Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość rosa

Moja nerwica...

Polecane posty

Gość esterarakoczy
WITAM WSZYSTKICH!!! LIDUSZKO OTRZYMALAM TWOJE FOTKI SA SWIETNE CORKA SLICZNA TO POWOD DO DUMY A TY TAKA MILUTKA MASZ TWARZYCZKE>>>>> JESLI TYLKO SIE NAUCZE TO OCZYWISCIE SWOJE ZDJECIA ROWNIEZ CI WYSLE...............MADZIARKO27 CUDOWNY WIERSZYK I RZECZYWISCIE ODZWIERCIEDLA NASZA NERWICE>>> JAK TO JEST ZE NIE CHCE ODPUSCIC????????????? CALUJE WAS MOCNO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka witam Esterarakoczy hi hi dzieki fajnie naucz sie i wysyłaj swoją fotencje Wejdz w preferencje i sie zaczernij pozdrawiam buziolki Marziarka ładny ten wiersz podoba mi sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lek....
zagladam tu w nocy bo mialam napad leku i nie nie chce sie juz klasc do lozka bo sie boje:( nie mam sie komu wyzalic 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DLA LIDZI ... 🌼❤️👄🌼❤️👄🌼❤️👄🌼 Życzenia już Ci na pewno składali twarz Twoja była uśmiechnięta ale jest jeszcze jedna osoba, która o Tobie pamięta. Ona właśnie Tobie życzy wiele szczęścia i słodyczy wiele wspomnień, miłych wrażeń i spełnienia wszystkich marzeń! 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Liduszko - dużo szczęcia, spełnienia marzeń i samych pięknych dni bez trosk i natrętnej małpy N!! Ode mnie pęk kwiatów 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 i trzy razy cmok (tradycyjnie) 👄 👄 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejki moje milutkie kochaniutkie Liduszka = mosz geburstad???? ja?????? piknie gryfno dziołszka Wszystkiego co w słowach zaczyna się na Naj... najlepszego zdrowia, najlepszego szcześcia, najlepszego co sobie wymarzysz i wymyślisz ❤️ milości, radości, szczerości i tego abyto co dziś wydaje się trudne jutro było twoim sukcesem. liduszko ja też wpadam na kawkę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Liduszka 🌻 wszystkiego dobrego:) i wszystkim, żeby było już dobrze. I mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was jak szybko leci ten czas Madziarka piekny wiersz, jak go czytałam to skojarzenia miałam bardzo podobne do Twoich Madziarka kiedy jedziemy do Liduszki??? Jak dysponujesz czasem??? Już się ciesze na spotkanie.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisz co u Ciebie. Stęskniłam się za tobą. Idę teraz obciąć mojego syna, będzie zadyma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jagoda ja mom urodziny :):) Dzieki wielkie tobie i Atce 27 😍 miło tyle mam dzisiaj zyczonek pięknych ciekawa jestem czy mi sie jakieś sprawdza Szkoda ze to nie 18 ale co tam hi hi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Atunia napisz co niedobrego, wygadaj się, wyrzuć to z siebie, poczujesz ulgę, przyjemny stan ulgę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja Was wszystkie bardzo przepraszam ale nie idzie mi pisanie. Trzymajcie się kochane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ata pisz co ci na serduszku lezy Jagoda tez byłam dzisiaj u fryzjerki podciąć włosy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Liduszka nie ważne ile mamy lat, ważne na ile się czujemy. Może to i stwierdzenie popularne ale jakże prawdziwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też dziś byłam u fryzjerki i obcięłam włosy na krótko jestem zadowolona, super fryzura , taka asymetria, wbrew zasadom fryzjerskim. A syna sama tnę bo nie chce chodzić do fryzjera bo za krótko go obcina. Jak miałam ten mój salon to troche nauczyłam się fachu fryzjerskiego ( to trudny i piekny zawód) mało doceniany, ta uważam. Ale teraz idę , będą cyrki i krzyki hahahahaha Na razie papapapapa Atunia pisz co ci przyjdzie do głowy, nawet bez ładu i składu. Nie przejmuj się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No już po bólu, jakoś mi wyszło, ale mąż nie będzie zadowolony . Chciałby aby synuś obciął się na krótko jak on to mówi na męsko, ale sam nie pamięta jakie miła kłaki w szkole średniej. Jak to sie mówi: nie pamięta wół jak cielecię był;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niech mąż sam obcina
skoro mu się nie podoba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ata sorry to ja cię przepraszam Wiesz zastanowiłam się na tym co ja robię? Ledwo pojawiłaś się na forum zaraz pytania , wskazówki , że pisz itd. Przepraszam, źle postępuję, narzucam się. Jak nie masz ochoty to nie pisz . I nie musisz za to przepraszać. Każdy ma prawo robić to na co ma ochotę lub nie robić jak jej nie ma. Usprawiedliwieniem mojego postępowania jest zwykła ludzka ciekawość. Jak nie chcesz to nie pisz, cieszę się ,że czasami dasz znać że czytasz i jesteś z nami. Pamiętam o tobie i pozdrawiam cię cieplutko.Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .mokka.
u mnie niby zdiagnozowano nerwice, zrobil to lekarz kardiolog, u ktorego mialam echo serca. wszystko zaczelo sie rok temu. zaczelam miec duszności, nie spalam calymi nocami, nad ranem,czasamai dopiero o 6 zasypialam chyba juz ze zmeczenia. zawsze kiedy mam dusznosci boli mnie bardzo kregoslup. miewam rozne bole w klatce piersiowej - od kłujących, piekących po pulsujące bólem...tlumacze sobie ze to "tylko" nerwica ale to wszystko mija czasem na kilka dni i powraca, mimo, ze nie mam powodów do zdenerwowania, ot, jak kazdy. chudne, mimo, ze jadam czasami sporo słodyczy i odzywiam sie niby normalnie. kiedys mialam troszke wiecej ciala, mimo, a nigdy nie bylam gruba. w chwilach ekstremum biore tabletke hydroxyzyny, nie pomaga...zaczynam myslec, ze to powazna choroba somatyczna. poza tym czesto łapie infekce, w okresie jesienno-zimowym choruje non stop, teraz trwa to juz 3 tyg. ma powiekszone węzły chlonne w pachwinie, pod pacha i szyjne, mam jakies zgrubienie na łydce,ktore boli, boli mnie takze nerka(ktora kiedys zostala zdiagnozowana jako powiekszona).mam suchosc w gardle i jakąś w nim przeszkode, co zostalo mi po bad. gastroskopii. laryngolog twirdzi, ze migdalki mam w porzadku, a wyciagnelam kiedys z jednego wstrętna białawą kulke. krepuje sie prosic lekarza o kolejne skierowania do specjalistow. no, wygadalam sie, hipochondryczka ze mnie co, ale uwierzcie, mam wielki problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×