Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość rosa

Moja nerwica...

Polecane posty

Gość cloranxen
Dostałam skierowanie do neurologa dlatego,że od roku czasu boli mnie bardzo głowa z tyłu...Jakby mi coś wbijali.Potem robi mi się ciemno przed oczami i mam wrażenie że zemdleję. (wcześniej wysyłali mnie do okulisty, laryngologa i kogoś tam jeszcze) Neurolog wysłał mnie na tomografie ale ona pokazała że z mózgiem w porządku.Wtedy neurolog mnie przebadał i wyszło mu że mam nerwicę.dał mi najpierw leki na rozluźnienie i uspokojenie...miałam je brać tak: 10 tabletek,przerwa 10 dni, następne 10 tabletek. Nic nie pomogło więc dał mi Cloranxen...Jego nawet nie próbowałam. Codziennie boli mnie głowa więc juz nawet tego nie zauważam.Dopiero jak coś mnie zdenerwuje konkretnie to mam objawy jak napisałam wyżej.Do tego pocą mi się dłonie i przy stresie wychodzą mi czerfwone plamy na całym ciele. Czasem miałam ataki paniki,lęku ale nigdy tego nie wiązałam z nerwicą.Dopiero teraz wiem że to nerwica...:/ A wiec juz znacie moją historie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maaaja piszesz że powinniśmy pójść do psychiatry kochana powiem ci że 5 lat chodziłam do psychiatry brałam mnóstwo leków naprawde wtwdy na topie był ANAFRANIL TRANKSEN CLORANKSEN AFOBAM CYPRIAMIL RELANIUM OSPAMPKS SULPIRYD i mnustwo innych po żadnych lekach nie czułam się dobrze wprost przeciwnie byłam już tak uzależniona że lekarze przepisywali mi coraz to większe dawki a ja czułam się coraz gorzej doszło do twgo że miałam już myśli samobójcze i to takie natrętne że nie mogłam ich zwalczyć i wtedy pomogli mi księża egzorcyści i ich modlitwy . wybaczcie ale nie chce już słyszeć o lekach psychotropowych bo przeszłam z nimi gehenne .Bardzo dużo pomaga mi modlitwa rozmowa z wami wasze wypowiedzi i wsparcie .Widze że POTOMEK też się poprawił znów na drodze wiary .......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rrenka 037 dzięki za podpowiedż ja dostałam PROPRAMOLAN 10 i może zapytam o ten ATENOLOL lekarza może3 będzie lepszy od południa dopiero teraz tu usiadłam i pisze do was ala brzuch dalej mnie boli byłam w kościele i całą msze kuliłam się z bólu potem byliśmy z dziećmi w AUCHANIE kupić potrzebne zeszyty i przybory do szkoły a mnie cały czas boli nie wiem jak długo to potrwa ale męcze się strasznie mam nadzieje że jutro będzie lepiej byle tylko nie gorzej życze wszystkim dobrej nocy u mnie właśnie się rozpadało leje deszcz PA PA miłej nocy ,dobrych snów .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juzio
CZESC SPULCZUJE CI DOMYSLAM SIE RZE JEST CI CIARZKO ALE JAK NIEBEDZIESZ OTYM MYSLEC TO BEDZIESZ SIE LEPIWJ CZUC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bianca ten moj atenolol to podobnie dziala jak proplanolol to chyba ta sama grupa co do wszystkich tych lekow i psychotropow to pewnie ze trzeba uwazac sporo osob sie uzaleznia ,branie coraz wiekszych dawek.....ale ja uwazam ze pomocniczo sa potrzebne a reszte trzeba i tak zrobic samemu (przy pomocy lekarzy tez)czyli walczyc z N ,odstawic leki wtedy gdy czujemy sie ok,ale sorki jakbym umierala ze strachu co dzien to nie wyobrazam sobie zeby sie jakims lekiem nie wspomoc w koncu od tego sa czy psychoterapia jesli komus pomaga..... Dobrze Maju ,ze czujesz sie dobrze ,ciesze sie bardzo a jaki lek bierzesz? Potomek modle sie i trzymam kciuki! Ja dzis jestem do niczego bo sie zwyczajnie nie wyspalam i pogoda marna bo silny wiatr i deszcz co jakis czas pada...i mieszane uczucia w zwiazku ze szkola dzieciakow....i niedlugo zebrania -zmora !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam cieplutko wszystkich walczących.Dawno nie pisałam, ale zagladałam i czytałam więc jestem na bieżąco.Kto mnie pamięta to moje zmagania z koleżanką zna.A kto nie zna to infrmuję, że pojawiłam sie od strony 131. Kochani! Porzuciłam koleżankę! Znacie moją determinację i nastwienie do tego draństwa.Przeczytałam chyba wszystko w internecie co napisano o nerwicy,czytałam inne fora,przeprowadziłam niejedną rozmowę sama z sobą.Od ok. miesiaca wspomagam się regularnie kroplami L 72 i kroplami dr Bacha. Zaczęłam nowe życie! I obym nigdy nie wróciła do tamtego stanu. Życze Wam tego samego z całego serca. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juzio
