Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość rosa

Moja nerwica...

Polecane posty

Witajcie moje kochane dziewczyny,moje nerwuski!! ja juz z pracy i pedem do kafe aby byc z wami na biezaco,moj dzien dzisiejszy nawet udalo mi sie bez zadnych awantur w pracy wytrzymac,jak ja to zrobilam,nie wiem ale udalo sie.Przeciez mnie wszystko denerwuje, nawet pytania zwiazane z moim zyciem prywatnym tak na mnie dzialaja jak plachta na byka,nigdy taka nie bylam.Wiec jestem z siebie poniekad dumna,bo niby kto ma mnie pochwalic jak nie ja sama....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Imarika witaj;) witaM Cię tym bardziej serdecznie że widzę iż u Ciebie też dolegliwosci skupiają sie na głowie. U mnie ból jest ciagle umiejscowiony na górnej częsci głowy po lewej stronie. kłucia,ściski, pulsowania weszły już w codzienność. wszystkim DOBRY WIECZÓR zyczę nerwuski. moja głowa ajć;/a jutro wczesne wstawanie..;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fuska
do margi napisałas "choc jedno wiem na pewno- gdy wiem że to nerwica to jest mi łatwiej" a skad masz ta pewnosc badałas zoładek głowe i szyje? powiedzieli ci ze tamwszystko ok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj zdrowko!!! no niestety ostatnio moja glowa daje mi niezle popalic...3 dzien bolu i do tego te zawroty;/ ale co tam - wiosna idzie i miejmy nadzieje, ze nasze wredne nastroje sie poprawia! tego zycze nam wszystkim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie Imarika ma rację, jednak słońce i wiosna mają działanie terapeutyczne. Na pewno nerwica nie minie ale w samopoczuciu cos sie zmieni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale pamietajcie dziewczyny,ze wiosna tez moze na nas troszke podzialac zle,to przesilenie wiosenne tez swoje robi ale glowa do gory,bedzie oki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale kochane - nie ma to jak sloneczko i zieleniejaca trawka :):) poza tym mozna wskoczyc na rower (oczywiscie nie samej tylko z mezem....) i zapomniec o tym co sie w naszych glowkach roi ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki mam podly nastruj to i wjosna cos namnie nie dziala jesli cale lato mam sie tak czuc to do kitu lista podpisana odmeldowuje sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kierowniczka13 ,no coś Ty, tzn ja też nigdy nie wierzę, że wiosna jak jakieś cudowne lekarstwo odgoni nerwicę ale na pewno działa jakoś dobrze;) głowa do góry, ja dzisiaj czułam się różnie, teraz jest o.k,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zdrowko dzieki za mile slowa ale czasem czlowiek ma dosc moze jutro bedzie leprzy dzien mam nadzieje ????pozdrawiam Mamunieczke i Marge Mariko Fuske i inne nerwuski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
strasznie panikuje Tak, do dzisiaj mam takie uczucie kłucia ale bardziej przy wezłach chłonnych ale udaje ze nic sie nie dzieje i to mija. Poprostu najlepsza metodą jest przekonać siebie że nie jesteśmy chore, wmawiac to sobie na karzdym kroku i przy każdym objawie jakiejkolwiek choroby, przy każdej złej mysli, to działa jak sie chce , działa , ja tak stosuje i jestok. Imarika tez mam problem z podróżowanie, a bardzo lubie i ne poddaje sie!!!!podróżuje. Na siłe. W zeszłym roku wyjeżdzaliśmy nad morze i musieliśmy wyjechac 2 godz wczesniej bo dostałam takieo ataku ze jeszczeprzez połowe drogi, a mieszkam na Śląsku było mi niedobrze. Ale najlepiej sie przemóć! W tym roku zdecydowałam sie na wczasy zagraniczne , samolotem. Sama siebie podziwiam bo trzeżwa nie wejde na pokład ale polece, zeby sobie udowodnić że nic mi ni grozi! Staram sie wszystko robic na przekór. Idę w te miejsca które budza we mnie lęki np duze kolejki, markety. Ide i stoje czy robie zakupy, robi mi sie słabo, kreci w głowie ale po chwili mija, to działa. To nasza imaginacja tak działa że myślimy ze niewiadomo co nam tam grozi a tak w zasadzie to miejsce jak kazde inne.odkad umiem w ten sposób wpływać na ataki nerwicy jest mi wiele lepiej ale wiem,ze każda znas mimo tej samej choroby czy objawów