Skocz do zawarto艣ci
Szukaj w
  • Wi臋cej opcji...
Znajd藕 wyniki, kt贸re zawieraj膮...
Szukaj wynik贸w w...
Zaloguj si臋, aby obserwowa膰  
Go艣膰 rosa

Moja nerwica...

Polecane posty

no wlasnie moze psycholog stwierdzil ze potrzebne beda leki zeby stanan na nogi, jezeli chodzi o procedure, to ja idac \"za darmo\" musialam najpier isc do psychiatry aby ten \"dal mi pozwolenie\" na wizyty u wybranego psychologa, bo inaczej do psychologa nie moglam isc:( teraz chyba szykuje sie na druga wizyte(bo u psychiatry bylam raz w zyciu, chyba czas to powtorzyc:( w poniedzialek dzwonie zeby sie umowic:(

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 A JA JU呕 MAM DO艢膯
M贸j przysz艂y m膮偶 zrobi艂 mi w艂asnie obiad bo ja ledwo dzi艣 ci膮gn臋 bo zn贸w prawie nie spa艂am.A je艣li chodzi o wyprowadzk臋 to znalaz艂am kawalerk臋-艣liczn膮, przytuln膮, now膮, umeblowan膮 tylko troche ma艂膮 ale to nic, za 850z艂 i m贸j narzeczony powiedzia艂 偶e b臋dzie mi po艂owe dok艂ada艂, no ale jedzenie, 艣rodki czysto艣ci i ubrania..za co艣 to trzeba kupi膰. A je艣li chodzi o ten o艣rodek to ta pani psycholog kt贸ra mnie przyj臋c艂a powiedzia艂a 偶e kilka razy si臋 ze mn膮 spotka indywidualnie, raz spotkam si臋 z lekarzem psychiatr膮 a p贸藕niej te spotkania grupowe...co艣 wspomina艂a 偶e ten lekarz to taka procedura...-mo偶e on ma stwierdzi膰 do jakiej grupy mnie zaliczy膰...nie wiem co o tym mam my艣le膰.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
pewnie tak, bo ten psychiatra za pierwszym razem napisal w karcie jakie mam problemy i potem zalecil indywidualne spotkania z psychologiem, ktore powinny pomoc...ale one sa tak rzadko ze szkoda gadac:( bym chybamusiala prywatnie chodzic zeby raz na tdzien sie wygadac:/no comment

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 lolalka
akord u mnie to samo wypisz wymaluj ju偶 od tygodnia ciagle ten cmi膮cy b贸l g艂owy - wezm臋 xanax to jak by lepiej wi臋c chyba jednak nerwica co o ty my艣licie?

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Stres-stop Masz w艂a艣nie racj臋 z t膮 zakichan膮 procedur膮. Trzeba mie膰 skierowanie do tego i tego lekarza zanim trafi si臋 do konkretnego. mi neurolog te偶 mog艂a za艂atwi膰 rezonans magnetyczny za darmo (bo normalnie kosztuje chyba 400 z艂) ale najpierw musia艂abym poprzynosi膰 skierowanie od tego do tego lekarza itp. ale nie chcia艂o mi si臋 wi臋c nie fatygowa艂am sie na ten rezonans. Dzie艅 dobry. wy艂膮cze艅 艣wiadomosci nie mia艂am ju偶 kilka dni . Dzisiaj tylko uk艂ucia na g艂owie co jest ju偶 tradycj膮;) a tak moze by膰;)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 kitka01
xanix co dobrego upiek艂a艣 te偶 mia艂am ch臋膰 na ciasto ale nie moglam si臋 zebra膰 i pojade do mamy jutro na kawke to jakie艣 ciasto b臋dzie ide si臋 wyk膮pa膰 i wracam

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
lolalka,ja ju偶 sama nie wiem co o sobie my艣le膰.Chwilami jest ok,mimo,偶e ca艂y czas jestem mulna okropnie.Bywaj膮 jednak momenty,偶e m贸zg mam taki,jakby go kto艣 艣ciska艂 w d艂oniach.Nie umiem tego uczucia opisa膰.Je偶eli kto艣 g艂o艣niej si臋 zachowuje,czuj臋 si臋 tak,jakby mi kto艣 ig艂y w m贸zg wbija艂.Wydaje mi si e r贸wnie偶,偶e oczy mam jakie艣 spowolnia艂e.NIE WIEM!!!!!!!

