Skocz do zawarto艣ci
Szukaj w
  • Wi臋cej opcji...
Znajd藕 wyniki, kt贸re zawieraj膮...
Szukaj wynik贸w w...
Zaloguj si臋, aby obserwowa膰  
Go艣膰 rosa

Moja nerwica...

Polecane posty

Efka - do Ciebie jeszcze:) historie podobne:) to wycie w poduszk臋! uspokoi艂am si臋, ale Wiesz ... jak s艂ysz臋 偶e to nie tylko m贸j problem, i s艂ucham porad to jest mi lepiej, bo czasem trzeba us艂yszec od kogo艣, 偶e co艣 takiego te偶 przechodzi lub przechodzi艂 i co robi艂 w takich sytuacjach. Rozmawiali艣my ostatnio z moim partnerem troch臋 na te tematy, stara艂am mu si臋 wyjasnic przyczyny swoich obaw, duzy wp艂yw na to ma - jak m贸wisz - zdrada, jaka prze偶y艂am, rozw贸d ... to jest rana na ca艂e 偶ycie, zabli藕niona mniej lub bardziej, ale w psychice si臋 zagnie藕dzi艂o, i czasem daje o sobie znac. Jest to strach przed kolejnym zawodem ale Ty mi to pi臋knie t艂umaczysz:) masz racj臋, m贸j facet nie szuka艂by sobie towarzyszki 偶ycia na jaki艣 czas maj膮c dzieci, bo przecie偶 on te偶 chce w ko艅cu spokojnie zyc, poza tym wiem, 偶e jest mu dobrze bo mam 艣wietny kontakt z dziecmi, one mnie bardzo szybko zaakceptowa艂y i polubi艂y, wi臋c w艂a艣ciwie mog臋 byc spokojna:) ale Wiesz ... czasem si臋 odzywa ten m贸j strach, szczeg贸lnie w艂a艣nie wtedy, jak on mi okazuje mniejsze zainteresowanie ni偶bym tego oczekiwa艂a, wtedy w艂膮czaj膮 si臋 moje analizatory i zaczynam si臋 wp臋dzac w te scenariusze, z kt贸rych mog艂abym ju偶 napisac kilka ksi膮偶ek! P贸ki co, pr贸buj臋 nabrac do tego wszystkiego troche dystansu i szukam zajec dla siebie, uprawiam sport, klikam z Wami:) a jak on si臋 nagle zainteresowa艂 co za forum sobie znalaz艂am! pogoni艂am i powiedzia艂am, 偶e to forum tylko dla m膮drych kobiet;) Efka, dzi臋kuj臋 Ci za Twoje s艂owa:):) xanaxik - co to za brak energii? w u艣pienie wpad艂a艣 jakie艣? hmm, znam to dobrze ale widocznie w艂a艣nie Tobie brakuje na razie porz膮dnego bod藕ca, przyjdzie w ko艅cu:) 艣ciskam Was dziewczynki, charciki w艂oskie;)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Jagoda - bardzo fajny artyku艂:) ale polecam jeszcze jeden z tej samej strony: http://psychosomatyka.110mb.com/readarticle.php?article_id=129 s膮 w nim podane wszystkie pozytywne skutki uprawiania sportu jakie mo偶emy osi膮gn膮c ale chyba zapomnieli o jednym, dla nas tak wa偶nym: pod wp艂ywem wysi艂ku fizycznego w naszym m贸zgu uwalniaj膮 si臋 endorfiny, tzw. hormony szcz臋艣cia, nazwane tak dlatego, 偶e odpowiadaj膮 za nasz dobry nastr贸j, ich wzrost powoduje wzrost naszego dobrego samopoczucia:) te same hormony uwalniaj膮 si臋 kiedy jemy czekolad臋 i ... kochamy si臋:) tak wi臋c ja teraz zamierzam podnie艣c poziom swoich endorfin i lec臋 poje藕dzic na rolkach:) pozdrawiam Was wszystkie!

