Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość rosa

Moja nerwica...

Polecane posty

Gość aniek
Ja całą ciążę też zadręczałam się, że dziecku coś jest, że poronię itp. Jak się urodziło zdrowe to też nie mogłam w to uwierzyć i ciągle się czegoś dopatruję a ma już 2 latka :)) Za to w ciąży przestałam przejmować się sobą samą, 9 mies. bez wmówienia sobie samej żadnej choroby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniek
Jak to jest z tymi neurologami, czemu mi żaden nie chce dać skierowania?? Co za paradoks Ty się przejmujesz, że dostałaś skierowanie, ja że mi go nikt nie chce dać a przecież jestem tak poważnie chora ;)) Może mi je odstąpisz - hihi :)) Pozdrawiam :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kulkaaaaaa
Pogubiłam się ,nie wiem kto do kogo pisze.Dostałam na rezonans głowy,tyle wiem.Powiedział że rezonans jest bardziej szczegółowy.NIc wiecej nie nie mówił..Jeszcze sie nie boję bo termin długi, 20 sierpnia.Właśnie się dowiedziałam że znajoma też dostała od tego samego lekarza,może ma z tego kasę ,nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniek
Kulkaaaa a gdzie ten lekarz przymuje?? ;))Ja jestem ze Śląska i u mnie w mieście odwiedziłam już 4 neurologów i żaden nie chce dawać skierowań na jakiekolwiek badania :((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kulkaaaaaa
Aniek- to miasto to Goczałkowice-Zdrój,uzdrowisko.Nie wiem czy to daleko od Twojej miejscowości?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniek
Hmm... nie wiem gdzie to?? A może któraś z Was może polecić dobrego neurologa z okolic Katowic??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przezorna
Kulkaa dobrze ze masz rezonans , tomograf wykrywa zmiany powyzej 5 mm , mniejszych juz nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pinka23
czesc laski ja mialam robiona tomografie irezonans magnetyczny jakies 4 lata temu bo mialam zawroty i tym podobne tomograf cos wykryl na potylicy jakies plamy i lekarze mi powiedzieli ze musimy sie spotkac na rezonansie potem mialam podejrzenie zapalenia opon mozgowych i wtedy zrobiono mi rezonans i wyszlo ze jestem zdrowa i tak teraz kojarze ze lekarka kazala mi zrobic pomiar tetnic szyjnych te ktore doprowadzaja krew do mozgu bo mnie glowa bolala i maialm zawroty a oni nic nie wykryli i to mialao byc juz ostateczne badanie ale mi przeszlo i nie zrobilam i wlasnie chodzilo o to cisnienie w glowie wiec od tego tez sa zawroty i moze warto je zrobic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pinka23
a poza tym moj kuzyn mial guza mozgu wykrytego w wieku 17 lat i powiem wam ze zadna z nas raczej nie ma takich objawow i niepotrzebnie sie tylko nakrecamy a ze wszystkich bolow lowy guzu to 0,1-0,5% przypadkow ja mialam taka schize bo wiem co on przechodzil wiec jak mialam bol glowy zlokalizowany w jednym miejscu taki ze az mdlalam to nic tylko guz a okazalo sie ze to napieciowy bol glowy i na 1 wizycie neurolog odrazu to wychwycil i przepisal mi tabletki na padaczke jak sie okazalo ale one tez dzialaj na de4presje i bol odrazu uciekl a uwierzcie ze przy guzie tak nie jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AiG
dokładnie, mnie rowniez neurolog powiedzial ze przy guzie to bole naprawde sa sporadyczne jakis tam malutki procencik, bardziej przy tentniaku ale on jak pewnie oczytane wiedza to bol jest taki ze leb rozrywa ..... dlatego neurolodzy zazwyczaj nie daj zadnych skierowan na inne badania , no chyba ze moze byc cos wlasnie z kregami szyjnymi a one tez potrafia dac w kosc i bol jest od nich niesamowity.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AiG
poza tym na guza to tabletka np. paracetamol to raczej nie pomoze a dam sobie glowe obciac ze polowa z was jak zazyje to bol przechodzi...nie chce suie jakos tu madrzyc po prostu przekazuje informacje ktore mi przekazal moj lekarz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AiG
