Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość rosa

Moja nerwica...

Polecane posty

ja dzisiaj znowu tylko się witam i lisye podpisuje, bo sił brak :( Już mi sie płakać chce- przeszło to wstrętne choróbsko, to teraz boli mnien cały przełyk i chce mi się wymiotować. Leki mi tak podrażniły, czy co ?? Jak nie urok to sraczka 😭 Pa dziewczynki, musze sie położyć bo już mi pot zrosił czoło. A to Ci wysiłek-kompa włączyć i posta napisać. Gdzie ta energia, którą sobie wypracowałam?? To nie jestem ja, to jakaś zużyta dętka :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochani :D U mnie sloneczko swieci i od razu humorek troszke lepszy chociaz dzisiaj jakos mi sie kreci w glowie. Punca - wszystkiego NAJLEPSZEGO - spelnienia wszystkiego czego sobie tylko zapragniesz i wymarzysz - powodzenia w pracy w zyciu prywatnym a przede wszystkim duuuuuuuuuuzo zdrowia - oby Ci ta N odpuscila i zostawila Cie w spokoju :D hm czyli teraz jestes juz w moim wieku? :D Sloneczko a Tobie zycze duuuuuuuzo zdrowia - nie poddawaj sie - to wszystko przejdzie i znowu bedziesz miala pelno energii :D jestesmy z Toba - odpoczywaj i zdrowiej jak najszybciej :) Witam rowniez wszystkie nowe osobki :D Ja wczoraj odwazylam sie wreszcie wybrac do stylisty i jestem umowiona na przyszly czwartek :) jej moze wreszcie cos zrobia z tymi moimi wlosami bo juz nie moge na siebie patrzec do lustra :) Pozdrawiam wszystkich serdecznie i zycze udanego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka wszystkim.Nika ja mam to samo uczucie akbym była we śnie i niewiem czy ja wariuje czy to nerwica sprawia ze swiat jest jak film taki odrealniony ale daje rade wychodze do znajomych,na spacery szukam zajecia zeby uciec od yego nawet w nocy jak sie budze do Victori to mam takie dziwne uczucie jakbym nie byla soba.Wiesz narazie niema mnie w dom jestem obecnie w polsce ale jak wroce podam ci moje gg i sobie pogadamy to Ci opowiem cos wiecej na ten temat.POZDROWIONKA....... PUNCIA>>> Zyczę Ci dużo zdrówka,pozbycia sie tej nerwicy,radości,usmiechu na bużki,kaski,i wogole wszystkiego cio sobie zamarzysz...BUZIACZKI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Efciu dzieki! corcia wrocila i powiedziala ze poszlo jej dobrze!:D sloneczko trzymaj sie! jutro juz bedzie lepiej! Dziewczynki ,ktore dostalyscie maila od puncy ,jak cos wiecie to napiszcie cosik na poczte!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Punca zdrówka ci życzę ,bo to jest najważniejsze jak będzie ono to będzie wszystko dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bylam dzisiaj u lekarza, nie wiem dlaczego__ mam strasznego dola, siedze i placze, czasem nie wiem czy zycie ma jeszcze sens! POZDRAWIAM ,podziwiam was , ze jestescie takie wesolutkie. Sto lat dla Solenizantki!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pelasie 78
Kochani, to ja melduję, ze lekcja pokazowa dla rodziców poszła mi dobrze! Punco, najlepsze życzenia - patrz, rano zapomniałam. Trzymajcie się dzielnie i oby wszystko szybko się wyjaśniło. Fanko, nie martw się, pewnego dnia także do Ciebie wróci optymizm - my też mamy czasem gorsze dni, ale staramy się walczyć o pozytywne myśli i wpisy! Pozdrawiam Cię serdecznie i zapraszam w imieniu reszty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magdziu, dobranoc. Tamto to byłam ja! Łatwo mówić, ale trudno wykonać, a z tym razem to nie do końca tak, bo w sprawach ostatecznych jesteśmy jednak sami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wieczorowo!:D Tylko na chwilke jestem.U mnie juz ok.Doszlam do siebie prawie.Ide spac.Jakos mnie to zmeczylo. Punca,nie rob sobie wyrzutow.Ja juz mam tak w psychice!!!:D Zycze spokojnej nocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pipek wszyscy tak mamy ,nie tylko Ty ,to byly silne emocje! ja tez "odchorowalam":( DOBRANOC!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje za pocieszenie____ jestescie naprawde wspaniali ! wyplakalam sie i troche mi ulzylo! teraz prochy i do spania . Zycze Wam spokojnej nocy!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Punca Dużo Zdrówka Życzę :):):):):):) Wszystkiegoooooooooooo Najlepszego!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobranoc żabeczki,ja dopiero wróciłam z kina i nie wiem jak tam wasze nastroje ale jutro się pewnie dowiem. Spokojnej nocki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
naaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaareszcie wypelnilam pita, dla mnie osoby ktora ma klopoty z liczbami to sukces, oczywiscie komp mi bardzo pomogl w nagrode wytre z niego kurz. dziewczyny trzymajcie sie, niebardzo jestem swiadoma ale czuje ,ze cos sie dzieje, cokolwiek by to nie bylo ,jestem z wami. ja mam sie dobrze- to info glownie do fanki, z depresji sie wychodzi. dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochani :) Pelasiu masz racje - zwykle w ostatecznych juz sprawach zostajemy sami z naszymi problemami :( Ja przez to cale zamiezsanie nie moglam spac w nocy - masakra - i teraz nieprzytomna ide do pracy :( Zycze Wam SPOKOJNEGO dnia i jejciu oby sie to wszystko wyjasnilo - dziewczyny jakbyscie cos wiedzialy to dajcie znac na maila :) Pozdrawiam serdecznie papapapappa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich 🖐️ Sama nie wiem co myśleć , nigdy nie miałam az takich powodów do ...zastanawiania się , wiem że nie muszę się obawiac ale jest mi żal ...Obudziły się też we mnie emocje i czuję się jakby....zawiedziona i może ...zaplątana ;) Również jak by co to proszę wiadomości na meila . Adusia trzymam kciuki dziś żebyś dała radę ..zrób to z myślą o synu , jemu będzie przyjemnie jak w takiej chwili będziesz obok .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich! Ja już w pracy... też nie mogłam spać... wydaje mi się, że to, co się wczoraj wydarzyło to był zły sen... Ba, koszmar jakiś.... nie dociera to do mnie jeszcze...... Jedyne co możemy zrobić, to pomodlić się za niego i za to, żeby to wszystko szybko się wyjaśniło.... Jeszcze raz wszystkim dziękuję za życzenia 🌼 jesteście kochani.... urodziny były smutne.... Pipuś mam nadzieję, że dostałaś mojego maila buziaczki dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich.Jak samopoczucia? Mamy dzisiaj super pogode,wsam raz na spacerki, moja córeczka zaczeła ząbkować,jest niespokojna... POZDRAWIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _Nika_
Hej wszystkim. Pobudka rano i znów gonitwa myśli. Co dziś bedzie czy bede w stanie normalnie przejsc przez ten dzien. Jak na razie nie potrafie sobie wytłumaczyc ze fizycznie jestem zdrowa ze nic mi sie nie stanie ze moge wyjsc z domu...bo siedzenie w nim do niczego nie prowadzi. Chyba bede musiala wziac urlop na uczelni bo nic z tego roku chyba nie bedzie...Dlaczego tak sie to pogmatwalo dlaczego mnie to spotyka pytanie za pytaniem i kazde bez odpowiedzi to forum to moja pomoc moja ucieczka dziekuje wam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka wszystkim! Nowy dzien sie zaczal trzeba przejsc do normalnosci.... U nas sloneczko ,czuje sie dobrze ,obudzona ,toche za duzo mysle:D iiyama i olabasia zajrzyjcie na poczte! siedze z nogami w misce przy kompie ,ale mi dobrze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _Nika_
A że się tak zapytam czy ktoś wie co sie dzieje z Rosą??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nika Rosa zalozyla temat ale to bylo dawno i jej od dawna juz nie ma ,wciaz przybywaja nowi ,jedni na chwilke inni na dluzej.....jest tu kilkanascie osob piszacych w miare regularnie od kilku miesiecy ....a Ty pisywalas z Rosa? Efcia odbierz poczte!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×