Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość rosa

Moja nerwica...

Polecane posty

Gość Aptekarz radzi
Aptekarz radzi : Jeżeli tylko możesz nie bierz "chemii". Chemia wciąga i uzależnia. Zawsze próbuj preparatów ziołowych. Wspaniałe działanie ma preparat "Valdispert". Innym słabiej działającym ale chyba najtańszym na rynku jest preparat "Tabletki Uspakajające" firmy "LABOFARM". Jeżeli już bierzesz leki silnie działające staraj się powoli z nich wychodzić stopniowo zastępując je preparatami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juz te lepsze
valdispert jest wycoany z apteki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasieńkp - nerwica ma to do siebie,że \"wyłażą\" po czasie przeżyte stresy.W momentach \"krytycznych\" - np.chorego dziecka - potrafi odpuścić zupełnie i oniej zapominasz.Kiedyś powiedziałam mojemu psychiatrze,że znalazłam na nią sposób - większy strach - np.nie o siebie ale o ukochaną osobę.Po kryzysie ta cholera wraca z podwójną siłą.Mam nerwicę od przeszlo 30 lat - nie chcę tu nikogo dolować,ale chyba nie ma na nią silnych. Podobno,pomogłaby zmiana naszego charakteru - ale jak to zrobić? Potrafię ze szczegółami pamiętać \"krzywdy\" zrobione mi przez innych ludzi - na których się zawiodlam,a przecież moglabym ich olać,życie też dało mi popalić - i to wszystko ciągle we mnie siedzi. Jak dokonać zmiany? Zmieniałam ostatnio psychiatrów - niestety,nie napiszę co o nich myślę. Przestałam pisać tutaj,bo tez czasami się dolujemy. Jestem na emeryturze,dzieci wyjechały,żadnych obowiązków jak kiedyś w kieracie - mogłabym olatać po mieście,po sklepach,po polsce -a tymczasem siedzę w domu z nieodłącznym strachem i tabletkami pod ręką,jeszcze z wyrzutami sumienia - bp pewnie jestem uzależniona.Zaden z lekarzy nie potrafi odpowiedzieć mi na pytanie - czy biorę te leki przez nerwicę ,czy jak ich nie biorę - jest to syndrom odstawieniowy? w tym tygodniu idę na wizytę - napiszę Wam co i jak. Ale tak na mój zdrowy rozum,bardzo pomogłaby mi osoba z którą mogłabym ot tak normalnie po babsku POGADAĆ,POPLOTKOWAĆ,POŚMIAĆ SIĘ . Ale skąd kogoś takiego wziąść? - albo ja od wszystkich uciekłam,albo oni ode mnie.Pozdrawiam Was neurotyczki - starababa neurotyczka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARABABA naprawdw wspulczuje ci twego polozenia umnie tez pomalu wyfrowaja z gniazda i czesto tez jestem sama ale jakas robi sie pustka beznadzieja jesli masz GG to podaj moze znajdziemy wspolny jezyk a tak wogle to skad jestes pozdrawiam Ciebie i wszystkie nerwuski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasienkka
Ja licze na to i wierze w to że nerwice uda mi sie przezwycięzyc. Wczoraj mój chłopak powiedział mi że jestem czasem mało tolerancyjn,najpierw sie zdenerwowałam ale pozniej przemyslałam kwestie ze moze cos w tym jest bo nie ma ludzi w 100% tolerancyjnych,każdy ma w sobie odrobine nietolerancji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wojtek N POWRÓCIŁA
Wiecie co , muszę wam coś powiedzieć !!!!! Czym więcej będziecie czytać i pisać te tutejsze wypowiedzi ,to się dopiero zdołujecie !!!!!!zdołujecie!!!zdołujecie!!!Wasze myśli są wtedy tylko z tym choróbstwem!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ostrzegam was .Ja zanim tu zaglądnąłem ,wmiarę przez prawie 21 lat czułem się z nerwicą ok , a teraz po przeczytaniu tych waszych wypowiedzi przypomnialo mi się te choróbstwo ,nerwica NAGLE powróciła i to z podwojoną siłą.Szlag by trafił ten tutejszy wątek , po co ja to cholerstwo wasze czytałem!!!!!!!!!!!!OJ PO CO!!!!a tak był już dobrze!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasienkka
