Skocz do zawarto艣ci
Szukaj w
  • Wi臋cej opcji...
Znajd藕 wyniki, kt贸re zawieraj膮...
Szukaj wynik贸w w...
Zaloguj si臋, aby obserwowa膰  
Go艣膰 rosa

Moja nerwica...

Polecane posty

Go艣膰 kitka01
zdr贸wko ja mam to samo wydaje mi si臋 偶e ju偶 by艂am w tym miejscu a jestem tam pierwszy raz albo stoje w miejscu i wydaje mi si臋 偶e ja jestem obok tego cia艂a takie g艂upoty

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
witajcie:) dzisiaj caly dzien na wyjezdzie.wybralismy sie na wycieczke.przejechalismy 300 km.pospacerowalismy,pozwiedzalismy,cora pokapala sie w jeziorach (zaliczylismy 3 miejscowosci wypoczynkowe),pojedlismy pysznosci .bylo super!a nerwica nie miala czasu atakowac:D!!! marysiu40-jestem prawie pewna ,ze ten l臋k o ktorym piszesz jest sprawca nerwicy u ciebie.nikt w takim chronicznym l臋ku nie b臋dzie sie czul dobrze!nie patrz przez pryzmat przeszlosci.pomysl-twoj lek nie powstrzyma zlego (gdyby odpukac mialo nadejsc).chlodno ocen sytuacje i czerp radosc .NIE MASZ POWODU DO OBAW:D wiem,ze to sie dzieje samo ale mozesz sie odprezyc-uwierz mi! zreszta powinnas dla dobra wszystkich... pisz o kazdej swojej obawie,l臋ku-ukrecimy im leb zanim cie wykoncza;) co z glowy -to z objawow! buzka dla wszystkich

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Kitka01 w艂a艣nie ja mam tak dziwne. moje deja vu (o ile to ono jest) odbywa sie kiedy siedz臋 przy komputerze, lub czytam ksi膮偶k臋,. najcz臋sciej w domu. A moje dni codziennie wygladaj膮 baaardzo podobnie, wr臋cz prawie tak samo. Wi臋c gdy ja czuj臋 to domniemane deja vu to tak naprawd臋 to si臋 ju偶 zdarzy艂o:D najlepsze jest to ze kiedy umys艂 mam zaprz膮tni臋ty czym艣 innym ,sp臋dzam fajnie czas to takie schizy mnie nie nachodz膮. wi臋c najlepsze lekarstwo to wyj艣cia z domu. tylko ze ze mnie taki cholerny domator i ja lubie to siedzenie;)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 a ja siebie nienawidze
nie mam wsparcia... od w艂asnej matki us艂ysza艂am kiedy艣, 偶e jestem zdechlakiem, c贸偶 doda膰... taka prawda! Nie dajcie sobie nigdy wmowic czego艣 podobnego!!! Ja ju偶 mam to zakodowane na mur, darmozjad i zdechlak kt贸ry sam nie funkcjonuje ech :(

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
a ja siebie nienawidze-prosze napisz mi 3 dobre cechy twojego charakteru.masz takie!kazdy ma!prosze skup sie i odpisz..czekam:) ja juz zuwazylam 2 pozytywne cechy:D!

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
witam nie pisalam wczoraj ani dzis.... czytalam posty,ale nie mialam jakos sil zeby pocieszac WAS:( wiec wolalam w ukryciu je czytac. Sama nie wiem jak te dni minely w miare dobrze bo probowalam sie czyms zajac, owszem bywaly chwile gdzie nie moglam wziasc oddechu(nawet teraz mi trudno)ale jakos mowie sobie ze to minie zaraz... wkurza mnie te nerwica nooooooooooooooooooooooooooooooo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!NIENAWIDZE JEJ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
duzo rzeczy mi w zyciu brakuje szczegolnie wsparcia:(ale coz sprobowalam przez te dni cieszyc sie i dziekowac z drobiazgow nawet mi sie udawalo, ggdyby nie ten brak oddechu:( bo wydaje mi sie ze gdyby dookola nas byly same milutkie kochajace osobki to mysmy tez by byly w lepszym nastroju caly czas...ale nie ma tak latwo w zyciu...:( Dzis troche wyslalam ogloszen za praca, mam cyka co bedzie jak oddzwonia, ale pracowac trzeba zaczac!tak sobie mowie,przynajmniej bede miala zajecie...bo nie moge sie cale zycie bac, ze co bedzie jak dostane ataku w pracy? prawda? no kurde chyba same widzicie jakie ja mam zmienne nastroje:)czuje i zauwazam to jak w moim wnetrzu bija sie dwa swiaty jeden pozytywny drugi ten znerwicowany

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
id臋 spa膰. maM nadziej臋, 偶e zasn臋 szybko i nie przypa艂臋ta si臋 jakie艣 pulsowanie+szumienie uszne:) ani nic innego:) DOBRANOC

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 a ja siebie nienawidze
czasem wydaje mi si臋, ze mam jakie艣 dobre cechy ale ludzie szybko wyprowadzaj膮 mnie z b艂臋du hehe! pr臋dzej wymieni臋 swoje z艂e cechy na przyk艂ad to 偶e was do艂uj臋 pisz膮c tutaj... jestem jaka艣 wadliwa, do tego inne choroby opr贸cz nerwicy bleeeeeeeeeeee szkoda s艂贸w...

