Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość rosa

Moja nerwica...

Polecane posty

Liduszka , madziarka jak tam u was niedzielny śląski obiadek? Ja już nie gotuję = rolady, kluchy, modro kapusta= zbyt ciężkostrawne i potem waga nas nienawidzi;) Dziewczyny podajcie jakieś fajne przepisy na lekkostrawne dania=proszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Enia przeczytałam , że lubisz szyć - super. A ja szukam dobrej krawcowej, bo też przybyło mi co nie co w bioderkach;) W sklepach te gotowe ciuchy to kompletie nie dla mnie. Jestem niska, a wszystko szyje się na 170cm. Najlepiej kupuje mi się w Bon Prixie (jedyny mankament to jakoś materiałów) i spodnie szyte jak dla mnie. Ale chciałabym czasami coś takiego innego , niepowatarzalnego właśnie od dobrej krawcowej. Masz firmę krawicką? Szkoda marnować taki talent. Fajnie jest pogodzić pasję z dochodami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Jagódka 🖐️ wcale nie gotuje w niedziele tak jak kazdy rosół i cos w tym stylu robie to na co mamy ochote nawet czasem sie pierożki znajda A co do roladek i modrej kapuchy to mniam mniam bardzo lubie az mi ślinka leci Pogoda taka wredna ze tylko do łóżeczka i leniuchować mozna nic sie nie chce Mało coś ludzików dzisaj tu zagląda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam was. Pisze z takim nietypowym problemem. Przeszukałam już różne fora ale niestety nie znalazlam odpowiedzi na pytanie \"co mi jest?!\". Od kilku lat cierpie na stany lękowe. Przez wiele lat chodzenia do szkoły kiedy wstawalam rano pierwsze co robiłam, to szlam do sypialni taty i patrzyłam czy oddycha.. mój tata nigdy nie chorował, nie miał zadnych napadów itd któr mogłby dac podstawe tmu co robie. Po prostu wiedzialam ze musze to robic, kiedy sprawdzilam, ze oddych szlam sie szykowac do szkoly. Bedąc z kims naprawde blisko, tzn. z moim chlopakiem, przyjaciolka itp czesto podczas rozmowy wylaczam sie patrze na ta osoby i wyobrazam sobie ze ona zaraz zwariuje.. zaczynam sie bac.. mysle, ze zaraz bedzie chciala mnie zabic.. ze jak wyjdzie do lazienki to wroci z nozem i cos mi zrobi.. ze to wszystko co czuje wobec mnie to oszustwo zeby mnie zwabic i cos mi zrobic.. NIE MOGE Z TYM ŻYĆ! Kiedy wraca do domu w nocy (mieszkam z rodzicami) to zawsze mój chlopak czeka pod domem az ja wejde i zapale swiatlo, tym daje mu znak ze wszystko OK.. kazalam mu tak czekac.. zawsze jak wchodze to wyobrazam sobie, ze moi rodzice sa gdzies powieszeni, jest pelno krwi, ktos czyha na mnie.. Jesli zostaje sama na noc w domu to zawsze spie z nozem obok lozka.. boje sie, ze ktos wie ze jestem sama i bedzie chcial mnie okrasc czy zabic.. zastanawiam sie zawsze jak najlepiej byloby uciec, gdzie wcelowac aby go oszolomic i móc uciec, do kogo zadzwonic.. Kiedy wychodze rano z domu (jest jeszcze ciemno) to rozglądam sie po podwórku czy ktoś sie nie czai.. dzwonie zawsze do mojego chlopaka, budze go o 6 rano i rozmawiam z nim zanim nie dojde na przystanek.. inaczej nie doszlabym sama.. Czasem budze sie w nocy i mysle, ze moj ojciec moze nagle zwariowa i zabic mnie czy mame we snie.. JEST WIEL TAKICH RÓZNYCH SYTUACJI!!! Nie wiem co mam robic, czy ja jestem chora psychiczna?? Dodam, ze jestem bardzo nerwowa, wybuchowa, drazliwa, czesto placze, ze strachu zdaza mi sie omdlewać itd. Pomóżcie mi, może ktoś ma podobne problemy? Czy to możliwe, ze winne są filmy bo bardzo lubie oglądac horrory i duzo ich oglądam.. boze nie wiem :( Napisałam tą wiadomosc na forum publicznym dostalam przekierowanie na to forum od kogos.. czyli.. to moze byc nerwica?? kurcze czytalam troske to forum ale ja nie mam az takich napadow lekowych ze mysle ze umieram, ze dretwieje mi wszystko itd. heh ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe