Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość rosa

Moja nerwica...

Polecane posty

Gość tabletka_powlekana
Dzien dobry:) marysia40 tez tak miałam z tymi zawrotami,idac do miasta musiałam czasami złapac się czegosc bo miałam wrazenie ze zaraz zemdleję, na szczeście a moze na nieszczescie biorę leki, i jak narazie jest OK!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kitka01
tabletka powlekana co łykasz ciekawego bo ja fewarin i połówke clonazepamu ale te drugie tabletki powinnam odstawic już tydzień temu i jakos nie moge

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam kobitki:) nie jestescie same.mnie przed chwila zabujalo tak ,ze myslalam -ZEMDLEJE..- TERAZ SIEDZE NAKRECONA I ZLA😠 pozwole sobie strzelic wiazanke;) co za popier..lona choroba!jestem mega wku..iona.kiwa sie czlowiek zamiast k...wa zyc normalnie.grrrrrrrrrrrrrrrr(przepraszam;) dobrze ,ze nikogo nie ma w domu bo humor mam tragiczny... trzymajcie sie . ale mam nerwa na ta dziadostwo!!!!!!! buzka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szramka_26
Czy ktoś ma problem alkohol + uspokajacze? Ja 2 piwka chętnie piję na uspokojenie i coś czuję, że mam już problem bo codziennie szukam okazji, pretekstów żeby się tych piwek napić. Mocne alkohole nie wchodzą w grę bo na drugi dzień umieram, ale alkohol to alkohol,nie? A ostatnio jeszcze biorę ćwiartkę afobamu 0,25 rano, a wieczorem po pracy te piwa. Hmm...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień Dobry Kochane, widzę że coś ostatnio N -się uaktywniła u nas strasznie.... przeklęta choroba. Xanaxik - rozumiem CIę doskonale ja też miałam często ochotę przemówić łaciną z tej bezsilności względem tej wstrętnej N... Więc wykrzycz to co Ci leży - a nawet jak jesteś sama w domu to włącz głośno muzykę na chwilkę i krzycz ...aż poczujesz ulgę - głupie - ale pomaga. Zdrówko - naczytałam się o Tobie i ostatnio mnie coś zaczęło kłuć w głowie - w jednym miejscu już parę dni...oczywiście w związku z tym jestem przerażona że coś mi się dzieje tam niedobrego...tym bardziej że jak wezmę jedną tabletkę panadolu to mi przechodzi.... podejżewam jeszcze kręgosłup = bo chyba te moje dziwne bóle są z nim związane....oby... Stress-stop = trzymaj się kobietko - polecam borowinę na dolegliwości \"kobiece\" są nawet takie tampony - podobnież super sprawa i leczą nimi w uzdrowiskach - ale nie wiem czy można je kupić tak normalnie - na pewno można kupić borowinę i się w niej moczyć w wannie - podobnież też pomaga. A ja mam już dość - Dziewczyno jesteś rozsądną dziewczyną rozejżyj się dobrze na pewno możesz znaleźć jakąś pracę - musisz tylko poszukać - może ktoś potrzebuje pomocy, w domu w biurze, - nie wiem co robiłaś do tej pory - ale jak dobrze poszukasz - na pewno coś znajdziesz co Ci pozwoli wyprowadzić się od rodziny - a wydaje mi się że to jest najważniejsze i najpilniejsze co powinnaś zrobić. Ps. Witam wszystkie nowe kobietki- Głowy do góry Dziewczyny! Będzie dobrze - każda z nas ma wzloty i upadki - taka to już jest ta popierdzielona choroba...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marysia40
STRES-stop dziekuje, ja tez mysle o tobie pozytywnie i z calego serca zycze ci dobrze, oby wszystkie dolegliwosci minely

