Skocz do zawarto艣ci
Szukaj w
  • Wi臋cej opcji...
Znajd藕 wyniki, kt贸re zawieraj膮...
Szukaj wynik贸w w...
Zaloguj si臋, aby obserwowa膰  
Go艣膰 rosa

Moja nerwica...

Polecane posty

Go艣膰 efq
9855664 prosz臋

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Uwa偶am ,ze kto艣 tu jest po prostu z艂osliwy i tyle :-( Przyjemno艣膰 mu sprawia denerwowanie wszystkich i zabawia si 臋 kopiowaniem :-( Nawet moje s艂owa s艂owa z innego forum przytoczy艂 :-( kt贸re nijak sie nie maj膮 do ca艂ej sprawy.Puknij si臋 w czo艂o i przystopuj.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 blondi_bondi
wybaczcie ale mam do Was pytanie a szczegolnie do kobietek tutaj..choruje na nerwice lekowa i doraznie zalecono mi brac Afobam 0.25mg czy ten lek wplywa na skutecznosc tabletek anty? dodam ze biore yasmin...zadalam to pytanie na ogolnym i na antykoncepcji ale nikt nie odpowiedzial:( moze ktoras z dziewczyn piszacych tutaj wie i sie zlituje:( z gory bardzo dziekuje za odpowiedz