Ja sie tam ucieszyłam ze taki wątek jest,absolutnie mnie nie zdołował ile wręcz zdałam sobie sprawe ze z tym można zyc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia71
Męczę się tak od 2 lat. Boję się przez to spać. Dzieje się tak tylko wieczorem kiedy zasypiam. Przestaję wtedy oddychać i wstaję na równe nogi aby złapać oddech. Badania robiłąm chyba już wszystkie, byłam nawet w klinice leczącej bezdech ale to nie jest bezdech. Bezdech pojawia się w trakcie snu i objawia się chrapaniem i brakiem oddechu ale podczas snu. U mnie dzieje się tak tylko w momencie zasypiania. Jedyna rzecz jaka mi pomagoa to picie alkoholu przed snem no ale to nie jest sposób bo wpadnę w alkoholizm. Lekarze nie wiedzą co to jest. Neurolog u którego byłam powiedział ,że pierwszy raz o tym słyszy. Może będę jakims nowym przypadkiem do zbadania a może to nerwica ?? Jeśli słyszeliści o czyms takim odezwijci się . Wykańcza mnie już to. To trwa już ponad 2 lata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szramka_25
Doświadczyłam dzisiaj czegoś dziwnego. Nagle,ni z tąd ni z owąd poczułam się jak małe,bezbronne,niczyje dziecko! Łzy same cisnęły mi się do oczu i żeby synek nie widział ukryłam się i płakałam- a od dawien dawna nie byłam w stanie wykrzesać z siebie choćby łzy. Przypomniały mi się obrazy z dzieciństwa-pijaństwo ojca,suchość uczuć matki,beznadzieja tamtego domu. Do tego wszystkiego zjawił się lęk,żołądek mi się skurczył,fala gorąca,wrażenie,że odjadę... Czy ktoś wie skąd się to wzięło? Czy to znak,że terapia przynosi efekty? Już po raz kolejny temat tego forum jest negowany. Każdy ma prawo do własnej opinii na ten temat,ale skoro ludzie tu się udzielają,piszą,że im to pomaga to po co tak od razu skreślać ten temat? A Wojtek możesz mieć pretensje tylko i wyłącznie do siebie ,że czytałeś,a nie do osób tu się udzielających,bo to jakaś masakra jest co piszesz. Może nie wyleczyłeś nerwicy do końca jak należy? pozdrawiam wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Efka 👄👄 Nie raz już podziwiałam Twoja mądrość,szczerość i przede wszystkim rację i ogromna wiedzę ,która posiadasz w tym temacie.Jestes naprawdę dobrym duchem tego topiku,a niejeden niedoświadczony psychiatra mógłby się uczyć od Ciebie :-) No serio! Kasieńka bez obrazy!! Ale Tyle latek ile Ty masz kochana( i ciesz się nimi)to tyle samo prawie Efka walczy z nerwicą! Gdybyś poczytała jej wcześniejsze topiki ,wiedziała byś,ze nie zawsze była w takim stanie jak jest teraz.Jak będziesz miała chwilkę wolna poczytaj je,bo tam jest skarbnica wiedzy na dodatek napisana z własnego doświadczenia ,a nie z książek!! Pozdrawiam Cie Kasieńko serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia71
nikt mi nie pomoże???