Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość rosa

Moja nerwica...

Polecane posty

kochanwe kobitki ja już mam tak długi czas,czuje straszne odrealnienie jakbym byla pijana,mam wrazenie za kazdy ma mnie za wariatke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie moge się zmobilizowac do pozytywnego myślenia, w głowie pustka. chyba padne twarzą w klawiaturę i tak zostanę, nie mam siły do niczego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andziusia........24............nerwica natręctw..............Berlin Pelasia 78..........29...................agorafobia............Warsz awa Hexa.................29..................nerwica lękowa........Gorzów Punca24............24.................nerwica natręctw......Sosnowiec Basiaijuz............46................. nerwica lękowa- była......Łódź Liduszka.............37.................ner. lękowa.agorafobia.Jaworzno Pipek................44.................nerwica lękowa.........Warszawa Netka30.............32...............nerwica lękowa.depresja Włocławek MamaJulki...........30..............nerwica lękowa,depresja małopolska Dana39...............40..............nerwica lękowa................Kujawy Efka43...............43...............n.lękowa , agorafobia.......Gdańsk Iiyama(Tunia)....50...deprecha z napadami lęku panicznego....Łódź Rrenka037.........39.....nerwica lękowa z deprechą........Warszawa Marijke.........23......nerwica lękowo-depresyjna...........Warszawa Aniołek21.......21..........................nerwica lekowa......... Poznan Ammarylis ......46 ......nerwica lekowa z agorafobią.... Ostrów Wlkp Olabasia.........52....................n.lękowa......... .........Warszawa Zgredek........31......................depresja......... ..............Konin Tamara...........35...................agorafobia........ ..............Śląsk Starababa........59................n.lekowo-depresyjna.. .Gorzów Wlk. Zuza..............35.................nerwica, depr................Dziwnów Maleństwo........29................agorafobia........... ......Warszawa Marska...........42.................n.lękowa............ ...........Kujawy Jagoda...........45...................n.lękowa.......... ..........Katowice Marzena.........47..................agorafobia.......... ..............Łódź Ada7777.......36........n.lękowa, agorafobia,hipochondria..Zach.Pom. Angel61......... 27...................nerwica natręctw i lęki....Warszawa Magdziapek.............25...........n.lękowa.......... .................Śląsk Kasia100.................43...........n.lękowa.......... .............Poznań Nadzia26...............27............n lękowa............................ślask Asix90...................17......n. lękowa (n. serca)...................Toruń nusia 35..............35.......n.lękowa i inne.........................Kraków Bianka...............39.........n.lękowa, hipoch................okol.Gliwic Sloneczko.mw..........24.......nerwica lękowahipohondria.....Wrocław DUSIKA ...............34 nerwica depresja i inne................WROCŁAW GUNIA24......24.......nerwica lekowa i hipochondria.............TCZEW diabel-na-obcasach.....23.......n.lękowa .................. Biała Podlaska goofer1982.... 25.......n.kękowo-depresyjna..............Częstochowa Jaco20 ........20...........n.lekowo-depresyjna..................Wr oclaw Amiga_Gdynia.........21..............n.lękowo-depresyjna ..........Gdańsk mazanek...........35..............nerwica lękowa...............kraków kitti77..............30............nerwica lękowa,........świętokrz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martwię się że znowu się tak zapadnę jak kiedyś, kiedy nie wychodziłam z domu, bałam sie ludzi i w ogóle wszystkiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to jest normalne powiem ci jak kiedys powiedziala mi Ewcia:NERWICE MUSISZ ZROZUMIEC,Z CZASEM SIE TEGO NAUCZYSZ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do bani. dlaczego nam tak ciężko inni mogą normalnie życ, a my tak walczymy o każdy dzień, żeby był normalny bez tych wszystkich objawów psycho i somatycznych. mam dzisiaj jakiś depresyjny nastrój. boję się ze jutro będę się znowu źle czuła, horror.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz zawsze jak nam jest zle mamy siebie,zawsze ktos jest kto nam powie cos milego potrzyma na duchu.DOBRZE ZE JEST TO FORUM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
próbuję ja zrozumiec od trzech lat, czasem mi się wydawało że już mi się udało, a tu menda rzuca człowiekiem o glebę w najmniej odpowiednim momencie, zresztą żaden moment nie jest odpowiedni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam lek przed tym ze zwariuje i kogos zabije ze skoncze w szpitalu przypieta pasami albo w gumowych scianach jak wariatka albo opentana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w tej chwili pomyślałam o tym samym,ze tu jestescie i mozna pogadac z kims kto przechodzi to samo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam dzisiaj dzień do dupy ,ból głowy no i wogóle jakoś tak dziwnie i te czarne myśli znowu wracają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja kończę doxepin. mam go brac jeszcze przez miesiąc co trzeci dzień. a co do twoich myśli, tez to przerabiałam. czsami było mi tak wszystko jedno że wizja szpitala mnie nawet nie przerażała. chciałam tam iśc byle tylko pozbyc sie mendy. pisałam wczesniej że tez miałam myśli pełne agresji i to w stosunku do osób które kocham najbardziej. ale skończyło się na myślach, a i one wkońcu dały mi spokój.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andzia pustki bo Kafe byla popsuta zaczela dzialac dsopiero o 19tej!!!! kitti🌻 ruda🌻 gosiak🌻 ada🌻 andzia🌻 i dla wszystkich 🌻 witajcie! mialam dobry dzien oby wiecej takich! Andzia ,ruda ,kitti nie martwcie sie bedzie lepiej zwlaszcza jak pobedziecie tu z nami :D Punca co to sa ALLACHY ,ktore strzelilas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myślałam żeby zabic męża, biedny człowiek jakby wiedział to nie chodził by spac. nie chciałam oglądac filmów o morderstwach bo wydawało mi się że mogę zrobic to samo. kiedys siedziała obok mnie moja siostra a ja tak nagle pomyślałam, nie wiem skad i dlaczego, żeby ja tak skopac, żeby ja bolało, albo jadąc samochodem chciałam walic ze wszystkich sił w deskę rozdzielczą, gdzie bądź byle walic. koszmar ale jakos to przycichło. mówiłam o tym psychiatrze, ale ona mówiła że to tylko mysli i nigdy bym ich nie wprowadziła w czyn, no i wychodzi na to że miała rację, bo nigdy tego nie zrobiłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej rrenko, dobrze słyszec takie słowa i super ze miałaś dobry dzień, życzę jak najwięcej takich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pipek nie mysl bron Boze ,ze to serce ,gnaty cie bola kolezanko w klacie i tyle ,wiesz jak kregoslup piersiowy p[otrafi łupać? tak jakby to od serca bylo a nie jest poprostu promieniuje ja kiedys podczas takich bolow mialam ekg i bylo ok!-od razu mi przeszly bole jak sie okazalo ze to nie serce ,a moze sie martwisz bo idziesz niebawem do kardiologa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jutro was poczytam a teraz mykam spac bo przed szóstą pobudka i do pracy, byle do piątku. pozdrawiam i sciskam mocno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki kitti ja tez wszystkim zycze aby bylo ich jak najwiecej ,ja zaczelam optymistyczniej patrzec na zyxcie dzieki temu ze slonce jesti cieplo bo zima to nastroj wisielczy mialam:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *Ruda*
kitti ja właśnie teraz mam chyba zawał...nie żartuję!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×