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 z tym trza zyc
Oczywiscie,ze uzalanie sie nad sooba nie daje zadnych efektow,a nawet je pogarsza.W naszej chorobie sa dni gorsze i lepsze,dlatego trzeba sie cieszyc z kolejnego dobrego dnia.Nawet najdrobniejsza rzecza.Zajmowac swoje mysli czymkolwiek,muzyka,sportem,spacerem,basenem,obojetnie czym,zeby nie myslec jak jest zle. Ja chcia艂am powiedzie膰 wszystkim cierpi膮cym na nerwic臋, 偶e u mnie pierwszym krokiem ku uzdrowieniu by艂o zakochanie si臋. W tedy zobaczy艂am 艣wiate艂ko w tunelu, nabra艂am ch臋ci do tego, by wyzdrowie膰. Do tego czasu nie widzia艂am wyj艣cia z tej okropnej sytuacji. Choroba by艂a ucieczk膮 wiec pod艣wiadomie chcia艂am chorowa膰. Zakochanie przerodzi艂o si臋 w prawdziw膮 mi艂o艣膰. Jezus mia艂 racj臋 m贸wi膮c, 偶e gdy przyjdzie prawdziwa mi艂o艣膰 zniknie to co jest cz臋艣ciowe. M贸j wcze艣niejszy zwi膮zek by艂 jak膮艣 namiastk膮 tego co chcia艂am mie膰. Jednak nie da艂 mi szcz臋艣cia. Doprowadzi艂 do za艂amania. 艣wietny pomys艂 z takim tematem na forum.My jeste艣my podatni na wszelkie sugestie z zewn膮trz i sprzedawanie sobie pomys艂贸w na nowe objawy pogarsza nasze samopoczucie.Na pewno bardziej napawaj膮 nas optymizmem komentarze zaczynaj膮ce si臋 od s艂贸w ,,a mnie si臋 uda艂o**.Nie ma z艂otego 艣rodka na nerwice.Najtrudniejsze jest przeprowadzenie ze samym sob膮 dialogu dowarto艣ciowuj膮cego.Jestem przekonana 偶e wi臋kszo艣膰 z Was postrzegana jest w grupie jako tzw.,silne osobowo艣ci**i nikomu nie przysz艂o by do g艂owy z jakimi dylematami si臋 borykamy.Musimy uwierzy膰 w swoj膮 wewn臋trzn膮 si艂臋 i da膰 sobie prawo do pora偶ek. ps.dosta艂am nast臋pny awans w pracy wi臋c nie jest z nami tak Mi艂o, 偶e do nas do艂膮czy艂a艣, Ja mo偶e d艂ugo nie choruje na nerwice, ale juz wysun臋lam pewne wnioski, my艣le 偶e szybko zacz臋lam dzia艂a膰, juz za mna ten okres u偶alania sie nad sob膮, po prostu zacz臋艂am dzia艂a膰, mimo 偶e nie widzia艂am nadzieii ale chcia艂am co艣 z tym zrobic i uda艂o si臋. Jeszcze nie jest idealnie, ale ja jestem zadowolona z tego co ju偶 osi膮gn臋lam, my艂艣臋 偶e pierwszym krokiem do wyleczenia jest u艣wiadomienie sobie, 偶e to jest nerwica i 偶e chcemy co艣 z tym zrobic, bo to nie grypa, sama nie przejdzie, Poczatki wiadomo trudne, ale warto co艣 z tym zrobi膰, Ja jeszcze nie zd膮偶y艂am p贸j艣c do psychologa a ju偶 widze poprawy. My艣l臋 偶e nie mozna brac 偶ycia og贸lnikowo, 偶e cos jest bia艂e albo czarne, 偶e jest albo 藕le albo dobrze, . Trzeba szukac tych barw zycia, nie jest to 艂atwe, ale z czasem u艣wiadomimy sobie, 偶e mo偶e jest 藕le ale s膮 te偶 pozytywne strony. Du偶膮 poprarwe przynios艂o mi to 偶e pytam si臋 wielu os贸b co s膮dz膮 na dany temat w mojej spawie, i takie osoby s膮 tu na forum, bo wiedz膮 co przezywamy, ale to tez moga byc bliscy na kt贸rych,mo偶emy polega膰, W ten spos贸b dowiaduje si臋 偶e co艣 nie jest a偶 takie straszne jak mi si臋 wydaj臋, zaczynam mysle膰 inaczej , pozytywnie np. ba艂am si臋 chodzi膰 do szko艂y, ba艂am si臋 ze dostane tam ataku paniki i nakr臋ca艂am sie coraz gorzej i jak posz艂am to tak w艂a艣nie si臋 sta艂o, ale kiedy o tym rozmawia艂am, pisa艂am jak mi tam 藕le, dostawa艂am odpowiedzi, kt贸re u艣wiadomi艂y mi 偶e wcale tak 藕le nie b臋dzi臋 nabra艂am