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
kitka01-tydzien temu czestowalam ciastem z owocami i galaretka,dzisiaj ciasto z truskawkami ;)juz kroje kawalek dla ciebie:D stres -stop-jutro bedzie juz lepiej:) akrod-mozg sciskany w dloniach to moja specjalnosc!!.JAK JA TEGO NIE LUBIE馃槧 zdrowko-mozg symulant sie uspokoil?;)SUPER! 馃尲

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
No tak,wszystkie gotujecie ros贸艂,tylko ja tu buszuj臋(a to dlatego,偶e ros贸艂 ju偶 ugotowany).Ca艂膮 noc m贸j m贸zg zachowywa艂 si臋 tak jakby kto艣 nim szarpa艂 i poci膮ga艂,cho膰 艂epetyna m,nie nie boli.Tylko ta niestabilno艣膰 w glowie.I musz臋 przyzna膰,偶e im intensywniej my艣l臋 o swoich dolegliwo艣ciach,tym s膮 wyra藕niejsze.Na szcz臋艣cie(lub na nieszcz臋艣cie)jutro do pracy.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
witam wszystkie nerwuski:) akrod-widocznie mamy ten sam mozg;) no dziewczynki! gdzie jestescie???? u mnie nawet moze byc.na dworze leje i zimno.nie lubie takiej pogody brrrrrrrrrrrrrrrrrrrr馃槧 jak tu potem zajrze to chce widziec 艣liczne wpisy od wszystkich nerwuskow;) 馃尲

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 marysia40
WITAM WSZYSTKICH SERDECZNIE !!! STRES-STOP nie martw sie kochana , jutro bedzie napewno lepiej!!! AKORD- problemy z glowa to przykra sprawa, doskonale cie rozumiem,ja biegalam od neurologa do neurologa,bo ciagle wydawalo mi sie , ze cos tam mam , ciagle bole, szumy , zawroty, sciski, dretwienia, uczucie , ze za chwile zwariuje, to jednak minelo, lecz przez jakis czas bralam leki . To napewno nic zlego kazda z nas przechodzila, lub przechodz to samo l ub podobnie.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 marysia40
Ja ostatnio czulam sie dobrze , az boje sie pisac , aby nie zapeszyc. XANAKSIK- powiedz prosze jak sobie radzic , kiedy wszystko jest w miare ok , a czlowiek ciagle sie boi , ze to cisza przed burza, wiesz ciagle dreczy mnie mysl , ze to niemozliwe , ze napewno za chwile cos mi znowu zacznie dokuczac, zamiast sie cieszyc tym co jest to sie jak glupia zadreczam. Jestem na siebie wsciekla!!!!! Jeszcze sobie nie radze z tymi negatywnymi myslami, to trudne, choc naprawde sie staram.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Xanaxik ja te偶 nie lubi臋 takiej pogody ale je艣li nie musze wynurzac si臋 z domu to nawet mi nie przeszkadza;) dzisiaj k艂u艂a mnie g艂owa ale dla odmiany z drugiej strony. i to dosy膰 cz臋sto. poza tym stara bieda. pozdrawiam

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
marysia40 oj ciesz sie kazda mila chwila:) ja teraz dostalam kopa, balam sie cholera wie czego tzn ze albo wroca sprawy ginekologiczne, albo grypa jelitowa albo inne klopoty rodzinne no i mam:( nie potrafilam docenic kazdego wspanialego dnia!!!!!!!!!!! a te nasze sloneczne cieplutkie dni ktore mozna podziwiac powoli sie koncza, beda juz szare niedlugo:(((((( Mi juz troche lepiej po rozmowie z moim facetem i kumpela(ktora bardzo mnie wspiera ostatnio) za co jej dziekuje:) prawdziwych przyjaciol poznajemy w biedzie ja juz pare miesiecy temu zawiodlam sie na niby(tak myslalam)ze mojej przyjaciolce teraz z nami koniec:( ale dzieki temu rozmawiam z inna osoba i to j膮 teraz zaliczam do tych najblizszych jest taka kochana , musze pomyslec jak sie jej odwdziecze:*

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
przysz艂am znowu bo mam dziwny dzie艅 jednak. ciagle mnie byle szczeg贸lik wytr膮ca z r贸wnowagi. chodz臋膰w艣ciek艂a jak osa albo nawet ca艂e ich stado. a w g艂owie uczucie jakby cos mia艂o tam p臋kn膮c lub 偶e cala g艂owa mi eksploduje,chociaz nie boli. wiecie zreszt膮.. m臋czy mnie ten dzie艅;/

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 marysia40
STRES-stop , wiem ze powinnam sie cieszyc kazda dobra chwilka i uwierz robie to ,tylko te ponure mysli , lek o jutro troche mi w tym przeszkadza. ZDROWKO- nie martw sie na szczescie ten dzien konczy sie , a jutro napewno bedzie lepiej, z calego serca ci tego zycze!!!

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
no wiem marysia40 ja tez tak mam:P glupie to ale coz zrobic:(doceniamy piekne chwile zbyt pozno:(( popieprzone te zycie w polsce, jak sie ma malo kasy to wogole tragedia:( ja juz sie klade spaciu sie wygrzewac dalej....i powtarzac sobie jutro bedzie lepsze i ze wyzdrowieje:)!ze lzami w oczach sobie to wkrecam ale coz moze pomoze...

