Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość rosa

Moja nerwica...

Polecane posty

ja chce ,,wykorzystac,,rower we wrzesniu .jak bedzie mniejszy ruch na drogach,teraz jest za tloczno , za bardzo nie ma tu gdzie jezdzic, no chyba ze po plazy:) forma siadla troche przez depreche wiec trzeba jakos to naprawic:) jakos...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich i bardzo sie ciesze ze to forum istnieje bo na lekarzy nie mam juz co liczyć ja równiez mam pretensje do całego swiata do Pana Boga ze ciagle tkwie w tym bagnie .....juz prawie od poczatku pisze tu na tym forum cztytam was ...i przemyslam ale takie dolegliwosci jak ja mam to u nikogo nie znajduje z takim duzym nasileniem ....jestem na skraju rozpaczy ......prosze głagam pomózcie mi poradzcie coś bo tak nie da sie zyc ciagle kręci mi sie w głowie odwiedziłam juz okuliste laryngologa neurologa i nic kazdy stawia swoja diagnoze a wyleczyc mnie nikt nie potrafi w ubiegłym tygodniuspiekłam się strasznie na słoncu tak że cała opuchnełam lekarz kazał mi położyc soe na plecach z nogami uniesionymi do góry wiec tak leżałam 15 minut pózniej chciałam wstac do ubikaci i nie mogłam ustac na nogach cały swiat mi wirował nie mogłam znależc pozycji w której by mi sie nie kręciło idac trzymałam sie scian pózniej doszły wymioty z braku utrzymania równowagi i do rana ryczałam w poduszke .....nie wiem co sie dzieje od tego dnie musze sie czegos trzymac do boje sie ze u8padne .....do kogo sie zwrócic o pomoc jak juz wszystkich lekarzy zaliczyłam ....pomocy ?//////

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dodam jeszcze ze mam nerwice od 12 lat ale jakos to było mam równiez kołatania serca dodatkowe skurcze i inne dolegliwosci ale to jest chyba najgorsze jak tu siedze i pisze to mam takiw momenty jakby ta klawiatura pływała a niekiedy jakbym spadała z krzesła w głowie przytepienie odrealnienie bo mnie szlak jasny trafia z tym kreceniem czy ktoś z was miał takie silne objawy prosze niech mi to ktos wytłumaczy bo ja juz nie wierze ze kiedykolwiek to ustapi a tak życ sie nie da .........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak pamietam jak urodziłam syna który teraz ma 6 latek byłam u neurologa on ponastawiał mi kregosłup i nastepnego dnia wstając rano z łózka przeleciałam przez cały pokój i zatrzymałam sie na szafie i było to samo co teraz maż od razu do niego zadzwonił pojechalismy na oddział neurologiczny do szpitala w którym on pracował badali mnie neurolodzy i nic nie stwierdzili a mnie tak sie kręciło ze sie w aucie zrzygałam i od tego czasu to sie ciagnie ......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
są momenty że moge jakos funkcjonować chociaz od tamtego czasu nigdy juz nie było dobrze zawsze sa te zachwiania równowagi i pare razy na rok zdarzaja sie tak silne napady jak wtedy po tym lekarzu i teraz po tych uniesionych nogach dlaczego tak mi sie stało przecież miałam tylko nogi w górze ......nie rozumie tego z czym to jest zwiazane ale naprawde mam 4 dzieci i najmłodsze 6 lat wymaga opieki a ja ......co ja moge mu zapewnic jestem do niczego .....tylko sa ze mna problemy jestem ciezarem dla rodziny ..........co mam robic ,,,,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam EFCIA TO JUZ NIEDLUGO MASZ SWEGO MENA TO FAJNIE moj to juz 30 pojechal ale pojade do niego BIANKA zawroty mialam tez potezne umnie wyszedl blednik lewostronnyi nerwica tez swoje robi tez bralo mnie