Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość rosa

Moja nerwica...

Polecane posty

Gość Dobrze się czuje.
witajcie. O to kolejny dowód , że nasze samopoczucie zależy od naszego myślenia. Po co mysleć negatywnie. Nam się jednak wydaje że robimy dobrze , na wszelki wypadek Się zabezpieczamy. Trzeba zaczać w inny sposób, jestem silna ,dam radę, pomimo , ze nie najlepie się czuje. Ja łapię się na tym, że innym próbuję doradzać a nie potrafie doradzić sobie. Tak zwykle bywa. Niby teoretycznie ma się szeroką wiedzę na ten temat i wydawałoby sie to proste a jednak tak nie jest. Ja już nie zaczynam dnia od narzekań, twardo wstaję i pomimo nie najlepszego samopoczucia, za bieram sie za jakąs pracę. Czsem jest mi bardzo trudno, ale wiem , że tak trzeba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zmartwiona, mnóstwo razy miałam podobne myśli i jeszcze głupsze pewno:-p Tak to już z nami jest. Najważniejsze to się im nie poddawać, iść dalej do przodu, robić swoje, na ile tylko jest to dla nas możliwe. Ja nigdy sportu nie lubiłam, dodatkowa sprawa-nie wychodziłam i nie wychodzę sama z domu:-/ Ale posprzątanie całego mieszkania też mi zawsze dobrze robi:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To jest smuyne
Natury nerwicowca nie da się wykorzenić!! Do końca życia to będzie jedna wielka walka ze sobą, praca nad sobą a zero przyjemności z życia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Co tam słychać stare wredoty
? he?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny, mi wszystkie objawy przeszly:) nie biore juz zadnych lekow od wczoraj, mam jednynie uczucie jakby mi 10 kg na karku siedzialo tak mnie szyja boli, nie wiem czy to przyczyna nerwicy czy moze to jakies zwyrodnienie na kregoslupie mnie dopadlo.. ehhh, wczoraj dostalam zamowioną książe JAK POKONAC STRES- DONA COLBERTA calkiem niezle mi sie czyta i facet ma duzo racji:) nie mozna niczego dusic w sobie, cala zlosc trzeba wyrzucac z siebie, i nie przekszywiac obrazu rzeczywistego, nie wyobrazac sobie czegos co nie bylo potwierdzone,:D troche to namieszane:D zabieram sie do lektury, pozdrowka,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta żebyś czasem nie ozdrowiał
a dzięki tej lekturze 💤

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale mam dziwny, niefajny tydzień.. nie dosć ze pojutrze jest impreza mojej grupki ze studiów i tylko ja będę tam nieobecna... mogłabym isć ale wydaje mi się, ze jestem tam wszystkim zbędna.. i znowu sie zamknę.. ciagle jestem na uboczu,nie umiem wyjsc ze swojej nieśmiałosci i poczucia niższości..;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc moje kochane nerwuski,jakos przezylam dzien w pracy a juz drugi raz z kolei zapomnialam lekow porannych,czyzby na pamiec mi siadlo? Jednak na wstepie pragne powitac najpierw nasze weteranki ale nie wiekiem tylko stazem w tym forum czyli w kolejnosci kochana efka43,kierowniczke13,zdrowko,kreteczke,shpirtunie,dobrze sie czuje,ammarylis,wrazliwa monike,zmartwiona i inne,ktorych moze nie wymienilam ale skleroza chyba mnie dopadla... Ten dzisiejszy dzien nastarjal mnie do okropnego nastroju a jeszcze to,ze nie lyknelam lekow podswiadomie chyba mnie nakrecalo. Nie mozna myslec tak intensywnie o naszej nerwicy,depresji czy jeszcze innej cholerze... Sluchajcie,ktos bardzo sie cieszy,ze forum walcze z nerwica ponoc juz umarlo ale wlasnie,ze NIE!!! Ja tam bede na strazy,jesli ktoras chce tam wpasc to zapraszam,jest cichutko i kameralnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość super i siedzą same ćpunki
