Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość rosa

Moja nerwica...

Polecane posty

Gość malalolka
naoiszcie czy moża biorąc coaxil brac nasen - dziaj godzine po py]przujęcu leku wizełam ma sen i dobiero poczułam się sokojna, wyluzowana ale czty tak mozna? obie recepty og od tego samego lekarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malalolka
to psedonim nowa tutj zamieniam go bo juz j]nie jestem nowa tutaj, od 3-2 dni pisze awy mi kochane dradzacie co mam z tą swja chora poczac buziale i słodkich snów - jja chyba po tych lekach zaraz do łozka skocze i pierwszy raz od dłusżego czasu zasnę buziale dla was wsxskich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malalolka
napisac nawet nie umiem normalnie- efekt działni tabltek- luzik do szystkiego ale zmiana drastczna- takiego spokoju nie czułam od lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie -jestem jeszcze w swiecie zywych!!! Chcialbym Wam Wszystkim serdecznie podziekowac -takie wsparcie wiele,wiele znaczy, tak jak pisalam wiem ze nie jestem sama z takimi problemami i bede czerpac wasze doswiadczenie i jesli tylko komus pomoze moja historia jestem z Wami. Tyle tytulem wstepu. Wynik jest pozytywny(nie ma komorek nowotworowych) czeka mnie teraz biopsja mamotomiczna w celu pozbawienia mnie tych gozow z obu piersi -ale liczy sie to ze nie mam raka.. W poradni onkologicznej nabiera sie dystansu do zycia... Nerwica jest wspoltowarzyszaca choroba w takich przypadkach. Wczoraj przez reszte dnia nie moglam sobie znalezc miejsca. Spalam tylko cztery godziny-obudzilam sie o 4 rano i koniec - teraz bola mnie wszystkie miesnie ,plecy pewnie wszystkie to znacie zblokowanie miesni. Moj organizm byl tak sterroryzowany atakiem leku ze wykonywalam ruchy w stylu Jasia Fasoli. Dzisiaj wezme sobie jakies leki wyciszajace bo moj zoladek zyje teraz wlasnym zyciem... Ch

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marysia40
Dzien dobry dziewczyny!!! STOKROTKA9- baaaaaaaaardzo sie ciesze , ze wszystko dobrze super!!!!!! Z reszta tez sobie poradzisz tylko badz dobrej mysli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marysia40
MALALOLKA- mozesz tak brac leki przeciez zapisal ci je lekarz. Coaxil ma zupelnie inne dzialanie niz ten ktory bierzesz na sen, jeszcze pare dni i odczujesz poprawe nastroju, coaxil ma za zadanie poukladac wszystko w glowie , wyciszyc mysli, a tan drugi jest typowo po to abys mogla spac. Sen w nerwicach jest bardzo wazny, takze uwazam ze spokojnie mozesz brac jednono i drugie , przynajmiej narazie ,dopoty, dopoki sie nie pozbierasz, tymbardzej ze zbliza sie jesien, a ona niestety niekorzystnie wplywa na nas nerwusow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolalka
hej ja też sie baaardzo cieszę że jest ok dziewczyny wpadłam wam tylko powiedzie do zobaczenia - mam straszne lęki przed tym wyjazdem ale cóż zadecydowałam n ie wycofam się będzie co ma byc nie mam zamiaru zepsuc sobie kolejnych wakacji swoimi schizami nie i koniec!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marysia40
lolalka- z calego serca zycze udanych wakacji- bedzie dobrze, schizy zostaw w domu koniecznie i baw sie najlepiej jak potrafisz!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marysia40
Ojej co tu dzisiaj tak pusto, czyzbyscie sie tak dobrze czuly? Jesli tak to super!!! Ja mam taki sobie dzien, bywaly lepsze , ale i gorsze.serducho troche ustalo.Od rana wzielam sie za porzadki, gotowanie i nawet nawet, teraz za to zaczyna mi troche cmic glowa, mam nadzieje , ze nie bedzie zle, al enie ukrywam , ze w srodku meczy mnie niepokoj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość torello
hej Rosa! 1. czy jestes praktykujaca osoba wierzaca ( np. katoliczka) 2. jakie masz srodowisko zycia? 9czym sie zajmujesz, uczysz sie pracujesz, jakie relacje w rodzinie- to ma ogromne znaczenie) 3. czy przed wystapieniem pierwszych objawow mialas jakies kontakty z uzdrowicielami, bioenergoterapeutami, znachorami? 4. czy przed wystapieniem pierwszych objawow mialas jakies wieksze niepowodzenie i stres? pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość torello
