Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość rosa

Moja nerwica...

Polecane posty

Witajcie Dziewczyny! mam olbrzymią prośbę. Nie wiem może miesiąc temu któraś z Was dała link do tapet i wygaszaczy , właściwie chodzi mi o to drugie. Jeśli moglibyście przesłać mi stronę emailem, były tam wspaniałe wygaszacze, a ja zgubiłam stronę. Bardzo ale to bardzo proszę. Pozdrawiam Was cieplutko Basia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A! Marzenko! Ja nie zapomniałam o telefonie. Ostatnio padam na twarz:-) ale na pewno zadzwonię! Buziaki dla Wszystkich!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *Ruda*
maleństwo, napisałąś że twoja psycholożka powiedziałą ci, że jesyny objaw który może niepokoić ta uczucie jakby ktoś siadał na twoim sercu...jejku ja mam takie coś przez cały czas, a przynajmniej tak mi się wydaje...może jestem histeryczką, bo w końcu "siadanie na sercu" można różnie interpretować\ miałyście kiedyś takie uczucie tępego rozlanego bólu wokół serca, albo drętwienia? kurcze drętwienie serca, ja wiem, że nie ma czegoś takiego ale nie potrafię tego opisać ps a jeżeli już czuję że coś siada mi na sercu to co to znaczy? maleństwo jeżeli twoja psychoterapeutka powiedziała ci, co to może być to mi napisz :-) teraz wmawaim sobie wyrostek, boli mnie coś w prawym boku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anulka już jesteś :) na liście , bo to zależy kto którą ściągnie ;) ale jesli jest niekompletna to można dopisać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam was wszystkich...czytajac wasze wypowiedzi czuje sie jak bym czytala o sobie...tez mam problem z nerwica depresyjno-lekowa,i moj problem trwa juz 3 lata.leczylam sie u roznych lekarzy,bralam najrozniejsze leki[od niektorych sie nawet uzaleznilam i trafilam na odwyk] ale ona wraca i zatruwa mi zycie...czase czuje sie jakbym umierala,mam 24 lata a moje zycie stracilo sens...jestem mlodan mezatka,chcialabym miec dziecko,ale powiedzcie mi jak...jak zyc z ta choroba,jaktak dalej zyc,dlaczego w najlepszych latach mlodosci czlowiek nie moze normalnie pobawic sie w dyskotece,gdzies pojechac,bo zawsze jest ten okropny lek-czy przypadkiem nic sie nie stanie,czy bedzie ktos, kto mi pomoze,czy ja czasem nie umieram itp. ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie, Cały dzień walcze z natręctwami, myśle czy zajrzeć na kartke i zobaczyc co napisałam , ja wiem ze tam nic złego nie ma ale natrectwa mówią co innego. Z drugiej strony jak zajrze lek tylko na chwile ucichnie a za chwile bedzie ponownie. Nie wiem co robic :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wmawiam sobie że np. jak cos wypełniam jakis dokument to jak pisze to między literkami pojawiaja sie moje złe mysli , które akurat wtedy tam w głowie są :(, ja wiem ze ich tam nie ma ale lęk jest silniejszy i musze tam zajrzec , zdarza sie ze moge tak całymi dniami jedna rzecz wertowac az wreszcie padne ze zmęczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
*Ruda co do wyrostka, to moj lekarz powiedzial tak, cytuje: \"jakby to byl wyrostek to by pani wiedziala\". Chodzi o to, ze przy wyrostku bol jest po prostu nie do zniesienia i boli wtedy gdy puszczasz- czyli jak nacisniesz to ni a jak wezmiesz reke to baaardzo. Wiec sie nie martw, to napewno nie wyrostek! :) wiem, bo sama tez to sobie wkrecalam. a ja juz po wizycie u internisty, powiedzial, ze moje bole lewego ramienia i reki i w ogole lewej strony to od kregoslupa wszystko.. eh, jesli z wiekiem bedzie coraz gorzej to nie wiem jak to bedzie... oj marnie. poza tym strasznie dzis duszno na dworze i oczywiscie caly czas mam wrazenie, ze zaraz sie udusze.. psychiatra powiedzial, ze to oczywiscie pani nerwica.. Nie cierpie tej