Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość rosa

Moja nerwica...

Polecane posty

Słoneczko no ja też właśnie stawiałam na trzustkę ,u mnie to taki tempy bólz lewej strony brzucha ,oczywiście zaraz widzę wszystko co najgorsze.Ale cieszę się ,że ktoś ma ten sam ból co ja,tylko nie zrozum mnie żle .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skopiuj prawym przyciskiem tą listę i wklej w miejcu gdzie piszesz odpowiedź a na końcu dopisz siebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pelasia 78..........29...................agorafobia............Warsz awa Hexa.................29..................nerwica lękowa........Gorzów Punca24............24.................nerwica natręctw......Sosnowiec Basiaijuz............46................. nerwica lękowa- była......Łódź Liduszka.............37.................ner. lękowa.agorafobia.Jaworzno Pipek................44.................nerwica lękowa.........Warszawa Netka30.............32...............nerwica lękowa.depresja Włocławek MamaJulki...........30..............nerwica lękowa,depresja małopolska Dana39...............40..............nerwica lękowa.........Kujawy Efka43...............43...............n.lękowa , agorafobia....Gdańsk Iiyama(Tunia)....50...deprecha z napadami lęku panicznego....Łódź Rrenka037.........39.....nerwica lękowa z deprechą.....Warszawa Marijke.........23......nerwica lękowo-depresyjna........Warszawa Aniołek21.......21..........................nerwica lekowa....... Poznan Ammarylis ......46 ......nerwica lekowa z agorafobią... Ostrów Wlkp Olabasia.........52....................n.lękowa......... ........Warszawa Zgredek........31......................depresja......... ..........Konin Tamara...........35...................agorafobia........ .........Śląsk Starababa........59................n.lekowo-depresyjna.. .Gorzów Wlk. Zuza..............35.................nerwica, depr...........Dziwnów Maleństwo........29................agorafobia........... ....Warszawa Marska...........42.................n.lękowa............ ......Kujawy Jagoda...........45...................n.lękowa.......... .......Katowice Marzena.........47..................agorafobia.......... .......Łódź Ada7777.......36........n.lękowa, agorafobia, hipochondria..Zach.Pom. Angel61......... 27...................nerwica natręctw i lęki....Warszawa Magdziapek.............25...........n.lękowa.......... .......Śląsk Kasia100.................43...........n.lękowa.......... .........Poznań Nadzia26...............27............n lękowa................ślask Asix90...................17......n. lękowa (n. serca).........Toruń nusia 35..............35.......n.lękowa i inne.........Kraków Bianka...............39.........n.lękowa, hipoch..........okol.Gliwic Sloneczko.mw..........24.......nerwica lękowa, hipohondria.....Wrocław DUSIKA ...............34 nerwica depresja i inne.......WROCŁAW

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ada nic źle nie myślę, bo ja tak doskanale Cię rozumiem, że sobie nie wyobrazasz Dla mnie byle pryszcz to zaczątek nowotworu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie wieczorowa pora :) mnie niestety N dopadla na calego :(:(:(:( staram sei dziewczyny jak moge, staram sie nie wsluchiwac w swoje cialo i uspokoic ale poki co marnie mi to wychodzi :( Lidziu - z tym cukrem bedzie dobrze :) A gdzie sie dzisiaj w ogole PIpek podzial i Malenstwo? i Punca? i w ogole cala reszta? No i najwazniejsze - witam kolejne NOWE osobki :) mam nadzieje ze razem wszyscy damy sobie z tym rade i wyzdrowiejemy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam to samo. jak tylko cos mnie zaboli to juz myśkle ze to najgorsze i rycze w nocy. mało tego jak pójde soie zbadac i lekarz mi powie ze jest ok to i tak nie wierze i tak w kółko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj dusika - to tak jakbym czytala siebie - to samo - boje sie najbardziej ze mam cos z sercem i bylam u kardiologa i wykazalo ze wszystko ok a ja dalej np dzisiaj zabolalo mnie z lewej strony i juz od razu mysli ze to pewnie serce itd ech....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny to całkiem jak ja serce ,guz w głowie i bóg wie co jeszcze ,wszystkie choroby ew jednym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie np jest spoko i nagle czuje jak trace rónowage szyja staje sie ciężka i szumi w głowie i zaczyna sie : czy zaraz padne itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o Ada jak fajnie ze jseteś.Czemu nie mozemy sobie z tym poradzić. zazdroszcze ludzią tego spokoju ze nie musz kontrolowac swojego stanu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak mam takie objawy to jeszcze sciska mnie w zoładku i na wymioty mnie bierze. a myslałm ze dzis bedzie lepiej. przeciez nic mnie nie zdenerowowło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koszmar. czy my mamy szanse na normalne zycie na uczestniczenie w zyciu na dobre samopoczucie, ile mozna sie tak meczy c a jakby tego było mało to z tej N biezre sie 90% chorób

