Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość rosa

Moja nerwica...

Polecane posty

czesc Maaaja,ja tez mam jutro wizyte u kardiologa.tez z maja byl zapis.dlaczego tak zadko tu zagladasz?brak czasu?pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maaaja poczytalas to forum kariologii do ktorego podawalam link?tam sa rozne interesujace cie pytania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pipek Jesli możesz to podaj mi jeszcze raz ten link, juz nie pamietam czy akurat to czytalam. Zagladam nie tak czesto, bo mam robote-wakacje sie skończyły, a poza tym komputer tj.monitor mi sie spalil i pisze od syna. jednak jestem codziennie z Wami i czytam w wolniejszych chwilach.Jutro sobie pewnie zdamy relacje co nasi kardiolodzy powiedza! Ale zbieg okolicznosci! Pozdrawiam Cie Pipku i wszystkich na Forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maaaja to jest ten link jednak tylko nie mozna go chwilowo otworzyc.ja przed chwila jeszcze czytalam nie wiem ,co sie dzieje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maaaja nie wiem,czy jeszcze jestes,ale to forum jest juz dostepne,z tego linku wejdziesz. no to do jutra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny ,pewnie u tego kardiologa okarze sie ze z sercem jest wszystko ok nerwicowcy maja wlasnie takie rewolucje a organ zdrowy ,wyobrazam sobie ze \"umieralyscie\" w poczekalni czekajac na wizyte?pamietam kiedys swoja -tak fatalnie sie czulam w poczekalni ,ze bylam pewna ze to serce ....a tu wszystko ok tylko za szybko bije z nerw!ale taka wizyta jest nam potrzebna aby sie upewnic ,ze to nie serducho,powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przez jakiś czas już było lepiej aż wczoraj.......nagle rozbolał mnie tył głowy, ostry, paraliżujący ból, zaczęło mi szumieć w głowie do tego zawroty, ciśnienie 150/85, miałam uczucie że zaraz mi głowa eksploduje i krew nosem pojdzie....coś strasznego:((( przeszło ale się boję że jak kiedyś znowu mi się przydarzy że moja głowa tym razem tego nie wytrzyma.....:(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pociesz sie tym ,ze wczoraj byla fatalna pogoda ,bardzo zle wplywala na ludzi nawet zdrowych a co dopiero sklonnych do zmian pogody,spoko nie rozpamietuj tego bo mozesz sie nakrecic.....ja wczoraj tez kiepsko ale zwalilam na pogode ...bez wkrecania sie,pozdrowka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziękuję za wsparcie:) próbuję sobie nie wkręcać i się nie przejmować, ale co innego jak człowiek przewlekle źle się czuje a co innego jak ma w ciągu kilku sekund drastyczny skok! nic no...przeżyłam mam nadzieję że to się nie powtórzy.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzis pogoda tez ma byc nie sprzyjajaca ,czuje to po mojej glowie ....ale nie dam sie wkrecic ,najwyzej bede sie dzis obijac bez wiekszej aktywnosci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AiG
witam wszystkich po miesiecznej przerwie :). u mnie odpukac dobrze, nawet bardzo dobrze ale nie bede sie chwalic bo znowu sie cos przyplata. od miesiaca bez afobanu...pierwsze dni byly okropne , wszystkie napady wrocily, ale pomalu pomalu sie wyleczylam.Teraz tylko dorywczo biore sulpiryd i naprawde dobrze sie mam. Nawet glowa nie boli. Powiem wam ze te kropelki na leki , bole glowy i ataki L74 sa rewelacyjne!!!!! naprawde warto sprobowac. Polecam je...a teraz pozdrawiam i trzymajcie sie cieplutko. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olik
Nie mam pojęcia do kogo zwrócić się z moim problemem. Może ktoś z Was zna odpowiedź. Od okolo 10 mies. odczuwam drobne skurcze miesni prawie na calym ciele: uda lydki, stopy, barki przedramie, palce itd. Sa to takie drobne chwilowe drgniecia, które bardzo czesto sie powtarzaja. Czasami ich wogóle nie odczuwam a czasami dosc intensywne (częściej ta opcja ), Nie wiem czy mam racje ale medycyna nazywa tenobjaw fascykulacje. Mam prosbe, byc moze ktos z was moglby mi udzielic wskazowek co to moze byc i co z tym zrobic. Moze ktos z was mial podobny problem.Lekarze, których odwiedziłem (kilku neurologów ) temu zalecil mi przyjmowanie magnezu, uznali ze jest to problem niedoborow lub na tle nerwowym. Zrobiłem sobie badania na poziom magnezu, potasu, wapnia, hormony tarczycy - wszystko idealnie, odruchy neurologiczne też ok. Nie umiem już sobie z tym poradzić i nie wiem co mam robić Cały czas się martwię, że to jakaś poważna choroba. Może się z czymś takim spotkaliście. Proszę o jakieś info.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w kwestii magnezu -to nawet jak w normie to warto go brac bo jego nigdy dosyc i sie latwo wyplukuje , lekarze nerwicowcom zalecaja non-stop lub male przerwy takie drgania moga byc nerwicowe ,ale szukaj dalej ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AiG