pewno艣ci siebie, i posz艂am znowu i nerwica zapomnia艂a na chwile o mnie, nast膮pi艂a wielka poprawa. I nie m贸wie 偶e zaraz tak od razu idealnie by艂o, ale wystarczaj膮co aby si臋 cieszy膰 Najwi臋kszy problem mam ju偶 z g艂owy, powiedzia艂am wreszcie ukochanemu jak wygl膮da艂a moja nerwica,w og贸le go to nie przerazi艂o.Nawet nie wiecie jak mi ul偶y艂o. Prze艂ama艂a ostatnie lody,teraz ju偶 b臋dzie tylko z g贸rki.Jest moim szcz臋艣ciem i ciesz臋 si臋 偶e go spotka艂am. Hej Ja na nerwice chorowa艂am rok temu, i w ciagu pol roku pokona艂am ja z moim psychoterapeuta. Przerwa艂am terapie, i powr贸ci艂a po roku znowu, mam ja dwa tyg, i jutro zaczynam zn贸w terapie, mysle ze ja pokonam jak pokona艂am ja wtedy, ja jestem silniejsza od niej, poloze j膮 na 艂opatki nie zepsuje mi najpi臋kniejszych la Moniko gratuluje nastawienia i dobrego psychoterapeuty.Terapia jednak powinna trwa膰 d艂u偶ej ni偶 p贸艂 roku, wtedy rokowania na pewno b臋d膮 lepsze.Ja i tak uwa偶am 偶e najskuteczniejszym terapeut膮 na 艣wiecie by艂 Erickson,czyta艂am ksi膮偶k臋 o nim -polecam ~Monika 22, 2008-01-06 18:36:31 (IP: 83.31.6***) Jadziu a powiedz mi jaka nazwa jest tej ksi膮zki, ona ci pomog艂a w walce z nerwica Ciesz臋 si臋, 偶e tw贸j ukochany tak zareagowa艂. Je艣li jest prawdziwa mi艂o艣膰 to nerwica i inne schorzenia nie zniszcz膮 jej. Ludzie w tedy pomagaj膮 sobie w ci臋偶kich chwilach. Moniko, ksi膮偶ka nosi tytu艂 ,,Niezwyk艂a terapia** Jan Haley.Opisane s膮 w niej metody jakie stosowa艂 Erickson w pracy ze swoimi pacjentami.Mnie u艣wiadomi艂a sk膮d mog膮 bra膰 si臋 nasze problemy,ale pami臋taj 偶e to s膮 moje subiektywne odczucia.Odradzam natomiast wszelkiego rodzaju poradniki, s膮 偶enuj膮ce. Za dwa tygodnie wybieram si臋 na weekend z moim szcz臋艣ciem w jakie艣 romantyczne miejsce.Mo偶e znacie jakie艣 fajne? Jadziu moze jaks dzia艂eczka nad jeziorkiem, albo hotel nad samym morzem :) 呕ycze mi艂ego wypoczynku, ale polecam rowniez masaze w spa, rewelacja Ja mam zamiar ze swoim ukochanym i kochanymi c贸rkami pojecha膰 w ferie do Miko艂ajek do Aquaparku. Mo偶na tam si臋 zrelaksowa膰 i odpocz膮膰. Byli艣my ju偶 raz w tym roku w wakacje. Opr贸cz wielu atrakcji wodnych jest kilka saun r贸偶nozapachowych, komora z mrozem, jaskinia solna itp. Od nas poci膮giem tylko 2 i p贸艂 godziny jazdy. Mo偶na rano pojecha膰, wieczorem wr贸ci膰.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Witam dziewczyny Liduszko, ammarylis,efka,rrenka037,szramka i sara i reszte forumowicz贸w r贸wnie偶 Jaki艣 po艣miewny cwaniaczek szaleje na forum i dobrze sie bawi. Napewno nie jest chory na nerwic臋, ale nie 偶ycze mu tego. \" Nie 艣miej si臋 dziadku z czyjego艣 przypadku.......\" ciekawe czy to zna ?hm, zero kultury, zero taktu i zero pokory.Ale dziewczyny, ja my艣l臋 偶e spraw臋 poprostu trzeba olac i nie interesowa膰 si臋 kim艣 tak pr贸偶nym. Fakt, nie zabronimy nikomu pisania czy tez cytowania ca艂ych stronnic ksi膮zek, wyrazi艂y艣my tylko swoje zdanie, co nam wolno, bo cyt. \"nie jest to forum prywatne\". A ten kto艣 kto g艂upio dogaduje i cytuje nasze wypowiedzi niech to dalej robi bo widac nic innego nie ma do roboty, a jak mu si臋 znudzi to przestanie.偶eby mu tylko internetu nie odci臋li...heh pozdrawiam