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
napisałm sie a tu nikawo niet :( ide jesc a potem wpadnę. a czy ktos ma tak ze jak ma szcyt złego samopoczucia to przekreca wyrazy albo tak mówi ze nie wymiawa całych słow?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dusika, jak czytam Twoje posty to tak jakbym widziała siebie jak zaczęłam mieć nerwicę, też myślałam, że to coś ze mną. Diabełku, a może problem tkwi w tym, że za bardzo przejmujesz sie swoimi problemami w rodzinie? Pisze tak, bo ja tez mam chorą siostrę, na anoreksję, ale strasznie sie nią martwię, do tego tragicznie zginął mój tata i to wszystko tak sie nałożyło, że te zmartwienia teraz dały znać o sobie..... Efcia, jak mogły do Ciebie nie dojść te zdjęcia, juz wchodze na poczte i wysyłam, może zły mail wklepałam, zaraz się poprawię :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pelasia 78..........29...................agorafobia............Warsz awa Hexa.................29..................nerwica lękowa........Gorzów Punca24............24.................nerwica natręctw......Sosnowiec Basiaijuz............46................. nerwica lękowa- była......Łódź Liduszka.............37.................ner. lękowa.agorafobia.Jaworzno Pipek................44.................nerwica lękowa.........Warszawa Netka30.............32...............nerwica lękowa.depresja Włocławek MamaJulki...........30..............nerwica lękowa,depresja małopolska Dana39...............40..............nerwica lękowa.........Kujawy Efka43...............43...............n.lękowa , agorafobia....Gdańsk Iiyama(Tunia)....50...deprecha z napadami lęku panicznego....Łódź Rrenka037.........39.....nerwica lękowa z deprechą.....Warszawa Marijke.........23......nerwica lękowo-depresyjna........Warszawa Aniołek21.......21..........................nerwica lekowa....... Poznan Ammarylis ......46 ......nerwica lekowa z agorafobią... Ostrów Wlkp Olabasia.........52....................n.lękowa......... ........Warszawa Zgredek........31......................depresja......... ..........Konin Tamara...........35...................agorafobia........ .........Śląsk Starababa........59................n.lekowo-depresyjna.. .Gorzów Wlk. Zuza..............35.................nerwica, depr...........Dziwnów Maleństwo........29................agorafobia........... ....Warszawa Marska...........42.................n.lękowa............ ......Kujawy Jagoda...........45...................n.lękowa.......... .......Katowice Marzena.........47..................agorafobia.......... .......Łódź Ada7777.......36........n.lękowa, agorafobia, hipochondria..Zach.Pom. Angel61......... 27...................nerwica natręctw i lęki....Warszawa Magdziapek.............25...........n.lękowa.......... .......Śląsk Kasia100.................43...........n.lękowa.......... .........Poznań Nadzia26...............27............n lękowa................ślask Asix90...................17......n. lękowa (n. serca).........Toruń nusia 35..............35.......n.lękowa i inne.........Kraków Bianka...............39.........n.lękowa, hipoch..........okol.Gliwic Sloneczko.mw..........24.......nerwica lękowa, hipohondria.....Wrocław DUSIKA ...............34 nerwica depresja i inne.......WROCŁAW GUNIA24......24.......nerwica lekowa i hipochondria.....TCZEW

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GUNIA24 przykro mi ze takie przykre wydarzenia pojawiły sie u Ciebie. musisz byc dzielna i trzymać sie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem ze łatwo sie mówi ale trudno tak trwać, ja wmawiam sobie rózne rzeczy np. jak mysle o smierci moich bliskich to mówie sobie ze kazdego to czeka i ze tak wysoko jest lepiej........ale to słowa a w głowie siedzi co innego i nic z tego nie wychodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chcoałabym pomagać ludziom np starszym w szpitalach bo straszne jest to ze traktowani sa jak nie potrzebny balast jak intruzi. jak chodze do szpitala i widze takie osoby to zaraz jesc przynosze staram sie pomagać ale potem wychodze i rycze a przecie z nie zmienie swoata w pojedynke. chce pomagac ale jestem tchórzem bo wiem ze cierpie i potem nie moge funkcjonowac a pracowac trzeba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o i juz sie sle czuje musze zrobić sobie przerwe. mam nadzieje ze Was nie nudze jesli tak to piszcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×