Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość rosa

Moja nerwica...

Polecane posty

Gość mamunieczka
Madziarko,bede sie cieszyc kazda chwilka,nawet gdy bedzie siedzial przy kompie caly czas.On zawsze mowi,mama popatrz jak gram albo mowi,mama zobacz jaka fajna animacje stworzylem... Jest bardzo madry i mysle,ze zrozumie,ze to dosc dlugie lub zalezy jak na to patrzec krotkie jest tylko chwilowe. Zdrowko,bedzie oki, najwyzej poprosimy o przeszczep naszych glow (moze cos takiego wymysla,hehehe). A ja mialam dzis tak dla relaksu maly maraton ploteczkowy,jednak nie poszlam do pracy po zwolnieniu tylko do konca tyg,wzielam czw i pt wolne i pozwolilam sobie na spotkanie z kumpelkami z Liceum. Mialysmy spotkanie w 2004 roku po latach ale juz minelo 4 prawie... Tak kameralnie tylko 4 osoby ale dla nas babeczek to wystarczy aby bylo wesolo,aby zapomniec o troskach, o klopotach. Madziarko kochana,ja nad morzem sie schowalam w Gdansku,tzn miedzy Gdanskiem a Sopotem,nawet bardziej Sopotu blizej.Morze mam z okna jakies 500 metrow. Ale wczoraj tak sorry za slowo pizdzilo nad morzem,ze szok... Juz tesknie za wiosna wtedy bede sobie z moim synkiem lazic po plazy,po lesie,razem grac z Nim w pilke czy jezdzic na rowerze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pozdrawiam wszystkie nerwusiatka.........jak to dobrze ze dzis piatek i znowu wekeend...........troszke sie pobycze a w poniedzialek znowu charowka...........dziewczynki bede wieczorkiem do milego .cmokaski dla Was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich :) Mamunieczko to w Jelitkowie mieszkasz ? ;) Olabasiu witaj kochana .. ❤️ jak się czujesz ? czy te nowe leki już pomagają Ci ? Kierowniczko również pozdrawiam cieplutko ..🌼 Madziarko słyszałam że ten lek jest dobry i szybko stawia na nogi tylko wadą własnie jest to co przeszłaś na początku . Wytrzymaj i się nie poddaj ;) Dziewczyny już wiecie na pewno że leki same nie wyleczą potrzebna jest rozmowa o swoich emocjach i o tym co się przeszło lub przechodzi ...bo samymi lekami tylko leczymy objawy a nie powody naszej nerwicy .. I nie jest wstydem opowiedziec komuś o tym że nie jesteśmy doskonałe , że reagujemy tak na sprawy jak obserwowałyśmy w dzieciństwie ... Wszystko jest do naprawienia , tylko trzeba konsekwencji saozaparcia i dużo .....wsparcia no i motywacji żeby małymi krokami zmieniać swoje życie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdrówko potrzebujesz zwrócenia na siebie uwagi ? Tak jesli mogę to po co wywoływać w innych litość i żeby na siłę zobaczyli że coś Ci jest ... nie lepiej pokazać że dajesz sobie radę , albo powiedzieć wprost czego oczekujesz od bliskich .. Czy boisz się powiedzieć o tym co czujesz ? albo boisz się sprzeciwić ? Ja długo byłam pod wpływem toksycznej matki i chociaz stawałam na rzęsach to i tak nigdy nic pozytywnego nie usłyszałam . Teraz nie ukrywam tego co Ja potrzebuje ... bo Ja też mam potrzeby ;) To jest właśnie ta walka z własnym Ja żeby być sobą , żeby inni akceptowali . Zdrówko jeśli nie porozmawiasz i się nie otworzysz to długo będziesz się męczyła , nie jesteś też do nikogo podobna ;) z rodziny jeśli sama tego nie powielasz .. bo skoro widzisz od dziecka zachowanie to tak samo reagujesz na podobne problemy ..a to jest wielki błąd bo nie mozna tak samo reagować jak starsza babcia bo samo to że jest między wami taka różnica pokoleniowa .. spróbuj być sobą ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja naprawdę mam rodzinę ktorej za żadne skarby bym nie zamieniła, i we wszystkim się rozumiemy ale nie w tym akurat. Już kiedyś próbowałam o tym pogadać no ale zwykle odpowiedx \"ale Ciebie zawsze cos przecież boli\" więc niech już lepiej zostanie jak jest. Dzsiaj pojechałam na małe zakupy no ale nie czuję się najlepiej. Ostatnio głowa kłuła mnie tylko sporadycznie ,dziś jakoś częściej. a tak to chyba o.k , mam nadzieję ze wasz dzień był dobry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamunieczka
Kochana efka43,nie nie mozna nazwac tego Jelitkowem absolutnie, to jest dzielnica Gdanska, Gdansk-Zabianka,bardzo blisko Sopot Wyscigi a do Jelitkowa chodzilam na religie jako dziecko i do Kosciola Wiecie co dziewczyny,moja kochana coreczka,dzis dala mi dobra rade jak najlepiej wycofac Afobam(ja biore 0.25) 2 razy po 1 i zaczelam od rana,bede tak przez tydzien omijac ranna dawke a potem po tygodniu,wieczorna dawke podziele na pol i tez przez tydzien itd a potem wprowadze ten nowy lek nie moge go odczytac jakos takCHLOPROTIXEN czy jak!!! tez 2 razy po 1 tabl. A przeciez ten ASERTIN biore jeszcze 2 razy 1 wiec naraz wszystko nie moge chyba brac. A oczywiscie jestem taka pierdola,ze sie nie spytalam psychiatry jak wycofywac i kiedy brac ten nowy lek.A,bym zapomniala ten nowy lek,nie wiem czy poprawnie recepte odczytalam jest w dawce 15mg,czy cos wiecie o tym leku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamunieczko to sądząc po wieku chodziłaś do tego starego kościółka blisko morza ;) a co do leku to może lepiej w ciągu dnia bierz a noce omijaj ;) wystarczy że co kilka dni będziesz ukruszała odrobinkę więcej . Tak wyznacz sobie ok dwóch tygodni i kilka dni przed końcem zacznij brać ten nowy lek ..tak przeważnie lekarze polecają ..wprowadzać nowy gdy schodzisz z tego który brałas ... A synka zabieraj sprzed komputera i śmigaj do ...stadniny ;) tam chyba lepsza frajda przy konikach ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdrówko ukryte emocje w podświadomości dają takie objawy jak różnego rodzaju bóle ..i wiesz co ..te bóle są prawdziwe ! to co boli w duszy to objawia się własnie w ten sposób ... a teraz trzeba by poszperać co to takiego jest i wszystkie bóle ...odpuszczą ;) tak działa nerwica :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Efka no właśnie, nasunęłaś mi takie małe przypomnienie. Kiedyś czytałam fajny artykuł w internecie o takich jak my, jak znajdę kiedyś to wam wyślę link, ze niektórzy, wręcz większość myśli, że my zmyślamy nasze bóle. A nawet nie zdaja sobie sprawy, jak baardzo czasami potrafi nas boleć, szczypać, kłuć, . I my naprawdę cierpimy chociaż moze nic nam nie jest . A ludzie myślą, że skoro nam nic nie jest to nas nie boli. Masło maślane, sorry:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdrówko my ich nie wymyślamy ..my powodujemy sami te bóle ;) znaczy wszystko nieświadomie ;) to jest stwierdzone i udowodnione że tak się dzieje . Dlatego że dusza i cało to jest jedno . Gdy dusza cierpi to ciało również odczówa ten ból . Gdy ktoś ma za mało ciepła miłości , rodzice lub partner nie dają odczuć lub nie mówią tego jak bardzo kochają i my nauczone że o takich emocjach się nie mówi bo nie wypada ..widząc naokoło ludzi trzymających się za ręce , przytulających czujemy że coś jest nie tak . Inni potrafią i okazują a my nie mamy i nie mówimy tylko trzymamy gdzieś głęboko te swoje potrzeby ...wtedy najczęściej są te wszystkie odczucia z serduchem . Kazdy ból ma swoje podłoże w tym czego nam brak . Gdy czujesz lęk przy ludziach to wolisz się schować żeby nikt nie widział i żeby nikt się nie śmiał i nie powiedział że jestes słaba ... Albo gdy od dziecka w domu porównywano Cię do jakiegoś bardzo zdolnego dziecka i mówiono że ta \" dziewczynka \" jest taka zdolna , śliczna i taka grzeczna ... taka osoba która to słyszy rośnie w poczuciu że po co się starać skoro i tak jest ktoś lepszy i tak powstaje niska samoocena ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Efka slonko jetem caly czas na nowych lekach jak dobrze pojdzie (a nie jest zle)....to za 2 miesiace powinnam juz je odstawic........ dzieki za troske pozdrawiam milusio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamunieczka
tak,dokladnie tak efka,wlasnie chodzilam do tamtego malego Kosciolka a teraz jest ponoc juz duzy i piekny ale ja tam juz nie chodze.Mam pod nosem az 2 Koscioly na Zabiance.Efka,Ty jestes tak obeznana w tym terenie jakbys byla tu rodzona,a ja pamietam jak nie bylo Zabianki i jako mala dziewczynka biegalam kolo stadniny i chodzilam na szaberek z dzieciakami.Dzieki efka za rade co do wycofywania Afobamu,tylko teraz nie wiem,czy mam wziasc wieczorem? Bo rano przeciez nie bralam? Co mam robic? efka,pomoz bo sie juz zakrecilam,jak mam to teraz robic.Bo skoro wzielam wczoraj wieczorem a rano nie wzielam to zeby zmienic to czy mam dzis nic nie brac? Wyjdzie na to,ze dzis moj organizm nie dostanie NIC?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olabasiu ..❤️ Lidziu ..❤️ Mamunieczko a pamiętasz lasek po drodze jak szłaś w stronę morza ;) to dawno , dano temu za tym laskiem ...mieszkałam ;) teraz wez na noc normalnie , i rano wez też a zmiejsz dawkę dopiero na wieczór przekrój tabletkę na polowe . W dzień potrzebujesz dopalacza bo w nocy prześpisz ;) Chociaz te leki są jak już pisałam długo w organizmie , ale wiadomo lepiej na zimne dmuchać ;) za trzy dni lub cztery to co jest na noc znów przekrój na cwiartkę ... jak zabraknie już tabletek na noc zacznij tak robić z dzienną porcją .. a najlepiej to jeszcze dopytaj lekarki ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochani, dla rozładowania, zjedźcie coś dobrego (nie mylić z obżarstwem;P ), np. jogurcik, serek biały, mleko smakowe mmmm;) hehe= mój codzienny rytuał;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamunieczka
Oj efka,co ja bym bez Ciebie zrobila,jestes tu naszym doradca, psychoterapeuta czyli 2 w 1,slowem jestes wspaniala. Ale mnie tak zaskoczylas efka tym,ze mieszkalas tu,to moze mysmy sie znaly??? Kurcze.... Ktory jestes rocznik i do ktorej szkoly chodzilas SP naturalnie? Ale sie ciesze,jaki swiat jest maly...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamunieczko szkoły to 34 i pozniej 92 a rocznik 64 ;) mieszkałam tam we wczesnym dzieciństwie i pozniej we wczesnej młodości i własnie tam miałam początek nerwicy .Z rodzicami się wyprowadziłam , a po śmierci babci spowrotem tam wróciłam ...żeby znów się wyprowadzić i już raczej tam nie ma takiej opcji żebym wróciła ;) A afobam brałam dwa razy znaczy przez 15 lat brałam różne leki i własnie tak mi kazano po miesiącu schodzić . Z tego co czytam z doświadczeń innych to też tak niektórzy mają . A teraz mykam bo dziś miałam trochę emocji i musze jakąś regenerację przejść ;) Miłej nocki ....🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze byka walnełam pierwsza to 31 we Wrzeszczu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
liduszka.....slonko witaj Dziewczynki ide spac po calym tygodniu rannego wstawania jestem troszke spiaca......zycze Wam spokojne nocki i do jutra........Pa moje sloneczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamunieczka
Oj, to my jestesmy prawie rowniesniczkami,ja jestem 65 r,a ja chodzilam od 1-szej do 8-mej klasy do 77 SP na ul.Orlowskiej. A pamietasz takiego ksiedza z tamtego Kosciolka nazywali Go "kargul"? Zmarlo mu sie ok 2 lata temu na raka krtani.Straszny nerwus z Niego byl.bede wycofywac jak mi poradzilas,wlasnie lyknelam teraz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, ja brałam afobam 3 tyg tzn 2 tyg 2 razy dziennie i trzeci tydz 1 raz i po odstawieniu nie miałam zadnych sensacji.Podobno silnie uzależnia po stosowaniu dłuższym niż 4 tyg!!!!!!!!! Chciałabym być zdrowa ale przez chorobę poznałam grono wspaniałych ludzi. pozdrawiam wszystkich. Jak któraś odstawiała lek typu velafax to niech napisze jak to było po odstawieniu. papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamunieczka
Madziarko,masz racje,ze mozna tu poznac wielu wspanialych ludzi. Mi o was wlasnie powiedziala moja kochana coreczka,ktora z Wami dosc dlugo byla i wlasnie Ona mnie namawiala bardzo.Mama wejdz na te forum,One Ci pomoga,mnie juz pomogly,wiec nie wiele sie zastanawiajac weszlam i teraz nie moge sie bez was obyc.Jestescie wspaniale,ja dokladnie nie wiem jak sie nazywa ten moj nowy lek,bo wiecie,lekarze pisza jak kura pazurem... Zycze wszystkim nerwuskom kochanym dobrej nocki,milych snow o pieknym i zdrowym ciele...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamunieczka
Madziarko,masz racje,ze mozna tu poznac wielu wspanialych ludzi. Mi o was wlasnie powiedziala moja kochana coreczka,ktora z Wami dosc dlugo byla i wlasnie Ona mnie namawiala bardzo.Mama wejdz na te forum,One Ci pomoga,mnie juz pomogly,wiec nie wiele sie zastanawiajac weszlam i teraz nie moge sie bez was obyc.Jestescie wspaniale,ja dokladnie nie wiem jak sie nazywa ten moj nowy lek,bo wiecie,lekarze pisza jak kura pazurem... Zycze wszystkim nerwuskom kochanym dobrej nocki,milych snow o pieknym i zdrowym ciele...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamunieczka
Sluchajcie,kto przeslal pod moim nickiem ten link? to nie ja? a moze to dla mnie? jesli tak,to juz to widzialam,beczne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie, ...mam nadzieje, ze wczorajszy Dzien Walentynkowy byl udany....wpadlam zyczyc przyjemnego weekendu i napisac, ze wedlug mojej opini forum powraca do swojej swietnosci, zaczyna znowu byc milo, fajnie i coraz bardziej swojsko. Trzymajmy tak dalej. Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×