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
aha My si臋 tu na tym forum dzielimy w艂asnymi problemami, tym jak sobie radzimy z nerwic膮, czyli tym co same do艣wiadczy艂y艣my. I w艂a艣nie min to samo wygadanie sie nam pomaga a tak偶e to ze mo偶emy by膰 wszyscy wirtualnymi przyjaci贸艂mi kt贸rzy na wzajem si臋 wspieraj膮 i poprostu s膮...

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Sara59, ze 艂zami w oczach przeczyta艂am Tw贸j post. Mam 27 lat,meza, dziecko i t膮 cholern膮 nerwic臋. lecz臋 sie i jest du偶olepiej.Nie pozwol臋 by ta zmora zrujnowa艂a 偶ycie mnie i mojej rodzinie. Jest mi bardzo przykro :(

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 szramka_25
Hejka! Nie zwracajcie uwagi na wklejacza i bedzie po problemie:)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 sara59
Madziarko- my艣l臋, 偶e sobie poradzisz a cho膰by z tego powodu, i偶 istnieje tego typu strona. Ja gdy zaczyna艂am chorowa膰 nie mia艂am nikogo kto wiedzialby co艣 o nerwicy.Lekarze bagatelizowali problem zw艂aszcza ci na pogotowiu w rezultacie jest tak, 偶e mam zakodowane ,i偶 nikt mi nie pomo偶e jak jestem w przychodni czy w szpitalu to zawsze umieram.To samo z lekami nie bior臋 bo si臋 boj臋, 偶e b臋dzie gorzej.Teraz jestem na psychoterapii , prywatnie ,zobacz臋 co si臋 da zrobi膰. Najgorzej , 偶e mam poczucie winy, z powodu c贸rki, 偶e nie by艂am i nie jestem tak膮 matk膮 jak膮 bym chcia艂a by膰. To nie daje mi spokoju i znacznie pogarsza m贸j stan.Zreszt膮 moja c贸rka nie jest z tego powodu szcz臋艣liwa.Kiedy艣 gdy zapyta艂am czy mog臋 jej w czym艣 pom贸c powiedzia艂a jak mo偶esz mi pom贸c skoro nie radzisz sobie ze sob膮. Nie wiecie co czu艂am i czuj臋 serce mi p臋ka. Ale nie b臋d臋 tu sia膰 smutku. Wiem, 偶e racj臋 maj膮 Ci, kt贸rzy m贸wi膮, i偶 trzeba mie膰 co艣 dla siebie czyli miejsce ,osob臋 b膮d藕 zaj臋cie, kt贸re pozwoli pod艂adowa膰 akumulatory.Ja niestety jestem w pr贸偶ni przyjaci贸艂ki daleko a moje l臋ki nie pozwalaj膮 na wiele. Wiecie o czym marz臋 abym mog艂a bez l臋ku wyj艣膰 z domu i艣膰 sama na spacer, zrobi膰 zakupy, i艣膰 z c贸rk膮 do kina ,jecha膰 z ni膮 na basen, i艣膰 sama do fryzjera, kosmetyczki to takie proste banalne zwyk艂e 偶ycie dla mnie jednak nieosi膮galne ale wierz臋, 偶e tylko narazie. JEST jednak w tym wszystkim co艣 pozytywnego nie wiem jak Wy ale jestem postrzegana jako bardzo dobry cz艂owiek bo potrafi臋 nawet przez telefon po s艂owie dzien dobry wyczu膰, 偶e komu艣 co艣 dolega tak fizycznie i duchowo. My艣l臋, 偶e to, i偶 sami cierpimy pozwala by膰 dobrymi dla innych. Czasami my艣l臋 jakim bym by艂a cz艂owiekiem gdyby nie ta choroba. A TERAZ KILKA S艁OW DO TYCH,KT脫RZY PR脫BUJA ZBURZYC HARMONI臉 NA TYM FORUM ID殴CIE SI臉 BAWI膯 GDZIE INDZIEJ- MY CHO膯 PODOBNO NERWUSY JESTE艢MY OSTOJ膭 NORMALNO艢CI BO POTRAFIMY JESZCZE ODCZUWA膯 I TO WI臉CEJ NI呕 INNI DLATEGO SAMI CZ臉STO CIERPIMY.呕YCZ臉 DU呕O ZDROWIA.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Efq
Jest tu kto艣 to ze mn膮 pogada... jak wiecie, to forum to miejsce, gdzie mo偶na czu膰 si臋 zrozumianym... Pozdrawiam

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 hmmmmmmmmmmm
blondi-blondi zarowno w ulotkach affobamu jak i yasminelli nie ma przeciwskazan do zazywania tych 2ch jednoczesnie benzodiazepiny nie os艂abiaja dzia艂ania tabletek anty a najlepiej-poradz sie swojego ginekologa

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 ammarylis -wiesz co
ammarylis -wiesz co ....rada do ciebie, nerwica rujnuje nam 偶ycie .Nie przerywaj przyjmowania leku. Zalecam ci jego stosowanie , aby zapewni膰 pe艂ne ust膮pienie objaw贸w. Mi艂ego dnia .

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 madziarka27 wiesz co
rada do ciebie, nerwica rujnuje nam 偶ycie .Nie przerywaj przyjmowania leku. Zalecam ci jego stosowanie , aby zapewni膰 pe艂ne ust膮pienie objaw贸w.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 nerwica i co dalej
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Sara59, tak to forum du偶o daje. jestem tutaj od kilku miesiecy i dzieki ludziom kt贸rych tutaj spotka艂am czuj臋 sie lepiej i gdy tylko mam czas to tu zagl膮dam bo ochot臋 to mam zawsze. Trzeba by膰 dobrej my艣li poniewa偶 tylko wtedy kiedy b臋dziemy naprawde wierzy膰 we w艂asny sukces , osiagniemy kiedys ca艂kowity spok贸j. Poruszy艂o mnie bardzo to co pisa艂a艣 o za偶ywaniu lek贸w. Ja za偶ywam leki ale odkad zacze艂am leczy膰 si臋 neurologicznie , mam tak膮 blokad臋 偶e nie bior臋 innych lek贸w, chodzi mi np o tabletki przeciwb贸lowe,syropy czy cokolwiek innego gdy jestem przezi臋biona.A gdy koniecznze jest przyjmowanie leku dzwoni臋 do mojego neurologa i upewniam si臋 czy nie zaszkodzi mi jego branie 艂膮cznie z velafaxem. Ale to nic w por贸wnaniu z tym co ty prze偶ywasz. Najgorsze nie mie膰 wsparcia w najblizszych. Ale c贸rka tak sie pewnie zachowuje poniewa偶 nie doswiadczy艂a tak ciezkiego zaburzenia jaki jest nerwica l臋kowa i oby nigdy nie do艣wiadczy艂a. Niekt贸re z naszych fobii wydaj膮 sie banalne dla spo艂ecznstwa bo c贸z z艂ego widzi przecietny, zdrowy cz艂owiek w wychodzeniu w publiczne miejsca np do marketu?Nerwicowcy s膮 poprostu bardziej wra偶liwi a tym samym bardziej wra偶liwi na nieszcze艣cia innych ludzi. Odk膮d ataki sta艂y si臋 nieodzown膮 cz臋艣ci膮 mojego 偶ycia zmieni艂am si臋 bardzo, sta艂am sie bardziej tolerancyjn膮 i wrazliw膮 na krzywd臋 osob膮.I dla mnie to wielki plus, bo ta okropna choroba wyzwoli艂a we mnie lepszego cz艂owieka, a kiedy艣 niezupe艂nie tak by艂o. pozdrawiam