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pozdrawiam cieplutko wszyskie nerwusiatka do KIEROWNICZKI.......dopiero teraz przeczytalam Twoje zapytanie o terapie odwykowa (chodzi o tabletki)....przez 10 lat bralam clonazepam.......nigdzie bez niego sie nie ruszalam ....bralam raz dziennie po 5mg......rzadko kiedy bralam wieksza dawke......i calkiem nie zle sobie radzilam chodzilam do pracy . robilam sama zakupy i wogole ..w sierpniu ubieglego roku sama zdecydowalam sie na kuracje ......ktora trwala 3 miesiace .......nie wiem moze jestem straszna panikara ale przeszlam pieklo.........dzis jestem na cilonie i spamilanie to jeszcze kuracja po szpitalna.......jedno co mi pomogla ta kuracja to to ze nie panikuje i to jest ten PLUS........duzy plus.....wiem ze na to sie nie umiera ........po kuracji moja nerwica wrocila jak bumerang.........raz jet lepiej raz gorzej........moze to moja wina ,poniewaz przepisali mi leki z poczatku bralam reguralnie potem sama zaczelam sobie je obnizac ....(nie potrzebnie)......od czwartku biore juz regularnie i wierze ze nie dlugo wszystko minie czego i Wam zycze z calego serca.....pozdrawiam Ola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasienkka
Kasia 71 miałam DOKŁADNIE to samo to nerwica!Polecam leki uspokajające przed snem :) i bedzie dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia71
dzięki Kasieńko. Bałam się ,że to jakiś rak w gardle ale wyniki mam dobre. Miałam już takie objawy jak urodziłam syna 17 lat temu a teraz 2 lata temu urodziłam córkę. To tak jakbym miała to po porodach k

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olabasiaale powiedz mi czy odwyk mialas w domu czy w szpitalu i mowisz ze przeszlas pieklo jak to jakie byly obiawy co sie dzialo z Toba opisz mi nieboje sie tylko bym chciala wiedziec pozdrawiam i czekam na wiecej wypowiedzi a co do nerwicy przez czytanie to bzdura ja przynajmniej wiem ze inne maja takie same obiawy albo inne i nie tylko mnie to dokucza i czuje sie lepiej jak piszemy ze soba a nie odwrotnie pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasienkka
to takie uczucie przed zasnięciem ,cos Ci nie pozwala zasnąć jakbys przestawała oddychac i gwałtownie sie zrywasz bo masz wrazenie ze nie oddychasz .To jest podobne to takiego stanu jak sie czasem zasypia i sni sie ze spadasz.Wiesz jak ja to miałam to poszłam do szpitala bo myslałam ze naprawde ze mną źle.A to poprostu nerwica dusi .I dodam że tez sie bardzo martwiłam,że to jakaś dziwna choroba...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nerwusiątka jeszcze śpią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pozdrawiam milutko kierowniczko........odwyk mialam w szpitalu....bylo dobrze przez 2 tygodnie poniewaz nigdy nie odstawiaja leku drastycznie tylko stopniowo...zamiast clonazepanu dostawalam relanium w duzych dawkach stopniowo z dnia na dzien obnizano mi dawke.......ptocz tego dostawalam leki na wyrownanie nastroju...ja odczulam to strasznie drgawki panika pieklo.......piekace bole calego ciala ....i te cholerne drgawki......lekarze robili cuda aby mi pomoc ......i tu uklon w ich strone......slonko nie wiem czy drugi raz poddalabym sie tej kuracji i tak jestem na lekach ........jak bralam clonazepan to juz wiedzialam kiedy i w jakich sytuacjach go brac...a teraz znowu zaczynam od poczatku........ale to moze tylko ja tak reaguje na odstawienie lekow......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasienkka
ja przez ostatnie 2 dni nie brałam swojego ziółka uspokajającego bo nie miałam powodów,ale wczoraj juz zazyłąm przed snem bo dzis mam egzam i nie mogłam usnąć ze stresu.Dzis tez zapewne wezme przed wyjsciem z domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka se
olabasia gratuluje szczesliwego odstawienia leku...zastanawia mnie tylko jaki sens ma taki odwyk skoro czlowiek dalej sie boryka z tym swinstwem jakim jest nerwica :( ,objawy wracaja ,ciezko jest mimo kolejnych -lepszych lekow....ech,porabane to! :( ja sie nigdy nie zdobede na odwyk.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gucuak
