijam szerokim łukiem (Jagoda mi pewnie udzieli niezłej reprymendy ). Tu są naprawde kochane baby i napewno doradzą. Cierpliwości nikt nie jest na forum non-stop:) Trzymaj sie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bisy
dzieki:) niepewnosc jest najgorsza..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wpadlam do Was na sekundke............pragne serdecznie Was pozdrowic ..........dziewczyny jestescie kochane..........dziekuje za meile........bede miala lepsza psyche i czas to napewno bede tu czesciej buziaczkiiiiiiiiiiiiiiii dla wszystkich.............jestem zawsze myslami z Wami.........Ola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wrocilam z zakupow.Udaly sie. Efcia, tak to te zielona ,lniana sukienke odebralam.Jest swietna. Prosty,ale lekko dopasowany kroj,taka przed kostki z rozcieciem z boku na szerokie ramiaczka. kupilismy corci kilka ubran na wyjazd,bo wyrosla z wiekszosciSobie kupilam szorty i t-shirt-braz.Do tego zakupy spozywczo-higieniczne. Troche deszczyk popadal w czasie drogi. Renia,no ja tez nie siedzialam w domu caly czas-wychodzilam z NNNN i lękiem,bo tez musialam./po corcie do szkoly i na zajecia/Jak mialam wyjsc to juz mialam rozne objawy.A teraz to jest ok.Juz jest normalnie. a Efcia ,nie wiesz,co z Aniolkiem? Witaj Olabasia!!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich. U nas dzis pada prawie cały dzień i jest wspaniale chłodniutko :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie wrocilam z GLOBI przezyla spory atak ,bylam bliska omdlenia i ucieczki.....wcale nie jestem dumna ze wytrwalam i nie zwialam ,jestem wkur.... tak na ta zafajdana malpe NNNN jak nie wiem co!!!!!! ze zlosci zzarlam prawie 1 l lodow!!!:( i jak ja tu smiem cos komus radzic jak sama sobie z tym gownem rady nie daje ,wraca jak bumerang!:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Renia,nie smuc sie i niedenerwuj.NNNNN i tak, tak czesto Cie nie odwiedza!!!!Swietnie sobie radzisz-naprawde!!!:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×