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
tak poza tematem -ale fajne PRZEPIS NA DOBRY ROK Bierzemy 12 miesi臋cy: oczyszczamy je dok艂adnie z goryczy, chciwo艣ci, ma艂ostkowo艣ci i l臋ku, po czym rozk艂adamy ka偶dy miesi膮c na 30 lub 31 cz臋艣ci tak, aby zapasu wystarczy艂o dok艂adnie na ca艂y rok. Ka偶dy dzie艅 przyrz膮dzamy osobno: z jednego kawa艂ka pracy i dw贸ch kawa艂k贸w pogody i humoru. Do tego dodajemy trzy du偶e 艂y偶ki nagromadzonego optymizmu, 艂y偶eczk臋 tolerancji, ziarenko ironii i odrobin臋 taktu. Nast臋pnie ca艂膮 mas臋 polewamy dok艂adnie du偶膮 ilo艣ci膮 mi艂o艣ci. Gotow膮 potraw臋 przyozdabiamy bukietem uprzejmo艣ci i podajemy codziennie z rado艣ci膮 i fili偶ank膮 dobrej, orze藕wiaj膮cej herbaty

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
witam milusio wszystkie nerwusiatka mareczekspokojny......pytasz mnie co to byla za kuracja .mh....10 lat bylam na clozepanie ......(cierpialam na nerwice lekowa).........i pewnego dnia powiedzialam dosyc lekow ,wzielam skierowanie i poddalam sie odtruciu organizmu..........(drugi raz bym sie tego nie podjelam przeszlam pieklo........lezalam 3 miesiace........po wyjsciu ze szpitala dostalam leki ktore sama zaczelam stopniowo odstawiac....ale jak tu ktos 2wspomnial bez leku sie nie da.......jedno co dobrego mi przyniosla kuracja(jak juz wspominalam)......nie panikuje a to juz duzo od tego sie nie umiera trzeba umiec sobie radzic z choroba.........raz lepiej jest raz gorzej ale mam to gdzies........dzis tez czuje sie nie swojo ....ale olewam to sorki za slowo.....ale to prawda olewam i juz...........pozdrawiam Ola

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 przepis na cud
Pewien fircyk bez kr臋pacji, Cud obieca艂 ca艂ej nacji. Trafnie uzna艂: - Lud to kupi! Lud naiwny, ciemny, g艂upi. No i m艂odzie偶 uwierzy艂a, Do urn 艣mia艂o pod膮偶y艂a. I w Irlandii i w Londynie, dali wiar臋 Tuska minie. I ta z Wronek i z Pu艂tuska, Da艂a g艂os na Dona Tuska. No, nareszcie jest nadzieja! Nar贸d wybra艂 czarodzieja. Media wielce mu pomog艂y Nawet Doda s艂a艂a mod艂y, Niezale偶ni' dziennikarze truli co艣 o Polsce marze艅. Bez Kaczora, Dorna, Ziobry I wybrali, s艂uga Moskwy w sam raz dobry.. To co najpierw obiecywa艂, Po wyborach odwo艂ywa艂. To偶 to kawa艂 hipokryty, Rude w艂osy, wzrok kosmity. Serki, jab艂ka podro偶a艂y A indeksy pospada艂y! Studia p艂atne? Oszala艂e艣?!!! Polskiej biedy nie widzia艂e艣?! Gdzie te drogi, gdzie podwy偶ki??? Niech wam starczy u艣miech p艂ytki, U艣cisk d艂oni, wa偶na mina Na szcz臋艣cie: dzisiaj Don jest, po wyborach ju偶 go ni ma! : )) Ola膰 pami臋膰 i histori臋? Sprzeda膰 si臋 za mi臋sa rz膮d? Niech ci dziad opowie, Sk膮d w Warszawie tyle bomb. Przyjdzie czas na PO s膮d! Chocia偶 rz膮dz膮 , nic nie mog膮, nic nie wiedz膮, NIC nie zrobi膮! Walka z PiS-em, punkt programu' Gratuluj臋 superplanu! Obiecanki si臋 sko艅czy艂y, Puste has艂a pozna艂 lud No i w ko艅cu sta艂 si臋 cud: Czary mary : wieeeeelki smr贸d!

