Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość rosa

Moja nerwica...

Polecane posty

Gość zimna rosa
jak ja tu wejde , a rzadko wchodze ,to najczęściej ktoś tu głupkowaty zamieszcza swoje wpisy. Kobito stuknij się zdrowo w swoj głupi łebi wiedz, że to forum cie nie uleczy, szczerze radzę , udaj się do specjalisty. To zadna plama na honorze, my też tam chodzimy. Nerwicę mozna leczyć , gorzej jest z twoją głupotą . Jak sobie z nią poradzisz,my ci tu nie pomożemy, bo to nie to fofum. Znajdz sobie odpowiednie dla siebie. Zycze więcej oleju w głowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zimna rosa
jak ja tu wejde , a rzadko wchodze ,to najczęściej ktoś tu głupkowaty zamieszcza swoje wpisy. Kobito stuknij się zdrowo w swoj głupi łebi wiedz, że to forum cie nie uleczy, szczerze radzę , udaj się do specjalisty. To zadna plama na honorze, my też tam chodzimy. Nerwicę mozna leczyć , gorzej jest z twoją głupotą . Jak sobie z nią poradzisz,my ci tu nie pomożemy, bo to nie to fofum. Znajdz sobie odpowiednie dla siebie. Zycze więcej oleju w głowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kierowniczko
Ty Bozenka? To wszystkiego najlepszego Ci zycze zdrowka ,zdrowka ! 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to tera sie chwalymy
co kto dzisiaj przyćpał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamunieczka mamunieczka
Witajcie,jestem juz w pracy ale jakos mnie muli. Magda, powiedz mi czy Ty masz jakies problemy w seksie biorac te durne tabletki? ja mam z lekka problem z dojsciem do orgazmu,mam ogromna chec na seks,jestem nawet bardziej chyba pobudzona ale ten orgazm,to koszmar (a jest taki wspanialy!) Mam problemy z zasnieciem,przeciez nie moge brac ciagle tabletek na spanie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klick klock
tabletki na nerwice, hahaha, śmiech na sali, to zwykłe narkotyki są drogie panie, hahaha, łóżkowe problemy to nic w porównaniu do zejścia z tych prochów :D gratuluję świadomości stare a głupie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KLICK KLICK spadaj z tego forum widac ze gdzie idziej juz cie niechca to sie tu wtrynilas i co ci to daje jaka przyjemnosc wredna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klick klock
a co, prawda boli? :D LOL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki kierowniczko,bo juz myslalam,ze jestem jakas zimna i oziebla ale ochote na seks mam ogromna i nie jestem w zadnym wypadku bierna ale ten orgazm.... Apropos zyczen ja rowniez pragne zlozyc zyczenia duzo zdrowka,szczescia i pomyslnosci,sloneczka na kazdy dzien,pogody ducha i aby kazdy nastepny dzien byl lepszy od poprzedniego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sie prawdy nie boje i mowie otwarcie ze mam nerwice i sie lecze i nie jestem jednostka na tym calym SWIECIE a tobie zycze zdrowia i ciesz sie nim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zimna rosa
tu naprawdę są niezroważonne osoby. Ja tylko raz napisałam tekst. Ktoś podszył się pode mnie i kilkakakrotnie powtórzył moj wpis, chcąc mnie w ten sposob osmieszyć. Ja naprawdę nie rozumię pewnych ludzi, o co tak naprawdę im chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kierowniczko 13 bralam sulpiryd tydzien 3 cwiartki na dzien bo tak mialam przepisane, przed braniem tabletek mialam zawroty glowy cos na styl stanu podgorączkowego, jak bralam sulpiryd to mialam wrazenie ze obraz mi skacze miejscami czulam jakies takie falowania , po tygodniu brania 3 cwiartek zeszlam do 2 przez 2 dni, na 3 dzien wzielam 1 a od 2 nie biore juz nic, dobrze sie czuje, zawroty zniknely, nie ma lomotania w sercu, lęku itp, jedyne uczucie to tylko ta szyja, jak by mi ktos na glowie polozyl dodatkowe 10 kg, ale nie wiem czy to na tle nerwowym bo ostatnio mam problemy z kregoslupem..zaczelam myslec inaczej, wierzyc w siebie, i stwerdzilam ze nie kazdy musi mnie lubic jak i ja nie musze kazdego i nie pozwole sobie aby te g. do mnie wrocilo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobrze się czuję