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 a ja siebie nienawidze
ale dzi臋kuj臋 za zainteresowanie:)馃尰

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
do "a ja siebie nienawidze" no tak wlasnie jest ze wydaje nam sie ze mamy mnostwo samych zlych cech a dobrych prawie wcale,ale mi psycholog wlasnie tez radzila wypisac tylko te dobre i sobie je powtarzac!!!:)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 marysia40
uwazacie ze powinnam isc do wrozki???

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Dzie艅 Dobry wszystkim. Witam nowe Os贸bki. Nie by艂o mnie przez kilka dni... wyjecha艂am na pr贸bny przed urolpem wyjazd ze znajomymi...wiecie - jak ka偶da z nas obawiam si臋 偶e poza miejscem zamieszkania - je偶eli mnie co艣 dopadnie to nikt mi nie pomo偶e itd... Ale wbrew wszystkiemu i na przek贸r z艂ej pogodzie ubawi艂am si臋 tak 偶e nie pami臋tam ju偶 kiedy tak si臋 u艣mia艂am...byli艣my do艣膰 liczn膮 grup膮 - bo kilkana艣cie os贸b...wi臋c tak naprawd臋 znaj膮c siebie mog艂o mnie z艂apa膰 ju偶 na samym pocz膮tku i trzyma膰 do ko艅ca.... ale uda艂o si臋! i by艂o naprawd臋 wspaniale.. 艣miech do 艂ez, dni tak rozplanowane 偶e w艂a艣ciwie ani przez chwil臋 偶e艣my si臋 nie nudzili:) I wiecie, dochodz臋 do wniosku 偶e jak si臋 czym艣 zajmiemy i naprawd臋 nas to poch艂onie - to nie ma czasu na nerwic臋....- i tego Wszystkim Wam 偶ycz臋 i sobie r贸wnie偶 bo nied艂ugo wyje偶d偶am na 2 tygodnie zagranic臋 - i mam nadziej臋 偶e nic mi si臋 nie przytrafi. Widz臋 偶e du偶o z nas ostatnio nie najlepiej si臋 czuje - ale ja my艣l臋 偶e to troch臋 te偶 przez pogod臋 .... bo rano jak wychodz臋 do pracy to (nie wiem czy te偶 tak macie:)) czuj臋 ju偶 jesie艅...tak膮 wczesn膮 - a jednak ....wi臋c to napewno przesilenie letnio-jesienne:( 艢ciskam Was mocno! Trzymajcie si臋 i nie poddawajcie tej wstr臋tnej N! G艂owy do g贸ry - trzeba sobie wm贸wi膰 偶e jest dobrze - to napewno tak b臋dzie. Ja wiem 偶e te z nas kt贸re s膮 aktualnie w \"dole\" s膮 zas艂uchane w siebie i sw贸j organizm i wypatruj膮 z obaw膮 kolejnych dolegliwo艣ci kt贸re nasza pod艣wiadomo艣膰 na 偶yczenie nam serwuje- ale warto chyba spr贸bowa膰 \"ola膰 kolejne uk艂ucie w g艂owie, mocniejsze uderzenie serca, b贸l klatki piersiowej - je偶eli nie jest ci膮g艂y;)...bo ja przetestowa艂am to na sobie - je偶eli nie analizuj臋 ka偶dego przej艣ciowego b贸lu czy pukni臋cia , czy skurczu prze艂yku- to zdarzaj膮 si臋 mi one coraz rzadziej...i co najwa偶niejsze przy ka偶dym takim nie odczuwam ju偶 tego panicznego strachu 偶e co艣 mi jest - a w艂a艣nie ten nasz strach powoduje 偶e lejemy wod臋 na m艂yn i objawy s膮 z sekundy na sekund臋 coraz bardziej uci膮偶liwe! ...ale si臋 rozpisa艂am...:)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 kitka01
moje pozytywne strony dobre jak na pocz膮tek nia napewno ka偶dy z nas je ma , ja np: jestem osob膮 wsp贸艂czuj膮c膮 偶yczliw膮, z poczuciem humoru chocia偶 czasami zawodzi ale si臋 staram kocham dzieci ,umiem s艂ucha膰 i kocha膰 itd

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 szramka_26
Cze艣膰 wszystkim! Dawno mnie tu nie by艂o... Mam ostatnio dziwne b贸le g艂owy, takie 艣ciskanie pod czach膮, z ty艂u i na czubku g艂owy, uczucie jakby mi tam co艣 siedzia艂o obcego, jakby to nie moja 艂epetyna by艂a. Ja si臋 oczywi艣cie boj臋, 偶e to t臋tniak jaki艣, 偶e zemdlej臋, nie mog臋 by膰 sama...Mia艂 kto艣 kiedy艣 co艣 podobnego? Okropne to jest, boj臋 si臋:/