na wymioty przy tych zawrotach biore BETASERC NA TO NO I DOLOZYLA MI LEK NA NERWICE I MI TROCHE SIE USPOKOILO ALE CI WSPULCZUJE TO JEST NAJGORSZE UCZUCIE JAKIE MOZE BYC MNIE JESZCZE JAGBY POWIETRZE POMPOWALI W GLOWE TO DOPIERO JAZDA WIEM CO TO JESTTTT POZDRAWIAM WSZYSTKIE DZIEWCZYNY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bianka_120 - przelecialam wyrywkowo Twoje wczesniejsze wypowiedzi i dla mnie to sa typowe objawy nerwicy ale ja lekarzem nie jestem , dlatego uwazam ze powinnas jeszcze raz porobic wszystkie badania, czesto rozne dolegliwosci zwiazane sa z nasza psychiką; NIE PISZ ZE JESTES DO NICZEGO!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo jestem do niczego .....nikt juz nawet w rodzinie nie reaguje na moje dolegliwosci ......nie potrafie zrozumiec jak moze cały sufit jezdzić w kółko przey nerwicy ....po za tym mam tak cięzką głowe ze nie moge jej utrzymać ......mnie larungolog tez badał błędniki i powiedziała ze to od błednika przy badaniu miałam takie jazdy az do oczoplasu tez brałam leki 3 lata i nic sie nie poprawiło jestem u punktu wyjscia ......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bianka_120 - nie jestes do niczego:) nie jestes do niczego:) nie jestes do niczego:) nie jestes do niczego:) nie jestes do niczego:) W rodzinie nikt nie reaguje na Twoje dolegliwosci bo juz sie do nich,,przyzwyczaili,, za dlugo to trwa. Mi tez czasami przesuwa sie klawiatura ( rzadko ale jednak) ,bo jak jestem na procentach ( tez rzadko:)) to wszystko mi sie wtedy przesuwa:)łacznie ze mna:) oj chcialabym bardzo Ci pomoc ale nie wiem jak/a bylas u psychologa? Napisalas ze nie jestes w stanie niczego zapewnic dziecku- nie zgadzam sie z tym! dla dziecka wazne jest, to ze JESTES:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BIANKA JA BYLAM NA SPECJALNYM BADANIU NA BLEDNIK W KLINICE A NERWICA DAJE ZAWROTY TO JA CI MOWIE NIECH PSYCHIATRA DOSTOSUJE CI ODPOWIEDNI LEK TO ULZY CI NAPEWNO TO JEST PASKUDNE WIEM I TYLE TYLKO MOGE CI PORADZIC JA Z TYM BORYKAM SIE JUZ LATAMI ALE JEST LEPIEJ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomocy 36
dziewczyny czy te nocne kołatania kiedys przejda,co mi moze pomoc? czuje strach przed zasnieciem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A JA JUŻ MAM DOŚĆ
Dziewczyny które nie rozumieją mnie i tylko na mnie krzycza proszę o nie krzyczenie bo tego mam tu już pod dostatkiem. A poza tym dla mnie narzeczony to najbliższa osoba więc mu wybaczyłam bo i on mi wybacza, a poza tym mówimy sobie wszystko, on wie co ja przeżywam. -----do pomocy 36---->rozumiem te Twoje kołatania i wiesz myślę że to jednak na tle nerwowym, ale jestem z Tobą-na tyle na ile mogę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich serdecznie! 👄 Po przeczytaniu wpisów wczorajszych i dzisiejszych mogę śmiało stwiedzić, że topik ten ma swojego dobrego anioła stróża a jest nim niestrudzona Efcia 👄!! Jak rok temu znalazłam ten topik odwiedzało go wiele fajnych i doświadczonych w bojach dziewczyn, nie będę wymieniać nicków, bo nie chcę nikogo pominąć... uwierzcie,że była ich cała masa... tylko Efcia wytrzymała i wspiera te szukające wsparcia duszyczki ... my chyba niestety nie potrafiłyśmy sobie z tym wszystkicm poradzić i się wykruszyłyśmy niestety .... szkoda! Ciekawa jestem czy stara gwardia tu jeszcze zagląda? Robisz naprawę wspaniałą robotę na tym topiku Efciu!