Skocz do zawarto艣ci
Szukaj w
  • Wi臋cej opcji...
Znajd藕 wyniki, kt贸re zawieraj膮...
Szukaj wynik贸w w...
Zaloguj si臋, aby obserwowa膰  
Go艣膰 rosa

Moja nerwica...

Polecane posty

Go艣膰 malalolka
naoiszcie czy mo偶a bior膮c coaxil brac nasen - dziaj godzine po py]przuj臋cu leku wize艂am ma sen i dobiero poczu艂am si臋 sokojna, wyluzowana ale czty tak mozna? obie recepty og od tego samego lekarza

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 malalolka
to psedonim nowa tutj zamieniam go bo juz j]nie jestem nowa tutaj, od 3-2 dni pisze awy mi kochane dradzacie co mam z t膮 swja chora poczac buziale i s艂odkich sn贸w - jja chyba po tych lekach zaraz do 艂ozka skocze i pierwszy raz od d艂us偶ego czasu zasn臋 buziale dla was wsxskich

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 malalolka
napisac nawet nie umiem normalnie- efekt dzia艂ni tabltek- luzik do szystkiego ale zmiana drastczna- takiego spokoju nie czu艂am od lat

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
witajcie -jestem jeszcze w swiecie zywych!!! Chcialbym Wam Wszystkim serdecznie podziekowac -takie wsparcie wiele,wiele znaczy, tak jak pisalam wiem ze nie jestem sama z takimi problemami i bede czerpac wasze doswiadczenie i jesli tylko komus pomoze moja historia jestem z Wami. Tyle tytulem wstepu. Wynik jest pozytywny(nie ma komorek nowotworowych) czeka mnie teraz biopsja mamotomiczna w celu pozbawienia mnie tych gozow z obu piersi -ale liczy sie to ze nie mam raka.. W poradni onkologicznej nabiera sie dystansu do zycia... Nerwica jest wspoltowarzyszaca choroba w takich przypadkach. Wczoraj przez reszte dnia nie moglam sobie znalezc miejsca. Spalam tylko cztery godziny-obudzilam sie o 4 rano i koniec - teraz bola mnie wszystkie miesnie ,plecy pewnie wszystkie to znacie zblokowanie miesni. Moj organizm byl tak sterroryzowany atakiem leku ze wykonywalam ruchy w stylu Jasia Fasoli. Dzisiaj wezme sobie jakies leki wyciszajace bo moj zoladek zyje teraz wlasnym zyciem... Ch

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 marysia40
Dzien dobry dziewczyny!!! STOKROTKA9- baaaaaaaaardzo sie ciesze , ze wszystko dobrze super!!!!!! Z reszta tez sobie poradzisz tylko badz dobrej mysli.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 marysia40
MALALOLKA- mozesz tak brac leki przeciez zapisal ci je lekarz. Coaxil ma zupelnie inne dzialanie niz ten ktory bierzesz na sen, jeszcze pare dni i odczujesz poprawe nastroju, coaxil ma za zadanie poukladac wszystko w glowie , wyciszyc mysli, a tan drugi jest typowo po to abys mogla spac. Sen w nerwicach jest bardzo wazny, takze uwazam ze spokojnie mozesz brac jednono i drugie , przynajmiej narazie ,dopoty, dopoki sie nie pozbierasz, tymbardzej ze zbliza sie jesien, a ona niestety niekorzystnie wplywa na nas nerwusow.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 lolalka
hej ja te偶 sie baaardzo ciesz臋 偶e jest ok dziewczyny wpad艂am wam tylko powiedzie do zobaczenia - mam straszne l臋ki przed tym wyjazdem ale c贸偶 zadecydowa艂am n ie wycofam si臋 b臋dzie co ma byc nie mam zamiaru zepsuc sobie kolejnych wakacji swoimi schizami nie i koniec!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 marysia40
lolalka- z calego serca zycze udanych wakacji- bedzie dobrze, schizy zostaw w domu koniecznie i baw sie najlepiej jak potrafisz!!!!!!!!