choroby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie kochane nerwuski, nowe i stare :) wszystkie jak leci...Powiem tylko tyle, że dziś totalnie do d**y się czuję, noc nie przespana, wiadomo pseudo - przyjaciółka dała o sobie znać, po prostu nie mam siły, cały czas coś mnie boli...pozdrawiam i idę się poużalać nad sobą, papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Ja siedze w pracy, prcuje ciężko, bo oddziałowa jeszcze nie poszła, chodzi i po rekach zagląda. a swoją drogą to ta menda nie ma domu?? Dziewczyny nie przejmujcie się, wszyscy mają chyba dzień z kategorii tych gorszych. Mnie jakoś tak niebezpiecznie w gardle suchość dopada, oby tylko nie kolejna infekcja. Cały dzień chodzę i sie po szyi macam, czy aby nie mam węzłów powiekszonych. Najgorsze jest to że ja tych węzłów nie czuje, nie wiem gdzie są :( Także buziaczki dla wszystkich którzy walczą z chorobami ciała jak i tych, którym doskwierają choroby duszy.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andziusia........24............nerwica natręctw..............Berlin Pelasia 78..........29...................agorafobia............Warsz awa Hexa.................29..................nerwica lękowa........Gorzów Punca24............24.................nerwica natręctw......Sosnowiec Basiaijuz............46................. nerwica lękowa- była......Łódź Liduszka.............37.................ner. lękowa.agorafobia.Jaworzno Pipek................44.................nerwica lękowa.........Warszawa Netka30.............32...............nerwica lękowa.depresja Włocławek MamaJulki...........30..............nerwica lękowa,depresja małopolska Dana39...............40..............nerwica lękowa................Kujawy Efka43...............43...............n.lękowa , agorafobia.......Gdańsk Iiyama(Tunia)....50...deprecha z napadami lęku panicznego....Łódź Rrenka037.........39.....nerwica lękowa z deprechą........Warszawa Marijke.........23......nerwica lękowo-depresyjna...........Warszawa Aniołek21.......21..........................nerwica lekowa......... Poznan Ammarylis ......46 ......nerwica lekowa z agorafobią.... Ostrów Wlkp Olabasia.........52....................n.lękowa......... .........Warszawa Zgredek........31......................depresja......... ..............Konin Tamara...........35...................agorafobia........ ..............Śląsk Starababa........59................n.lekowo-depresyjna.. .Gorzów Wlk. Zuza..............35.................nerwica, depr................Dziwnów Maleństwo........29................agorafobia........... ......Warszawa Marska...........42.................n.lękowa............ ...........Kujawy Jagoda...........45...................n.lękowa.......... ..........Katowice Marzena.........47..................agorafobia.......... ..............Łódź Ada7777.......36........n.lękowa, agorafobia,hipochondria..Zach.Pom. Angel61......... 27...................nerwica natręctw i lęki....Warszawa Magdziapek.............25...........n.lękowa.......... .................Śląsk Kasia100.................43...........n.lękowa.......... .............Poznań Nadzia26...............27............n lękowa............................ślask Asix90...................17......n. lękowa (n. serca)...................Toruń nusia 35..............35.......n.lękowa i inne.........................Kraków Bianka...............39.........n.lękowa, hipoch................okol.Gliwic Sloneczko.mw..........24.......nerwica lękowahipohondria.....Wrocław DUSIKA ...............34 nerwica depresja i inne................WROCŁAW GUNIA24......24.......nerwica lekowa i hipochondria.............TCZEW diabel-na-obcasach.....23.......n.lękowa .................. Biała Podlaska goofer1982.... 