Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość rosa

Moja nerwica...

Polecane posty

Gość pomocnik proszę
podaj adres szpitala w którym pracujesz, może ktos chętnie skorzysta 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość faternoster
Diabeł istnieje dziś tak samo jak w przeszłości. Nadal kusi człowieka do grzechu. Postawa wyznawcy Chrystusa w konfrontacji z szatanem musi zatem być uważna i silna. Nikomu nie może być obojętna kwestia istnienia szatana. Jak się wydaje, w mentalności współczesnych ludzi szatan odpływa w sferę mitologii i folkloru. Baudelaire słusznie stwierdza, że „Majstersztykiem szatana w nowoczesności” jest przekonanie ludzi o swoim nieistnieniu. Dla wielu zatem nie jest łatwe wyobrazić sobie niedawne pojawienia się szatana, przybywającego wprost z piekła aby walczyć z Ojcem Pio. Walki te miały czasem całkiem krwawy charakter, jak opisane jest to w wielu listach które Ojciec Pio wysłał do swoich Ojców Duchowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość faternoster
Ten, kto samego siebie oskarża, ilekroć spotka się z przeciwnością, krzywdą,zniewagą czy jakimkolwiek innym utrapieniem, przyjmuje wszystko pogodnie,wszystko uważa za słuszne i w najmniejszym stopniu nie doznaje niepokoju. Czyż może być coś bardziej spokojnego ponad takiego człowieka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochani nastepny dzień katuszy ................. ja chodze często do spowiedzi i przyjmuję komunię byłam nawet kilka razy u egzorcysty ..............i dalej mam lęki o własne zycie najgorsze sa kołłatania serca u mnie wywołuja panikę .........nie potrafię się ich pozbyć nie potrafie już z nimi walczyć zaczynam się poddawać ....................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość faternoster
Boże bianka_120 , nie poddawaj się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktastatamktoska
teraz to sie dopiero nakrecam i nerwicuje :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja juz przeczytałam mnóstwo książek mianowicie Oswoić lęk i już 12 lat męcze sie z tym świństwem 5 lat brałam leki psychotropowe i jeszcze gożej się czułam odwiedziłam kilkunastu lekarzy miedzy innymi psychiatrów i nic sa okresy poprawy ale sa tez złe momenty tak jak teraz od 4 miesięcy serce mi szaleje i nic nie pomaga 6 lat jestem bez psychotropów i nie widzę róznicy bez leków jest nawet lepiej tylko że nie potrafie uspokoić serca mam tez zawroty głowy bóle brzucha bóle kregosłupa i wiele innych dolegliwosci ale tylko przeraza mnie serce .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bianka a czy
chodziłaś na psychoterapię? Może taka forma leczenia pomogła by ci uspokoić serce. kochana to bicie serca to sygnał , że czegoś się boisz wieć spróbuj odnaleźć ten lęk. Myśle , że już wiesz wszysto o nerwicy, 12 lat to długi okres. To czas aby poznać wszystko o nerwicy. Bianko przecież wiesz , że to kołatanie to tylko informacja , że coś tłumisz,że masz jakieś poczucie winy i męczysz się z tym. Pomyśl o uczuciach a nie o objawach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak ale tonacy sie brzytwy
bianka magnez z wit b6 w zwiekszonej dawce i serduszko ci sie uspokoi -obiecuje!! wiem po sobie wieczne kołatania -jak zazywam jest ok-jak tylko odstawie kolatanie sie zaczyna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nobo nerwica to
jak wirus który sobie siedzi w nas i wychodzi kiedy organizm staje się podatny. To tak jak opryszczka, wychodzi jak na jakis czas , musi dojrzeć i znika. z narwicą też tak jest. Najlepiej wprowadzić jakiś zmiany w swoim życiu, odnaleź te rzeczy z których jesteś zadowolona, kiedy czujesz szczęście, ciepło od innych. A może ty możesz komuś pomóc wtedy zapomnisz i uspokoisz wnętrze. Ja też dziś mam jakieś kłucia, ale wiem, że to z powodu jakiejś sytuacji z dnia dzisiejszego i zrobię sobie przed snem wewnętrzną psychoterapię. Zapytam swoje wewnętrzne "Ja" co się stało, jaka sytuacja wprowadziła we mnie niepokój i może znajdę dziś może jutro, ale wiem , że jak powiem sobie - "jeżeli dziś zrobiłam coś co spowodowalo objawy to jutro chcę zachowac się tak, odpowiedzieć komuś tak aby objaw nie wystąpił." Bianko rozmowa z psychologiem - to widzę jako "lekarstwo" dla ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nobo nerwica to