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 marysia40
Ojej co tu dzisiaj tak pusto, czyzbyscie sie tak dobrze czuly? Jesli tak to super!!! Ja mam taki sobie dzien, bywaly lepsze , ale i gorsze.serducho troche ustalo.Od rana wzielam sie za porzadki, gotowanie i nawet nawet, teraz za to zaczyna mi troche cmic glowa, mam nadzieje , ze nie bedzie zle, al enie ukrywam , ze w srodku meczy mnie niepokoj.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 torello
hej Rosa! 1. czy jestes praktykujaca osoba wierzaca ( np. katoliczka) 2. jakie masz srodowisko zycia? 9czym sie zajmujesz, uczysz sie pracujesz, jakie relacje w rodzinie- to ma ogromne znaczenie) 3. czy przed wystapieniem pierwszych objawow mialas jakies kontakty z uzdrowicielami, bioenergoterapeutami, znachorami? 4. czy przed wystapieniem pierwszych objawow mialas jakies wieksze niepowodzenie i stres? pozdrawiam serdecznie

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 torello
Horney Karen polecam poczytac ksiazki tej pani... zmarla przed polwieczem, ale jej spostrzezenia nic nie stracily na aktualnosci...

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Czajenik
Ch艂odnia – pomieszczenie przeznaczone do przechowywania obiekt贸w wymagaj膮cych do przed艂u偶enia ich trwa艂o艣ci stosunkowo niskich temperatur – ni偶szych ni偶 normalna temperatura powietrza w otoczeniu. Pomieszczenie takie mo偶e mie膰 posta膰 komory (tak偶e komory przewo藕nej, np. na podwoziu samochodu ci臋偶arowego albo kolejowym) lub kontenera–ch艂odni, specjalnie skonstruowanej 艂adowni na statku wodnym (np. statku rybackim albo specjalnie skonstruowanym statku–ch艂odniowcu) lub stacjonarnej sali o du偶ej obj臋to艣ci w specjalnie do tego celu przystosowanym budynku.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
stokroka9:D:D:D BARDZO SIE CIESZE!uf...pewnie teraz cale napiecie odpuszcza.......馃尲 czuje sie ok.bylismy na grzybach ale z marnym skutkiem馃槧.......przynajmniej spacerek 3 godzinny byl;) teraz ide kosic trawe wiec zajrze potem.mam nadzieje ,ze reszta dziewczyn sie tez zamelduje:) moze faktycznie wszystkie czuja sie dobrze?:D 馃尲

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
ja tak jak Seniorita Nerwosa r贸wnie偶 zycz臋 mi艂ej soboty;) niedzieli takze;) ja czuje si臋 dobrze. wprawdzie z domu nosa nie wychyli艂am ale jest ok:) sama na chacie ale na noc b臋d膮 wszyscy dlatego nic si臋 nie martwi臋;) u mnie dzisiaj weselicho w miejscowosci 偶e ho ho:) wprawdzie nie bliska kole偶anka ale szcz臋scia im 偶ycz臋:)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 torello
hej wszystkim! zeby bylo smieszniej to: 1. jestem chlopem 2. trafilem na to forum przypadkiem... che che kiedy szukalem pomocy w kamicy nerkowej!!! ale chce pomoc komukolwiek... bo wiem przez co przechodzi ten, kto ma takie objawy.. [tez mialem] oto co znalazlem na waszym forum jakies 1300 stron wczesniej.. moze to pomoze choc kilku osobom... :) "HEJ CIERPI膭CY NA NERWIC臉, PRZECZYTAJCIE KONIECZNIE MOJ膭 HISTORI臉 !!! Przeczta艂am kilka stron topiku i wsz臋dzie to samo, identyczne objawy i pr贸by leczenia w zesz艂ym roku. Ci膮g艂e zawroty, os艂abienie, b贸le g艂owy, budzenie si臋 w 艣rodku nocy ze strachem podchodz膮cym do gard艂a i wal膮cym sercem. Przez przypadek spotka艂am terapeut臋-masa偶yst臋, kt贸ry zrobi艂 mi bezdotykowe badanie i stwierdzi艂: nie ma pani 偶adnej nerwicy, tylko bardzo silne napi臋cie w mi臋艣niach kr臋gos艂upa i prosze sobie KONIECZNIE zrobi膰 gastroskopi臋, bo co艣 nie tak z Pani 偶o艂膮dkiem. Ja w 艣miech, bo nigdy, przenigdy nie mia艂am 偶adnych problem贸w z 偶o艂膮dkiem, ale by艂am juz wyko艅czona, bezsenno艣ci膮, lekami, ci膮g艂ym strachem itd. Zrobi艂am ta nieszcz臋sn膮 gastroskopi臋 (fuj) I wiecie co sie okaza艂o: refluks, po prostu refluks. Zabra艂am sie za niego profesjonalnie. 0 kawy, 0 czekolady, 0 sma偶onych, 0 gazowanych, 0 ostrych przypraw .Po dw贸ch tygodniach za偶ywania controlocu, odpowiedniej diecie i masa偶om na kr臋gos艂up moja "nerwica" znikn臋艂a, zapad艂a si臋 pod ziemi臋, zdematerializowa艂a si臋 Co ciekawe, na forum po艣wi臋conym reflusowi, wszyscy opisuj膮 dok艂adnie takie same objawy i wiekszo艣膰 z tych os贸b pr贸bowa艂a leczyc nerwic臋. Dzi艣 jestem szcz臋艣liwa, zdrowa, u艣miechni臋ta i lekka, a rok temu o ma艂o nie wyladowa艂am w szpitalu psychiatrycznym " pozdrowionka p.s. bede jeszce w kontakcie jak mnie szanowne PAnie zechcecie :)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 czajenik
Cnota (艂ac. virtus, gr. ἀρετή - arete ) – pozytywna cecha moralna, trwa艂a mo偶liwo艣膰 przestrzegania zasad moralnych. Cnota uwa偶ana jest przez r贸偶ne koncepcje etyczne za najwy偶sze dobro. Sk艂adaj膮ce si臋 na ni膮 cechy charakterologiczne buduj膮 idea艂 moralny cz艂owieka, s膮 kryterium idealnego 偶ycia. mnie psycholog poleci艂

