Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość rosa

Moja nerwica...

Polecane posty

NERWW ja biore XANAX ale on uzaleznia wiec nie mozna go brac za dlugo ale jest pomocny i po20 min poczujesz sie lepiej, Moze ziolowe leki beda odpowiednie Np PERSEN KLAMS CZY NERWOSOL choc po 10 latach meczarni watpie JAGODKA TOBIE tez wspolczuje przeszlosci Wiem co to znaczy byc ponizano i upodlona Mnie taki zycie czeka do smierci ojca meza lub mojego Koszmar i tak bede miasla caly czas Do mnie mama przychodzila codziennie od10 do 15 godz siedziala i nic nie mowilam Nie wiem co to znaczy mieszkac sama a teraz ojciec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boże Marzenako ale ty masz ciężki życie wcale ci się nie dziwię,że masz nerwicę.Ja mam męża ok,wspiera mnie,dba aby mnam nic nie brakowało bo mam dwójkę małych dzieci i siedzę z nimi w domu.myślę,żeby wrócić do pracy a raczej poszukać sobie nowej ale nie wiem jak to będzie.nie chcę zostawiać dzieci z matką ale nie będę miała innego wyjścia.Dopiero by się narobiło,że ona innym dzieci bawiła a swojej córce nie będzie.teraz mnie terroryzuje swoimi głupimi podejrzeniami,kontroluje,szpieguje i komentuje.Według niej ja wszystko żle robie.I przy dzieciach,i gotuję, sprzątam Tylko na szyciu znam się najlepiej i do tego mi się nie wtrąca chociaż jak już mam jakieś to musi być odrazu zrobione.Kiedyś zachorowqało mi dziecko i nie mogłam się wyrobić z terminem więc musiałam zadzwonić,przeprosić i wytłumaczyć.Ze strony facetki było ok ale z jej co ja się nasłuchałam,że jak dalej tak będę robić to nikt do mnie nie przyjdzie.Szkoda się rozpisywać,bo mi się beczeć chce.Ona tylko mówi,że chce mi pomóc ale tak naprawdę to mnie niszczy i udowadnia,że jestem życiowym nieudacznikiem.Ona jest we wszystkim najlepsza chociaż mówi,że jest nikomu nie pootrzebna.Ja wogóle nie rozumiem jej już a co najgorsze to jestem na nią skazana jeszcze przez jakiś czas.Teraz za późno żeby szukać innego mieszkania kiedy buduję własny dom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kochane nerwusiatka o matko jaka pogoda szkoda mówic snieg z deszczem ble Droga Ekstrarakoczy no co ty ja i madra poprostu jestem w takiej sytuacji jak ty i rozumie wszytko co czujesz co sie z toba dzieje widze ze dzielna kobitka masz racje przy takim malenstwie to az wskazane spacerowac buzioli przesylam i pisz zawsze co ci na duszyczce lezy a propo Sylwestra to sie nie zastanawiaj pomysl ze tylko ty z mezusiem bedziesz na tej zabawie nie zwracaj uwagi na ludzi zobaczysz ze nie bedziesz zalowała potem nam napiszesz jak bylo fajnie i nie załujesz ze poszłas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NERWWW co ja moge polecic kazda z nas ma prawie inny lek na kazdego inaczej tez działa a ty byłas u lekarza psychiatry bo nic nie piszesz pozdrawiam IIyama buziolki kochana starsza nasza nerwusko ( stazem ) WSZYTKIM ZYCZĘ MIŁEGO DZIONKA JAK TO TAK MOZNA NAZWAĆ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Baaaarkley6
słuchajcie, bardzo proszę o pomoc. czy ktoś ma do odsprzedania lumial lub stilnox. Będę wdzięczna za odzew. pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nerwww
brałam stimuloton,propranolol,xanax i inne,ale nie są dla mnie odpowiednie,trudno mi dobrać leki,nie mam już czasem siły ...unikam ludzi,spotkań,ale ile tak można,nawet na komunie i chrzest w rodzinie przez tą nerwicę nie poszłam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nerwww
dziewczyny a słyszałyście może ktoś się leczy w zĄBKACH,blisko warszawy w przychodni?znacie stamtą kogoś dobrego? pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kobietki powiedzcie mi czy to wszystko jest normalne: CHODZE JAK PIJANA PROBLEY Z MOWĄ SAMOKATROLA MAM WRAŻENIE ŻE WSZYSCY WIEDZA O MNIE ŻE JESTEM JAKAS CHORA MAM WRAŻENIE ZE MNIE OSZUKUJA JAK PRZYCHODZI KUMPELKA DO MNIE TO PRZECHODZA MNIE MYSLI ZE ONA Z MOIM MEZEM GADAJA O MNIE SAMA W SOBIE CZUJE ZE JESTEM CIEŻKO CHORA PSYCHICZNIE I ZE MUJ PRZYPADEK JEST WYJATKOWY MIMO IZ 2 LEKAZY STAWIA TA SAMA DIGNOZE:NERWICA LĘKOWA\" A JA I TAK IM NIE WIERZE I SZUKAM W SOBIE WARIATKI MAM PROBLEMY Z KONCENTRACJA,LEK PRZED KRYTYKA,BOJE SIE ZE PRZYKLEJA MI ETYKIETKE, CIAGLE SIE UZALAM I SKARZE MEZOWI ZE MAM JAKĄŚ CHOROBE PSYCHICZNA I DLA TEGO TAK SIE CZUJE. POWIEDZCIE MI CZY TO JAKIES OBIAWY SCHIZOFRENI ALBO MOZE COS GORSZEGO? A BYŁO JUZ TAK PIEKNIE JAK BRAŁM SEROXAT A PO ODSTAWIENIU PROSZE I ZACZEŁAM NA NOWO BRAC TEN LEK POZDRAWIAM I Z GORY DZIEKUJE ZA ODPOWIEDZI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich widze ze dziewczynki jestescie dzis aktywne ze ho ho Jagoda i Enia do ja sie dolaczam jesli chodzi o nasze mamuski )Jagoda fajnie ze poszlas na terapie ja w czwartek ide ostatni raz zakonczylam Esterarakoczy jestes mloda idz na te sylwestra przynajmniej nam poopowiadasz jak sie szmpansko bawilas zycze Ci tego) Marzenka masz tez nie wesolo tylko Ci wspolczuc to jest koszmar ale badz dalej silna ani ojciec Ci sie nie udal ani maz ale sory nie mnie otym sadzic )Madziarka Ty przynajmniej mozesz sie wyplakac ja plakac nie umiem od smierci syna zamknelam sie w sobie i przez to jest mi bardzo ciezko bo sie nie moge wyryczec a jak mowicie to tez jes jakas ulga no szkoda ja nie potrafie i wtym caly problem pozdrawiam reszte nerwusow Nerwww a co nato neurolog na twoje drzenie rok i innych czesci ciala czy byles u neurologa nie pisales opowiec cos o sobie )ja wybieram sie do swego chlopa do szwecij teraz 13 gojade ze strachem jeszcze ta noc mam do przemyslenia a boje sie jak diablibo musze jutro kupic bilet na samolota moze zrezygnuje ze strachu hi hi hi bo tak tez moze byc bo zaraz mi sie wydaje ze spanikuje a lekarz daleko a co bedzie jak sie zle poczuje i sto mysli na godzine to pa moje mile