Horney Karen polecam poczytac ksiazki tej pani... zmarla przed polwieczem, ale jej spostrzezenia nic nie stracily na aktualnosci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czajenik
Chłodnia – pomieszczenie przeznaczone do przechowywania obiektów wymagających do przedłużenia ich trwałości stosunkowo niskich temperatur – niższych niż normalna temperatura powietrza w otoczeniu. Pomieszczenie takie może mieć postać komory (także komory przewoźnej, np. na podwoziu samochodu ciężarowego albo kolejowym) lub kontenera–chłodni, specjalnie skonstruowanej ładowni na statku wodnym (np. statku rybackim albo specjalnie skonstruowanym statku–chłodniowcu) lub stacjonarnej sali o dużej objętości w specjalnie do tego celu przystosowanym budynku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stokroka9:D:D:D BARDZO SIE CIESZE!uf...pewnie teraz cale napiecie odpuszcza.......🌼 czuje sie ok.bylismy na grzybach ale z marnym skutkiem😠.......przynajmniej spacerek 3 godzinny byl;) teraz ide kosic trawe wiec zajrze potem.mam nadzieje ,ze reszta dziewczyn sie tez zamelduje:) moze faktycznie wszystkie czuja sie dobrze?:D 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tak jak Seniorita Nerwosa również zyczę miłej soboty;) niedzieli takze;) ja czuje się dobrze. wprawdzie z domu nosa nie wychyliłam ale jest ok:) sama na chacie ale na noc będą wszyscy dlatego nic się nie martwię;) u mnie dzisiaj weselicho w miejscowosci że ho ho:) wprawdzie nie bliska koleżanka ale szczęscia im życzę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość torello
hej wszystkim! zeby bylo smieszniej to: 1. jestem chlopem 2. trafilem na to forum przypadkiem... che che kiedy szukalem pomocy w kamicy nerkowej!!! ale chce pomoc komukolwiek... bo wiem przez co przechodzi ten, kto ma takie objawy.. [tez mialem] oto co znalazlem na waszym forum jakies 1300 stron wczesniej.. moze to pomoze choc kilku osobom... :) "HEJ CIERPIĄCY NA NERWICĘ, PRZECZYTAJCIE KONIECZNIE MOJĄ HISTORIĘ !!! Przecztałam kilka stron topiku i wszędzie to samo, identyczne objawy i próby leczenia w zeszłym roku. Ciągłe zawroty, osłabienie, bóle głowy, budzenie się w środku nocy ze strachem podchodzącym do gardła i walącym sercem. Przez przypadek spotkałam terapeutę-masażystę, który zrobił mi bezdotykowe badanie i stwierdził: nie ma pani żadnej nerwicy, tylko bardzo silne napięcie w mięśniach kręgosłupa i prosze sobie KONIECZNIE zrobić gastroskopię, bo coś nie tak z Pani żołądkiem. Ja w śmiech, bo nigdy, przenigdy nie miałam żadnych problemów z żołądkiem, ale byłam juz wykończona, bezsennością, lekami, ciągłym strachem itd. Zrobiłam ta nieszczęsną gastroskopię (fuj) I wiecie co sie okazało: refluks, po prostu refluks. Zabrałam sie za niego profesjonalnie. 0 kawy, 0 czekolady, 0 smażonych, 0 gazowanych, 0 ostrych przypraw .Po dwóch tygodniach zażywania controlocu, odpowiedniej diecie i masażom na kręgosłup moja "nerwica" zniknęła, zapadła się pod ziemię, zdematerializowała się Co ciekawe, na forum poświęconym reflusowi, wszyscy opisują dokładnie takie same objawy i wiekszość z tych osób próbowała leczyc nerwicę. Dziś jestem szczęśliwa, zdrowa, uśmiechnięta i lekka, a rok temu o mało nie wyladowałam w szpitalu psychiatrycznym " pozdrowionka p.s. bede jeszce w kontakcie jak mnie szanowne PAnie zechcecie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czajenik
Cnota (łac. virtus, gr. ἀρετή - arete ) – pozytywna cecha moralna, trwała możliwość przestrzegania zasad moralnych. Cnota uważana jest przez różne koncepcje etyczne za najwyższe dobro. Składające się na nią cechy charakterologiczne budują ideał moralny człowieka, są kryterium idealnego życia. mnie psycholog polecił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam na sam koniec dnia, u mnie niezbyt bo czuje sie slaba po lekach, ale o dziwo dzis dretwienia nie bylo!:)za to doła mam niezlego..... dobranoc:)jutro napisze wiecej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość torello
