Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość rosa

Moja nerwica...

Polecane posty

Aj lidiuszka, tak to jest jak szybko się czyta :( ale na pewno Ty to bardzo przezywasz Diabel w preferencjach w A klikj tutaj....i dalej juz bedzie napisane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Diabełku kochanie, ja to oprocz tych drgan, jesli mozna to tak nazwac, bo chodzi o to, że w srodku jakby nerwy sie trzesa, ale ogolnie cala bylam napieta, jesli Ty tez masz wszystko napiete, to normalne sa drzenia, poniewaz miesnie sa caly czas napiete, takze nie przejmuj sie kochanie, mi przeszlo to drzenie, teraz mam tak tylko jak sie zdenerwuje ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj to dobrze. Bo czasem już nie moge wytrzymać ,szczególnie w nocy. Od 3 dni biore neurol na to, bo juz tak mnie to denerwowało ,że musiałam iść znów do lekarza. Ale jakoś nie działa na razie. A jak czuję ,że się \"trzęsę\" to się bardzo denerwuję i tak powstaje błędne koło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masz absolutną rację diable, skoro już wiesz, że to błędne koło, to spruboj to koło rozprostować, za każdym razem jak się zdenerwujesz, to postaraj się uspokoic, pomyśl o czymś miłym. Postaraj się tak nie wsłuchiwać swój organizm, bo ja przez dluższy czas słuchałam czy bije mi serce, głupota prawda?? teraz juz nad tym panujuę, ale jak go słuchałam, to tez mi wszystko latalo w srodku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Diable ja nie wiem, z jakiej ulicy, bo teraz mieszka w gda i tutaj studiuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko,że u mnie to nie jest tak ,że drżenia pojawiają się wtedy gdy się zdenerwuję, tylko one sa przez cały czas i to mnie tak denerwuje ,że nie chcą ustapić. Wiem,że to głupie ,ale tak jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nic, wykorzystam moje dobre samopoczucie więc uciekam napisać część pracy...Milusiego wieczorku Wpadnę wieczorkiem poczytać, jak minął Wam dzień :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość R W
Leki biorę od 3 dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Diable, ja jak zachorowałam, to tez tak miałam ,ciągle miałam strach w oczkach, od jakiego czasu chorujesz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Choruję od 6 lat :( z 3 letnią przerwą. Ponownie objawy wróciły rok temu w grudniu. Brałam cilon od lutego i pod koniec wrzesnia odstawiłąm bo juz było długo super. i znów wróciło 3 tyg temu :( ... Czy to wogóle kiedys ustapi ??????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz ja tez się nad tym zastanawiam, ale myślę, że ustąpi w końcu , trzeba Nam w to wierzyć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wierzyć ... staram się ,ale kiedy to takie trudne ... Ja wciąż zadaję sobie pytanie : Dlaczego ja?? Dlaczego moja rodzinę w kólko spotyka coś złego . Już mam brata z Zespołem Downa, czy to nie wystarczy ??? Zawsze musi się coś przyplątać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Halo, tu ja mówię :) Melduję się szybciutko i na króciutko, bo może uda mi się mężusia na spacerek wyciągnąć. Mój węzęłko-ślinianek jakby troszkę mniejszy, chyba że to moja wyobraźnia chora tylko mi figla płata. Ale mam nadzieję że nie płata i że faktycznie ta menda schodzi i jeszcze trochę pożyję :) Mimo, że takie znerwicowane to moje życie to trochę je lubię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×