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 kitka01
to jest na tle nerwowym ja tez to mam na to 偶adne leki przeciwb贸lowe nie pomagaj膮 niestety ja mam jeszcze uczucie raz zimnego raz ciep艂ego rozlewaj膮cego si臋 wewn膮trz g艂owy poprostu nie myslec otym bo inaczej mozna zwariowac

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 szramka_26
To jest masakra! A jeszcze tak mi serce wali,偶e czuj臋,偶e mi wyskoczy zaraz:((((

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 kitka01
trzeba zacz膮膰 panowa膰 na oddychaniu p艂ytkie i wolne oddychanie i po chwili serce si臋 uspokaja pozdrawiam

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 szramka_26
Hmmm. a jakie jeszcze techniki oddechowe na uspokojenie znasz? bo ja w艂a艣nie nie mog臋 tak p艂ytko oddycha膰 jak mi tak wszystko wewn膮trz wali:(

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 kitka01
musisz spr贸bowa膰 nie my艣le膰 o tym ja mam inny problem wi臋c na mojej n si臋 nie skupiam mialam przek艂uwany b臋benek w uchu i jestem g艂ucha na to ucho i niewiem ile to potrwa

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
tak ksiuni masz racje, trzeba miec tylko te zajecie non stop:) ja szukam pracy, bo ten ostatni rok studiow to szybko zleci,malo zajec bedzie i bede wariowac:)juz wariuje zreszta.. wczoraj przeczytalam w ksiazce ze trzeba zapomniec myslec o sobie tylko trzeba myslec o innych pomagac potrzebujacym, pomyslec o ich zmartwieniach a nie swoich bo inni maja gorzej! no i dzis rano tak sobie myslalam komu ja moglabym pomoc? i nic mi do glowy nie przyszlo:( ja wogole chcialabym zajac sie dzieckiem:)ale kto mi powierzy dziecko: mlodej niedoswiadczonej osobie bez przygotowania pedagogicznego???? dzieci mnie lubia ja je tez...ale pewnie dla matek to nie wszystko:( ajjjj ale dzis ladnie, sloneczko swieci:) 馃尲 zycze milego popoludnia:*

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 nowaZuzia
mam problemy z oddechem chyba tez ma nerwice bo jak bylam z tym u ekarza to przepisal mi hydroxyzinum:(kupilam... wrocilam do chaty przeczytalam ulotke i to na stany nerwicowe jest:( co mam robic??? trudno mi sie oddycha i tak jakby cos sciskalo mi gardlo:(

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 kitka01
nowa zuzia bierz te leki co ci przepisa艂 albo nie tylko walcz z tym sama bo to s膮 tylko pocz膮tki a jak zaczniesz jechac na lekach to p贸偶niej ci臋偶ko jest je odstawi膰 pozdrawiam

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Kitka01 dlaczego mia艂a艣 przek艂uwany b臋benek? brzmi strasznie, 膮z ciarki przechodz膮 ale to pewnie nic gro藕nego;) mam pytanie do was. Czy wam te偶 strona naszego forum wyyyd艂u偶y艂a si臋 w poziomie? hehe bo u mnie jakos dziwnie si臋 czyta;)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
u mnie co艣 nie tak ale kombinuj臋 i nic z tego nie wychodzi. boli mnie g艂owa ale tak normalnie, jak ka偶dego zwyk艂ego cz艂owieka:) nie k艂uj膮co tylko tak po prostu:D czuj臋 sie w miar臋 jak normalny cz艂owiek z migren膮 ni偶 jak kosmitka na codzie艅:P

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
u mnie tez strona jak tasiemiec przeciety reklama馃槧.musimy ja predko skonczyc .nastepna bedzie ok.:D

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
witam wieczorkiem. ciezko mi sie czyta co napisalyscie przez wadliwa strone馃槨 u mnie nawet,nawet:) dzisiaj tez pojechalismy na wycieczke i znowu nerwica dala spokoj:)czyli potwierdza sie teza przyjemne zajecie=brak objawow! witam nowa osobke馃尲 bierz hydroxyzyne.zobacz czy dziala na ciebie i jak sie po niej czujesz.ale nie zapomnij ,ze powod objawow tkwi w twojej glowie.najbardziej mozesz sobie pomoc sama .moze my sie do czegos przydamy?;)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
w艂a艣nie:) jeszcze ta reklama przeszkadza:) ja w ka偶dym razie k艂ad臋 si臋 ju偶,. czuj臋 senno艣膰 wi臋c korzystam z tego to mo偶e zasn臋. s艂odkich sn贸w dla wszystkich bez wyj膮tku:)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

B膮d藕 aktywny! Zaloguj si臋 lub utw贸rz konto

Tylko zarejestrowani u偶ytkownicy mog膮 komentowa膰 zawarto艣膰 tej strony

Utw贸rz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj si臋

Posiadasz w艂asne konto? U偶yj go!

Zaloguj si臋
Zaloguj si臋, aby obserwowa膰  

×