CZESC NIEZNAIOMA.CO SLYCHAC UCIEBIE DZIEKI RZE ODPISAłAS DOMYSLA SIE RZE CIERZKO CI SIE RZYJE STOM CHOROBOM.JESTEM WPODOBNEJ SYTUłACJI .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Ronki
Mozesz napisac kiedy zaczęłas zauważac poprawę po L72?? Biorę krople Bacha ale nie czuję roznicy,zadnej poprawy:( Pozdrawiam!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
L 72 i dr Bacha biorę równolegle.A poprawa przyszła tak z dnia na dzień.Każdego kolejnego dnia było lepiej.Bacha mam mieszankę, która zamówiłam przy pomocy asystenta na stronie.Zażywam to wszystko 4 razy dziennie.Mam jeszcze Bacha \"na ratunek\", ale nie korzystałam ani razu - bo nie było takiej potrzeby.Wogóle nastąpiła we mnie jakaś wielka przemiana.Trudno to opowiedzieć.Ale ciesze się bardzo bo byłam już w starsznym stanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc!Ronka ciesze sie ze nie masz kolezanki lepiej byc samotnym niz miec taka jedze!:D.konsultowalas z kims madrym branie naraz obydwu lekow?zycze ci aby nie wrocila ta N.ja tez przeczytalam roznosci w necie na temat nerwicy,lękow.pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juziu,napisz cos konkretnego,z czym tu wchodzisz na forum.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cloraxen,a robilas RTG kregoslupa szyjnego?bo te bole moga byc od niego.mysle ze masz nerwice,ktorej nie chcesz leczyc.lekarz dal ci lek a ty nie biezesz.sprobuj pobrac ten lek.jak nie bedzie poprawy to odstawisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bianka,co ty bierzesz?pramolan czy propranolol-bo cos polaczylas te dwie nazwy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pipek nie konsultowałam tego z żadnym lekarzem.Przecież nie chodzę do lekarzy! Przeczytałam wszystko na temat tych kropli (jednych i drugich).Nie ma przeciwskazań.Mozna je łączyć z innymi lekami-jesli ktoś jeszcze coś zażywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzieki Potomek
za modlitwe,jest piekna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juzio
witajcie co chcecie abym napisal konkretnego cos na swuj temat.dopiero paznaje osoby iczytam i zapoznaje sie z problemami ktore gnebiom osoby .spulczuje niektorym .cierpie z niekturymi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochani !!! Długo nie pisałam, bo tak jakos wyszło, obowiazki, a to mąż na kompie, a to córka.U mnie tak sobie, szkoła sie zaczęła i znowu będę sie przejmowała, ale po co przeciez juz do szkoły nie chodze:), córka uczy sie dobrze,a ja sie wszystkim przejmuje, pewnie dlatego ze mam ją jedną i dziwne czasy teraz. BENITKA552 Troche poszperałam w tej książce i znalazłam kilka porad na ten pecherz Olej z pestek dyni Powinnas przyjmować 2 łyzki stołowe oleju z pestek dyni Inna rada to mieszanka olejków 30 kropli olejku z drzewa herbacianego 10 kropli olejku kajeputowego Wymieszaj oba olejki i przelej do ciemnej buteleczki W ciągu pierwszego dnia dolegliwosci, przyjmuj 5 razy dziennie po 2 kropli na kostce cukru lub z odrobina miodu.Od nastepnego dnia 5 razy dziennie po 1 kropli.Pozdrawiam wszystkich cieplutko {kwiatek}

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesli nie czytales jeszcze to przeczytaj.nie bede ci opowiadac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzis po sporcie na orbitreku i po goleniu i prysznicu czuje sie jak młody Bóg Naet zaraz kawy sie napiję i zjem szarlotkę Hej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×