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szramka_26
Basiu, chodzę do psychologa i napomknęłam o tym...ale nie skupiałyśmy się jakoś na tym problemie. Wogóle to nie wiem czy nie zmienić psychologa bo chodzę tam rok i jest mała poprawa,tylko mała:( Może do psychoanalityka iść? Nie wiem, mamy coś nowego niby robić, analizować lęki, mam prowadzić taki dziennik swoich emocji i lęków. Zobaczymy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marysia40
Och dziewczyny jak ja sie dzisiaj zle czuje, caly czas mi slabo , niedobrze ,trzesie mnie, jestem okropnie rozdrazniona i jest mi strasznie zimno. Co sie do pioruna dzieje, dawno sie tak paskudnie nie czulam . cos mnie bralo , ale zaraz mijalo, a dzis normalnie tragedia. Juz sie nawet wzielam za prace(sprzatanie, obiad,itp.) niestety nie pomaga.Nie moge sie uspokoic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szramka_26
Albo się weźmiesz w garść i przeczekasz burzę albo weź procha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justah23
Witam Was dziewczyny:) przeglądam wasze rozmowy od wczoraj i postanowilam do Was dołączyc. Jestem tu nowa... U mnie chyba to swinstwo sie zaczyna:( jestem za granicą, przyjechalam do chlopaka ktory tutaj od roku pracuje, mialo byc tak pieknie,pierwszego ataku dostalam po 2 miesiacach za granicą,myslalam ze moze cos z secem, po kilku dniach przeszlo ale jednak czulam sie inaczej...a tydzien temu w czwartek tuz przed pojsciem do nowej dobrej pracy, atak! lęk niepokój, kolatanie serca,dretwienie ud, myslalam ze umieram i w mojej glowie dziwne mysli, czulam ze cos jest nie tak...chlopak mowil ze po prostu mam stresa przed nowa pracą ale ja wiedzialam ze to są inne nerwy! teraz wracam do domu do rodziców,pojde do lekarza psychologa albo psychiatry, panika przeszla ale od 5 dni niepokoj taki ogólny pozostal, czytalam ze nerwica tez moze tak sie objawiać czyli ogólnym wewnetrznym niepokojem:( nic mi sie nie chce najlepiej to bym lezala, jak wstaje to mam nudnosci, dziewczyny pomzozcie i doradzcie coś nowej kolezance...pozdrawiam Was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ksiuni no wiem cztalam o borowinie!!! ale mozna ja normalnie kupic naprawde???? a ile ona kosztuje wiesz???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tabletka_powlekana
kitka01 Biorę "Rexetin" raz dziennie rano jak do tej pory trzymam się niezle,wszystkie objawy minęły,biorę od kwietnia, co bedzie pozniej nie wiem ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich wlasnie dzis przyjechalam ze szwecji plynelam promem w tamta strone bylo super ale w ta to byla mocniejsza fala i w dzien musialam wykupic kabine i sie polozyc nie dalam rady chodzic takie mialam zawirowania w glowie juz jestem w domu i odrazu dolek corka pojechala do karpacza na tydzien i jestem sama jak ja tego nie nawidze samaaaaaaaaaa juz mam gorsze pole widzenia i nosi mnie po domu jak ja wytrzymam tyle czasu samaaaa wzielam sie za robote domowa ale mysli caly czas sa i zawroty jakies i lek a co do wnuczki jest troche lepiej wyniki jeszcze niesa najleprze lekarz sugerowala zmiane klimatu szkola sie zaczyna a biedactwo dopiero teraz mogla gdzies wyjechac po tych szpitalach i chorobie ciut lepiej wyglada przyjechalam o 5 rano to jeszcze ja wysciskalam bo jechali o 11 rano tam nawet czulam sie dobrze bylam w danji byly dni malmy tez bylam zwiedzalam a jak tylko tu przyjezdzam to samopoczucie do bani czy ja domu nie lubie ?bo wole wojaze wtenczas czuje sie lepiej 10 wrzesnia mam senatorium w szczawnie a potem moze w koncem pazdziernika pojade do meza znowu do szwecji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jolantka 99
justach 23 myślę że dobrze zrobisz jak się udasz do psychiatry zobaczysz ze będzie lepiej a u mnie tak było