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 A JA JU呕 MAM DO艢膯
O jestem :) Przepraszam ze wczoraj zamilklam, posz艂am bo jako艣 cicho tu by艂o.A w domu-ja si臋 nie odzywam do nikogo, szukam mieszkania i co najgorsze zn贸w niewyspana :(, jak mo偶na spa膰 jak mama 艂azi po domu do 1 i robi ha艂asy a p贸藕niej tato o 5 wstaje i zn贸w to samo...wiecie co ja ju偶 jestem na skraju wytrzymania, nie wiem jak d艂ugo jeszcze poci膮gn臋 :( kolana bol膮, g艂owa boli, serce wali...z niewyspania i z nerw贸w.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
zaraz zapuszcz臋 korzenie.. dzwoni艂 fajny ch艂opak odm贸wi艂am. kole偶anka na basen chcia艂a zaprosi膰 mnie odm贸wi艂am. a teraz jecz臋. i wy艂膮czam 艣wiadomo艣膰. biedny m贸j m贸zg z tak膮 w艂a艣cicielk膮. jeszcze perspektywa zostania prawie samej w domu przez tydzie艅 conajmniej. bleee , pozdrawiam Was Anio艂y..

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 A JA JU呕 MAM DO艢膯
Id臋 je艣膰.do us艂yszenia.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
witam w niedzielne popoludnie poczytalam Was co domnie to przeszlam oj przeszlam dzieki za wasze wsparcie wiem przynajmniej ze mnie ktos czyta i slucha co pisze to tak jak bym rozmawiala z najleprza przyjaciolka dobrze ze jestescie dzis cos mi tak smutno takie mnie poty oblewaja co to jest az zawraca mi sie w glowie a niby pogoda taka sobie chyba ze parno to dlatego czy wy tez tak macie pozdrawiam wszystkie ale to WSZYSTKIE

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Jagoda45 - ja tez nie lubie cackac:) enigmatic - widze ze dzisiaj zaszalalas:) ( chodzi mi o wpisy) rob tak czesciej:) i dzieki za Twoje przemyslenia:) kierowniczka13 - tez tak mam ale dzisiaj to moze byc od pogody.u mnie rano bylo chlodno i pochmurno a teraz duszno sie zrobilo

