Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość rosa

Moja nerwica...

Polecane posty

Dziękuję Beatea z azdjęcia to jedno to chyba w Chorwacji???? Ja również wysłałam swoje i mojej córci pozdrawiam cieolutko wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość esterarakoczy
Witam was wszystkich moje kochane. MADZIARKA27 podziwiam twoje samozaparcie silna z ciebie babka mam nadzieje ze tymi pozytywami zarazisz wszystkich na tym forum......Boze jak fajnie ze jestescie ze nie musze byc sama z tym problemem ze inni rozumieja ten nasz stan,leki i cale zlo ktore kreci naszym zyciem KOCHANA LIDUSZKO nic sie nie martw ja tez mam tak ze gdy sobie cos zaplanuje to zawsze okazuje sie ze cos stoi mi na przeszkodzie tak to juz jest caluje ciebie bardzo mocno i wiem ze ty dasz sobie rade taka dobra z ciebie kobietka(ciekawa jestem jak wygladasz???) A ja bylam we wtorek u swojego psychiatry i zwiekszyl mi dawke paromerck do poltorej dziennie........dziewczynki pozdrawiam was serdecznie i jeszcze raz wam wszystkim dziekuje za to ze jestescie!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marga30
hej hej Efka, kierowniczka, liduszka, jagoda,basia7771,madziarka,esterarakoczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich :) Lidziu ..❤️ Pozdrawiam i miłego popołudnia zycze :) Ps jestem już sama bo małżon wyjechał , ale staram się cały czas coś robić przed wczoraj gotowałam pół dnia ...bigos i przynajmniej miałam zajęcie :) Synek na urlopie do poniedziałku to dostęp mam ograniczony :) Ja czuje się super :) dopiero jak wychodzę to jest troszkę gorzej ..ale i tak jest lepiej niż było ! 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marga30
Efka tobie też miłego popołudnia.(NIE UMIEM ROBIC BUZIEK.JAK TO SIE ROBI?) ;) no i wszystkim pozostałym nerwuskom też.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marga30
o zrobiłam .to juz wiem :) *

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam witam kochane nerwuski Miło cie widziec Esterarakoczy oj zebys wiedziała Fajnie ze dobrze sie tu czujesz Podaje mój mail lidka-1970@o2.pl podaj swoj to podesle ci fotke no i oczywiscie prosze o twoja Ewcia buziolki przesyłam 😍 Pozdrowionka dla Margi 30 widzisz jak sie szybko uczysz buzki robic Madziarka Basienka 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"nieeee zawiodla nigdy mnie przyjaciolka maaa- nerwicaaa\" Boze, czy z tego nie da sie wyjsc?? Czy juz zawsze bedzie jak na rollercoasterze- raz na gorze, raz na dole do gory nogami? Nienawidze mojej nerwicy, najchetniej wyrwalabym ja z siebie i zadeptala. Juz juz bylo dobrze i znowu czuje, ze ONA wraca... Na razie sa tylko dusznosci ale.. No dobra- nie bede wywolywac wilka z lasu. Moze uda mi sie ja zwalczyc, moze nie wroci w pelni. Choruje juz od 2004- niby tylko 3 lata, a dla mnie to wiecznosc. Po roku mniej wiecej poczulam sie wyleczona ale zawsze jesienia i na wiosne wraca.. Glupia !@#$ Grrrr. Pozdrawiam wszystkie Nerwusy, obysmy nie poszalaly! 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie , madziarki nie z chorwacji zdjecie, bo nigdy tam niestety nie bylam. a tak wogole to milo mi was wszystkie poznac ze zdjec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marga30
hej wszystkim :> GDZIE JESTEŚCIE???? TAK TU OSTATNIO PUSTO...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich :) Marga może wszystkie ....wyzdrowiały !!!!! :) Ja lekko zajęta jestem , zdąże tylko przeczytać i czas muszę dogonic bo stale mi ucieka :) Czy mozesz przesłać mi swoją fotkę , bo chyba jeszcze Ciebie nie mam :) efka.gd@wp.pl Miłej i spokojnej soboty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marga30
pewnie, że prześlę Efko.:) Dobrze by było żeby wszystkie wyzdrowiały... a ja coraz gorzej...nie moge czytać żadnych wypowiedzi na kafe o czerniakach itp. bo sie nakręcam. głupia chyba jestem. B UZIACZKI DLA WSZYSTKICH

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam i ja wszytkie nerwusiatka faktycznie pustki Hejka Ewcia Marga 🖐️ wpadam i wypadam pichce obiadek na jutro i chałupke ogarniałam Marga no to ja tez prosze o fotke podesle tobie rówiez lidiuszka1970@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marga, ja tez poprosze o fotke. Moj email Beatella73@yahoo.com Oczywiscie zrewanzuje sie swoja. Pa, zycze milej soboty, a ja uciekam, bo musze zawiezc syna do polskiej szkoly na zajecia, a potem jeszcze na troche skoczyc do pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry wszytkim nerwuskom🖐️ pustki tutaj na maksa gdzie sie podziewacie Miłego dzinka zyczę 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich ....czytających :) Lidziu ..❤️ chyba ta pogoda tak wpływa że nikt nie ma ochoty popisać :) mnie drugi dzień łepek boli ;) echhh Miłego i pięknego dnia życzę 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marga30
Dziewczynki własnie przesyłam zdjęcie. mam nadzieję że sie uda. buzka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Margz do mnie doszło twoje zdjecie fajna babeczka powtarzam nerwicy nie widać super wygladasz córcia tez buziolki przesyłam dzieki swoja podoniznę wyslałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Faktycznie pusto tu buuuu :-( Efka dobrze by było gdyby wszystkie ozdrowiały ;-) ale czy to możliwe,trzeba mieć nadzieję ;-) ja naprawdę nie narzekam,czuje sie dobrze,ale seroxat non stop 1,5 roku biorę.A co będzie jak przestanę?? Zyję i pracuje normalnie,trochę to zasługa sanatorium ,wielka zasługa prochów no i minimlna moja,mojej chęci wyzdrowienia!!Miałam olbrzymią motywację wrócic do szkoły ,do dzieci,do mojej pracy którą kocham no i tak sie też stało;-) Trrtaz nerwica dręczy męzusia mojego,a dwóch nerwusków pod jednym dachem to katastrofa ;-) Dobranoc nerwuski:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marga30
Hej dziewczynki!!! Efka, Lidiuszka fajne z was kobitki!!! dzieki za zdjęcia.Lidiuszka super córa! byłam z mała własnie na teatrzyku dla dzieci,muszę cos wymyślic na obiad beatea czy podałaś mi dobrego maila, bo nie moge wysłac zdjecia. bużka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×