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny wczoraj 2 razy mieżyłam cukier miałam raz 167 a drugi raz 170 dzisiaj 156 czy to norma bo sie na tym nie znam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andziusia Nie jesteś chora psychicznie z jednego bardzo ważnego powodu - chorzy psychicznie nie uskarżają się, że są chorzy, oni tego nie widzą, nie czują, im się wydaje, że oni są OK. Twoje objawy to zaburzenia nerwicowe może teraz w trochę ostrzejszym stadium. Trzeba wyciszyć organizm, uspokoić myśli, urzeczywistnić zagrożenia ale to praca dla psychologa - takie jest moje zdanie. Idź do lekarza najlepiej do psychologa albo neurologa oni często też leczą zaburzenia nerwicowe. Potrzebujesz teraz fachowej opieki. Dobrze , że piszesz o swoich problemach to też jak terapia. Nie bój się , wszystko jest ok. Jest jakiś ukryty powód dla którego masz takie objawy, siedzi gdzieś głęboko w podświadomości i zatruwa ci życie. Uwierz mi to jest do opanowania. Przytulam cię mocno, tak żebyś poczuła moje ciepłe ciało, wyobraż to sobie i poczuj moją energię i spokój. Całuski pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha jeszcze jedno w nerwicy zdarzają natrętne myśli , które nie mają nic wspólnego z rzeczywistością. Andziusia cos się dzieje w twoim życiu, jakaś nie rozładowana złość, żal, niewypowiedziane pretensje, ktoś cie denerwuje a ty mu tego nie mówisz, zastanów się nad tym 🌻 pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich widze ze dziewczynki jestescie dzis aktywne ze ho ho Jagoda i Enia do ja sie dolaczam jesli chodzi o nasze mamuski )Jagoda fajnie ze poszlas na terapie ja w czwartek ide ostatni raz zakonczylam Esterarakoczy jestes mloda idz na te sylwestra przynajmniej nam poopowiadasz jak sie szmpansko bawilas zycze Ci tego) Marzenka masz tez nie wesolo tylko Ci wspolczuc to jest koszmar ale badz dalej silna ani ojciec Ci sie nie udal ani maz ale sory nie mnie otym sadzic )Madziarka Ty przynajmniej mozesz sie wyplakac ja plakac nie umiem od smierci syna zamknelam sie w sobie i przez to jest mi bardzo ciezko bo sie nie moge wyryczec a jak mowicie to tez jes jakas ulga no szkoda ja nie potrafie i wtym caly problem pozdrawiam reszte nerwusow Nerwww a co nato neurolog na twoje drzenie rok i innych czesci ciala czy byles u neurologa nie pisales opowiec cos o sobie )ja wybieram sie do swego chlopa do szwecij teraz 13 gojade ze strachem jeszcze ta noc mam do przemyslenia a boje sie jak diablibo musze jutro kupic bilet na samolota moze zrezygnuje ze strachu hi hi hi bo tak tez moze byc bo zaraz mi sie wydaje ze spanikuje a lekarz daleko a co bedzie jak sie zle poczuje i sto mysli na godzine to pa moje mile