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Mam nerwice spowodowana przez to ze bylam molestowana seksualalnie, i ponizana i szantazowana przez matke i reszte rodziny. Nie biore zadnych lek贸w, mam jedynie 17 lat. I nadal jestem ponizana przez matke i rodzine. Nie moge jesc czego chce i ile chce. Jestem wyzywana codziennie. Moja rodzina nie przejela sie tym wcale ze zostalam molestowana seksualnie, i jeszcze mnie za to obwiniaja i stoja po jego stronie i bronia go tym ze jest on chory. Jako dziecko tez mnie matka bila tyle ile wlezie. Jesli sie wywrucilam to zamiast mnie przytulic to mnie prala, w twarz. Jak odrabialam lekcje za kazdy blad, w twarz. Nie moglam sie myc kiedy chcialam i zmieniac ciuch贸w kiedy chcialam. W szkole nie mialam znajomych, wszyscy mi dokuczali ze nie chodze ubrana jak male dziecko, i ze mam tylko dwie pary spodni, i ze mam tluste wlosy, kazdy mnie wyzywal i bil, nawet w szkole. U mnie w rodzinie dla wszystkich jestem jak pies. Nigdy nikomu nic nie pasowalo i nic nie pas贸je. Nazekaja ze nic nie potrafie zrobic, co dziwne by bylo jak bym umiala, jak chcialam sprzatac albo gotowac to ze nie bo nie umiem i do nieczego sie nie nadaje. Sami niewiem czego chca. Raz ma byc tak a raz tak. Caly czas gadaja gadaja i gadaja. Nie ma nigdy spokoju. Raz moge miec chlopaka a raz nie. Czesto mysle o samob贸jstwie. Jestem bardzo nerwowa. Wnerwia mnie to jak ktos powoli rozmawia, mlaska i wogule. Chetnie poklikam z kims co ma ten sam problem co ja. M贸j numer gg to 19 56 814 :)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Didda ...je艣li pozwolisz to ..wirtualnie Ci臋 przytul臋 ..鉂わ笍 i bardzo mocno Ci wsp贸艂czuje tego co przesz艂a艣 i przechodzisz . To jest straszne 偶e najbli偶sze osoby nie mog膮 si臋 zrozumie膰 , wesprzec i stworzy膰 bezpiecznej rodziny . To co m贸wi膮 inni to s膮 s艂owa , je艣li wiesz kim jeste艣 i masz jeszcze poczucie 偶e gdzie艣 w tobie s膮 resztki si艂 zadbaj o Siebie !!! Nie wierz w to co m贸wi膮 inni bo kazdy cz艂owiek jest warto艣ciowy i jedyny w swoim rodzaju ...ale 偶eby pokaza膰 to kim jeste艣 to potrzebne jest bezpiecze艅stwo , wys艂uchanie , zrozumienie , wsparcie gdy tego potrzebujesz . Czasami rodzimy si臋 w chorych rodzinach i nie ma w tym naszej winy . Czasami wszystko wali si臋 na g艂ow臋 i mamy wra偶enie 偶e ju偶 wi臋cej nie damy rady ...ale zawsze jest nadzieja 偶e przyjdzie dzie艅 kiedy mo偶e wszystko wko艂o si臋 zmieni膰 . Czy masz kogo艣 bliskiego , na kogo mo偶esz liczy膰 ? kogo艣 z rodziny dalszej , lub znajomych , kole偶anki ? je艣li jest kto艣 taki popro艣 o pomoc i mo偶e jest mo偶liwo艣c opuszczenia takiego chorego domu . Czy chodzisz do szko艂y ? zori臋tuj si臋 czy jest mo偶liwo艣c zamieszkania w internacie ..gdy si臋 uczysz rodzice musz膮 pomaga膰 Ci finansowo . Ale co艣 zr贸b , bo je艣li sama nie zadbasz o Siebie to stracisz w艂asn膮 godnos膰 i b臋dziesz ci膮gle mia艂a poczucie 偶e do niczego si臋 nie nadajesz . Sta艅 dziewczyno na nogi i podnie艣 g艂owe do g贸ry ... samob贸jstwo to nie jest wyj艣cie to jest ucieczka i nic w ten spos贸b nie zysksasz ! gdy si臋 wyrwiesz z tego wszystkiego poczujesz w sobie si艂臋 i rado艣膰 偶e da艂a艣 rad臋 si臋 uwolni膰 . Jest w Tobie teraz ogromny b贸l , wykrzycz to wyp艂acz i dobrze by by艂o gdyby艣 to wszystko mog艂a z kim艣 om贸wi膰 . Gdyby艣 chcia艂a zwr贸膰 si臋 do psychologa , potrzebujesz teraz wsparcia , podpory i przez jakis czas pomocy . Z tej traumy mo偶esz szybko si臋 otrz膮sn膮c ale zadbaj o to sama ...bo na nikogo innego liczy膰 raczej nie mo偶esz . A im szybciej poszukasz pomocy tym szybciej wszystko sobie pouk艂adasz i b臋dziesz silna i ju偶 nigdy nikt nie b臋dzie w stanie Ciebie ...z艂ama膰 ...