na forum ogólnym chcialam napisać a nie publicznmy :) chociaz publiczne ono tez jest ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj SSS to ja ci podałam ten link byłas moze u lekarza z tym problemem od jak dawna to ci sie tak dzieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie nie bylam u lekarza, mam tak od paru ladnych lat. Coraz trudniej mi z tym zyc, po prostu staje sie to wstydliwe i uciazliwe:/ bo jeszcze dziecku mozna to wybaczyc ale nie doroslemu :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich w niedzielne popoludnie Enia dzieki za foty fajna rodzinka miluskie dzieci Wy oczywiscie tez ja niedziele spendzam dzis calkiem spokojnie choc ich nie lubie bylam na spacerku po obiadku i tyle czuje sie niezle to nawet pisac niema oczym ha ha SSS idz do lekarza a najlepiej zebys trafila do dobrego psychoterapelty bo co ty masz za zycie ciagly strach a to sie bedzie poglebiac i to samo nie przejdzie niechce Cie straszyc i nie ogladaj tych filmow ale glowa do gory jak sie wezmiesz za siebie to bedzie dobrze zycze CI tego to do wieczorka moze ktos przysle mi jeszcze fotke email jest na popszednich stronkach dzieki pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaski miłe dla wszystkich ;-p Piszecie dziewczyny,że po lekach niektóre chudną,niektóre tyją.Ja do tych drugich należę i całe zycie mi się wydaje że lepiej być chuda niż grubą.Chuda moze ubierać wszystko co chce-bo we wszystkim wyglada dobrze,może jeść do oporu itd.... ;-P a gruba NIC!!! Ani jeść,ani się w co ubrać!!Stroje muszę wybierać ,zeby nie za bardzo marszczone,paski pionowe itd....I nie dość ze z ta pieprzona nerwicą walczę to jeszcze wszystkiego sobie odmawiac musze(głównie słodyczy) a jak się zaraz wkurze to i cała czekoladę zjem od razu i tyle!!! Tylko..komu zrobię na złość?? Pozdrawiam miło wieczorkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ammarylis to prawda co mowisz tylko nie calkiem bo ja jak zchudlam to okropnie wygladalam wszyzcy zaraz to widza i szepcza pewnie chora bo zle wyglada itp ja przy nerwicy bez lekow niemoge nic polknac to jak tu zyc nie jest to takie slotkie to wole potych lekach troche przytyc i mam to gdzies pewnie ze czlowiek inaczej patrzy na siebie ale lepiej zyc i sie cieszyc zyciem niz cierpiec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miłej nocki nerwusiątka ❤️ [ serce] olejcie ta głupią nerwicę,niech się odpieprzy (sorki) i da nam wreszcie pozyc. Kolorowych snów dla starych i młodych wiekiem i stazem na tym forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lusiamisia
witajcie! nie bardzo mam teraz czas na czytanie wszystkiego, a mój niepokój jest z dnia na dzień większy (chociaz dziś było w miarę ok) moje pytanie - czy nerwica może objawiac sie dodatkowymi skurczami seca? takimi, które czuje się w przełyku, w żołądku i w całej klatce, jak by kopniaki od środka. z góry bardzo dziękuję za odpowidź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Lusiamisia. 🌼 Dokładnie tak się zachowuje serducho, przynajmniej ja tak miałam. Dobre określenie - jak kopniaki od środka. Teraz już minęło, mam inne dolegliwości, chociaż czasami serduszko też się jeszcze odzywa. Szczególnie po dniu kiedy się zdenerwuję, wtedy odreagowuję stres i serducho szaleje. Ale nie jest żle. Byle pozytywnie myślec. Pozdrawiam wszystkie Nerwuski i życzę miłego poniedziałku. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam Wszystkich raniutko. nie było mnie 2 dni bo baloałam ale juzż przeczytałam wzystkie wypowiedzi żeby nie być do tylu. jagoda Mmam kilka fajuch przepisów na lekkostrawne jedzonko może nie konieczniedietetyczne ale lekkie jedzenie to podstawa żeby poprawić proces przemiany materii. Kluchy, rolady i modro kapusta też lubię ale tak jak lLiduszka nie koniecznie muszę mieć wniedzielę taki tradycyjny obiad czasem np placek po węgiersku na szybko zrobię i Wszyscy zadowoleni a ja spędzam w kuchni minimum czasu. _SSS_ Nie ignoruj swoich objawó tylko udaj się niezwłocznie do psychiatry i to dobrego .My jesteśmytu po to y się wspierać chorobę ale o tym co Ci dolega jedynie może stwierdzić lekarz. Ja mogę tylko jedno powiedzieć że też mam takie zachowanie że sprawdzam w nocy czy moja córeczka oddycha, Poczytaj więc we wczwśniejszych wypowiedziach i sama stwierdzisz czy powinnaś się udać do lekarza. ja myślę że im prędzej tym lepiej bo naprawdę nerwica to cholerstwo które niszczy psychę.pozdrawiam i napisę więcej wieczorkiem po pracy pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie _sss_ ja też uważam , że powinnaś iść do lekarza - psychiatry, myślę że powinnas też pójśc do psychologa klinicznego. TaK jak napisała Madziarka my wspieramy się , bo mamy zdiagnozowaną chorobę. Nie możemy zastąpić lekarza. Napisz nam co ci lekarz powiedział. Kołatanie serca to objaw nerwicy, ale warto zrobić ekg i zasięgnąć opinii lekarza najlepiej kardiologa. podpisuję listę i spadam miłego dnia pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochane nerwuski jak tam po weekendzie.Strasznie tu dzisiaj pusto,wszystkie zapracowane od poniedziałku.Moja kolacja w sobotę się udała.Wróciłam o23 i wsiadłam na rowerek żeby trochę przetrawić to pycha włoskie żarcie.Mąż mi popukał w głowe . Dziękuję wam bardzo za fotki.ewko i liduszko przyślijcie mi swoje.Madziarko nigdy w życiu bym nie powiedziała,że w ciąży tyle przytyłas,bo masz świetną figurę .Co teraz porabiasz gdzie pracujesz.Ja właśnie ślęczę nad swoim podaniem o pracę i nic mi nie wychodzi.Wogóle nie mam głowy do takich rzeczy.Oczywiście szukam pracy związanej z szyciem bo to umiem najbardziej a ekonomia to dla mnie czarna magia.Może ktoś mi pomoże albo doradzi chociaż jak to zrobić.Najwięcej problemów sprawia mi ujęcie motywacji. Pozdrawiam gorąco.PA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich :) Basiu przyślij mi swoją , odeśle moją fotkę :) efka.gd@wp.pl Miłego popołudnia 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich przy poniedzialku cos dzisiaj mnie nosi jakies ciagle mysli negatywne pogoda nie ciekawa siadlam do maszyny ponaprawialam co sie pruloobiadek i tak dzionek leci dziewczyny jak Wy dzis funkcjonujecie Basia dzieki za foteczke mloda jestes potem wysle swoja milego dzionka wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka witam wszystkie nerwuski 🖐️ Basiu posłałam zdjecia i prosze o twoje Enia super ze sie udała kolacyjka Buziolki dla Naszej Kierowniczki Ewcia🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lidziu ..🖐️ Basiu wysłałam i dziękuję za twoje foto :) a gdzie taka woda jest ? Kierowniczko to dziś mogę podać Ci łapkę ;) ja też tylko obiadek synowi zrobiłam i łazienkę umyłam ...i nic więcej mi się nie chce :) rano bolała mnie głowa , może dlatego taka ochota do pracy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje wam za wszsytskie rady i odpowiedzi, rzeczywiscie postawnowilam wybrac sie do psychologa chociaz bardzo sie krepuje :( ale prawdopodobnie jutro sie przejde.. pwoeidzcie tylko prosze jak was zdiagnozowano? tylko po rozmowie? czy byly jakies badania testy? czego moge sie spodziewac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka -SSS- witam ja nie byłam u psychologa tylko u psychiatry czemu sie krepujesz przecież to lekarz jak kazdy inny no co ty na luzie podejć do tego nie stresuj sie ja długo rozmawiałam a potem to samo jakos poszlo nie martw sie głowa gory trzymam kciuki i powodzenia ci zycze daj znać co i jak pozdrowionka 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×