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 marysia40
DZIEN DOBRY WSZYSTkIM!!!! Dobry jak dla kogo, mnie wlasnie przed chwila wzielo, tzn tak mi sie zakrecilo w glowie , ze sie przestraszylam , leze i boje sie doslownie wstac. Na dodatek jestem sama , znowu nachodzi mnie ten cholerny lek, kurcze az csie boje. Szkoda ze z was nikogo tu jeszcze nie ma .

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 kitka01
witam Ci臋 Marysia ale chyba co niekt贸re nerwuski pracuj膮 ja wstaje wcze艣niej bo m臋偶a do pracy odprawiam i te偶 ogarn臋艂am mieszkanie z grubsza i zajrza艂am na t膮 stron臋 jak zawsze dzi艣 poprawi艂a si臋 pogoda i mo偶e te zawroty st膮d albo po prostu za szybko si臋 podnios艂a艣 z 艂贸偶ka i st膮d ten zawr贸t ja te偶 mam tak czasami wsta艅 jeszcze raz powoli i zobaczysz

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 marysia40
Ale mam pecha , nikogo tu dzisiaj jeszcze nie ma, szkoda zawsze latwiej zniesc te ataki , gdy mozna sie wygadac, a tak sie boje, wciaz leze, na szczescie nie musze isc do pracy ,mam urlop.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 marysia40
KITKA01 - dzieki ,juz probowalam ,lecz ogarnelanmnie panika , musi ustapic i dopiero sprobuje wstac. Jestem tuz przed okresem , moze to tez ma wplyw prawda? Sama juz nie wiem co myslec, dusi mnie w klacie, ten strach jest okropny.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 kitka01
nie bierzesz 偶adnych lek贸w ?to w takim razie jak ci idzie w pracy jak masz takie ataki ja nie pracuje

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 marysia40
na stale nie biore nic, tylko jak mnie bierze i juz nie daje rady to siegam po ziolowy PERSEN lub 1/4 tabletki LEXOTANU . W pracy jakos sobie radze, raz lepiej raz gorzej, roznie bywa. Wiem jednad bo przerabialam to juz , ze zamkniecie sie w domu nie jest niestety najlepszym wyjsciem . Kiedys przez nerwice musialm odejsc z pracy, zamknelam sie w domu i byla kaplica, leki narastaly, doszlo do tego ze nie wstawalam z lozka. Nie chce do tego wracac i robie wszystko by tak nie bylo, walcze i ciesze sie ze moge chodzic do pracy.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Marysia: drugi raz nie wchodzi si臋 do tej samej rzeki, ju偶 drugi raz Cie to nie spotka, teraz ju偶 wiesz jak si臋 zachowa膰, co robi膰, wi臋c si臋 nie martw niepotrzebnie, 偶e wr贸cisz do pocz膮tku, bo nie wr贸cisz:)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 marysia40
basia7771- dziekuje ci bardzo za dobre slowo, gleboko wierze ze nie wpadne w to samo bagno w ktorym tkwilam, ale jakas obawa gdies tam od czasu do czasu chodzi po glowie.Teraz mam zupelnie inne zzycie, spokojniejsze, a problemy - sa tak jak w kazdej rodzinie , zwykle , zwiazane z codziennoscia, wiec zupelnie nie mam powodow donnarzekania.Oby tylko ta cholerna nerwica chciala odpuscic na dobre, albo przynajmiej na dlugi czas, tak jak juz kiedys bylo.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
hej:) ranek do kitu bo w sumie to znow co innego zaczelo bolec, ale co tam jutro dzwonie do lekarza zapytac sie co dalej:)i tym bede zyla :))) powodzonka dzis, zeby was nerwy nie wziely!!!!

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
marysiu40 no staraj sie nie martwic:* ja tez sie postaram, ajjj te nasze problemy,ale wlasnie kto ich nie ma??? wszyscy!!!no moze prawie....:) mysl o mnie pozytywnie, ja bede o tobie, to moze telepatia pomoze??:)))

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 lolalka
hej u mnie to samo:( miotam si臋 ca艂a w stresie, w g艂owie po lewej stronie zn贸w te uciski a czeka mnie zaraz jazda autem i to jakie艣 30 km w jedna stron臋:( ju偶 si臋 nakr臋cam 偶e niedojad臋:( to jest okropne 偶e proste czynno艣ci staj膮 si臋 g贸r膮 nie do przebycia

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

B膮d藕 aktywny! Zaloguj si臋 lub utw贸rz konto

Tylko zarejestrowani u偶ytkownicy mog膮 komentowa膰 zawarto艣膰 tej strony

Utw贸rz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj si臋

Posiadasz w艂asne konto? U偶yj go!

Zaloguj si臋
Zaloguj si臋, aby obserwowa膰  

×