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Kierowniczko ju偶 sobie zapisa艂am :) Enigmatic ...prosz臋 :D Ale wiesz zaobserwowa艂am 偶e gdy ma si臋 wieksze do艣wiadczenie , gdy wiecej si臋 rozmawia z ludzmi na tematy 偶yciowe , mo偶na szybciej pom贸c sobie . Zawsze kazde do艣wiadczenie jest cenne . M贸j problem to moje chore dzieci艅stwo . Nie wiedzia艂am jak jest w normalnej zdrowej rodzinie i gdy sama za艂o偶y艂am swoj膮 rodzin臋 wzorce bra艂am z tej chorej . By艂am nieufna , podejzliwa , niedowierzaj膮ca ;) wszystkie chore emocje ... trwa艂o to troch臋 zanim zacze艂am dostrzega膰 r贸偶nice w tym co ja robie , m贸wie a co jest u innych . Taki kube艂 zimnej wody na g艂owe wyla艂 mi m贸j m膮偶 jak za kt贸rym艣 razem rano wsta艂am i jeszcze dobrze oczu nie otworzy艂am a ju偶 na nich si臋 .....wydziera艂am ;) Powiedzia艂 wtedy ca艂kiem spokojnie i powaznie 偶e ...jestem taka sama jak moja matka!!!! a ja zawsze stara艂am si臋 i pragne艂am by膰 inna ni偶 ona . Nikt mi pr臋dzej oczu tak nie otworzy艂 . Ceni臋 sobie kazd膮 uwag臋 co robie dobrze a co robie zle . Nie zawsze stosuj臋 zmiany bo decyduje o tym kim jestem tylko ja!!! i je艣li uwarzam 偶e kto艣 ma racje , 偶e mo偶na inaczej to z g艂owy mi nic nie spadnie ;) i staram si臋 naprawi膰 to co jest nie tak we mnie ...przecie偶 cz艂owiek ma mo偶liwo艣膰 ca艂e 偶ycie si臋 uczy膰 ...to ja ucz臋 si臋 偶y膰 :) i teraz gdy mam por贸wnanie widz臋 jak bardzo moje dzieci艅stwo i moja rodzina by艂a chora . Teraz moja rodzina m膮偶 i syn mam nadziej臋 偶e nigdy nie b臋da musieli por贸wnywa膰 czy jeste艣my kochaj膮c膮 si臋 ma艂膮 rodzinka czy co艣 u nas jest nie tak .. My zawsze ze sob膮 rozmawiamy , kazda decyzja jest podejmowana wsp贸lnie i s艂uchamy siebie nawzajem ..a to jest wa偶ne 偶eby nie tylko m贸wi膰 o swoich potrzebach ale te偶 s艂ucha膰 co m贸wi膮 inni ...

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 tez mam nerwie wdodatku l臋kowa
chetnie poznam kogos z Gdanska kto cierpi na to samo ja juz sie tak mecze prawie 8lat i mam juz dosc zyc mi sie nic chce:)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Jowitko ... znam Ci臋 :) z forum nerwica ...ale pewnie nie kojarzysz mnie bo ostatnio si臋 nie udzielam . Pisa艂a艣 偶e by艂o ju偶 lepiej co si臋 sta艂o ? Pami臋tam Twoje zdj臋cie z dzidzi膮 :) by艂a艣 taka u艣miechnieta .. Ten u艣miech wr贸ci ... bo to jest mo偶liwe .. Pozdrawiam Ci臋 cieplutko ..

