Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość rosa

Moja nerwica...

Polecane posty

Hejka słoneczko ja sama w domu mąż w pracy młoda na basenik sie wybrała a ja jak zwykle sama ale co zrobić :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie smuć sie jesteśmy zawsze ktoś wpadnie i wypadnie tu poklikać A propo Białej Podlaski mam raczej miaam kolezanke chodzila ze mna do szkoły mieszka w miom miescie ale z Białej pochodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Diabełku, ja też często zadają sobie to Egzystencjalne Pytanie:\"dalczego??\" Niestety nie znalazłam do dziś odpowiedzi, wieć nie mogę Ci pomóc w tej materii. Chcę Cie tylko pocieszyć, że ja też nie mam chwili wytchnienia, wiecznie coś- jak nie urok to sraczka, za przeproszeniem. Marzę o tym, by dostać 1 rok bez zmartwień, chorób, stresów, kłótni i smutków. Myślę, że może wtedy doszłabym do emocjonalnego pionu i potrafiła radzić sobie z problemami dnia codziennego, a póki co, to nasuwa mi się tylko jeden zwrot na określenie mojej postwy wobec problemów życiowych \"Panie i panowie, reasumując, to jesteśmy w d....\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ta zniewaga krwi wymaga-miś pyś sie na mnie wypiął i nie pójdzie na spacerek z ukochaną bo go plecy bolą. Skandal.Także jestem z Wami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam czy ktoś z Was przy tej chorobie miał uciski kregosłupa na nery? chodze po lekarzach, robie przeswietlenia kręgosłupa badania neurologoczne ok a pare razy w ciagu dnia cos mnie tak łapie ze oddychac nie moge.W piersi tez mnie kłuje ale usg nic nie wykazało. te bóle sa po całych plecach i promieniują na klatke nerki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do RW te ściskanie głowy też miewam i takie latające prądy po calym ciele.Puls przyspieszony to moja specjalność.przy każdym zdarzeniu ,którego się nie spodziwam skacze mi puls,ale za chwile się uspokaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze cały dzień było ok a teraz mam te uciski i już sie nakrecam i mrowieje mi twarz i jest do dupy. nic tylko sie pociąc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuza dostała prace ,może troche jej N odpuści i przestanie jej dokuczac.Praca w wojsku ,dużo ładnych chłopaków wszystko młode.Ech jak ja jej zazdroszcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adusia a może i dla Ciebie jakieś 1/4 etatu by sie znalazło ....w wojsku ;) Popytaj ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam ból w lewej stronie ciała ,ale czesto też bolo mnie kregosłup.Myślę ,że to wszystko się wiąże z naszymi napiętymi mięśniami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Efcia tak bym chciała tyle młodych ciał ,odrazu człowiek spadłby pare kilo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adusia fakt kobieta wtedy by zapomniała o nerwiczce wśród tylu ....bodygardów ;) Pózniej wpadne bo własnie mój osobisty wrócił i jedzonka sie domaga :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ada, ja też mam bóle po lewej stronie ciała, zwłaszcza brzucha. Zrobiłam z tysiąc wyników na trzustkę. potem doszłam do wniosku, że jednak ból jest umiejscowiony trochę płyciej0-tzn czułam tak jakby to moje sadełko na brzuchu mnie bolało a nie wnętrzności. Doszłam do wniosku ż e to musi być jakieś szalejące zakończenie nerwowe i staram się to olewać Przypomina o sobie tylko w silnym stresie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Wszystkim 🌼:):):) Właśnie wróciłam z pracy jestem padnięta:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich! podaję listę, bo gdzieś się zagubiła a \"Nowi\" pewnie chętnie się wpiszą: Pelasia 78..........29...................agorafobia............Warsz awa Hexa.................29..................nerwica lękowa........Gorzów Punca24............24.................nerwica natręctw......Sosnowiec Basiaijuz............46................. nerwica lękowa- była......