Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość rosa

Moja nerwica...

Polecane posty

RRENKO< czy to oznacza, że masz gorsze dni? Nie podłamuj się. A to, że martwisz się już wspólnym wyjazdem wakacyjnym to normalne w naszym \"zawodzie\" - tak już mamy, że bez powodu musimy sie pomartwić. Martwienie się na zapas to nasza specjalność. Potem często okazuję się, że niesłusznie, ale co przeżyliśmy to nasze. PIPKU, jesli dobrze kojarzę, to Twoja córeczka zdaje jutro testy? Trzymam za nią kciuki - oby dobrze jej poszło. A ja jutro mam lekcje pokazowe, więc też bardzo ważny dzień. Dziś nawet dobrze mi minęło. Gimnazjalistki weszły w jakiś etap fascynacji męskimi organami i czytały mi dzień z życia penisa - koszmar, to nie znaczy, że było jakoś strasznie wulgarne, ale ta ich fascynacja była przerażająca. Zgredeku, miałaś rację, gdy rozmawialiśmy o dziewczynkach w tym wieku. Klasę VI zabrałam na spacer na poligon w ramach odstresowania przed jutrzejszym testem - byli szczęsliwi. A z maluchami z I-III to zawsze jest fajnie, więc tylko te 4 lekcje w tygodniu to dla mnie koszmar - 11 jest fajnych. Teraz siedze sama w domku. Mąż odebrał wyniki badań - ciekawe,c o mu tam wyszło. Od 17-stej już go nie ma i nie wiem, kiedy wróci, ale obawiam się, że bardzo późno. Muszę sobie jakoś radzić sama. Moze dobrze, ze rzuciłam się w wir pichcenia, to czas mi przynajmniej szybciej zleciał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pelasia ja się pisze na to ciasto,uwielbiam czekoladę i to jest moja zguba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tunia. AgA,Efka,rrenka Dziekuje Wam za Życzenia Świateczne wiem ze późno dziękuje ;) ale ja dopiero na poczte weszłam hihihi kochane jestescie wszyscy jestescie cudowni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przyleciałam wam dobranoc powiedzieć nerwuski.Spokojnej nocy i kolorowych snów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pelasia 78: coś chyba jednak widać tam wiem :) to teraz wiesz o czym mówiłem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Moja corcia za chwilke -o 9tej bedzie pisac test kompetencyjny! Prosze o kciuki!!!!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Wszystkich w piekny sloneczny dzionek!! Czytam WAS juz od dawna, pomagacie sobie na wzajem!! Moze i mnie Ktos z Was potrafi pomoc? Od 2 lat mecze sie z ta chorba----- chociaz musze dodac, ze nerwuska to bylam od dawna, ale zawsze myslalam ,ze sobie z tym poradze! Kiedys balam bardzo kontaktowa, wesola........ Teraz nic mnie nie cieszy, jestem zamknieta w sobie , nie moge spac, miewam leki,z byle powodu placze--- nie umiem normalnie funkcjonowac! Od roku jestem na tabletkach......Syneudon.... lekarz stwierdzil depresje, zaczelam od duzej dawki potem troche korygowalam , ale zowu mam potwornego dola, boje sie nawet rozmawiac z lekarzem.Juz rok jestem na zwolnieniu lekarskim i sama nie wiem co mam dalej robic! Moje problemy byly tez zwiazane z praca, i dlatego zasiegnelam porady u psychiatry, nie wiem jak to dlugo potrwa! Pozdrawiam !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PUNCIU ... 🌼🌼🌼❤️🌼🌼🌼 W dniu twoich urodzin gorące życzenia wiele uśmiechu i powodzenia, niech Cię nie trapią żadne zmartwienia i niech się spełnią wszystkie marzenia. Niech smutek zniknie w górskim potoku. By radość kwitła jak róża co roku. By na Twej twarzy promyczek słońca, nigdy nie zniknął i trwał do końca. By najpiękniejsze chwile w Twoim życiu trwały wiecznie. 🌼🌼🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Punca :) Zdrowia,zdrowia,zdrowia,zdrowia,zdrowia,zdrowia,zdrowia,zdrowia Miłości,miłości,miłości,miłości,miłości,miłości,miłości,miłości,miłości Szczęścia,szczęścia,szczęścia,szczęścia,szczęścia,szczęścia Spełnienia wszystkich marzeń i wszystkiego najlepszego :) :) :) :) :) Miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