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 znerwicowany
Witam, u mnie niestety znacznie sie pogorszy艂o od jakich艣 2 czy 3 tygodni, pojutrze ide do psychiatry i zmiana lekow na duzo mocniejsze, bo nie wyrabiam kompletnie. Moja aktywnosc zostala ograniczona do 2 czy 3 wypadow w tyhgodniu na jakies 20min-40 na spacer...a co ciekawsze-zmienilem na ten czas otoczenie na... teoretycznie bardziej sprzyjajace, bo i ciocia i wujek na nerwice cierpieli wiec wiedza co i jak, a w domu normalnie nie raz ciezko o zrozumienie... a szkoda, bo myslalem, ze przez te 2 tygodnie wyluzuje troche, male miasto, koty do g艂askania etc;). Ale niestety, jest coraz gorzej(teraz to ja kombinuje, jak dotrwac do wtorku nie biorac non-stop xanaxu, bo hydroksyzinum juz na mnie w ogole nie dziala, a tylko zamula) -od ponad tygodnia znowu tragicznie sypiam, co w polaczeniu z ta pogoda mnie wykancza, cale dnie umieram, od偶ywam troche jak jest ch艂odniej wieczorem, a i to nie zawsze(sprobowalem wieczorem, po 2 s艂abiutko przespanych nocach wyjsc i sie przejsc-efekt byl taki, ze te 30 min spaceru tak mnie wykoncyzlo, ze po powrocie przez 2 godziny mialem takie stany lekowe, ze hej-zadne bicie serca, poty etc-tylko byle zmiana-艣wiat艂o, d藕wi臋k etc-budzila we mnei autentyczne przera偶enie... bleh, koszmar... nie mowiac juz o tym, ze im bardziej jestem zmeczony, tym wieksze mam wra偶enie "odrealnienia" jakby 艣wiat przez szybke ogladal, czuje nie tyle bol, co jakis ucisk w g艂owie... bleh). Pozdrawiam.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
witam dziewczynki! witam tez wszystkich nowych nerwusow. opowiedzialam mamie o naszej grupie wsparcia:)powiedziala ,ze szkoda ,ze na poczatku Was nie spotkalam bo bylo by mi razniej.ja na poczatku naprawde myslalam ,ze jestem jakims dziwadlem a moja choroba to rzadkosc...... moja mamuska to zakrecona kobieta-wiecznie cos gubi,przekreca,psuje.mam kilka wybornych historyjek z jej udzialem.nie moge sie powstrzymac ,musze to opowiedziec....wybaczcie;) najlepsza to jak kilka lat temu wracala z sylwestra na lekkim cyku;) i postanowila dac buzi rzezbie z zelaza....taki ladny konik -pomyslala i cmok go w ogonek(czemu akurat w ogonek do dzis nie wiem:)..........i jak cmokla tak zostala,bo przymarzla na amen.czujecie?tylek wypiety,moja rodzicielka wyglada jak by koniowi pod ogon zagladala i jeczy ...LATIUNKU !uwolnili ja potem przy pomocy cieplej wody ale na widok tej rzezby zawsze sie szczerze w usmiechu:D sorry ,ze odbieglam od tematu ale tak mnie naszlo.moze troszke was rozbawilam?...... ide odprawic rytulal przytulania i calowania na dobranoc swojej corci:) zajrze potem.bardziej na powaznie;) 馃尲

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 znerwicowany
呕e te偶 Wam sie chce z tymi emotikonami bawi膰 ;)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 S o h o
cze艣膰 dziewczyny :-) co u Was s艂ycha膰? ja czuj臋 si臋 komletnie rozbita, ostatnio nawet mysla艂am, 偶e wychodz臋 na prost膮, a od kilku dni znowu znowu czuj臋, 偶e zaczynam si臋 zamyka膰 w swoim chorym 艣wiecie...wszystko wydaje mi si臋 takie obce, nierzeczywiste, zdeformowane... nienawidz臋 tego poczucia derealizacji... czasami mam ochot臋 si臋 uszczypn膮膰, 偶eby sprawdzi膰 czy jestem prawdziwa...