Łódź Liduszka.............37.................ner. lękowa.agorafobia.Jaworzno Pipek................44.................nerwica lękowa.........Warszawa Netka30.............32...............nerwica lękowa.depresja Włocławek MamaJulki...........30..............nerwica lękowa,depresja małopolska Dana39...............40..............nerwica lękowa.........Kujawy Efka43...............43...............n.lękowa , agorafobia....Gdańsk Iiyama(Tunia)....50...deprecha z napadami lęku panicznego....Łódź Rrenka037.........39.....nerwica lękowa z deprechą.....Warszawa Marijke.........23......nerwica lękowo-depresyjna........Warszawa Aniołek21.......21..........................nerwica lekowa....... Poznan Ammarylis ......46 ......nerwica lekowa z agorafobią... Ostrów Wlkp Olabasia.........52....................n.lękowa......... ........Warszawa Zgredek........31......................depresja......... ..........Konin Tamara...........35...................agorafobia........ .........Śląsk Starababa........59................n.lekowo-depresyjna.. .Gorzów Wlk. Zuza..............35.................nerwica, depr...........Dziwnów Maleństwo........29................agorafobia........... ....Warszawa Marska...........42.................n.lękowa............ ......Kujawy Jagoda...........45...................n.lękowa.......... .......Katowice Marzena.........47..................agorafobia.......... .......Łódź Ada7777.......36........n.lękowa, agorafobia, hipochondria..Zach.Pom. Angel61......... 27...................nerwica natręctw i lęki....Warszawa Magdziapek.............25...........n.lękowa.......... .......Śląsk Kasia100.................43...........n.lękowa.......... .........Poznań Nadzia26...............27............n lękowa................ślask Asix90...................17......n. lękowa (n. serca).........Toruń nusia 35..............35.......n.lękowa i inne.........Kraków Bianka...............39.........n.lękowa, hipoch..........okol.Gliwic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pelasia 78..........29...................agorafobia............Warsz awa Hexa.................29..................nerwica lękowa........Gorzów Punca24............24.................nerwica natręctw......Sosnowiec Basiaijuz............46................. nerwica lękowa- była......Łódź Liduszka.............37.................ner. lękowa.agorafobia.Jaworzno Pipek................44.................nerwica lękowa.........Warszawa Netka30.............32...............nerwica lękowa.depresja Włocławek MamaJulki...........30..............nerwica lękowa,depresja małopolska Dana39...............40..............nerwica lękowa.........Kujawy Efka43...............43...............n.lękowa , agorafobia....Gdańsk Iiyama(Tunia)....50...deprecha z napadami lęku panicznego....Łódź Rrenka037.........39.....nerwica lękowa z deprechą.....Warszawa Marijke.........23......nerwica lękowo-depresyjna........Warszawa Aniołek21.......21..........................nerwica lekowa....... Poznan Ammarylis ......46 ......nerwica lekowa z agorafobią... Ostrów Wlkp Olabasia.........52....................n.lękowa......... ........Warszawa Zgredek........31......................depresja......... ..........Konin Tamara...........35...................agorafobia........ .........Śląsk Starababa........59................n.lekowo-depresyjna.. .Gorzów Wlk. Zuza..............35.................nerwica, depr...........Dziwnów Maleństwo........29................agorafobia........... ....Warszawa Marska...........42.................n.lękowa............ ......Kujawy Jagoda...........45...................n.lękowa.......... .......Katowice Marzena.........47..................agorafobia.......... .......Łódź Ada7777.......36........n.lękowa, agorafobia, hipochondria..Zach.Pom. Angel61......... 27...................nerwica natręctw i lęki....Warszawa Magdziapek.............25...........n.lękowa.......... .......Śląsk Kasia100.................43...........n.lękowa.......... .........Poznań Nadzia26...............27............n lękowa................ślask Asix90...................17......n. lękowa (n. serca).........Toruń nusia 35..............35.......n.lękowa i inne.........Kraków Bianka...............39.........n.lękowa, hipoch..........okol.Gliwic Sloneczko.mw..........24.......nerwica lękowa, hipohondria.....Wrocław

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×