Uśmiechów losu, darow fortuny i jak najmniej kłopotow i trosk wszystkim solenizantkom z okazji dzisiejszych imienin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie moje kochane nerwuski,mamy nowy paskudny dzien,przynajmniej w Gdansku i w Gdyni.... Siapi i troche pada,pogoda taka w kit a co za tym idzie i nastroj tez w kit.Moje samopoczucie nie jest zbyt dobre ale tabletki dzis wzielam i mam powera do pracy... Glowa z rana chciala troszke mnie bolec ale dalam jej w prezencie tak mocna kawe,ze nawet nie miala szans!11 Milego dnia kochane dziewczyny,lece do pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do zimna rosa
Ja tez naprawdę nie rozumię pewnych ludzi np zimnej rosy !!! pytasz się o co tak naprawdę im chodzi. odpowiadam nie ublizaj innym ludziom wulgaryzmem , nie ublizaj ludziom swoje komentarze zostaw w swojej głowie . Najlepiej jest wyzywać , krytykować innych ludzi , a w siebie widzieć aniolka .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WItaj slodziutka
mamunieczka !!!!!!!!!!!!!! WITAJ A JAK TAM TWOJ DZISIEJSZY ORGAZM ??????slysze ze lubisz sex jak kon owies !!!!to musi być twojemu chlopowi dobrze z tobą .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WItaj slodziutka
mamunieczka !!no no no w tym wieku i tak szaleje.Ale ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj ciekawski,czyzby zazdrosc Ciebie zjadala? Kon owies? Nie jestem renata Beger ale moze Ty za to lubisz pieprzyc koibiety jak kon klacz? Gdaj sobie,na mnie to nie robi zadnego wrazenia,pewnie sam nie mozesz nawet miec kobiety...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A moze na moj widok tzn mojego NICKAwalisz sobie tylko konia? Tu sa fajne i kulturalne babeczki a takich prostakow to pewnie przyjmie inne forum z nizszym IQ, wiec rob rzad i spadaj stad!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WItaj slodziutka mamunieczka
hi hi hi ha ha ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WItaj slodziutka mamunieczka
a moze sex francuski mamunieczka , ale to nie taka prosta sprawa, nie kazdy facet moze sobie na to pozwolic otóż najpierw zabiera Cie do Paryża tudzież na Lazurowe Wybrzeże najlepiej Renault albo Peugeot, potem płaci za ekskluzywny hotel, funduje kawior, szampan, na zmianę z Bordeaux a w końcu łaskawie pozwalasz mu wylizać swoją c*pkę z całym asortymentem znajdującego się w niej Cammambert lub Brie Miłej zabawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WItaj slodziutka mamunieczka
acha gwarantuję tobie że orgazm jest wspaniały

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zimna rosa -autentyczna
przepraszam, jesji kogoś dotknelam swoimi słowami.Ponawiam wyjaśnienie, że to nie ja zamieszczam te wszystkie wpisy,ktos drugi przybrał ten sam pseudonim i wypisuje takie głupoty. Mnie brakuje słów, dorośli ludzie ,żeby tak sie zachowywali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wy głupie baby
tutaj ,to można się nerwicy nabawić raz dwa.Jesteście zdrowo poklupane.Weżcie sie lepiej za porządki świateczne. To będzie lepsza dla was terapia niż wypisywanie tych żalosnych pisow, życzę wam powodzenia.:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×