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Ja niestety nikomu nie ufam :( Poprostu nie umiem :( Bo obiecano mi duzo a gl贸wno dawano :( Szczerze musze sie przyznac ze staralam sie uciec od zla tak bardzo jak moglam, ale odkad opowiedzialam rodzinie o tym ze ten zly czlowiek mnie molest贸je, moje zycie stalo sie jeszcze gorsze niz kiedykolwiek bylo. Jestem zmuszona do tego by mieszkac pod jednym dachem z tym czlowiekiem. A uciec nie moge nigdzie bo mam tylko 17 lat, nie mam nikogo i nie mam tez pieniedzy ani wyksztalcenia. Nabawilam sie tez depresji i zawalilam przez to rok szkolny :( Na depresje cierpie juz dwa lata. Na psychologa tez nie mam pienedzy. Kiedys bylam aktywna, umialam sie cieszyc i usmiechac, a od dwuch lat nie uprawiam sportu, czyli gimnastyki co byla dla mnie wszystkim, bylam nawet trenerka paru grup bo bylam dobra, a potem juz mi sie wszystkiego odechcialo i chodzilam smetna, jedyne co robilam to lezalam w l贸zku i sluchalam muzyki i mazylam o lepszym zyciu. Nie chodzi o to ze niechce zyc, bo bardzo bym chciala ale boje sie zycia coraz bardziej i juz mam mala nadzieje na to ze kiedys bedzie lepiej. Mam bardzo male zdanie o sobie. Moze i nie jestem brzydka, ale mam tarczyce, anemie, wypadaja mi wlosy, co juz widac nie gdzie lyse placy na glowie, mam strasznie nieksztaltne i brzydkie paznokcie, obwisle piersi, a co najgorsze to nie mam nikogo z kim bym mogla porozmawiac o wlasnie tych zeczach, zreszta mam problemy z pozywianiem sie, i wogule placze tak duzo ze czasami brak mi tych lez. Chcialabym zeby w moim zyciu pojawilo sie slonko i zeby przynajmniej bylo na tyle okay zeby mi sie chcialo zyc. Nie czuje sie atrakcyjna dla zadnego chlopaka, mam chlopaka ale nie czuje sie dla niego wystarczajaca dobra dla niego, a jego chyba to meczy, zreszta mam czasami problemy z seksem. Czasami czuje sie ze jestem jakims UFO ludkiem albo poprostu zwykla szmata co nie jest niczego warta. Z chlopakiem i moze porozmawiac o wszystkim ale sie wstydze tego jaka jestem... Zreszta co on poradzi na to ze taka jestem, on nic nie zmieni. Czasami uda mu sie mnie pocieszyc. Ale to tylko czasami. To nic nie zmienia, przynajmniej na jakas godzine lub trzy przestaje myslec o tym jaka jestem. Boje sie ze mnie on zostawi dla ladniejszej i o wiele pewniejszej siebie dziewczyny za kt贸ra wszyscy chlopaki sie ogladaja, bo wierze w to ze kiedy tak sie stanie, i nie trakt贸je tego powaznie ani sie nie ciesze tak jak powinnam jak m贸wi ze chce spedzic ze mna reszte zycia. Chodz ja z nim bym bardzo chciala bo go kocham ale boje sie ze on kiedys nie wytrzyma moich foch贸w, glupich nastroj贸w i tegi ze jest ze mnie nerwus jeden. Czasami sie zlosci ze niechce z nim wyjsc na pole, ale wstydze sie tego ze jak zacznie padac ze beda moje lyse place na mojej glowie widome, ale jeszcze bardziej boje sie do tego przyznac, chodz on wie ze chce isc na zabieg Handsome Men gdzie sa przeszczepy prawdziwych wlos贸w, kt贸re oczywiscie nie rosna, ale nie stac mnie a zyc chce tylko dla niego i mojego braciszka no i moze troche dla mamy bo jest jaka jest ale i tak ja kocham jako matke bo w koncu mnie urodzila. Jestem bardzo szczera i nie lubie ranic ludzi bo zostaje mi to do konca zycia i wole by inni ranili mnie, nie zbawi mnie to ze pare wiecej os贸b mna se pomiata jak i tak wszyscy to robia i jest mi to naprawde juz obojetne, niech mnie nawet zabija lub wykoncza psychicznie, jejku, co za r贸znica, boje sie smierci ale czasami boje sie tez tego ze mnie poniesie i zrobie cos glupiego bo nie wytrzymam tego wszystkiego. A co do tego ze kiedys slonce zaswieci w mym zyciu to stracilam nadzieje, i zyje dnim dzisiejszym takim jakim jest, czyli obojetnym lub fantazja w kt贸rej wszystko jest kolorowe.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 znerwicowany
Soho-znam to. okropne uczucie-u mnie nasila sie im bardziej jestem zmeczony i niewyspany,a do tego dochodzi moja wada wzroku-niby tylko -1.25, ale poteguje wrazenia. Pozdraiwam