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej:) wróciłam dziś z pracy i miałam mnóstwo drobnych spraw do załatwiania:) powiem wam, że praca ,wogóle jakies zajęcie to dobry sposób na nerwicę. w zasadzie wyłączenie świadomosci miałam raz w pracy, raz w domu ale poza tym o.k. jutro mam wolne bo prawdopodobnie przyjedzie babcia która zostawiła u nas dowód a ja jako jedyna mogę być w domu i jej go oddać. a tak to tak strasznie nie odczuwam nieobecnosci połowy rodiny, chociaż mam nadzieje że wkrotce wrócą. cieszę się że gdzieś się zahaczyłam chociaz męcząca robótka. buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bianko_120 - kochanie= nie jestem lekarze, ani wytrawnym doradcą ale wiem napewno - Musisz zawsze walczyć o siebie! Są zasady, o które musisz walczyć jak lwica: Nigdy nie mów nigdy! Jak nie moźesz sama sobie poradzić - ZAWSZE szukaj lekarza! Nie wolno skladać broni!!! Wiem, że to nie jest miłe, ale waźne jest aby zawsze dostać kopniaka i zmobilizować siły do działania aby sobie pomóc.... chociaźby iść na wizytę do specjalisty... i nie chodzi mi tu o kolejne badania ale kontrenego lekarza, który pomógłby rozwiązać nasze problemy! Zawsze warto jest walczyć - bo jak się człek uwolni chociażby od małej części upierdliwych przypadłości to można śmiało powiedzieć, że życie jest pięknie (...i krótkie) nie można marnować żadnej chwili! Kochana - idź do lekarza jak najszybciej! Trzymam kciuki! Będę duchowo Cię wspierać i ci kibicować! Napewno się uda! 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesteście kochane wszystkie bez wyjatku nie bede wymieniac bo dziekuje wszystkim którzy odpowiedzieli na mój wpis ........położyłam sie na chwile to znaczy na 30 minut ale juz nie z nogami do góry tylko na plecach jak chciałam wstac to znów to samo trzymałam się łózka zeby nie spaśc tak mi wszystko sie kreciło wzięłam TOREKAN który mam brzc w takim przypadku ciut lepiej ale tak życ sie nie da dzwoniłam do mojego lekarza opisałam mu dokładnie co sie dzieje i stwierdził ze to kregosłup szyjny .....najlepiej iść na masarze ale gdzie najblizej mam 80 km bo mieszkam na wsi zabitej dechami ,,,,,,,,dziewczyny nie daje rady do psychologa mam w piatek a leków psycho ......nie wezme bo juz próbowałam nie bede opisywac bo już rok temu pisałam ........wydaje mi sie ze ten neurolog uszkodził mi wtedy kręgosłup ......na to chyba nie ma lekarstwa .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ide się położyc znależć jakąs pozycje żeby jakoś przespać noc jutro poczytam co napisałyście a teraz jeszcze raz z serca wam dziekuje .....dobrej nocy ,,,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bianka to co piszesz to tez mozliwe ze Ci uszkodzil przez masaz kiedys poprosilam meza zeby pomasowal mi plecy i kregi szyjne to przez pol godziny nie moglam wstac myslalam ze sama litra wody wypilam po scianie szlam potem poszlam do kreglarza dobrego i mi powiedzial co mozna zrobic jesli ktos nie potrafi tak ze kto wie ???????/pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pozdrawiam:)dobrej nocy zycze i udanego czwartku, ide sie juz polozyc bo brzuch i plecy sie odezwaly:( Kolorowych snów 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bianka-az mnie ciarki oblazly jak przeczytalam jak meczysz sie z tymi zawrotami!dla mnie najgorsza kara sa zawroty glowy .mialam 5 razy w zyciu .raz byly tak tak silne jak bym siedziala w pralce ustawionej na wirowanie!to bylo 7 lat temu a ja do dzis mam uraz.pozostale 4 razy to lekkie zawroty ale ogromna