Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość rosa

Moja nerwica...

Polecane posty

hej! Pozdrawiam wszystkich! Nie dawac sie tej francy NNNNNNNNNNNN! BEATEA masz wiadomosc na poczcie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama2b
jezeli stronka sie nie wyswietla to trzeba wejsc na www.gazeta.pl na forum i znalezc ukryte forum "nerwicówki" pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do mama2b
dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do mama2b
sory ale dziekuje za takie fora Rodzaj konta z pocztą bez poczty Konto @gazeta.pl Sprawdź czy wolne » Hasło Powtórz hasło litery (bez polskich znaków) i cyfry - min. 5 znakówOdzyskiwaniePytanie pomocnicze -- wybierz -- Patron pierwszej szkoły? Nazwisko panieńskie matki? Twoje ulubione hobby? Imię babci? Ulubiony gatunek muzyki? Drugie imię żony/męża? Marka pierwszego samochodu? Miejsce pierwszej pracy? własne pytanie Wpisz własne pytanie Odpowiedź przyda się, gdy zapomnisz hasłaZabezpieczenieObrazek Napis z obrazka ten napis zabezpiecza przed zakładaniem kont przez roboty, naprawdę płeć kobieta mężczyzna rok urodzenia kraj Polska Afganistan Albania Algieria Andora Angola Arabia Saudyjska Argentyna Armenia Australia Austria Azerbejdżan Bahamy Bahrajn Bangladesz Belgia Bermudy Białoruś Boliwia Bośnia i Hercegowina Botswana Brazylia Brunei Bułgaria Chile Chiny Chorwacja Cypr Czechy Dania Dominikana Egipt Ekwador Emiraty Arabskie Estonia Etiopia Fidżi Filipiny Finlandia Francja Gabon Gambia Ghana Gibraltar Grecja Grenada Grenlandia Gruzja Gwinea Gwinea Bissau Gwinea Równikowa Gujana Gujana Francuska Haiti Hiszpania Holandia Honduras Hong Kong Irlandia Islandia Indie Indonezja Iran Irak Izrael Jamajka Japonia Jemen Jordania Kambodża Kamerun Kanada Kazachstan Kenia Kirgistan Kolumbia Komory Kongo Korea Południowa Korea Północna Kuba Kuwejt Laos Liban Liberia Libia Liechtenstein Litwa Luksemburg Łotwa Macedonia Madagaskar Makau Malediwy Malezja Mali Malta Maroko Mauretania Mauritius Meksyk Mołdawia Monako Mongolia Mozambik Myanmar Namibia Nepal Niemcy Niger Nigeria Nikaragua Norwegia Nowa Zelandia Oman Pakistan Panama Papua Nowa Gwinea Paragwaj Peru Polinezja Francuska Portoryko Portugalia RPA Środkowa Afryka Rosja Rumunia Rwanda Sahara Zachodnia Salwador Samoa San Marino Senegal Seszele Sierra Leone Singapur Słowacja Słowenia Somalia Sri Lanka Stany Zjednoczone Sudan Syria Szwecja Szwajcaria Tadżykistan Tajlandia Tajwan Timor Wschodni Tanzania Tunezja Turcja Turkmenistan Uganda Ukraina Urugwaj Uzbekistan Watykan Wenezuela Węgry Wielka Brytania Wietnam Włochy Wyspy Dziewicze Wyspy Salomona Zair Zambia Zimbabwe Inne rodzaj miejscowości miasto wieś kod pocztowy wykształcenie -- wybierz -- niepełne podstawowe podstawowe gimnazjalne zawodowe średnie wyższe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama2b
no ale nie jestes zmuszona sie zapisywac.ja sie raz zapisalam i sie tylko loguje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasienkka
Mi jakoś ostatnio nerwica odpusciła:) Tzn czuje sie w miare dobrze moge robic co chce ale mam codziennie nerwobóle w okolicy serca :/ jednak lepsze to od codziennego duszenia,bólów głowy,tachykardii i wybudzania się ze snu z myslą ze się udusze. Takze widze poprawę .Dlatego wszyscy którzy macie objawy takie jak opisałam powyzej wierzcie ze to przejdzie moze nie odrazu ale napewno :) I polecam ziooła z waleriany mi pomogły :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odpowiedz mi
Kasienkka jakie ty ziółko stosujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki, ze sie pokazalyscie. Widze, ze podzielacie moje zdanie, ze jednak jest inaczej....bo jest inaczej. A ty szramko sie tak nie bulwersuj, bo tak samo jak ty ja tez mam prawo wyglosic swoja opinie, a poza tym cofnij sie kilkadziesiat lub kilkaset stron do tylu i zobaczysz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej afobamko, efko, liduszko, rrenko- jak to milo znowu was zobaczyc. juz wie gdzie jeszcze mozna was spotkac, bo rrenka mi napisala w mailu, za co dziekuje bardzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prosze podaj mi
Beatea -jakie ty używasz tabletki na nerwice , prosze podaj mi ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalms
leki dobiera specjalista a nie co kto stosuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasienkka
ja mam zioła z waleriany czyli kozłka lekarskiegoo nazywają się Valused