i dewoty, już lecę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie wieczorem :) Dziś ze mnie radośc tryska , kupiłam sobie rower , poskładałam sama i czuje z Siebie zadowolenie :) Mamunieczko również pozdrawiam :) Dziś jednak u nas pogoda trochę w kratkę była bo i rano popadało i słonko było oby tylko wichura nie zawitała . Dziś mogłas się troszkę zle czuć bo pogoda ma duży wpływ na nasze samopoczucia :) Zdrówko powiem Ci tak ... jeśli sama nie wyciągniesz ręki do innych to inni nie muszą wiedzieć czego potrzebujesz . Spróbuj ... bo można dużo się zastanawiać ...ale nigdy nie będziesz wiedziała jesli nie spróbujesz . Zobacz tutaj też piszesz i obce osoby odpisują .. tak samo jest w życiu ... Moze być tak że ktoś czasu nie będzie miał ..alby odpowie ci pół słówkiem ..nie zrazaj się :) Jak mój syn był mały to czasami było że wpadał do domu i płakał że koledzy się z nim nie bawią i że on sam jest na podwórku .. tłumaczyłam i pytałam ..czy on też zawsze ma ochotę bawić się ze wszystkimi ? czy nie jest tak że zaprosi kolege do domu a inni zostają .. albo jak się podzieli czymś dobrym do jedzenia ... on to zrozumiał .. kazdy ma wybór i wiesz ja mu jeszcze mówiłam że w domu dla mnie jest ...\"pępkiem świata\" ale za drzwiami są inni ludzie i oni mogą go lubić , ale wcale nie muszą ... I jeśli on chce to musi powiedzieć .. tak samo jest z Toba :) jak nie pojdziesz to będa cię dręczyły różne myśli .. Podejdz i zagadaj przecież na pewno masz coś ciekawego do powiedzenia . Albo dołącz do grupy gdzie jest rozmowa na jakiś temat i też powiedz swoje zdanie . Nie zamykaj się przed światem ..bo ludzie sami nie przyjdą trzeba zrobić krok samemu .. Trzymam kciuki za Ciebie :) chociaz spróbuj zawsze gdy będzie Ci zle możesz wrócić do domu ..ale nie pozbawiaj się z góry przyjemności . Kierowniczko ..🌼 Shpirtunia sama zeszłaś z leków ? ile czasu brałas i co ? Im więcej się dowiesz tym lepiej dla Ciebie bo wtedy masz świadomość z czym musisz sobie radzić . Jest dużo dobrych książek . Miłego i spokojnego wieczoru życzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie wieczorem :) Dziś ze mnie radośc tryska , kupiłam sobie rower , poskładałam sama i czuje z Siebie zadowolenie :) Mamunieczko również pozdrawiam :) Dziś jednak u nas pogoda trochę w kratkę była bo i rano popadało i słonko było oby tylko wichura nie zawitała . Dziś mogłas się troszkę zle czuć bo pogoda ma duży wpływ na nasze samopoczucia :) Zdrówko powiem Ci tak ... jeśli sama nie wyciągniesz ręki do innych to inni nie muszą wiedzieć czego potrzebujesz . Spróbuj ... bo można dużo się zastanawiać ...ale nigdy nie będziesz wiedziała jesli nie spróbujesz . Zobacz tutaj też piszesz i obce osoby odpisują .. tak samo jest w życiu ... Moze być tak że ktoś czasu nie będzie miał ..alby odpowie ci pół słówkiem ..nie zrazaj się :) Jak mój syn był mały to czasami było że wpadał do domu i płakał że koledzy się z nim nie bawią i że on sam jest na podwórku .. tłumaczyłam i pytałam ..czy on też zawsze ma ochotę bawić się ze wszystkimi ? czy nie jest tak że zaprosi kolege do domu a inni zostają .. albo jak się podzieli czymś dobrym do jedzenia ... on to zrozumiał .. kazdy ma wybór i wiesz ja mu jeszcze mówiłam że w domu dla mnie jest ...\\\"pępkiem świata\\\" ale za drzwiami są inni ludzie i oni mogą go lubić , ale wcale nie muszą ... I jeśli on chce to musi powiedzieć .. tak samo jest z Toba :) jak nie pojdziesz to będa cię dręczyły różne myśli .. Podejdz i zagadaj przecież na pewno masz coś ciekawego do powiedzenia . Albo dołącz do grupy gdzie jest rozmowa na jakiś temat i też powiedz swoje zdanie . Nie zamykaj się przed światem ..bo ludzie sami nie przyjdą trzeba zrobić krok samemu .. Trzymam kciuki za Ciebie :) chociaz spróbuj zawsze gdy będzie Ci zle możesz wrócić do domu ..ale nie pozbawiaj się z góry przyjemności . Kierowniczko ..