Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość rosa

Moja nerwica...

Polecane posty

Stres-stop współczuję serii lekarstw:) skończ je czym predzej:) u mnie na razie dobrze, nawet bardzo ale jak stare porzekadło brzmi NIE CHWAL DNIA PRZED ZACHODEM:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolalka
chol.....ra teraz była u mnie kolezanka i nie wiedzą nic o moich lękac h z głową powiedziała że ktoś tam ma guza mózgu i miał jakieś niedowałady rąk itd no normalnie już mam wrażenie że ręka mi coś ciąży i n oga jakaś taka jak by ścierpnięta no i oczywiście pół głowy boli nadal:(:(:(:(:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marysia40
Oj widze ze juz chyba wszystkie poszlyscie spac , ja niestety czarno widze dzisiejsza noc, glowa mi doslownie peka, wzielam juz dwa ibupromy i nic.Tak sie boje, nie moge sobie poradzic.XANAKSIK CO ROBIC?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marysia40
LOLALKA- mnie tez wlasnie pol glowy boli okropnie, boje sie strasznie bo tak mi jakos slabo , a glowa jak niemoja.Czy cos bierzesz na ten bol ,jesli tak to co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki z bolami glowy -a boli was glowa bardziej jak lezycie ? wymiotujecie bez powodu? gubie sie w lekarstwach na nerwice ktore bierzecie.przypomnijcie mi bo zakuty leb mam;)teraz sobie zapisze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marysia40-mnie trochę ból głowy opuścił,ale jeszcze w niedzielę miałam wszystko to,co ty.Nieswoja głowa,wiraże w niej,chwilami mi dzwoniło,chwilami stukało,uszy mi się zatykały.Powiedziałam sobie:TRUDNO,NAJWYŻEJ UMRĘ!!!!Później znowu lęk o dzieci,bo przecież zostaną same.Pewnie za jakiś czas znowu N uderzy ze zdwojoną siłą,ale cieszę się,że póki co jest oki.Trzymaj się ....o własnie mi się we łbie zakręciło!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolalka
kochana ja te pół głowy czuję już jakieś 2 tyg ale to nie jest taki ból na tabletki tylko tak co jakiś czas czuję dyskomfort nie wiem dziwne uczucie .... ale nic na to nie biorę tylko xanax by zapomniec dziś dla odmiany maritni i jakoś tak lepeij zapomniałam na chwile o guzach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolalka
nie wymiotuję chociaż niedobrze jest mi często ale to mój standardowy objaw w nerwicy jak śpię nic nie czuję dopiero po wstaniu sama już nie wiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lolalka-pytam bo jezeli bol glowy zaczyna sie zaraz jak czlowiek sie kladzie lub nasila w pozycji lezacej mozna sie lekko niepokoic.no i gwaltowne wymioty nie poprzedzone nudnosciami tez nie sa ok. mi to wygląda na migrene lub nerwice w czystej postaci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oki to dzis na wieczor mam juz nie brac antybiotyku, wiec sobie wezme nospe i czopek wsadze:P tylko jutro rano mam wziasc, a potem jak cos to mam dzwonic jakby bylo gorzej a jak nie to czekac az okres sie skonczy i przyjsc do badania:) ale zadzwonie jutro albo pojutrze po porade dobrze ze mi pozwolil dzwonic:) oj ale duzo nas na tym forum!!!!!!!! nerwy tez daja we znaki glowce w postaci boli migrenowych(ja tak mam tez) nie mam sily pocieszac przepraszam:((((((((((((((((( fajnie ze jestescie,ale szkoda ze nie mozemy sie wszystkie spotkac w duzym gronie na zywo:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A teraz dziewczęta coś na pokrzepienie naszych wystraszonych serc.Moja kuzynka miała wszystkie nasze objawy:bóle głowy,zawroty aż do utraty przytomności,bóle wszystkiego,co tylko mogło boleć.Leżała plackiem i nie miała siły wstać.Zrobiła tomograf i nic nie wykazał.Czyli,chyba nas zabijają nasze chore myśli......Ja się tu mądrzę,ale ze strachu ledwo żyję podczas każdego nowego objawu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bellergot
AKROD no i co z ta kuzynka??? jak sie dowiedziala ze badania sa ok to wyzdrowiala???:) hmmmmmm no fakt czujemy sie tak jak myslimy podobno nawet ja czlowieka boli i o tym nie mysli, zajmuje sie praca, cieszy sie zyciem to po jakim czasie juz go nie czuje:) tylko musimy to zastosowac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ciekawe,ale mi pozytywne myslenie pzynioslo ulge poczulam sie lepiej we wtorek:) a dzis od samego rana kiepska pogoda i dreczylam sie myslami kiedy cos gorszego nastania,uzalalam sie nad soba to caly dzien skopany i tak mnie bolalo ale ciekawe czy na prawde bolalo.... hmm troche na pewno,ale pewnie te nasilenia ktore mi sie dzis trafialy to z nerwow!? ide spaciu juz dobranoc kolorowych snow 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolalka
czytam czytam i jakoś tak lepiej mi dzien dobry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolalka
