Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość rosa

Moja nerwica...

Polecane posty

Gość .mokka.
...i nie wiem, co dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a gdyby maz nie byl zadowolony
to co bys zrobila?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktoś szuka
zaczepki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a gdyby maz nie byl zadowolony
raczej odpowiedzi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czupira
Czesc nerwuski, ja tez czesto mam "nyrwy" , ale widze, że rozmowa toczy sie tez na inne tematy, prawie jak na czacie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czupira
------------ Objasnienie : " mam nyrwy" to w potocznym języku oznacza nadpobudliwośc nerwowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
liduszka, no to ja spoznilam sie z zyczeniami, ale teraz dopiero siadlam do kompa. niemniej jednak moc zyczen i duzo slonka w sercu tak jak dotad.badz taka jak teraz bo jestes super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam szanowne towarzystwo w niedzielny poranek 🖐️ Iiayama bardzo dziekuje za zyczonka 🌻 pozdrowionka przesyłam i buziaczki 😍 Iiayma doszły zdjecia wysłałam mailem miłego dzionka zyczę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Liduszka i ode mnie przyjmj życzenia 🌼🌼🌼 Co z tego,ze nie masz 18 lat skoro n tyle się czujesz;-)i to ważne! mokka poczytaj troche ten nasz topik,wróć troche do tyłu,wszyscy tu mamy podobne doległowosci do twoich kochana.Nie pordzę Ci nic nowego:dobry psychiatra i odpowiednie leki,do tego psychoterapia.Pisz do nas ,to Ci równiez pomoże,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Liduszka Wszystkiego najlepszego zycze Ci abys zawsze byla tak usmiechnieta jak na zdjeciu ktore mi przyslalas Moja corcia ma dzis urodziny . Ja czuje sie roznie przewaznie zle ale ta nerwica nie opusci mnie i musze z tym zyc Liduszka czy bierzesz jakies leki bo ja nie i moze jest mi zle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nerwicca
Słuchajcie, powiedzcie mi kochani, czy wy też macie takie duże źrenice po tych lekach?? Ja mam ogromne, każdy mówi, że wyglądam, jakbym paliła trawkę :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka Marzenko dzieki za zyczonka 🌻 Dla twojej córci wszytkiego dobrego jej zycze Ja biorę doraznie Neurol Nerwicca ja mam raczej normalne oczy nikt mi nie mówił ze widzi zeby byle inne pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marzenka ile córcia ma lat ? Zapomniałam sie przywiatc z nowymi osóbkami na forum witam w naszych szeregach 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc wam :) jak tam u was ? :D dzieciaczki :D mam nadzieje ze calkiem :D Effka , liduszka, pipek, punca, mama julki, marzena 60 :P no jak kogos nie wymienilem ze starej ekipy :P to sory wam bardzo :D hehehe ;D pozdro i buzka w ... ( tam gdzie lubicie ) cos malo was :(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka 🖐️ JACO witaj nasz rodzynku miło cie widzieć pozdrowionka i buziaczki hi hi tak samo gdzie masz ochote :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Nowe Nerwuski!!!! Witaj Stara Ekipo!!!! Czesc Jaco!!!!! Dla wszystkich pozdrowienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marzenko,piszesz,ze nie bierzesz juz lekow.To znaczy,ze i xanaxu tez nie?Jesli tak jest,to gratuluje odstawienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich :) Lidziu ..❤️🌼 Pipuś ..❤️🌼 Jaco :D Witaj facecie , jak tam u Ciebie ? dalej jesteś zabiegany ? A ja przesyłam Ci buziaczki 👄 w ...czółko ! :D A może nie lubisz ???? :P Miłego dzionka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Liduszko kochana dwa dni mnie nie było i juz omineły mnie Twoje urodzinki. Oczywiscie życzę Ci wszystkiegoco się szczęściem zowie a przede wszystkim pozbycia się nerwicy. I duuuużo uśmiechu na codzień. Przepraszam że tak póżno ale całuję serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich.Jestem tu nowa.Chociaz choruje juz dlugo to na te stronke naprowadzila mnie pewna osoba,ktora spotkalam na necie.Ciesze sie ze jest takie forum na ktorym mozna porozmawiac na temat nerwicy,objawow,sposobow radzenia sobie,a jednoczesnie zaluje ze jest tyle osob chorych i ze to wlasnie My musimy przezywac to pieklo..Wiecie co ja mam juz dosyc,mam wrazenie ze nie potrafie momentami juz normalnie funkcjonowac.Kiedy to wszystko sie skonczy.Poradzcie mi co mam robic kiedy dopadaja mnie te nagle ataki paniki,zawroty glowy,zaburzenia rownowagi.Nie musze wam tego tlumaczyc,objasniac bo zapewne to nie jest wam obce.Nigdy nie leczylam sie farmakologicznie i tu jest ten blad,zawsze balam sie brac tego rodzaju tabletki.Ale wydaje mi sie ze bez tabletek ja juz chyba nie dam rady.Od paru tygodni biore afobam ale tez nieregularnie,a tylko wtedy gdy lapie mnie to \"cos\",albo kedy musze np.isc do urzedu cos zalatwic,wtedy kiedy mam jakas sprawe do zalatwienia.Ale zauwazylam ze ostatnio nawet wychodzac do pracy musze juz zazyc tabletki bo inaczej nie dalabym rady.Jestem zalamana.Prosze o jakiekolwiek porady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liduszkaH
Hejka kobitki witam Madziarka bardzo dziekuje za zyczonka 🌻 pozdrawiam Witaj u nas AGA 1983 byłas moze u jakiegos psychiatry albo psychologa buziolki przesyłam i pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie neruski!!! długo mnie tu nie było bo jakoś tak nie miałam kiedy.A u mnie dwa tygodnie temu nie było za ciekawie i myślałam,że już się nie pozbieram.Ale byłam u lekarza i dostałam nowe lekarstwa które na mnie działają i teraz jest ok.Oby tak dalej,sama sobie tego życzę i wam również. Pozdrowienia dla madziarki,która się o mnie martwiła. Witaj agnes!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co to
za lek Ci Enia tak dobrze sluzy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość esterarakoczy
witam cie aga 1981 nie martw sie ja i wszyscy inni na tym forum tez mamy takie objawy to nerwica i to ona nas tak wykancza ja mam zaledwie 24 lata a walcze z tym od 2 lat czasem mam dosc ale,chodz rzadko,sa dni ze sama sobie tlumacze ze mam rodzine i to dl;a niej musze walczyc i zyc.....a tyle razy myslalam ze sie zabije w doslownym tego slowa znaczeniu juz zastanawialam sie nawet jaka nastepna zone bedzie mial moj maz a mame moj syn teraz jest ciut lepiej i staram sie nie poddawac LIDUSZKO nie bylo mnie troszke i przepraszam ze tak pozno ale zdrowka zycze i spelnienia maezen p[ozdrawiam wszystkich mocno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×