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 fajne ale sie posmialam

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Nasza-klasa pomaga namierzy膰
Nasza-klasa pomaga namierzy膰 "naiwnych" "Polska": Mia艂o by膰 miejsce spotka艅, jest baza danych. Kopalnia wiedzy dla policji i... przest臋pc贸w. Portal Nasza-klasa.pl to mekka ludzi naiwnych.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 nerwusi膮tka ha ha

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 podpowiadam
komus sie ewidentnie nudzi-nie mozecie pisac na temat????????

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 do podpowiadam
Dlaczego tak s膮dzisz , my艣le 偶e mo偶na porozmawia膰 tu o wszystkim , nawet o dupie marynie!!!.Co ci si臋 nie podoba ?to jest 偶ycie .Jak bym mia艂a ca艂y czas my艣le膰 czy mnie zaraz zlapie atak nerwowy , to bym juz miala kuku mamuniu.Kobieto troche humorku , bra膰 偶ycie na weso艂o , ja tak biore , chocia偶 m臋czy艂am mnie ta franca 20 lat.Teraz jest ju偶 du偶o lepiej poprostu biore 偶ycie na weso艂o , to pomaga.Napisalam ten wierszyk bo wydawal mi sie 艣mieszny , no ale jak zacne grono nerwusk贸w urazilam to przepraszam, czlowiek nie wie co napisac bo zaraz zaatakujecie .Moniiiiii

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
witam OLABASIA powiedz mi jak wyglada odtrucie od leku bo tak mysle zeby odzwyczaic sie od tego paskuctwa do ktorego jestem przywjazana czy to jes fatalnie potem opisz mi bo jak czytalam to bylas na odtruciu mam fatalne samopoczucie niewiem co sie dzieje take wemnie beznadzieja i smutek nic mnie nie cieszy ale to nic ?i jeszcze te zawroty glowy a szkoda gadac glowa dzis mnie tez boli a juz bylo jako tako >cisza w domu corka do pracy wnuczka do szkoly a ja sama i to mnie zabija nie nawidze byc samej moze to dlatego pozdrawiam

