Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość rosa

Moja nerwica...

Polecane posty

Afobamko witaj wszystko doszło Te dachy to zmora wszystkich Mój taras przecieka do garażu i ciągle z tym problemy Uszczelniamy drogimi mateiałami a ta woda i tak gdzieś znajdzie ujście. MASAKRA dziś leje zobaczymy co będzie jutro nara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kierwnicza : no właśnie dusimy w sobie złość, niezadowolenie, smutek, irytację i inne negatywne emocje a one znajdują sobie ujście w ciele objawami somatycznymi. Uwolnienie tych energii to szansa na wyzwolenie tylko nie jest to łatwe . Sama rok chodzę na psychoterapię i wiedzę efekty ale jeszcze małe. Chociaż z drugiej strony ważne że są. Dziś zrobiłam sobie zdjecie aury na targach medycyny niekonwencjonalnej i byłam sama zasokoczona bo widać jak aura odbudowuje się i dostaje lepsze kolory. Bardzo mnie to podbudowało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem takim poszukiwaczem i badaczem naszej choroby. godzinami czytam na temat emocji i wszystkich jej komponentów i moja teoretyczna wiedza jest ogromna gorzej z praktyką. wiem już wile o mechanizmach psycho-fizycznych tej choroby, to na pewno pomaga poradzić sobie z objawami. Zrozumieć co się dzieje i że nie należy sie tego bać. Wiem też że ucieczka od przeżywania i okazywania jest tylko zamrażaniem i konserwowaniem emocji które wybuchają właśnie objawami somatycznymi. Sztuką jest jest przeżyć w zgodzie ze sobą. Mamy w sobie ograniczenia, blokady i póki nie rozwiążemy tego to będą nas molstowały zawroty głowy, nudności etc, itd, szkoda pisać jeszcze co.brrrrrrrrrrrrrrr Myślę ostatnio o szkoleniu w Krakowie w Instytucie Psychoterapii Krótkoterminowej w zakresie \"Integratywna psychoterapia zaburzeń lękowych\" Juz tam pytałam czy mam odpowiednie kwalifikacje i odpisali że tak. Mam jeszcze trochę czasu na podjęcie decyzji = zobaczę jeszcze. Szukam, czytam i ciągle znjaduję coś nowego i ciekawego to jak moja pasja czy co????;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka a co to ja pierwsza gdzie sa wszystkie nerwuski pobutka wstawać choc pogoda byle jaka :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kierowniczka 13
witam wszystkich dzieki Jagodzie 45 i Efce45 i innym za przyjecie mnie do waszego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elaga u mnie faktycznie zimno zaczyna padac az z domu nie chce sie wyjść pozdrowionka :):) Kierowniczka🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kierowniczka13
tyle sie napisalam i poszedl tylko poczatek zdania niewiem co robie zle dzieki za mile przyjecie Efce43 Jagodzie45 i innym mam dzis lekkiego dolka i juz niewiem co mam napisac mam malowanie w chacie to przynajmniej mam jakies zajecie i mniej mysle o tych moich zawrotach i dolkach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kierowniczka13
Liduszka pozdrawiam Cie mile

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
już jestem jestem więc odpisuje Jagoda nie mam zbyt blisko do Zawoi ok 50km jestem bliżej Nowego Targu, a do Krakowa tez ok 100 będzie.Bardziej bliskie mi Stare Wierszy Turbacz... to poprostu kawałeczek a na dalsze trasy chodziliśmy w Liceum, a woleliśmy połoniny i łaziliśmy w Bieszczady ciągle :) Dzisiaj znowu sarenki były z rana pozdrawiam wszystkich i uciekam ja tylko przelotem nie mam zupełnie czasu ;) robię gołąbki a dzieciaki z mężem poszli do źródełka po wode :) pyszna zdrowa woda z lasu... mmmmm.... niech mieszczuchy zazdroszczą... pa :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przepraszam wszystkich i każdego z osobna jeśłi nie odpisuje gdyż na serio nie mam czasu, mogę wskoczyć na 5 minut i lecę do mojego zwariowanego życia ;) ani chwili wolnego czasu :) a jeśli go mam to chciałabym właśnie coś poczytać o tych emocjach, nerwach i tak czas ucieka , więc pa 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kierowniczka 13
witam myslalam dziewczyny ze w niedziele bedziecie mieli wiecej czasu posiedziec tu i pogadac bo mialam taka ochote ale spoko dzis mam jakis niespokoiny dzien a wogle to nie lubie niedziel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Góry górą :) Ale strasznie tęsknie za morzem. W przyszłym roku muszę ruszyć cztery litery i pokazać dziecku dużą wannę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja byłam z dzieciakami nad polskim morzem w zeszłym roku we ,,Władku,, :0 miło było ale pogoda średnia :O pora to powtórzyć wszystkim dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Danielek
ZHelo wam wszystkim ja tez mialem ajkis niespokojny ten dzionek dobrze ze juz sie skonczyl a jutro do pracy a tak mi sie nie chce he he pozdro dla was i trzymcie sie nerwicowcy Kochani i9de zaraz chyba spac sam nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też miałam dzis jakiś niespokojny ten dzien, ciągle skakał mi puls,chwile było ok ok 80 a za chwile już 92 ( co mi akurat wystarczy do wkręcenia się ,ze mam wysoki puls) i pożniej pod wpływem nerwów leci juz w górę do 105. Teraz jak to pisze jestem spokojna mam ok 80 więc ide juz spac zeby sie niczym nie wkrecać. życzę wszystkim spokojnej nocy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj to możliwe...faktycznie czułam pewne napięcie jak to wszystko przedłużali!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
puk puk wstawać do pracy.... pewnie co niektórzy już pija w pracy kawkę dołaczam się i miłego dnia życzę 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich .. 🖐️ Nika puls mierzysz aparatem ? Ja kiedyś się nakręciłam bo był bardzo duży . Pszyszedł małżonek i kazał złapać się za rączkę i liczyć ...odrazu mi przeszło bo miałam normalny . Aparaty nie zawsze dobrze wskazują , wystarczy słaba bateria :) A ja mieszkam nad morzem i wolę :) oglądać górki z jeziorami ..czyli Kaszuby! Chyba często tak jest że jak się coś widzi i ma na codzień to się chce i tęskni za tym co jest odległe i dalekie :) Kierowniczka 13 ja uwielbiam niedzielę bo wtedy razem z mężem gdy jest w domu :) spędzamy cały dzień poza domem :) To już taka nasza tradycja .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EFKA 43... tak mierze sobie aparatem ten nieszczęsny puls,on mi sen z powiek sciąga bo ja bezprzerwy o nim myśle. Jest ok jak wychodzi,ze jest 80 ale jak tylko bedzie troche szybszy to masakra,zaczynam sie szybko nakręcać a dalej to juz znacie scenariusz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×