z tego co wiem na skurcze miesni, jakies tam drgawki sobry jest potas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olik
Biorę potas i magnez, bez efektu. Powiem szczerze, że jestem tym coraz bardziej załamany. I naprawdę nie wiem gdzie się jeszcze udać, do jakiego specjalisty?? Może macie jeszcze jakieś sugestie?? A może to faktycznie objaw nerwicy, czy spotkaliście się już z takim??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W nerwicy jak najbardziej to powszechny objaw,a jakies leki na nerwice bierzesz,one moga uspokoic skolatane miesnie i nerwy oraz drgania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olik
Jeszcze nic nie biorę. Jeden z neurologów przepisał mi Xanax, ale jakoś nie mogę odważyć się żeby go zacząć brać. Ciągle myślę, że to nie nerwica tylko jakaś inna choroba :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam! bylam dzis u kardiologa.jest ok.dala mi na powtorzenie USG serca,bo ja poprosilam.robilamEKG.wyszlo w normie,tak zawsze lekaez oisze.ale jest takie zdanie-Plaskie zalamki T na wszystkich odprowadzeniach.nie rozumiem tego.lekarka powiedziala ze to nie istotne.ale chcialabym wiedziec.moze ktos wie cos o tym? Maaaja a co twoja kardiolog powiedziala?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze jedno mam pytanie-jakie sa normy wartosci komputerowych w EKG?czy ktos wie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AiG,a na co sa te krople L74?nie moge znalezc informacji?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AiG napisalas ze na leki,bole glowy ale czy to nie chodzi o L72?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość echdo niczego-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość echdo niczego-o
czego pipek straszysz takimi informacjami !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nikogo nie chce straszyc a jezeli to zrobilam to przepraszam.zrobilam to w dobrej wierze.takie informacje wyszukalam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olik
do pipek... te strony juz odwiedziłem wcześniej, mocno się nimi nakręciłem. Lekarz wykluczył tę chorobę, ale ja się tak nakręciłem, że nie wierzę, że mówi prawdę :( Poza fascykulacjami nie mam innych objawów neurologicznych, żadnego osłabienia itp. Dlatego szukam info na forach o nerwicach, czy ktoś z nerwusów też ma coś podobnego, bo 3 na 5 neurologów u których byłem mówią, że to typowe przy nerwicy, tyle, że ja się z tym u nikogo nie spotkałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Olik nie wiem nic na temat tych drgawek, może to miec związek z nerwica, ale nie powiem na bank. pytaj do skutku lekarzy.Pipku-u mnie tez raczej bez rewelacji po wizycie-choc miałam horrory-bo jedna z oczekujacych przed gabinetem zemdlała i wezwano pogotowie, bo sprawa była powazna-oczywiści cisnienie mi podskoczyło i u lekarki miałam 140/80.lekarka tez zestresowana, bo musiała tej chorej udzielic pierwszej pomocy. Ja byłam zaraz po tej całej akcji w gabinecie.lekarka nie wiele mówiła, czytała moje wyniki sprzed 2 miesiecy-pytała co biore i tylko z nowosci wyczytała mi nadmiar czegos we krwi-co ma związek z miazdzyca-także zaczne brac jeszcze jeden lek.Za miesiąc mam sie pokazać i dostałam skierowanie na Holtera, żeby powtórzyc, jak po tym Biosotalu reaguje serce.Mam tez brac Acard.No i tyle.Czułam sie rozbita po tej wizycie-bo miałam jeszcze poslizg 2 godzinny!A panie przed gabinetem nakrecały rozmaite opowiesci/BRRRR/A Ty Pipek co teraz bierzesz na serce?Coś Ci zmieniła?Ach i w końcu usłyszałam, że gazy mogą powodować podbijanie przepony, a ta serca! Także te moje odczucia nie były wyssane z palca.To może być na skutek choroby jelit, woreczka żółciowego, albo po prostu wzdęć.Trzeba na to uważać co sie zjada.Wczoraj jadłam fasolke szparagowa i po niej poczułam znowu te skurcze.Pozdrawiam wszystkich!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×