nie moge spac.. ale z nie z powodu nerwicy, lecz kamicy nerkowej :) popieram pomysl Czajenik: cnota!!! to jest to!!! czyli cosik z gatunku jak to slynne: wejdz w siebie a poznasz prawde o sobie ... :) dobrej nocy dla tego kto jeszcze nie idzie spac i dobrego dnia - temu kto jutro podejmie swoj krzyz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć. słuchajcie nie wiem co mi jest.. i oczywiscie gdzie ja mogłabym się wyżalić jak nie tu.. zaczęło się od wczoraj. nie mogłam spać chyba przez 2 godziny bo miałam takie duszności przeplatane co jakiś czas mocnym biciem serca że myślałam że zwariuję. takich duszności chyba jeszcze nie miałam . myślałam ze powietrza mi zabraknie i kaplica. do tego od wczoraj mam dziwne uczucie pod obiema wargami. tak jak czasami siedzi się za długo w wodzie i ma się dziwne rozmiękczone palce to ja mam tak pod ustami. bałam się że to jakaś plesniawka chociaż nie ma koloru żadnego i na pierwszy rzut oka nic nie widać tylko ja to czuję. Zresztą pleśniawka? na bank nie! do tego miałam cały czas jedno czerwone rozpalone ucho i nawet do zimnej szyby je przystawiałam żeby ochłonęło;) dzisiaj wstałam rano bo miałam jechać do koscioła i na basen a tutaj było mi zimno trochę, mdliło mnie tak jak już nie pamiętam kiedy. nie cały czas ale co chwila. żoładek ani nic mnie nie boli. tylko rozpalona jestem. mama dotknęla czoła i stwerdzia ze gorączki na pewno nie mam. a ona to chodzący termometr. poza tym zaczela mi teraz straszliwie drętwieć noga lewa. życ nie umierać:(( plagi spadły nagle czy co?:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj zdrówko, faktycznie skumulowało Ci się trochę tych dziwnych odczuć ... ale może jest jakaś racjonalna przyczyna niektórych? Może jesteś przed okresem? może jakieś przeziębienie próbuje Cię dopaść? w każdym razie nie skupiaj się na analizowaniu ich za bardzo, spróbuj zająć się czymś innym i odwrócić uwagę. Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Seniorita:) czuję się troszkę lepiej .to co najbardziej mnie męczy obecnie to dusznosci na maxa;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jolantka 99
witam serdecznie wszystkich ale dzis tu pustka a moze korzystacie z pięknej pogody ja juz zaliczylam rodzinną wycieczkę rowerowa myślę że zajęcie zapełnienie sobie czasu to jest to wtedy nie zamartwiamy się niepotrzebnie pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jolantka 99
akordzie nic się teraz nie odzywasz byłaś u tego lekarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jolantka 99-przepraszam,że nie pisałam,ale czytam codziennie,nie zawsze jednak piszę z obawy przed tym,że tylko was zdenerwuję swoimi dolegliwościami.Co do sprawy lekarza,rzecz ma się tak:miałam umówioną wizytę w czwartek,ale zadzwoniła pani,że doktora nie będzie,więc sprawa odwleczona w czasie.Ja największy problem mam z wyborem lekarza,ponieważ sztuką jest trafić na naprawdę dobrego.Teraz znajoma poleciła mi inną lekarkę,podobno bardzo dobra.Moja ciotka,której syn cierpiał na depresję ma mi podrzucić telefon do jakiegoś profesora.Ja jestem w kropce,już sama nie wiem,czego się trzymać.Od jutra zaczynam pracę.I albo zapomnę,albo sfiksuję zupełnie.Napiszcie coś,ku pokrzepieniu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
akord, raczej zapomnisz:) myślę, że u wielu z nas potwierdziło się to, że jak mamy jakieś konkretne i absorbujące zajęcie to N idzie spać ... na chwilę przynajmniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jolantka 99 rower jest bardzo dobrym sposobem na spędzenie wolnego czasu a dla ludzi nerwicowych to już super. dużo kiedyś dobrego slyszałam o jeździe rowerem;) dziwne usta i mrowienie mi przeszły., lekkie mdłości od czasu do czasu mam jeszcze i duszności które mnie wkurzają prawie cały czas. zastanwaiam się chwilami czy objawy ktore posiadam są faktycznie nerwicowe. dobrze że nas mało dzisiaj. świadczy o dobrym zdrowiu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marysia40
Witajcie!! AKROD - dasz rade w pracy , bedzie dobrze, tylko sie nie poddawaj ,nawet jak ci cos zacznie dokuczac. staraj sie nie myslec tylko skupic na pracy. Ja tez pracuje i przyznaje roznie to bywa, ale w wiekszosci daje rade, mowie sobie : musze , dam rade i daje ! Badz dzielna, wszystko sie ulozy- MOCNO TRZYMAM KCIUKI!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×