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NERWWWsory ze napisalam w formie meskiej pomylilam sie nerwica to jest okropna tak jak piszeodpycha od ludzi od wszelkich przyjemnosci idz do lekarza i obawiam sie ze muszisz jeszcze pobrac jakies leki mowisz ze zaczelas ale bez konsultacij z lekarzem ???/czy jak Andziusia twoja nerwica to sie tak wlasnie obiawia podejzewasz wszystkich ze wiedza ze biora cie za psychiczna ze gadaja za twoimi plecami a to jest w twojej glowie tylko takie mysli zakodowalas sobie i tak siebie odbierasz meza zameczasz az w to uwierzy przestan podejrzewac wszystkich o knucie za plecami mysl pozytywnie wiecej wiary w siebie naprawde powiec sobie ze to nie prawda sama sie nakrecasz i przesto zla mowa zawroty itp ja tez tak mialam kup sobie ksiazke MYSL POZYTYWNIE zrelaksujesz sie powodzenia a jak nie to marsz do lekarza bedzie ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Baaaarkley6
a moja nerwica chyba w koncu mnie zabije...mam juz mysli samobojcze, przez tą chorobę wszystko jest do d... nie da się tak długo wegetować...mam juz dość. nie mam....nawet siebie......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj BAARKLEY udaj sie do lekarza kochana sama sobie nie pomożesz. Przeczytaj moją wczorajszą wypowiedż wieczorną. Trochę się napociłąm ale mam w tym taki cel zeby udowodnić tym którzy łudzą się że sami sobie pomogą albo że im kiedyś minie, że to gówno prawda.Daj sobie szansę i wybierz dobrego specjalistę neurologa.jeśli masz jakiekolwiek pytania podaję maila laura3l@buziaczek.pl nie krępuj się Jagódkomi Enia niebawem skończą moją kadencję i będę miała więcej czasu na to by napisać w końcu te przepisy.... Liduszko, pozdrawiam i resztę ekipy też