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
witam na sam koniec dnia, u mnie niezbyt bo czuje sie slaba po lekach, ale o dziwo dzis dretwienia nie bylo!:)za to do艂a mam niezlego..... dobranoc:)jutro napisze wiecej

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 torello
nie moge spac.. ale z nie z powodu nerwicy, lecz kamicy nerkowej :) popieram pomysl Czajenik: cnota!!! to jest to!!! czyli cosik z gatunku jak to slynne: wejdz w siebie a poznasz prawde o sobie ... :) dobrej nocy dla tego kto jeszcze nie idzie spac i dobrego dnia - temu kto jutro podejmie swoj krzyz...

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
cze艣膰. s艂uchajcie nie wiem co mi jest.. i oczywiscie gdzie ja mog艂abym si臋 wy偶ali膰 jak nie tu.. zacz臋艂o si臋 od wczoraj. nie mog艂am spa膰 chyba przez 2 godziny bo mia艂am takie duszno艣ci przeplatane co jaki艣 czas mocnym biciem serca 偶e my艣la艂am 偶e zwariuj臋. takich duszno艣ci chyba jeszcze nie mia艂am . my艣la艂am ze powietrza mi zabraknie i kaplica. do tego od wczoraj mam dziwne uczucie pod obiema wargami. tak jak czasami siedzi si臋 za d艂ugo w wodzie i ma si臋 dziwne rozmi臋kczone palce to ja mam tak pod ustami. ba艂am si臋 偶e to jaka艣 plesniawka chocia偶 nie ma koloru 偶adnego i na pierwszy rzut oka nic nie wida膰 tylko ja to czuj臋. Zreszt膮 ple艣niawka? na bank nie! do tego mia艂am ca艂y czas jedno czerwone rozpalone ucho i nawet do zimnej szyby je przystawia艂am 偶eby och艂on臋艂o;) dzisiaj wsta艂am rano bo mia艂am jecha膰 do koscio艂a i na basen a tutaj by艂o mi zimno troch臋, mdli艂o mnie tak jak ju偶 nie pami臋tam kiedy. nie ca艂y czas ale co chwila. 偶o艂adek ani nic mnie nie boli. tylko rozpalona jestem. mama dotkn臋la czo艂a i stwerdzia ze gor膮czki na pewno nie mam. a ona to chodz膮cy termometr. poza tym zaczela mi teraz straszliwie dr臋twie膰 noga lewa. 偶yc nie umiera膰:(( plagi spad艂y nagle czy co?:(