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jolantka 99
o tabletko-powlekana ja też biorę rexetinn od ok 3 tygodni też już lepiej i muszę ci powiedziec że miałam wczoraj gości zaryzykowałam i wypilam piwo i nic ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justah23
Dziekuje jolantko99 za odpowiedz:), teraz jestem jeszcze za granica, wyjezdzam w srode,niepokoj jest caly czas taki przeszywajacy, powiedzialabym nawet ze boli, chcialabym as jeszce zapytac czy psychiatra po wysluchaniu pacjenta przepisuje tylko leki? ja rowniez chcialabym z kims o tym porozmawiac. Czy wtedy powinnam udac sie raczej do psychologa? Najwazniejsze ze rozumie mnie siostra od razu powiedzila ze mam atak lękowy albo newicę, nawet nie spodziewalam sie ze ona bedzie takie rzeczy wiedziec:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marysiu40-masz przepisane jakies leki?kazda z nas powinna miec tabletki uspokajajace.niech leza i czkaja na taki dzien jak ten twoj dzisiejszy.dzien koszmar.....mialam takie.teraz nie dopuszczam do tego.jezeli atak nie mija po 3 gdz biore xanax.ostanio bralam cos okolo 3 tyg.a wczesniej z pol roku nie musialam.dobrze miec cos w rezerwie.to daje poczucie bezpieczenstwa;) witam nowe osobki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
psychiatra wyslucha(ale po krotce) w sumie to zalezy pewnie od \"rodzaju charakteru\" bo przeciez musi mniej wiecej zapoznac co cie dreczy i przepisze leki a psycholog tylko slucha i doradza, nie moze wypisywac lekow bo nie skonczyl medycyny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tabletka_powlekana
jolantka.To w takim razie gratuluję odwagi, Ja z kolei mam lęk,przed wipiciem nawet jednego piwa.Boję się ze wystąpią skutki uboczne hmm....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć!! Czy ktoś z Was choruje na narwicę natrectw? :O Jestem z dolnośląskiego i jeśli macie namiary na jakiś dobrych psychologów, byłabym wdzięczna z informację. Szukałam na necie, ale tylu ich jest, że wolałabym kogoś sprawdzonego, byłabym pewniejsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marysia40
XANAKSIK- tak mam lek to LEXOTAN - gdy nie daje rady biore 1/4 tabletki, dzis tez wzielam, troche mnie wyciszyla, ale wciaz jestem slaba, bola mnie miesnie nog, rak, czuje sie polamana i kompletnie do niczego. Przyznaje , ze dawno nie mialam takiego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ksiuni przepraszam bardzo i nawet się nie dziwię, że to i na Ciebie przeszło bo przecież każdy mój post zaczyna się o kłuciu mojej głowy bo niestety tak jest;) ale dzis dla odmiany nie kłuła mnie lecz teraz jakby nieco pulsowała i zbliżała sie lekka migrena ale dzis przemokłam w pracy więc to moze z tego;) wpadłam prawie po kostki do kałuży skacząc z ławki:) no i musiałam tak paradować ze dwie godzinki;) witam wszystkich Was :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolalka
no udało mi sie wsiąść , przejechać te 30 km i wysiąść z auta - nie zemdlałam ale te uciski w głowie są co jakiś czas po lewej stronie sama juz nie wiem ciągle ostatnio w jednym miejscu a jak to jednak nie nerwica - boje się chociaż po tym nieszczęsnym xanaxsie trochę przechodzi:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolalka
no udało mi sie wsiąść , przejechać te 30 km i wysiąść z auta - nie zemdlałam ale te uciski w głowie są co jakiś czas po lewej stronie sama juz nie wiem ciągle ostatnio w jednym miejscu a jak to jednak nie nerwica - boje się chociaż po tym nieszczęsnym xanaxsie trochę przechodzi:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolalka
przepraszam za podwójny post ale coś mi komputer fiksuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jolantka 99
justah-23 psychiatra na pierwszej wizycie wypyta ciebie o pewne sprawy musi na jakiejś podstawie wiedzieć co zapisać ja trafiłam do dobrego lekarza biore rexetin i też miałam stany lękowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×