"Obiegowy lęk przed guzem mózgu wyrażany słowami – „boli mnie stale głowa – może to guz mózgu?” - jest bezzasadny. Guzy mózgu zaczynają się od innych objawów niż ból głowy," chyba sobie to wydrukuje i przykleje nad łóżkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich! Ojojoj,ale schiza z tymi bólami głowy, sama przez to przechodzę:( Czuję, jak mnie pod czachą ściska i uciska, jakaś otępiona jestem. Byłam na rezonansie i eeg i niby nic, ale znowu mam skierowanie do neurologa i na badanie dna oka. I trochę się tym stresuję. A czy ktoś bierze Venlectine 75 mg i Cloranxen 10 mg? Bo takie leki mi psychiatra zapisał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marysia40
Dzien dobry wszystkim!!!! XANAKSIK- nie nigdy nie wymiotowalam , najwyzej nudnosci, w pozycji lezacej czuje sie lepiej i nigdy mnie nie budzi bol glowy.Kiedys bardzo czesto chodzilam do neurologa, on stwierdzal za kazdym razem , ze to napieciowe i migrenowe bole glowy. Sama wiesz jak to jest, kiedy zaczyna bolec,tomi tak myslimy o najgorszym, ja ostatnio mam bardzo zle dni, ustaly problemy z brzuchem ,no to sie zaczelo co innego.Ja biore LEXOTAN - wtedy kiedy naprawde musze. Syszalyscie o tym leku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marysia40
AKROD- dzieki za dobre slowo, ja za ciebie tez trzymam kciuki, aby problemy minely. U mnie dzis troche lepiej tzn. narazie nie boli , ale tak naprawde jeszcze sobie leze, nie wiem co bedzie gdy wstane. Na szczescie jest w domu moja corcia , nie bede wiec sama to i strach bedzie mniejszy, bo najgorzej u mnie gdy mi cos jest jak jestem sama. Lęki, Lęki, Lęki, Lęki----to jest najwiekszy koszmar to one najbardziej nie pozwalaja normalnie zyc, funkcjonowac!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolalka
ja tk mam za dwa tygodnie mam nadzieję że do tego czasu nie oszaleję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolalka
marysia a ty na te bóle musisz coś brac? sa na tyle mocne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam:) becze dzisiaj 😭........ powod-nieznany😭 juz przez moment myslalam ,ze wyladuje w psychiatryku😭 kobitki macie czasem tak ze jestescie rozdraznione bez powodu,zniechecone,placzliwe. ja cos ostatnio lece w dol po rowni pochylej😭 znowu kumuluje wszystkie sily na walke...tylko od czgo zaczac jak leb zdolowany. cos mnie gniecie w duszy -tylko co?😠 ide sobie zdychac cichutko w kaciku...... Boze daj mi sile!😭 buuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolalka
ostatnio bardzo często a dziś nawet wzięłam xanax bo totalnie źle naprawe boję się wszystkiego głowa co jakiś czas sobie pyka a ja rycze i rycze przekonana że nie wiele mi już życia pozostało wogóle to nie chce mi się tak już życ:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marysia40
LOALKA- roznie bywa , ale czasem biore , bo jesli w pore cos wezme , to czesto udaje mi sie go na poczatku stlumic lu zmniejszyc. Sam lekarz mi doradzil ze tak mam robic., COs przeciwbolowego i na uspokojenie.Niekiedy skutkuje, ale nie zawsze i wtedy sie mecze. Xanaksik- Kochana nie zalamuj sie , ja tez czesto placze , z byle powodu lub czasami zupelnie bez.Chodze rozdrazniona , wystarczy czyjes glupie spojrzenie , lub jakas moja mysl i rycze jak bobr.Niestety nic mi na to nie pomaga , samo musi minac, ale wiem ze nie moge tego powstrzymac po prostu musze sie wyplakac.Glowa do gory!!!! Przejdzie i znowu bedzie fajnie tylko sie nie poddawaj!!!!! Zreszta sama dobrze wiesz , Ze tylko walka i praca nad soba nam pozostala. Nadchodzi jesien nie masz pojecia jak sie boje , bo u mnie zawsze o tej porze roku wszystko sie nasila.Trzymam za ciebie mocno kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marysia40
Xanaksik -a moge zapytac z jakich okolic Polski jestes?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde-epidemia jakas. ja dla odmiany nie czuje sie smiertelnie chora;)ale boje sie ,ze ZWARIUJE:( wlecze sie za mna uczucie rozdraznienia i smutku. nic -pozre xanax bo jestem tym zmeczona.moze pomoze,chociaz na takie cuda jeszce go nie bralam😭 denerwuja mnie ludzie zdrowi ,ktorzy marudza na kazdym kroku,jęczą o byle go..no,placza o zlamany paznokiec nie wiedzac ,ze pieklo moze byc w czlowieku -BEZ ZADNEGO POWODU! DLACZEGO MAMY TAKIE WRAZLIWE /POPSUTE/POKRECONE-PSYCHIKI? buuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu BUZIAKI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolalka
no mnie się to wlecze trzeci tydzień wcześniej miałam jazdy z serduchem a po tym jak kardiolog stwierdził że nie mam mowy o zawale przeszło jak ręką odjał ....no i zaczęła się głowa ale to naprawde jest dziwne bo mysle że gdyby ktoś normalny miał takie uciski to nawet by ich nie zauważył a ja już z tego zrobiłam dramat to nie boli naprawdę mocno co chwilkę tylko uciśnie zakłuje ale mało wyraźnie.......tabletki raczej nie mam na co brac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×