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Oj zdr贸wko, faktycznie skumulowa艂o Ci si臋 troch臋 tych dziwnych odczu膰 ... ale mo偶e jest jaka艣 racjonalna przyczyna niekt贸rych? Mo偶e jeste艣 przed okresem? mo偶e jakie艣 przezi臋bienie pr贸buje Ci臋 dopa艣膰? w ka偶dym razie nie skupiaj si臋 na analizowaniu ich za bardzo, spr贸buj zaj膮膰 si臋 czym艣 innym i odwr贸ci膰 uwag臋. Powodzenia

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
hej Seniorita:) czuj臋 si臋 troszk臋 lepiej .to co najbardziej mnie m臋czy obecnie to dusznosci na maxa;/

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 jolantka 99
witam serdecznie wszystkich ale dzis tu pustka a moze korzystacie z pi臋knej pogody ja juz zaliczylam rodzinn膮 wycieczk臋 rowerowa my艣l臋 偶e zaj臋cie zape艂nienie sobie czasu to jest to wtedy nie zamartwiamy si臋 niepotrzebnie pozdrawiam

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 jolantka 99
akordzie nic si臋 teraz nie odzywasz by艂a艣 u tego lekarza

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Jolantka 99-przepraszam,偶e nie pisa艂am,ale czytam codziennie,nie zawsze jednak pisz臋 z obawy przed tym,偶e tylko was zdenerwuj臋 swoimi dolegliwo艣ciami.Co do sprawy lekarza,rzecz ma si臋 tak:mia艂am um贸wion膮 wizyt臋 w czwartek,ale zadzwoni艂a pani,偶e doktora nie b臋dzie,wi臋c sprawa odwleczona w czasie.Ja najwi臋kszy problem mam z wyborem lekarza,poniewa偶 sztuk膮 jest trafi膰 na naprawd臋 dobrego.Teraz znajoma poleci艂a mi inn膮 lekark臋,podobno bardzo dobra.Moja ciotka,kt贸rej syn cierpia艂 na depresj臋 ma mi podrzuci膰 telefon do jakiego艣 profesora.Ja jestem w kropce,ju偶 sama nie wiem,czego si臋 trzyma膰.Od jutra zaczynam prac臋.I albo zapomn臋,albo sfiksuj臋 zupe艂nie.Napiszcie co艣,ku pokrzepieniu!

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
akord, raczej zapomnisz:) my艣l臋, 偶e u wielu z nas potwierdzi艂o si臋 to, 偶e jak mamy jakie艣 konkretne i absorbuj膮ce zaj臋cie to N idzie spa膰 ... na chwil臋 przynajmniej :)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Jolantka 99 rower jest bardzo dobrym sposobem na sp臋dzenie wolnego czasu a dla ludzi nerwicowych to ju偶 super. du偶o kiedy艣 dobrego slysza艂am o je藕dzie rowerem;) dziwne usta i mrowienie mi przesz艂y., lekkie md艂o艣ci od czasu do czasu mam jeszcze i duszno艣ci kt贸re mnie wkurzaj膮 prawie ca艂y czas. zastanwaiam si臋 chwilami czy objawy ktore posiadam s膮 faktycznie nerwicowe. dobrze 偶e nas ma艂o dzisiaj. 艣wiadczy o dobrym zdrowiu:)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 marysia40
Witajcie!! AKROD - dasz rade w pracy , bedzie dobrze, tylko sie nie poddawaj ,nawet jak ci cos zacznie dokuczac. staraj sie nie myslec tylko skupic na pracy. Ja tez pracuje i przyznaje roznie to bywa, ale w wiekszosci daje rade, mowie sobie : musze , dam rade i daje ! Badz dzielna, wszystko sie ulozy- MOCNO TRZYMAM KCIUKI!!!

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

B膮d藕 aktywny! Zaloguj si臋 lub utw贸rz konto

Tylko zarejestrowani u偶ytkownicy mog膮 komentowa膰 zawarto艣膰 tej strony

Utw贸rz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj si臋

Posiadasz w艂asne konto? U偶yj go!

Zaloguj si臋
Zaloguj si臋, aby obserwowa膰  

×