25.......n.kękowo-depresyjna..............Częstochowa Jaco20 ........20...........n.lekowo-depresyjna..................Wr oclaw Amiga_Gdynia.........21..............n.lękowo-depresyjna ..........Gdańsk mazanek...........35..............nerwica lękowa...............kraków kitti77..............30............nerwica lękowa,........świętokrz bzium.........24.........n. lekowa, n. jelit, hipochondria!.........wrocław Gosiak67.............o mało co 40.......hipochondria,n.lękowa........kujaw-pomorskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podpisuję listę i wszystkich serdecznie pozdrawiam. Tych co znam i tych co nie znam :) Efciu, moje problemy z tłuszczykiem to niepohamowany apetyt nad którym baaaaardzo boleję!! :( Walczę z tym jak mogę i tracę nerwy a i tak mi nic z tego nie wychodzi...buuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tyle ludzisk podochodziło, że się już troche pogubiłam :) Pomiętam, że jak zaczęłam do was pisac zaglądała tu Dana, dwie kasie i aniołek.... Ciekawe co się z nimi dzieje? ...... 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
reszta sympatycznych nerwusek tu zagląda - częśc regularnie częśc mniej.... ale jednak Was czytuję...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *Ruda*
Bzium mamy tego samego lekarza, jestem pewna! ja też ciągle słyszę "jakby był to wyrostek to by pani wiedziała" :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka GOSIACZKU ty to masz pecha zawsze pustki jak piszesz ale teraz ciepło pewnie dziewczyny spaceruja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ruda, strasznie cię przepraszam że juz wczoraj nie odpowiedziałam, ale padłam ze zmęczenia. szukałam dzisiaj czy się odezwałaś, bo nieźle mnie nastraszyłaś, dzięki Bogu jesteś. nerwicowcom tak się zdaża, mam na myśli zawał, miałam ich ze sto, urojonych. na zawał trzeba sobie zapracowac, ale prosze cię nie strasz nas więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka RUDA zaczernij sie zeby sie nikt pod ciebie nie podszyl zeby tak mozna było wyciąć naszą nerwiczkę to by było super a tak to trzeba sie do niej przyzwyczaić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale się sypią nerwuski jak z rękawa. widzę ze pani N zbiera obfite plony. niech ją szlak. tez miałam zły dzień, ale mimo wszystko lepszy od wczorajszego. tylko głowa mi pęka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak KITTI masz racje jestesmy same weszłam chwile bo moje dziecko sie uczy na próbny test jutro ma z przedmiotow scislych na koniec gimnazjum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiak ..dziewczyny zaglądają wiem że na pewno Dana , jedna Kasia no i Aniołek :D tylko wiadomo jesr różnie z czasem i są rózne obowiązki . A co do tłuszczyku oj chętnie trochę bym oddała bo wywaliłam wszystkie większe rozmiary i w szafie zostawiłam takie jakie bym chciała nosić . Czasami po prostu nie mam co na siebie włożyć bo tych co na mnie pasują robi się jakoś coraz mniej . Ale pocieszam się że niedługo lato i można trochę przezyć na truskawkach , albo na fasolce szparagowej oczywiście bez dodatków , sałata będzie i jeszcze zdrowa zielenina ...Mam nadzieję coś zgubić . Lidziu ...❤️ ..👄...🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *Ruda*
ok kitti nic się nie stało, jejku sorry nie chciałam żeby wyszło tak, że ja o coś pytam a wy mi musicie odpowiedzieć...też nie mam czasu żeby tutaj siedzieć, ale mam włączony komputer i zaglądam do was nerwuski :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *Ruda*
poza tym kitti jesteśmy takie same, ja też mam zawał sto razy dziennie, ale boję się że kiedyś naprawdę stanie się ze mną coś złego, bo będę myślałą, że to tylko nerwica...pocieszam się tym, że jestem jeszcze za młoda na zawał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×