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 elwisia
Witam wszystkich i podziekowania szczegolnie dla ciebie rosa ze zalozylas to forum. Moja nerwica trwa juz kilka lat, na poczatku szukalam pomocy doslownie wszedzie juz mam przeswietlony caly organizm i wszystkie wyniki w normie. Zaczelo sie jakies 4 lata temu i do dzisiaj sie z tym mecze. Moze zaczne od poczatku...a wiec...tak jak juz wspomnialam przed 4 laty zaczelam sie bardzo zle czuc, bylo mi slabo, nudnosci, brak sliny, kulka w gardle, slabo, zawroty glowy, doslownie myslalam ze w ciagu kilku dni nabawilam sie wszystkich chorob swiata, myslalam ze po rpostu juz umieram, przedtem nie wiedzialam co to jest wiec tak sie wystraszylam ze znalazlam sie w szpitalu. No i wszystko pozniej sie zaczelo, jazda od specjalisty do specjalisty, od jednej izby przyjec do innej, i oczywiscie wszystko prywatnie bo myslalam ze tak lepiej ze od razy wyzdrowieje. Jak sie okazalo mam bardzo silna nerwice zaczelam chodzi do psychiatry raz w miesiacu i raz na tydzien na terapie. Dostawalam co raz to nowe tabletki, do tego zaczelam stosowac w domu sama terapie czasem pomagalo czasem nie, wszystko ciagnelo sie miesiacami potem przeszlo w lata. W zeszlym roku zaczelo sie wszystko uspakajac. W sierpniu 2007 wyjechalam na stale do niemiec i teraz tu mieszkam, pierwszy i drugi miesiac byl straszny, nawet nie wiem dlaczego moze ze za duzo w polsce zostawilam, naprawde nie wiem, dnie i noce przeplakane no i teraz mam wszystko zaczelo wracac od nowa ale za to z podwojona sila. A juz bylo tak dobrze, nauczylam sie w polsce zyc z nerwica a teraz za nic w swiecie nie potrafie sobie poradzic do tego doszla depresja i zalamalam sie strasznie. Na poczatku myslalam moze to anemia bo tez przestalam jesc, zaczelam wygladac strasznie, nie moglam juz na siebie patrzec. Mysle sobie pojde do lekarza niech mnie przebada to juz napewno nie nerwica tylko jakies chorobsko mnie trzyma. Bylo mi glupio ale mowie jestem w innym kraju nikt mnie nie zna do niczego sie nie przyznam ze chorowalam w polsce i zobaczymy co tu powiedza. Oczywiscie zrobiono mi wszystkie badania jakie tylko byly mozliwe i co sie okazalo ze teraz mam w torebce skierowanie do psychiatry, musze zarezerwowac termin ale strasznie sie boje sama nie wiem czemu. Naprawde nie wiem co mam robic czy tam isc czy nie. Przywiozlam ze soba troche tabletek tak na wszelki wypadek ale juz mi sie koncza choc nie uzywalam ich codziennie. W moim mezu tez zadnego wsparcia nie mam, on to z checia by mnie chyba u czubkow zamknal, bo juz stracil cala cierpliwosc do mnie, wiec nie mam tutaj zadnego wsparcia, dlatego wlasnie prosze o pomoc. Niejedna osoba z was jest w podobnej sytuacji wiec moze jakas mala rada mala wskazowka, zapomnialam napisac ze najbardziej nie radze sobie z zawrotami glowy to mnie zabija. Pozdrawiam i z gory dziekuje bardzo.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 evvcia
elwisia-napisala艣 tak chod偶bym czyta艂a o sobie .Zawsze podczytuje sobie to forum .Teraz jednak postanowilam co艣 napisa膰 .Powiedz mi jedno przy ataku zawrot g艂owy to zaraz si臋 k艂adziesz , serce zaczyna ci szybko bi膰 , na oczy prawie nie widzisz i wszystko w ko艂o ci wiruje- masz tak? Bo ja tak wla艣nie mam przy zawrotach g艂owy , my艣le 偶e konam. elwisia , ja z tym m臋cze si臋 23 lata,nauczy艂am si臋 z tym 偶yc,m贸wie sobie 偶e s膮 gorsze choroby ni偶 ja mam ,staram si臋 nie my艣le膰 偶e jestem chora .Ja od czasu do czsu przyjmuje tabletki , leczy mnie lekarz rodzinny , do 偶adnego psychiatry nie posz艂am i nie mam zamiaru tam i艣c.Ja mam naszcz臋艣cie wsparcie w rodzinie .A u ciebie powodem 偶e znowu nasili艂a si臋 nerwica to tylko spowodowane jest now膮 sytuacj膮 gdzie si臋 znalazla艣, jeszcze masz m臋偶a ktory ci臋 nie wspiera i wszystko razem - nerwica.Jak umiesz j臋zyk to ja bym na twoim miejscu poszlabym do psychiatry, moze tam otrzymasz pomoc.Mussz sama siebie ratowa膰 , je艣li nie masz wsparcia.Powodzenia , napewno b臋dzie dobrze .Evvcciaa