🌼 Shpirtunia sama zeszłaś z leków ? ile czasu brałas i co ? Im więcej się dowiesz tym lepiej dla Ciebie bo wtedy masz świadomość z czym musisz sobie radzić . Jest dużo dobrych książek . Miłego i spokojnego wieczoru życzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Efka dziekuję Ci, to miłe co napisałas;) masz rację,całkowitą. i nawet powiem wiecej, ludzie często może nie wszyscy ,wyciągali do mnie rękę, tzn chcieli przyjaźni ale ja odpycham wszystkich z góry myśląc że mnie nie polubią,itd.. bardzo mądre jest to co napisałaś;) w sumie jakbym słyszała swoją mamę, z której zdaniem bardzo się liczę:) coś mi głowa dokucza, tzn lewa strona, pulsuje, ciągnie,, taki dzień,,, taki tydzień...witaj mamunieczka;) miło Cię widzieć:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Efka dziekuję Ci, to miłe co napisałas;) masz rację,całkowitą. i nawet powiem wiecej, ludzie często może nie wszyscy ,wyciągali do mnie rękę, tzn chcieli przyjaźni ale ja odpycham wszystkich z góry myśląc że mnie nie polubią,itd.. bardzo mądre jest to co napisałaś;) w sumie jakbym słyszała swoją mamę, z której zdaniem bardzo się liczę:) coś mi głowa dokucza, tzn lewa strona, pulsuje, ciągnie,, taki dzień,,, taki tydzień...witaj mamunieczka;) miło Cię widzieć:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz myslałam ze ni9gdy nie wrócicie jakos sie dziwnie czułam jak was nie było na forum pozdrawiam goraco

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
idę spać, o 7.00 trzeba wstać a tu tak wieje./.. jak rano \"wynurzyć\" się z domu na taką aurę?;) zyczę wam ciepluteńkiej nocy, szybkiego zaśnięcia itp, Kierowniczka, Efcia, Magda itd dobranoc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z lekow sama zeszlam, bralam sulpiryd przez tydzien, 3 cwiartki dziennie, na poczatku mi pomagal, ale pozniej powodowal zawroty glowy, najpierw zeszlam do 2 polowek dziennie, a przed wczoraj byla moja ostatnia, czuje sie dobrze, tylko mam te cholwrne uczucie na karku jak by mi ktos tam 10 kg polozyl..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SHPIRYDUNIA JAK WOGLA DLUGO BRALAS SULPIRYD ZE GO POTEM DZIELILAS JA JUZ PONAD ROK BIORE SULPIRYD TO MOZE ON MI POWODUJE TE CHOLERNE ZAWROTY JUZ SAMA NIEWIEM POWIEC CZY TO MOZLIWE POZDRAWIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zawsze tu
wsród nas zła menda się szwenda , ach niech ją !!!......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość esterkarakoczy
Witam wszystkich serdecznie siedze o 12 w nocy bo jak zwykle nie moge spac i czytam Wasze wypowiedzi wszystkie jestescie bardzo madrymi kobitkami.....ja mam 24 latka i nerwice od 5 lat a ponadto mnostwo objawow nawet nie jestem w stanie pojsc przez to wszystko do pracy. Wy z tego co czytam macie jakies cele.....chociazby prace a ja.... nic bo nie jestem w stanie przez to co sie dzieje zadnej podjac..........przepraszam chyba sie uzalam pozdrawiam cieplutko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich :) Wczoraj poćwiczyłam na rowerze i dziś ledwo się ruszam :) wszystko mnie boli :) ale nie poddam się i dla własnego zdrowia będę smigała ..tylko jak trochę ten ból nóg mi przejdzie :) Zdrówko możliwe że jestem w wieku Twojej mamy bo mój syn ma teraz 24 lat :) i cieszę się że jest tym kim jest i że mogłam uchronić go przed takim dzieciństwem jakie ja miałam . Zawsze jestem obok niego i w razie gdy potrzebuje mojej pomocy to jestem . Mam nadzieję ze \"wynurzyłaś się z domku \" i z nowym planem pojdziesz w dzień dzisiejszy :) a jutro będziesz się super bawiła bo tego chcesz! ;) Shpirtunia a dlaczego sama zeszłas z leków ? Po takim krótkim czasie nic Ci nie będzie bo organizm jeszcze nie przyzwyczaił się do leku . Ale nie dałas możliwości zeby zaczał działać i żeby objawy które miałas nie mineły. Niektóre leki tak mają ze na poczatku nasilają objawy i można czuć się po nich jeszcze gorzej . Ale po czasie organizm się do nich przyzwyczaja i wtedy zaczynają działać. Kierowniczko wytrzymaj , zawroty przy tych lekach mogą wystąpić ..ale powiedz o tym swojemu lekarzowi . Esterkarakoczy Ty też masz cel , chcesz żeby objawy znikneły i chcesz dobrze się czuć . Mi nie musisz pisać jak choroba potrafi uprzykrzyć życie i jak się patrzy gdy ono codziennie umyka .. Ale tak nie można bo nikt za nas nic z tym nie zrobi . Trzeba stale ćwiczyć i się nie załamywać . Gdy są przeciwności to człowiek uparcie musi je zwalczać i gdy coś nie wyjdzie to zawsze jest możliwość żeby znów spróbować ...bo warto! nawet jak teraz nie masz innego celu to obierz sobie jako cel ... znaleść motywacje żeby wyrwać się z tego stanu i żeby zrobić malutki krok który sprawi że zapragniesz zrobić następny ..ogromny! Miłego dzionka wszystkim :) ... a ja z powodu bólu moich kończynek dziś posiedzę w ...domku :) bo nie dam rady zejść po schodach ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co tam stare ćpunki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobrze sę czuję