ma inny charakter i niekoniecznie to co mi pomaga pomagateż innym. Ja tylko podaje swoje sposoby i moze komuś to pomoże a pprzynajmniej nie zaszkodzi. \"Co Cie nie zabije to Cie wzmocni\" pzdrawiam wszystkich z całego serducha Mamunieczka, Imarika, Kierowniczka, Marga, Strasznie panikuje, Zdrówko, Efka i reszte kogo pominęłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej madziarka27, ja tez probuje to zwalczyc na tyle ile moge, ale ostatnio mam taka faze ze nic na swiecie mnie nie przekona na zrobienie czegos czego sie strasznie boje... wiem ze powinno sie to zwalczac ale jakos nie mam sily ostatnio - dzieki za rade - moze mi sie uda pozdrawiam bardzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madziarko,kierowniczko,imariko i inne kochane dziewczyny nerwuski,to naprawde dziala gdy sobie wmawiamy,ze jestesmy zdrowe,ze to zaraz przejdzie,ja nawet na przystanku dzis SKM gdy czekalam na kolejke,tak mi sie nigi i rece trzesly,ze myslalam iz wszyscy to widza... Ostatnio strasznie zle spie,zanim zasne to wierce sie i wierce,potem budze z 15 razy az w koncu zasne a tu komorka mnie budzi!!! Nie chce mi sie wstac bo jestem po nocy padnieta,ale jak tak zadlugo leze i nagle patrze na zegar to dostaje takiego powera,ze jak strzala lece do lazienki.... Ale juz od pewnego czasu nie mam tych zawrotow,jakie one byly straszne,balam sie wychodzic,bo wiedzialam,ze mnie zlapie to cholerstwo... caluje Was goraco i zycze milej nocy! 3majcie sie nerwuski,jutro bedzie lepiej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry... Kochane nerwuski,ja pierwsza melduje sie na kawke i juz wstawiam wode! Dzis nie moglam sie wogole obudzic,przestawialam bzudzik 3 razy.Cos mam oczy z lekka podkrazone i jakby moja glowa z lekka pika,tzn cos w srodku... A tak w zasadzie narazie moze byc,na sniadanie porcja lekow i do pracy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No,teraz jakos wygladam ladnie,zrobilam lekki makijaz i moge isc miedzy ludzi,pedze na kolejke SKM,papieros jako inhalator,sorry ale nie moge bez papierosa... A glowa jakby przycichla,jest dobrze i rece sie jeszcze nie trzesa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to 3majcie moje nerwuski cieplutko,kanapki juz zrobilam i lece do pracy,zamelduje sie popoludniu,czy dzis jakies awantury nie zrobilam,czy moje nerwy 3malam na wodzy,tak mi trudno to opanowac,chyba caly jezyk sobie podryze aby milczec...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAM NERWUSKI!! Do fuski- miałam rentgena szyji, byłam u ortopedy, badania ok. przeczytałam że przy nerwicy sa napięcia szyji i tyłu głowy, chodziłam na masaże i wszystko przeszło. masażu nie miałam od 2 miesi ęcy i wszystko wraca... a co do żołądka to samo przeszło, więc chyba nic mi nie jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Imarika ja oglądam m jak m. lubie to oglądac i sie odprężyć jak mała już spi. pozdrawiam kierowniczke, zdrówko, madziarkę, mamunieczkę i inne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pozdrawiam wszysciutkie jakie tylko tu bywaja ja dzis czuje sie w miare dzionek ladny jade po wnuczke zabrac ja z polkoloni caluski sleeeeeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) ja tez ogladam m jak milosc - nie mam nic przeciwko tenmu serialowi. a dzisaj tez sie czuje nawet w miare - pozdrawiam wszystkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fuska
marga a mozesz mi blizej ,dokładniej ,opisac swoje objawy poprosze cie o najmniejsze szczególy mi cierpnie glowa tz skora na niej -czuje sie jak w zaciasnej czapce przod dusi jakbym miała naciskane na tarczyce no i od czasu do czasu sztywnosc karku i ciagłe wewnetrzne napiecie praktycznie nic nie moge robic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiak500

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiak500
Witam Was wszystkie nerwuski:)) Chciałabym się do Was przyłączyć bo od jakiś 6 m-cy też jestem z nerwicą " blisko". Napiszcie mi proszę czy przerabiałyście xanax 0,25?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość posmiejmy sie.