usłyszałam głos ptaszyny, że dziś Puncy urodziny, więc winszuję i winszowac nie przestanę, aż buziaka nie dostanę. wszystkiego najlepszego, szczęścia zdrówka i pomyślności wszelkiej🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wasza fanka, jezeli od roku bierzesz ten lek i masz dola to ten lek jest malo skuteczny. wczesniej bralam 2miesiace coaxil a od listopada rexetin i czuje sie bardzo dobze,po depresji wspomnienie mi zostalo, fakt ,ze nie czuje sie pewnie co bt bylo gdybym przestala brac , choc juz czas o tym zaczac myslec,narazie mam sporo energi i chec do zycia i duzo robie by \"zakotwiczyc\" sie w zyciu juz bez pomocy chemii.Bylam w depresji i to mocnej. duzo pomagaja mi cwiczenia fizyczne, ogladam tylko komedie, i daje sobie duzo luzu, zwlaszcza jak cos mi sie nie uda, no widocznie tak mialao byc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka dla ciebie PUNCA Z serca płyną te życzenia: W datę Twego urodzenia Zdrowia, szczęścia, pomyślności, Sto lat życia, moc radości! Zdrowie wiecznie niech Ci służy, Uśmiech stale miej na twarzy, Niech się spełni, o czym zamarzysz! Niech Ci towarzyszy zgoda Wieczna, tak jak Twa uroda. Dni w radości niech Ci płyną, Z serca życzy Ci...Liduszka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Efcia Tunia i Nasza fanka pozdrawiam Bylam rano o 6 na kompie z zyczeniami ale nie moglam tu wejsc miłego dzionka wszystkim życze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję wszystkim za życzenia :D 🌼 Lidziu wysłałaś mi życzenia o szóstej, a ty wiesz, że ja się właśnie o szóstej urodziłam :D:D:D:D:D buziaczki dla was iiyama 👄 dla ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LIDUSZKA O 6.00?????????????????????????!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość //Znerwicowana//
witajcie! od kilku miesiecy zmagam się ze znerwicowaniem, mam do Was tylko jedno pytanie: czy pomaga Wam sex? Tzn czy nie odczuwacie zależności, że jak np wieczorem sie kochacie, to na nastepny dzień czujecie sie znacznie bardziej zrelaksowane i spokojniejsze? Ja właśnie próbuje to zbadać, wczoraj "nic nie było", i dzisiaj czuje sie nie najlepiej...Jeśli jest taka zależność, to mój mąż napewno sie ucieszy;)Napiszcie, jak jest u Was:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _Nika_
Witam Nie wiem co mam robic wiec zdecydowalam sie napisac tu. U mnie zaczeło sie niewinnie od zatrucia pokarmowego. A pozniej polecialo samo, diagnoza wyrok Guz mozgu- poszlam do neurologa a ten ni z gruszki ni z pietruszki ze mam sie popukac w glowe bo zadnego guza nie mam. I od tego czasu zaczely sie lęki tak potezne ze nie potrafilam sobie poradzic wydawalo mi sie ze swiat to film ze ja to nie ja ze to nie moje cialo, dostalam leki Trittico i co nic pramolan nic tak wiec probuje sama bo po lekach czuje sie jakbym miala umrzec taka slaba taka do niczego. Dzieki temu forum zrozumialam ze nie jestem sama a to wazne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj Nika - jasne, że nie jesteś sama :D Znerwicowana, jasne, że po seksie czujesz się lepiej, bo rozładowujesz napięcie. Ale to jest normalne dla wszystkich ludzi, nie tylko tych z nerwicą. Nie wiem jak to się ma do nerwicy, ale ja na przykład, gdy mam gorszy dzień, gdy moje fobie nękają mnie silniej, mam telepawkę, czy jakiś lęk - to nie ma mowy o seksie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _Nika_
Mam pytanko czy te wyobrazenia ze swiat jest nierealny sa przy nerwicy normalne czy to tez jakis glupi wymysl mojego ukladu nerwowego??Pozdrawiam i dziekuje:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×