Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość rosa

Moja nerwica...

Polecane posty

Ja 71,w tym wieku powinnam się bawić ,a nie jęczeć jak stara baba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość peta
tak tylko co ja z dziecmi zrobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość peta
moj maz tez jest 71 a 78

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poeta ,a ty który rocznik jesteś i jakie duże masz dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość peta
dobra punca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poeta to ty młoda dupa jesteś .Nie szkoda życia na nerwice.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeku juz prawie dwunasta ,wpadne jutro z rana .Dobranoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość peta
adka ja 78 a dzieci mam 7 lat pati a nati 10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość peta
dobranoc jutro jade do sosnowca na mri muzgu i spac juz dzis nieumie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
punca pisz dasz rade. ja stara kobieta dalam rade dwie noce z rzedu nie spac tylko pisac to co dopiero ty .mlody organizm lepiej to zniesie, zwlaszcza, ze masz wspomagacze. ale zdazylam, to byl wniosek o grant na sfinansowanie mojego projektu, jest to konkurs , ale gdybym nie sprobowala...................... .jak zwykle robilam to w ostatniej chwili, jak doszlo do cyferek to zgluialam bo liczenie to ostatnia rzecz na jakiej sie znam, pewnie beda sie wili na podlodze ze smiechu jak przeczytaja moje analizy i bilanse, w sumie to chodzi o pieniadze, ale przeciez wyzej tylka nie podskocze, liczby do mnie nie przemawiaja. w sumie ksiegowe tez musza zarabiac.powoli dochodze do siebie ,dzieki wam dziewczyny za mile slowa, mila jest swiadomosc, ze jak klepie w te klawisze , nawet w nocy ,to gdzies po drugiej stronie kabelkow tez za moni sie dzi jakas zyczliwa osoba. dziecie twierdzi ze u nas tez padalo ale tego nie pamietam. alojka to racja z tym zdrowym egoizmem ja tez stosuje to od pewnego czasu, ja chce byc tez dla mnie nie tylko dla mojej rodziny. no a teraz ide normalnie spac.jak odsypialam ta swoja zle rozlozona w czasie prace to dziecie twierdzi ze rozmawialo ze mna a ja nawet nie pamietam ,ze bylo w domu.ona mnie chyba wrabia. . ja jest kociara moja tunka jest najwazniejszym czlonkiem rodziny, potem dzieci , i co tam jeszcze aha monz , jakis monz jest w domu. tunia wlasnie wspiela sie w robiegu na sciane i kaze sie podziwiac, to jej czas daje do zrozumienia ze koryto jej sie nalezy. o kolejna galopka , dzieki niej smieje sie czesciej bo glupol z niej nieprzecietny. no drogie panie , panny i mezatki lulu. dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Efka45--> dziekuje za wyjasnienia, niech szybko wraca do zdrowia :) Punca wszyscy za Ciebie trzymają kciuki, więc musisz dać radę, to sprawdzian wytrzymalości, mam nadzieje ze zakonczy się pomyślnie, silna wola to podstawa. :) pozdrawiam wszystkich :) dobrej nocki i kolorowych, szczęśliwych snów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra moi mili .... hehe gadam do siebie bo tu nikogo nie ma.... pora spać, bo za 2,5 godz trzeba wstać....... praca wydrukowana, choć ostatni rozdział, a raczej ostatni podrozdział ostatniego rozdziału masło maślane, jest pożalsie Boże.... ale i tak będą poprawki, to u pani prof normalka nic to ide lulu padam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Punca, ty jakiś robokop jesteś chyba............Ja już o 23 walnęłabym takiego chrapaka, tylko by mi sie guziczki klawiatury na czole odbijały.. Co do wspomagaczy to... dziękuję, postoję. W drodze z Kaszub zachciało mi sie spać, walnęłam 2 red bulle, nie wiem jak dojechałam do Wrocławia, byłam pewna że puszcze pawia sobie po nogach. Tak mnie zmuliło, że do tej pory mi sie cofa jak pomyślę....grrrrrrrr. Także uważaj z tym paskudztwem. Ja już w pracy siedze :( praca magisterska sie posuwać nie chce buuuuuuuuu chyba sie nie wyrobie do grudnia, jak tak to dalej będzie szło 😭 A ja znowu mam węzły powiększone...:( Co prawda trochę pokasłuję sobie ale jak znam życie to i tak to kwestia czasu, zanim sobie wkręcę jakąś chorobę węzłów.... Na samą myśl mi się ręce zaczynają trząsć. Mam jakąś traumę z tymi węzłami normalnie.... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry! witaj Słoneczko ja już w pracy, o jedenastej jade na uczelnie zasnęłam koło czwartej, wstałam o 6.00 - jak na dwie godziny snu trzymam się nieźle. Słoneczko na mnie wspomagacze na szczęście działają :) bo bez nich też bym padła o 23 :) coprawda po czwartej puszcze miałam lekką delirkę, ale przynajmniej nie spałam dzisiaj praca do 11-tej, potem uczelnia: lektorat + seminarium, potem jade po mame i jedziemy na cmentarz do babci a potem do domu dziadka, bo sam został i ma co jakiś czas doła, więc trzeba go wspomóc w domu bede pewnie koło 19.00 i kładę się od razu :) mam nadzieję, że rano się obudzę, hehe pozdrawiam was buziolki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Apropos :) Tak szybko sie uwinęłaś ze swoją pracą, to może wspomożesz leniwą kolezankę, co? Podeśle Ci to co już mam, a ty dokończysz, plissssssssssssss :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe dzięki słoneczko za allachy 😍 dziewczyny nie klikajcie na ten link powyżej, to głupie wybryki. jak klikniecie to ta cała Gosia dostaje jakieś punkty na konto w jakiejś grze czy cuś a wam pojawi się komunikat, ze zostałyście zarażone wirusem a raczej komputer to stary chwyt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słoneczko zajęło mi to ... ekhm dwa lata ale tak szczerze mówiąc, to półtora roku się obijałam i dopiero pół roku temu wzięłam sie ostro do roboty acha, Słonko ja humanistka to sobie z twoją nie poradzę pracą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj Puncuś, jak sie nie ma o czym pisać bo wyników brak to trzeba zatrudnić humaniste i lać wode ile wlezie :D Może szczele jakiś piękny metaforyczny opis kolonii moich grzybów we wstępie, coś na wzór:\"... i pływały w złotej poświacie miodowej pożywki ogromne, niezwykłej urody kule, obdarzone wdziękiem, tańczyły z zarodnikami dumne tango, a ich strzępki unosiły się i opadały niczym włosy rozwiane porannym wiatrem......\" :D Tylko że obawiam sie że pani profesor może sie na to nie nabrać. Ale co szkodzi spróbować? A nóż... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\" i pływały w złotej poświacie miodowej pożywki ogromne, niezwykłej urody kule, obdarzone wdziękiem, tańczyły z zarodnikami dumne tango, a ich strzępki unosiły się i opadały niczym włosy rozwiane porannym wiatrem......\" hehe Słoneczko obawiam się, że taki styl nie przeszedłby nawet u mnie na filologii :) lanie wody owszem, zgadzam się, ale wskazany styl informacyjny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dałam radę mojej nerwicy! kiedyś wpisywałam tu się, byłam na skraju załamania. Myślałam, ze sejdę na zawał, choć wiedziałam, że to nic inego jak nerwica serca. udało mi się ja pokonać, zdarzają mi się ataki nocne, ale ignoruje je, to moje zwycięstwo nad tym paskudztwem. Piszę po to by dac świadectwo, ze mozna bez leków, bez lekarzy... życzę Wam z całego serca powodzenia i dużo, duzo zdrówka!!!!!! trzymam kciuki za Wasze sukcesy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich 🖐️ Słonko jak dla Mnie to by była najbardziej i najpiękniej napisana praca ..no i w takim romantycznym stylu... ;) i jakaż orginalna ;) Ale dosyc tego dobrego ...zabieraj się za gromadzenie wiadomości , bo szkoda cennego czasu :) a gdzie byłas na Kaszubach? Punciu masz rację nic nie musisz robić na siłe ...bo to chcesz skończyć i mieć chwilę wolnego . Ale odpocznij chwilkę ..i tak udowodniłas Sobie ze jak chcesz coś osiagnąc to nie ma dla Ciebie przeszkód ...nawet poradziłas sobie ze ....snem ! Dzielna jestes! Alojka mam podobne podejście do tego co mnie dręczy . Żałuje tylko że sama prędzej na to nie wpadłam bo straciłam bezpowrotnie wiele lat życia . Ale trudno jest samemu wpaść na to żeby poczuć poprawę przez zmianę własnego życia . Spojrzenie na Siebie też nie zawsze daje porządany efekt bo często nie widzimy tego co robimy i jak reagujemy na wszystko wkoło . Ja teraz jestem wdzięczna ludziom którzy mi mówią nie tylko o moich zaletach ale też o ...wadach . Dzięki temu pozbyłam się ..prawie wszystkich objawów . Ale masz racje zmiana myślenia to jest najlepsze lekarstwo na nerwiczkę !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszytkich 🌼 dziewczyny co tam u was czy juz nikt nie odwiedza naszej strony?:( jakos tu pusto od 2 tygodni !!!! wszyscy wyleczeni chyba no fajnie by było ......:) pozdrawiam wszytkich !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chodzi mi o tych naszych starych bywalcow a zreszta to chyba mnie nie było tak długo :\\

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×