panika ,ze zaraz sie zacznie wirowanie.......kilka razy w tygodniu mam uczucie niestabilnosci jak chodze ,czesto jak wstaje to mna buja.rano nigdy nie wstaje hop siup ,podnosze sie jak stara baba.nawet teraz z wrazenia mna lekko kiwa. trzymaj sie bo naprawde cie rozumiem . wspolczuje ogromnie bo ja sie tylko boje zawrotow a ty je masz .to jakis koszmar😠..... przypomnialo mi sie cos.mamy kolezanka pare lat temu -palnela takie zdanie---zawiozlam dziadka do szpitala .cale zycie mial zawroty glowy od kregoslupa szyjnego az wreszcie na starosc mu pomogli.---babeczka obecnie jest za granica ale bede miala to na uwadze aby spytac jakim cudem dziadzio ozdrowial;) spokojnej nocki🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Kochane Towarzyszki niedoli:) A ja mam już dość- to że postawilam wykrzyknik - to miało postawić CIę do pionu - żebyś zaczęła o siebie walczyć... Słońce tu nikt na nigogo nie krzyczy - sama dobrze wiem jakie to denerwujące - u mnie w domu rodzinnym też wszyscy się przekrzykiwali -odkąd się wyprowadziłam nie jestem do tego krzyku przyzwyczajona i jak teraz się spotykamy to dopiero zauważam że nawet przy normalnej rozmowie moi najbliźsi prawie krzyczą:))) Ja jestem ostatnią Osobą zatem która by na kogoś krzyczała.... Cieszę się że napisałaś że Twój Narzeczony to najbliższa Tobie Osoba - to bardzo ważne - musicie się wspierać - a że czasami nie wychodzi...no cóż takie życie. Ja napiszę Ci coś w co pewnie nie uwierzysz ale...jestem po ślubie 10 lat a z Mężem przed ślubem znalam się 2 lata...no i przez te 12 lat tylko 2 razy się pokłóciliśmy.... ale były to takie błache sprzeczki kiedy podnieśliśmy na siebie głos...a tak - wszystko załatwiamy rozmową - bądź \"milczeniem\":))) Nie czuję się jakąś specjalną ekspertką co do związków - ale bardzo ważne jest w związku poczucie humoru i umiejętność śmiania się z siebie nawzajem - bez obrażania się.... świetnie rozładowuje to napięcie... Bianka 120 - popieram to co napisała Kierowniczka - wydaje mi się iż może to być błędnik - moja Mama miała takie zawroty głowy że nie potrafiła z łóźka dojść do toalety i trafiła do szpitala...tam dzięki naprawdę szczegółowym badaniom okazało się że to błędnik. Oczywiście nie można wykluczyć kręgosłupa - powinnaś zrobić sobie rezonans albo jakieś inne szczegółowe badanie żeby wiedzieć czy jakiś krąg nie uciska na nerw... Popieram Gosię - Ewcia do nasz dobry Aniołek na tym forum....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kierowniczka13 oj nie pozostaje Ci nic innego jak nauczyć męża sztuki masażu wybornego;) dzień dobry wszystkim. Wstałam dopiero i choc dziś dzień pełen pracy ale na szczęscie w domu. muszę ogarnąć chałupkę. Wiecie, znalazłam jeszcze jeden plus pracy fizycznej. odkąd pracuję śpię jak niemowlę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼 milego dnia wszytskim Dzis z moimi nerwami ok, tylko moze troche niepokoi mnie znow ten brzuch :(ale postaram sie nie myslec to moze nie bedzie bolal. :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bbianka_120

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bbianka_120
Witajcie kochane dzieki wam za wypowiedzi kazda zwas ma jaks racje .....mialam badanie blednikow i stwierdzono zawroty lewostronne polaczone z oczoplasem dostalam leki i bralam teraz od 3 miesiecy nie bralam bo po nich sie tyje myslalam ze to bez roznicy ale teraz widze ze zrobilam blad ..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×