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 znerwicowany
Didda-nie wiem, co Ci napisac, to co przeszlas i przechodzisz jest dla mnie niewyobrazalne, ciezko cokolwiek sensownego napisac. ale co do psychologa- moze warto pojsc panstwowo? nie wiem, skad jestes-duze/male miasto czy np. wies-ale wbrew pozorm nie czeka sie na wizyte az tak dlugo, a wydaje mi sie, ze w Twoim przypadku wizyta jest niezbedna i moze wiele pomoc. Pozdrawiam i sciskam Cie bardzo serdecznie, trzymaj sie cieplo.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 S o h o
znerwicowany, u mnie r贸wnie偶 "ot臋pienie" naila si臋 kiedy jestem zm臋czona...najgorsze jest to, 偶e cz臋sto nie moge usn膮膰 przez ca艂膮 noc...czasmi nawet nie pr贸buje si臋 po艂o偶y膰 do 艂贸偶ka, wiem 偶e nie usn臋, ca艂膮 noc czytam albo rycz臋 jak b贸br...

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 do efka
a jaki tam mialas nick bo jakos nie kojarze:(tez sie tam narazie nie udzielam:(od grudnia nie moge dojsc do siebie,ciagle zmieniam leki nie moge ich dobrac teraz biore efecti ale straszne miewam po nim b贸l g艂owy i zacisk szczeki-to jakis koszmar:(

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Ja niestety mieszkam poza granica i nie mam jak isc panstwowo, bo siedze na wizie. U nas tak nie ma. :( Tez mam tak ze czuje sie nie wyspana i zmeczona i nic mi sie niehce. A m贸j chlopak niestety mieszka w polsce wiec nie mam go na codzien i tez leze w l贸zku i rycze z tesknoty :( Ale bardzo dziekuje wszystkim milym ludziom za wsparcie... :*

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 karczocha
Hej pisa艂am jakis czas temu, tak jak mysla艂am, nadesz艂y wakacje i czuje sie swietnie, obawy nerwicy sa niewielkie, ale panuje nad nimi i jest super!! szkoda, ze wakacje nie moga trawac wiecznie, teraz jest tak dobrze!!! oby moj organiza przyzwyczail sie do tej sytuacji i zapomnia艂 o tych wszystkich okropnych objawach nerwicy, pozdrawiam i zycze wszystkim powidzenia w walce z nerwica!!!!:)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
znerwicowany -jakie dawki xanaxu biezesz i od jakiego czasu?przerobilam (patrz nick;) )xanax na wszystkie mozliwe sposoby... bierzesz jeszcze jakies leki?moze cos doradze?

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 znerwicowany

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 znerwicowany
Xanax dostalem tylko do doraznego stosowania, w razie ataku czy cos, normalnie mialem brac hydroksyzyne, no i coaxil jako antydepresant. ale teraz, to sie tak masakrycznie czuje, ze pewnie musialbym 3x dziennie brac po jednej tabletce tego xanaxu-0.5 mg , zeby sie czuc ok, bo straszliwie krotko dziala. i w sumie, to nie wiem, czy brac, czy sie do wtorku przemeczyc-bo bez tej tabletki chodze non stop jak naspidowany :/

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

B膮d藕 aktywny! Zaloguj si臋 lub utw贸rz konto

Tylko zarejestrowani u偶ytkownicy mog膮 komentowa膰 zawarto艣膰 tej strony

Utw贸rz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj si臋

Posiadasz w艂asne konto? U偶yj go!

Zaloguj si臋
Zaloguj si臋, aby obserwowa膰  

×