Dwie przyjaciółki dyskutują o swoim życiu seksualnym. jedna z nich skarży się na męża - impotenta. - I jak sobie z tym radzisz? - Muszę używać ogórka. - I za każdym razem używasz świeżego ogórka? - Tak. - A co u licha robisz ze wcześniej zużytymi ogórkami? - Daję Józkowi razem z kanapkami do pracy... W taki czy inny sposób i jemu musi się dostać trochę cipki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość posmiejmy sie.
Mężczyzna już bardzo długo kocha się z niezwykle namiętną i wygimnastykowaną blondynką. Zmęczony i spragniony przeprasza ją na chwilę i wychodzi do kuchni. W lodówce jest tylko mleko. Nalewa sobie szklankę i zaczyna pić. Czuje jednak, że jego kogucik jest rozgrzany niemal do czerwoności, aby więc sobie ulżyć, wkłada go na chwilę do szklanki z mlekiem. W tym samym momencie wchodzi blondynka. — Ach, a ja zawsze zastanawiałam się jak wy go napełniacie. ............................................ : W środku działu kosmetycznego dużego sklepu stoi mężczyzna i rozgląda się. Podchodzi do niego ekspedientka i pyta w czym może pomóc. – Szukam tamponów dla mojej żony. Ekspedientka podchodzi do odpowiedniego regału, po chwili wraca i ze zdziwieniem stwierdza, że klient stoi już przy kasie z kartonowym pudełkiem pełnym bawełnianych kuleczek kosmetycznych. – Nie rozumiem, szukał pan tamponów. – Bo, widzi pani, kiedy ostatnio moja żona szła na zakupy, prosiłem, żeby mi kupiła papierosy. I ona przyniosła mi paczuszkę tytoniu i bibułki, żebym sobie sam poskręcał. No więc pomyślałem, że ona teraz też może sobie sama poskręcać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc kochane nerwuski,ja juz po pracy ale zanim wszystko poczytalam,te Wasze posty i jeszcze skoczylam na forum naszej-klasy pogadac to minelo troche czasu bo nasza-klasa popoludniu chodzi koszmarnie wolno.Witamy Ciebie kasiak,o xanax-sie moge Ci tylko powiedziec,ze moja kochana coreczka go bierze caly czas i dosc dlugo ale jest uzalezniajacy.Tylko nie pamietam czy moja Ania tez ma 0.25 ? Czyli weszlas do naszej paczki,to lece robic kawke powitalna i malego GRZESKA zamiast paczka... A co do mojego zdrowia to w pracy dzis troche mnie ponosilo,kurcze pozniej mialam straszne drzenie konczyn gornych i dolnych,boze....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochani wiecie dawno mnie to nie nawiedzało a wczoraj połozyłam się spać ale jakieś pól godziny (na szczęscie tylko tyle) nie mogłam zasnąć. Czułam jakby mi miały zatoki, góra głowy wybuchnąć, takie \"napęczniałe\" biło mi serce mocno, waliło, co chwilę . No i w nocy dwa razy obudziłam się ze zdrętwiałą ręką. To chyba nerwica też prawda? pytam bo już od dłuższego czasu to mnie nie nachodziło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiak500
Serdeczne dzięki za info. Bardzo dziękuję za powitalną kawkę chętnie się przyłączę, ale bezkofeinową sama rozumiesz A grześka o..tak. Ja też dzisiaj miałam taki byle jaki dzień, drżenie łapek i te cholerne kręciołki w głowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×