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szramka_25
Nie bulwersuje sie,tylko czas leci dalej,sa nowi i starzy forumowicze i skoro laczy nas ten sam problem,to wspierajmy sie wzajemnie,mimo tego,ze wg was jest inaczej. Dla mnie liczy sie tu i teraz. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słuszna racja
szramka_25 brawo sluszna racja pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nigdy nie da sie z tego wyjsc
Nerwuski leczanie nerwicy lekami antydepresyjnymi, *uspokajaczami*, to jedynie jej przytłumianie, zobojetnianie siebie na to, co nas otacza. A potem, kiedy próbujemy te świństwa raz na zawsze rzucić- jest jeszcze gorzej. Przeżyłam to na własnej skórze... Ale czyżby to była prawda, ze nigdy do końca nie da sie z tego wyjść!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sto lat mnie nie było i często też nie zagladam dzisiaj z ciekawości, choć brakuje czasem ,,stały,, nerwusek... jeśli ktoś tu jest kto mnie pamięta... więc nie jest źle nerwica odpuściła na rzecz depresji, straam sie nie dać... przepisali mi ostatnio seronil warto??... ktoś przy nerwicy brał na ogólny brak chęci do życia? koleżanki prosze o radę pozdrawiam mamaJulki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tu zapytaj
nie da sie wyjsc ale da sie prztłumic sa lepsze i gorsze okresy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze nie brałam choć czasami jestem jak cień... brak chęci do uśmiechu, do zrobienia czegoś by pchac to życie do przodu bo warto ... :) cieszyć się ale jak to zacząć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasienkka
a mi lekarze powiedzieli że da się z tego wyjsc!To nie rak ani HIV to tylko lub az emocje!Gdy uzdrowi sie duszę wszystko powinno wrócić do normy o ile człowiek będzie cały czas pracował nad sobą. Co do uspokajaczy ze bez nich nerwica powraca,to nie zgadzam się!Ja potrafie nie wziąśc ziólek nawet tydzien albo i duzej.Zazywam gdy wiem ze bede się stresowała np przed egzaminem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka witam wszytkich NERWUSOW Mamo julki oj nie dawałas znaku zycia myslałam ze wszystko ok nie znam tego leku :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak czytam
ze sie nie da z tego wyjsc , to mnie cos trafia ,wszystkim takim pesymistom pieknie dziekuje- nie piszcie glupot!!!!!!!mozecie napisac ze wam sie nie udalo ale nie mowcie ze sie nie da bo tylko mozecie ludziom zaszkodzic a nie pomoc!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do mnie nerwica powrociła po 1,5 rocznej przerwie(bez wyraźnej przyczyny-ot tak z dnia na dzien) psychiatra mowi ze niestety zaburzenia lekowe(bo akurat te u mnie wystepuja)lubia powracac ale nie mozna generalizowac na pewno leczenie farmakologiczne i psychoterapia przynosza poprawe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama2b
dziewczynki, zapiszcie sie do naszego forum:) www.gazeta.pl "nerwicowki" potrzebujemy nowych duszyczek:) i nowych problemow bo caly czas te same nicki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zadnej poprawy
wy nie gadajcie głupot ludziom z nerwica meczymy sie juz ponad 30 lat i co !!!! zadnej poprawy tylko prochy i prochy!!!TO JEST PRAWDA! A NIE TAKIE TAM WASZE LANIE PO SCIANIE !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zadnej poprawy
WIADOMO ZE RAZ JEST GOZEJ A RAZ LEPIEJ , ALE TO CHOLERSTWO SIEDZI W NAS PONAD 30 LAT.Tez by czlowiek chcial gdzieś samemu wyjść bez prochów, ale coż nerwica.Jedyny przyjaciel bezpieczny nerwicy to mieszkanie , chociaz i tam człowiek czasem ma lęki i wpada w panike ,które sobie poprostu od tak przychodzą.30 lat to kupa czasu no nie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamojulki witamy na naszym forum :D a kto zgadnie kto sem ja :P ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×