zgadzam się magnez 3x dziennie z vit.B lecę sobie zaaplikować dzięki za podpowiedź jak już lepiej się poczuje to zapominam brać - taki człowiek głupi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nobo nerwica to
pozdrowienia dla wszystkich 🌻 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja chodzę co czwartek na psychoterapię magzez tez biore i jeszcze wapno i..............juz sama nie wiem co ze mna jest kiedyś miałam problemy z te,ściową ale teraz mam spokój awantury sie skonczyły bo przestałam z nia rozmawiac bo chyba bym juz do tej pory oszalała juz tu opisywałam moje przezycia i nie chce tego wspominac najgorsze jest to ze ja na kazde wydazenie w moim zyciu reaguje emocjonalnie kiedy cos sie dzieje zaraz odczuwam to w sercu czy to radosc czy strach ..............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja już tez ide spac bo mój synek 5 latek czeka na mnie moze dzis bedzie lepiej i spokojnie przespie a serduszko pozwoli mi wypoczac dobranoc wszystkim ...............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luppka
Bianko życzę spokojnej nocy i wszystkim kochanym nerwuskom🌻 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luppka
patii miłych snów pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiepska lekarka
bianka zbadaj tarczyce dokladnie!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomocniu dziękuje za odpowiedź :) Dobranoc Wszystkim, Spokonej nocki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tam miało być "Pomocniku" i Spokojnych snów, żem literki poprzestawiała :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zonkaareczka
czy jest jakas wielka roznica miedzy nerwica, a depresja? czy moze mi ktos to wyjasnic? co gorsze? czy majac nerwice mozna uchronic sie od depresji i i odwrotnie? ja mam taki problem, gdyz moja pani doktor wyslala mnie do psychologa, badz do psychiatry!!!! oczywiscie nie poszlam, bronie sie przed tym rekami i nogami, a zarazem obawiam sie czy sama dam rade wyjsc z tego? w sumie nie wiem czego!! wspominala cos o deprsji ukrytej, i fakt, ze przed nia calej prawy nie chcialam mowic... wiec cos w tym jest co mowila! dodam, ze poszlam tam ze wzgledu na moje ciagle zmeczenie, czy wy tez tak macie??? zbyt wiele stresu co sie objawia wypaleniem emocjonalnym. przynajmniej u mnie. zdaje sobie sprawe, ze nerwica to nie depresja aczkolwiek moga istniec pewne powiazania, dlatego prosze o jakas rade.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luppka
dzień dobry wszystkim życzę spokojnego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejki jakis kryzysik topikowy? 40888 wejść - myslę , ze wynik najlepszy spośród innych sama ostatnio nie bywałam ,ale stęskniłam sie za wami no to balanda na część najbardziej popularnego topiku na kafeterii o kurcze dzisiaj popielec i nici z balangi;) ale nic straconego co u was dziewczyny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jagoda :) pozdrawiam napisz mi maila swojego na mojego :) bo miałam reinstalacje i mi wszystkie kontakty zjadło :( u mnie różnie w poprzek i podłużnie ale na pewno lepiej niż kiedyś działacie coś z Adamem \"u siebie\"? mało Cie tutaj -ja też rzadko zaglądam-napisz co tam \"słychować\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Afobamko i Liduszko Właśnie myslałam o Tobie Afobamko , bo nic od ciebie ostatnio nie dostawałam,a te filmiki od ciebie to rewelacja;) U mnie też różnie ale lepiej zdecydowanie Mam dużo pracy - jak zwykle , ale nie narzekam. Dzieje się dużo u mnie na polu zawodowym jak to się mówi- największą stałą w życiu jest zmienność:) i dobrze bo byłoby nudno. Jutro puszczę maila do ciebie z pracy. Cisze się , że u ciebie lepiej. Z Adamem spotałam się i było super. Pogadaliśmy sobie fajnie kilka godzin i ciągle umawiamy się na spotkanie ale jakoś terminy nam się mijają. Adam jak wpadasz nas poczytać to posyłam pozdrówka. Liduszko dla ciebie też posyłam cieplutkie pozdrowienia. Jak u ciebie moja koleżanko Hanysko;) ;) pozdrawiam wszystkich nowych i starych oczywiście nie wiekiem:D 👄 👄 ❤️ ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wita witam Jagoda dzisiaj to jak bym na statku płyneła dawno tak mi sie nie kreciło w głowie blee nie lubie ogólnie to zwalam wine na pogode osobiscie lubie snieg i mróz a nie deszcz Miłego wieczorku nerwuski zycze :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×