Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość rosa

Moja nerwica...

Polecane posty

Czesc wszystkim pozdrawiam 🖐️ mam straszne zawroty głowy a rano tak fajnie było nawet na spacerku byłam a teraz muszę polezeć może przejdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marijke czyżbyś była fanką ,,Starego Dobrego małżeństwa? \"ja uwielbiam i znam prawie wszystkie ich piosenki.W moim mieście są bardzo często i daja wspaniałe koncerty.Ja dziś czuję się dobrze.Wczoraj miałam trzęsiączki jakieś i podskakiwania serducha.Wczoraj dzwonił mój domowy lekarz i cieszył się z moich postepów.Cały czas myślę o tej terapii,alejakos nie mogę się na nią zdobyć.Ciekawe ile kosztuje taka indywidualna sesja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krążek
witam wszystkich!w końcu trafiłam na forum gdzie mogę liczyc na pomoc albo chociaz na duchowe wsoarcie.moja historia jest długa i nie wiem od czego zacząć.fakt jest jeden że na dzień dzisiejszy nie jeżdze metrem(od 12 lat)nie wsiąde do windy,zatłoczonego autobusu a nawet nieraz do pustego hahaha.do pociągu też nie.nie moge być w tłumie.wszysto co ciasne,obszerne i wysokie omijam.zastanawiam się jak ja w trumnie wyleże!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej , czy przy wzięciu asentry, mogę wziąć rónież walidol. bo nie wiem. Dzisiaj wzięłam pierwszą tabletę asentry rano i już teraz mam skurcze żoładka, cholercia dość bolesne i jakieś tam krążące t tu to tam nerwobóle. Może walidol trochę wyciszy, ale nie wiem czy mogę. albo na przykład no-spę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Kasia,mozesz wziac i nospe i walidol,to nie koliduje z asentra. Witaj Specyficzna i Krazek!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krazek,nie wiem czy Ty wytrzymasz w trumnie?!faktycznie.:D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia a lekarz nie proponowal Ci doraznie np.afobam do zlikwidowania leku przed braniem leku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Specyficzna podaj link do swojego tematu,to poczytam o Tobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziecioki :) No dzisiaj mam 2 dzień obijania się. Nie chce mi się iść do roboty jutro chyba też nie ide. Jakos leniwy jestem Zgredek PS witam nie witanych :) i tych nowych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pipek. nic nie mówił, chyba dlatego ,ze ja bardzo łądnie przystałam na to że będę go brać. Dopiero później jak wlazłąm na internet i zaczęłąm czytać te wszytkie recenzje to oczywiście mi się przestawiło. Ale jak się już zdecydowałam to będę brała. Tylko muszę się dowiedzieć jak mam sobie razdzić gdy będzie mi coś dolegało. Jak na razie jestem głupia i nie wiem co mogę z czym łaczyć. gdyż na kołotania serca biorę jeszcze metoprolol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj Zgredek ja dziś sie wybrałam na uczelnię ale tak się zbierałam, że tylko na jeden wykład dotarłam a teraz sie czuję zmęczona jak po biegu maratońskim.. na basen już nie dotrę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Specyficzna ,szkoda ze zalozylas temat na Ogolnej.Poczytaj troche naszych wpisow.Musze teraz leciec obiadek naszykowac mezowi. Witaj Zgredek!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia proponuje wspierac sie kroplami homeopatycznymi L72.sa pomocne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć zgredek. oj leniłeś się leniłeś. Chyba nawet na forum wczoraj nie zajrzałeśś. Wysłalam wczoraj meilem swoje namiary z prośbą .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marijke kolega wyjechał na narty myśli ,że trafi na śnieg ,ale chyba jak wróci to się z nimi zabiore.Ale jak podadzą w wiadomościach utopiła się w basenie to będe ja i będe wam machać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zgredku gdzie byłeś jak ciebie nie było? Czy nadal mam pierwsze miejsce w kolejce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ammarylis musisz mieć dobrego lekarza skoro dzwoni do domu to raczej żadko się zdarza.Jeśli chodzi o terapie to ja płace 50 zł za godzine.Wczesniej jeżdziłam raz w tygodniu ,ale nie wyrabiam z finanasami i teraz mam spotania raz na trzy tygodnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A wy co wszystkie emigracja na zachód, czy zbiorowe uzdrowienie ,a mnie przy tym nie było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozdrawiam wszystkie nowe osoby {czesc] Kwiat] :):):) dziewczyny brałyscie te krople pomogły co L 72

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Pipku ,no nie są głupie te krople ,ale brał je ktoś-pomogły?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×