w moim przypadku rowniez taki afoban (ktory zazywam) nie pomogłby gdyby bylo cos strasznego w glowie, a tu prosze pol tableteczki i nerwy i napiecie mijaja wiec nie ma co sie nakrecac....wiem ze to cholernie trudne ale trzeba byc twardym ...a przynajmniej sie starac i nie wmawiac sobie chorob.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ktoś pytał jak teraz przezywam napad lęku. Więc już nie budzę całego domu i nie zaczynam płakać i nie panikuję. Kładę się i zaczynam spokojnie oddychać. Wiem że za pół godziny będzie już lepiej. Potem zasypiam bardzo zmęczony. Właśnie czy Wy też po ataku lęku jesteście totalnie zmęczeni ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do yack35. Witam kumpla. Widzisz ja już to olałem. Zbadałem że wiele osób ma nalot na języku i czuja sie dobrze. Nie przywiazuję juz do tego takiej wagi a poza tym candidę ma wiele osób nawet o tym nie wiedząć. Zreszta można zapytac tutaj ludzi czy np. macie czasem biały język . To zależy też co zjemy. Yack35 ja teraz czuję sie trochę lepiej ale po tym ostatnim przepiciu to myślalem że się wykończę. Też mnie dzisiaj bolało za mostkiem ale trudno. Ściśnie to tylko raz i już będzie po kłopocie. A jak to nie zawał to po co się martwić. Nie ma idealnie zdrowych ludzi i każdy na coś musi umrzeć. A my jesteśmy jeszcze młodzi i będziemy jeszcze żyć. A ty leczysz jeszcze się na Candidę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przezorna
Gofi jestem tak zmeczona po leku , jakby pracowała w kamieniołomie. Szok Robiłam badanie na Candide osotatnio i wyszło ze grzybów brak- uff

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pinka23
ja po napadzie tez mam dosyc wszystkiego chce mi sie spac i jestem totalnie wykonczona a z drugiej strony mysle ze dobrze ze juz mam to za soba i jakos sie trzymam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiti_20_
kulkaaaaaa i jak to sie leczy to ciśnienie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do Kulkaaa:> Dziękuję, tak u nas też wymagane są te nauki, ale mam je już za sobą. Jeszcze mnie czekają dwie wizyty w poradni rodzinnej, ale najpierw spytam księdza czy muszę iść. Jak tam humorki? U mnie dziś trochę lepiej bo wyjrzało słoneczko. Ta pogoda mnie dobija. Jak cały czas pada to się czuję jakbym była naćpana. Ostatnio się obudziłam w nocy bo mi strasznie w uszach szumiało, tzn. w prawym uchu. Wiecie może dlaczego tak się dzieje? Pozatym to jest różnie raz lepiej raz gorzej, ciągle jednak wierzę w to że się wyleczę. Poadrawiam nerwusków i spokojnej nocy życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kulkaaaaaa
Witam,ja na chwileczkę . Do Elilka- dostałam tabletki Cinnarizinum ,ale jadłam je tylko tydzień,nie dłużej,tak zalecił lekarz.Nie wiem czy pomogło,jem jeszcze magnez ale poprawę odczuwam tylko nie wiem po czym. Dzisiaj np .obudziłam sie w nocy i zawsze juz wyczekuję napadów a dzisiaj byłam bardzo spokojna ,przewróciłam się na bok i zasnęłam.Kiedys budziłam cały dom ,latałam po dworze w końcu zasypiałam z mamą,teraz czuję poprawę.Jeszcze jedno-też mi szumiało w uchu i niestety dalej szumi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość molli
hej dziewczynki widzę że tu więcej sypiających z mamą jest , a wydawało mi się kiedyś ze jestem chyba jedyną osobą , która w wieku 20 kilku lat wskakiwała do mamy ,żeby zasnać.Strasznie sie tego wstydziłam i bałam się póżniej gdziekolwiek wyjeżdzać ze względu na noc że nie zasnę. Pozdrawiam i dużo słoneczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AiG
Witam slicznie, :), ja wczoraj chyba po tych naszych pogaduchach mialam taki atak ze maz mnie lulal do snu. Pierwszy taki atak od chyba pol roku!. Tak sie wystraszylam ze polecialam z samego rana do neurologa. Wszystko jest oki. Zbadala mnie dokladniej niz kiedykolwiek. Z glawa wszystko dobrze. Okazalo sie ze po tych czterech miesiacach kiedy wykryto u u mnie klopoty z szyja jest powazne pogorszenie. Stad ten wczorajszy napad. Najpierw mi sie zakrecilo w glowie a potam juz sie sama nakrecilam. Ale dla odmiany dostalam recepte na tabletki ktore maja mi pomoc wyjsc z Afobanu. No zobaczymy....czuje sie teraz swietnie, wystarczyla pogaducha z lekarzem i juz jestem jak nowonarodzona. I strasznie sie ciesze ze juz nie bede sie musiala truc tym Afobanem. :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniek
A brała któras z was xanax, bo mam go w domu jedno z wielu przepisanych, wykupionych i nie ruszonych no i się coraz mocniej nad nim zastanawiam. Czy to jest mocne lekarstwo, uzależniające, daje jakieś skutki uboczne??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ile mg tego xanaxu
jesli 0,25 mg 2x dziennie lub doraznie 0,25 to malusio - ogolnie słaby lek psychotropowy , chyba ze w konskich dawkach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Dziś byłam na badaniu tarczycy u endykrynologa-to miała być jeszcze jedna z możliwych przyczyn tego co dzieje się z sercem. Okazało się, że tarczyca jest zdrowa i nie może być powodem. Chyba sie ucieszyłam, ale z drugiej strony coraz bardziej wierzę, że to co mam może być nerwicowe. Czy ktoś z Was bierze leki na serce i leki na nerwicę jednoczesnie? Ponadto zdziwiłam się bo po leku który biorę 7 dzień strasznie mi spadło ciśnienie i puls, a w badaniu u lekarki mimo wszystko miałam 80/150. Czyzby te emocje tak mogły nas nakręcać, by nawet lek na nadciśnienie nie działał? Może ktoś miał podobne odczucia? Sama już nie wiem co robić i mysleć. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nerwuska
Dziewczyny! Moze znacie jakieś stronki z ktorych można sciągnąć muzyke relaksacyjna, jakies nagrania z autosugestia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kringa
Maja ja biore betalok 50 i lexotan? uspok na noc - ekg ok , echo ok -tylko ta cholera tachykardia daje w dupe 100-120. Czy ty tez masz przyspieszony puls? ja jeszce bede miec holter .Czy mozecie mi napisac co tam ewntualnie wychodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kringa dzieki za informację. Co prawda nie znam tych leków, ale może wszystko przede mną. Co do Holtera, to wyjdą tam wszelkie nie regularne bicia serca.np. dodatkowe skurcze, przyspieszone tetno itp. Ja to zrobiłam i stąd wiem, że to nie gra mi w brzuch/tak myslałam/ Na dodatkowe skurcze biorę Biosotal. Ale nie wiem jaka jest przyczna tych skurczy i dlatego szukam z uporem. Jesli nie samo sece /mam ponoć jakąś wadę nic nie znacząca zastawki/, to już tylko nerwica. Muszę znaleść tę przyczynę! Na EKG też mi zawsze wszystko dobrze wychodziło, bo trwało za krótko, by coś wykryć. Holtera ma się 24 godz.i jest większa szansa na badanie . Co do pulsu, to bardzo mi przyśpiesza na tle emocjonalnym, zresztą jak i ciśnienie. To trzeba leczyć, bo skoki są nie dobre dla serca.Tylko jak zagłuszyć normalne emocje? Ja jak jestem u lekarzy zawsze mam wysokie cisnienie i puls. W domu za to niskie.Robiłaś Echo serca? Jeszcze i to się robi gdy coś jest nie tak. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aatka
Błagam pomóżcie! Czy któraś z Was brała lub buerze REXETIN? Zaczęłąm brać pięć dni temu po 1 tabletce, plus lexotan 2x pół (bardzo uspokoił moje lęki i zawroty) ale odkąd biorę rexetin z dnia na dzień czuję się coraz gorzej. Śpię po 3 - 4 godziny a potem zaczyna się koszmar. Lęków nie mam, ale mdłości, bóle głowy, otępienie i potworne samopoczucie. Kiedy to się skończy? Wizytę mam dopiero za 10 dni. Chyba zwariuję do tego czasu. Czy ktoś miał podobne sensacje? Lekarz zastąpił mi coaxil rexetinem bo tamten już nie działał. Błagam o pomoc, jakąkolwiek pociechę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kringa
Maja robiłam echo i nic nie wyszło , płatek zastawki cos cienki ale nie wypada, tylko arytmia czyt : tachykardia kardiolog mi pow ze tachykardia jest jednym z rodzajów arytmii. a ja myslałam ze tachykardia to normalny rytm tylko bardzo szybki Czyli byłam w błedzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×