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Też nerwuska
Cześć nerwuski :) Nie ma to jak poprawić sobie humor przez zakupy. Może tak nowe butki ?? Jak by nie było to my dziewczyny lubimy zakupy a ja ostatnio taki sklep dorwałam. http://www.abuty.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Baaaarkley6
dzieki Madziarka, tyle ze neurolog to mi jakąś chemię przepisze i tyle....a jesli chodzi o psychologów to tez gowno pomagają.....nie wiem co mam juz ze sobą robic, nie widzę przysłowiowego światełka....widzę tylko ze samobójstwo moze mnie od tego uwolnic..ale kurcze mimo wszystko jednak chce zyc....czy to nie smieszne?? nawet w takim stanie wolałabym zyc... mimo ze okresy dobrego samopoczucia mogłabym na palcach jednej reki policzyć ( i to chyba nawet takiej z amputowanymi trzema palcami...)....ale nie bede juz smęcić....moze rzeczywiscie wezmę sobie jakiegos psychotropa bo inaczej to skoncze z pociętymi zyłami jak jakas wariatka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uwierz mi
Baaaarkley6 Jesteś światełkiem sam dla siebie tylko zechciej to zobaczyć. Samobójstwo niczego nie rozwiąże. Spójrz na to inaczej chociaż "masz trzy palce" to zawsze to lepiej niż nie mieć ręki czyli mamy pozytywną wersję twojego opisu sytuacji. Nie szukaj i nie wspominaj o negatywach szukaj wokół siebie samych pozytywnych sytuacji. Życie jest tak piękne tylko ty przestałaś widzieć piękne rzeczy. Zaryzykuj popatrz na czarne i poszukaj białego. Uśmiechnij się życie bardzo Cię kocha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobitki chciałam wam cos napisać , ale już późno i lecę z nóg. Jutro teŻ jest dzień i może będzie jeszcze lepiej. Miłych snów dojuterka całuski dla wszystkich 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andziusia21
hejka wszystkim! mam pytanko: biore seroxat 4 dzien po połowie tabletki i czy moge przejs na cala juz? miałam rozpiske od lekarza ale ja przesialam i nie wiem. POZDRAWIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andziusia21
i znowu zle wpisalam nick to ja andziusia 24

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marga30
Czesc wszystkim nerwuskom ! Pogoda straszna, przynajmniej u mnie w Poznaniu,leje i wieje. ale nie można łapac deprechy, tylko cos robic. byłam dzis z moja córeczką na zajeciach dla dwulatków, aż mi serce rosło z dumy że ma takie mądre dziecko.A jak mąż wróci moż sie wyrwę na jakies zakupy. wszystko żeby tylko za dużo nie myslec... pozdrawiam wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MADZIARKO27.....wysłalam Ci fotkę,ale nie doszła chyba bo wraca do mnie,ze zły adres mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc wszystkim i kazdemu z osobna bylam po bilet na samolot i juz niema odwrotu juz bede do samego wyjazdu sie denerwowac poszlam odrazu na zakupy szczelilam sobie botki na lekkiej szpilce i bylam zadowolona jakos dzien przeszedlnocke mialam dzis okropna wogle prawie nie spalam a rano niema sily zebym sie zwlekla z lozka niespie juz od 6 potem przysypiam po troche a wstac mi sie niechce nie widze celu wstawania jak niema nikogo w domu okropienstwo czy Wy tez tak macie i jesczesc wszystkim i kazdemu z osobna bylam po bilet na samolot i juz niema odwrotu juz bede do samego wyjazdu sie denerwowac poszlam odrazu na zakupy szczelilam sobie botki na lekkiej szpilce i bylam zadowolona jakos dzien przeszedlnocke mialam dzis okropna wogle prawie nie spalam a rano niema sily zebym sie zwlekla z lozka niespie juz od 6 potem przysypiam po troche a wstac mi sie niechce nie widze celu wstawania jak niema nikogo w domu okropienstwo czy Wy tez tak macie i jeszcze i jeszcze w zoladku czuje taki lek i niepokuj to jest okropne dzien tez okropny tak ze na przemian dobrze i zle ochyda widze dziewczyny tez niektore maja okropne samopoczucie ale dzis sie nie wypowiadam bo sama potrzebuje pociechy czuje bezcelowosc zcze i jeszcze w zoladku czuje taki lek i niepokuj to jest okropne dzien tez okropny tak ze na przemian dobrze i zle ochyda widze dziewczyny tez niektore maja okropne samopoczucie ale dzis sie nie wypowiadam bo sama potrzebuje pociechy czuje bezcelowosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka witam Kierowniczko gdzie sie wybierasz ze kupiłas bilet nie stesuj sie pozdrawiam buziolki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×