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
hej Elwisia Poruszy艂a mnie Twoja historia tak jak porusza mnie ka偶da inna z osobna ,chcia偶 tak w zasadzie znam to,bo tez przechodz臋 przez nerwic臋 i podobnie jak Ty nie mam wsparcia w me偶u.Ale mam wsparcie w ludziach na tym forum i i dobrze ze tu trafi艂a艣.Witam serdecznie. To 偶le by膰 samemu w takich chwilach zw艂aszcza gdy czujesz spadek formy, 偶e znowu ci臋 dopada. Ja tez mam nerwice i depresje powracaj膮c膮 co jaki艣 czas, choc teraz,ju偶 nie tak cz臋sto, poniewa偶 zdecydowa艂am si臋 na terapi臋 lekow膮.Ale wierz臋 ,ze po odstawieniu tabletek , a to ju偶 mi lekarz zapowiedzia艂 na wiosn臋, wszystko b臋dzie dobrze i wierz臋, 偶e poradze sobie tak samo dobrze jak bez nich. Grunt to pozytywnie my艣lec, 偶e bedzie dobrze ,偶e jest odbrze. Te偶 przesz艂am przez etap bada艅, mia艂am wizje r贸偶nych chor贸b, a nawet nie pamietam ile razy wydawa艂o mi si臋 ze mam zawa艂?! rak r贸偶nych narz膮d贸w a nawet ki艂a, cho膰 to nie wiem skad mi sie wzi臋艂o bo mam meza i zero mo偶liwo艣ci zeby sie ni膮 zarazi膰Teraz tez wydaje mi si臋 ze mam raka szyjki macicy, bo o tym ostatnio g艂o艣no i chyba tylko dlatego zacze艂am o tym intensywnie my艣le膰.Ale dla pewno艣ci zapisa艂am sie na przysz艂y tydzien do ginekologa zrobic wymazik.Do tego mia艂am ostatnio powiekszone w臋z艂y ch艂onne na szyi i ju偶 my艣la艂am 偶e to jakie艣 przerzuty np raka krtani ale moja mama mnie uspokoi艂a ze tak sie dzieje np po przebytej infekcji a kr贸tko wcze艣niej bole艣nie wyr贸s艂 mni z膮b m膮dro艣ci. Wiec si臋 uspokoi艂m. UF i przesz艂o. Pisa艂am 偶e mam meza ,ale tak jak i Ty zabardzo nie mog臋 w tych sprawach liczy膰 na niego. Ja wychodze z takiego za艂o偶enia 偶e osoby kt贸rych bezpo艣rednio nie dotkne艂a nerwica poprostu nie wiedz膮 jak nam pom贸c i przez to w pewnym momencie traca cierpliwo艣膰 do naszych l臋k贸w i ca艂ej sytuacji. Ale na nas mozesz liczyc, a jak ci 偶le to pisz cho膰by o \"dupie Maryny\" to pomaga. Poczytaj sobie wczesniejsze posty, wi臋kszos膰 z nas ma problemy z t膮 drug膮 po艂ow膮, poczujesz ulg臋.poczytaj je tez, bo warto, odnajdziesz tam swoje problemy w naszych wypowiedziach. pozdrawiam

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 elwisia
witam evvcia-ciesze sie ze napisalas, moje zawroty glowt to nie tak ze doslownie kreci mi sie w glowie, tylko to tak jakby mi wirowalo ale wszystko stoi w miejscu i co jest najgorsze mam to prawie codziennie, wtedy jest mi bardzo niedobrze, wszystko sie przewraca w zoladku, nogi mam jak z waty. jestem strasznie slaba, mam wrazenie ze zaraz upadne choc nigdy jeszcze mi sie to nie zdarzylo. Nauczylam sie z tym zyc i nie boje sie tego ale mam juz tego po prostu dosc, w tym momencie chce mi sie plakac, wtedy mam ochote umrzec i miec juz swiety spokoj, ale tak nie idzie mam coreczke w tym roku konczy 11 lat wiec mam dla kogo zyc. Wiesz jak czytam ze niektorzy mecza sie juz po kilkanascie lat a tak jak ty juz 23 lata to juz calkiem mi sie nie chce. za kazdym razem kiedy mam atak mam nadzieje ze to ostatni, a tu sie okazuje ze moge jeszcze z tym zyc tyle lat, naprawde porazka. Kiedy sie dobrze czuje mam ochote podbic swiat, zrobic po prostu wszystko, chodze usmiechnieta, kiedys zawsze taka bylam, kiedy zas zle sie czuje nic mnie nie cieszy i z checia oddalabym wszystko zeby tylko wrocic do mojej dawnej osobowosci. Z moim jezykiem nie jest za dobrze, ale duzo rozumiem, moj lekarz powiedzial ze to nie przeszkoda, potrafie sie troche dogadac wiec jest ok, do tego chodze na kurs jezyka wiec z czasem bedzie jeszcze lepiej, po prostu boje sie tam isc i nie wiem dlaczego. Wiem ze da mi z pewnoscia tabletki poza tym nie wiem jak to wyglada tutaj w niemczech. Szczerze powiedziawszy lepiej sie czuje jak napisalam wczoraj tutaj na forum juz teraz wiem ze mimo ze musze walczyc z tym sama bo w domu nie mam wsparcia to jednak jestescie wy wszyscy i teraz z pewnoscia bede tutaj czesciej zagladala niz dotychczas. Pozdrawiam

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

B膮d藕 aktywny! Zaloguj si臋 lub utw贸rz konto

Tylko zarejestrowani u偶ytkownicy mog膮 komentowa膰 zawarto艣膰 tej strony

Utw贸rz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj si臋

Posiadasz w艂asne konto? U偶yj go!

Zaloguj si臋
Zaloguj si臋, aby obserwowa膰  

×