Witajcie w południe drogie koleżanki. Pogoda nas dziś nie rozpieszcza.W nocy tak wiało, nie mogłam spać , miałam potworne lęki. Ja mam dziwną dolegliwość, a mianowicie, strasznie udziela mi się czyjęs zdenerwowanie. przebywając natomiast z osobami spokojnymi ,opanowanymi również upodabniam się do nich.Jest to oczywiście chwiejne adekwatne do zaistniałej sytuacji. Najczesciej potrafie martwić się na zapas, przeżywać coś , co wcale nie musi się zdarzyć. Kieby brałam leki , byłam bardziej obojętna na różne rzeczy, ktore dzialy sie wokol mnie. Jak wrócę pamięcia wstecz i przypomnę sobie ,jakie było koszmarne odchodzenie od uzależnienia to odecchciewa mi sięgania po co kolwiek. Napiszcie proszę , jak do tego wszystkiego ma się picie kawy czy jakiegoś drinka.Alkohol jakby nie było ,bardzo pobudza, Psycholog mi powiedził, że dobre jest piwko , które powoduje rozlużnienie się. Mam na myśl przyzwoite dawki. Serdecznie pozdrawiam .Zyczę miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość złllllllla co tam stare ćpunki
co tam stare ćpunki ---------oto zla menda co się tu szweda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość złllllllla co tam stare ćpunki
spiepszaj gnido, oby cie ta choroba nie dopadla bo marne zycie bedziesz miala ,noga stad sio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zimna rosa
jak ja tu wejde , a rzadko wchodze ,to najczęściej ktoś tu głupkowaty zamieszcza swoje wpisy. Kobito stuknij się zdrowo w swoj głupi łebi wiedz, że to forum cie nie uleczy, szczerze radzę , udaj się do specjalisty. To zadna plama na honorze, my też tam chodzimy. Nerwicę mozna leczyć , gorzej jest z twoją głupotą . Jak sobie z nią poradzisz,my ci tu nie pomożemy, bo to nie to fofum. Znajdz sobie odpowiednie dla siebie. Zycze więcej oleju w głowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrazliwa monika
czesc wszystkim:) ale dziś mamy pogode co nie??? taka śpiąca i wogóle oropna, rano wziełam tabletke tak koło godz 9.30 a tak mnie po nije zmuliło że jak sie kulnełam na ,, mała dzremke";) o 10.30 to to 13 spałam:) Mama mówi że to może być tez ta pogoda no i tabletka do tego i jetsem jakby do tyłu ale właśnie wróciłam z kawki i plotek i dosyć mnie ruszyło:) mało tego jestem troszku przeziebiona, katar i kaszel, ale jutro chce sie wybrać po długimmmm czasie na siłownie bo powiem wam że jak ćwiczyłam 2 lata na okragło jakies 2 razy w tyg to lęki miałam o wiele rzadziej a jak sie już zdarzały to takie do opanowania-także SPORT i RUCH duzo dają:) pozdrawiam do usłyszenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słuchaj zimna rosa
Zycze tobie więcej oleju w głowie,oj przyda ci się !!! Jak ci nie pasi to znajdz sobie odpowiednie dla siebie.My ci tu nie pomożemy, bo to nie to fofum.Współczujemy twojej głupocie.Nerwicę mozna leczyc . To zadna plama na honorze, my też tam chodzimy.Kobito stuknij się zdrowo w swoj głupi łebi wiedz, że to forum cie nie uleczy, szczerze radzę , udaj się do specjalisty.Jak ja tu wchodze , a rzadko wchodze ,to najczęściej ktoś tu głupkowaty jak ty zamieszcza swoje głupie wpisy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zimna rosa
jak ja tu wejde , a rzadko wchodze ,to najczęściej ktoś tu głupkowaty zamieszcza swoje wpisy. Kobito stuknij się zdrowo w swoj głupi łebi wiedz, że to forum cie nie uleczy, szczerze radzę , udaj się do specjalisty. To zadna plama na honorze, my też tam chodzimy. Nerwicę mozna leczyć , gorzej jest z twoją głupotą . Jak sobie z nią poradzisz,my ci tu nie pomożemy, bo to nie to fofum. Znajdz sobie odpowiednie dla siebie. Zycze więcej oleju w głowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×