olabasia z tego co sie orientuje to w sumie ralas najnizsza dawke z mozliwych cloranxenu tylko ze długo,tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adam87
znowu dopadła mnie ta franca...sesja...stres....wróciła...znowu nie poszedem do pracy:( a było juz tak dobrze. Zeby nie relanium to bym nie wszedł na egzamin, mysłałem że odpłyne. Kręci mi się w głowie, mdłości, ucisk w głowie, jest mi duszno, problemy z oczami, szum w głowie...ogólna nie chęć do wszystkiego. I jescze te sny w których ciągle z kimś wlacze...pewnie sam ze sobą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka wszystkim NERWUSKOM 🌻🖐️ Wiecie co ta cholerna pogoda daje nam w du... przynajmniej ja tak mam wiatr dobija Witaj Olabasiu jak miło Cie widziec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Studio Wellness
STUDIO WELLNESS we Wrocławiu zaprasza na BEZPŁATNE konsultacje w zakresie: * bezpiecznego i trwałego odchudzania 3-5 kg/miesięcznie * oczyszczania organizmu * profilaktyki zdrowotnej * zwiększenia poziomu energii * opóźnienia efektów starzenia * rozwiązywania problemów dieto pochodnych i dieto zależnych Dodatkowo * pomiar tkanki tłuszczowej metodą BIA * analiza składu ciała * ustalenie profilu metabolicznego i hormonalnego * bezpieczna kontrola wagi * odżywianie i terapia dzieci z nadwagą * walka z alergiami u dzieci i dorosłych Specjalizujemy się w nietypowych i trudnych przypadkach nadwagi i niedowagi zadzwoń i umów się na BEZPŁATNĄ konsultację lub skonsultuj się poprzez komunikator gg tel: 693815597 gg: 2110989

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasienkka
uff udało się w stresie ale zdałam egzam 4+ .Udało mi sie pozbierac wszystkie myśli i zapanowac nad nerwami :) Widze poprawe swoejgo stanu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam OLABASIA dzieki za wyjasnienie tego tematu a ja dzis bylam po leki u swojej psychiatry i dala mi adres doMOSZNA ZAMEK kolo opola na kterapie odwykowa na 3 tygodnie mam sie dowiedziec termin i kasa ile to kosztuje no zobacze mam tez telefon jutro bede dzwonic a tak powidzcie czy ktos bral LEXAPROi jak sie czul i czy to dobry lek pozdrawiam i czekam na dobre radyyyyyy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Topic jest dobry - mi dużospraw wyjaśnił,rażniej jest jak poczytam,że moje objawy \"odpływania\",zawrotów głowy,strachu,kołtania serca,duszenia po nocy itd...,to objawy tej cholery.Pisałam na tym topicu kiedyś sporo,byłam tutaj świadkiem - pewnie gdzieś ok500 strony - jak zawiązała się grupa wsparcia wśród młodych ludzi.Założyli sobe pewnie oddzielny kontakt,nawet mieli galerię ze swoimi zdjęciami - było tutaj bardzo wesoło.Ciekawe czy jeszcze ze sobą trzymają.Stałą bywalczynię - Ewcię pozdrawiam,Ona z ewnością to pamięta. Pomogłyście np.pdjąć mi decyzję,co do leczenia się z uzależnienia od relanium - nawet nie będę próbowała.Już i tak piekiełko,to po co sobie dokładać i zamieniać jedno Swiństwo na inne. jedno jest pewne,reaguję diabelnie na zmiany pogody,jeżeli ciśnienie - obojętnie niskie czy wysokie - jest ustabilizowane to jakoś się żyje. Któraś z Was pytała o moje GG - niestety nie mam,jedynie skayp,może podam Ci meila?Nie pamiętam czy przy moim profilu jest iczy jest prawidłowy.To na zaś.Mieszkam w Gorzowie Wlkp. Wizytę mam umówioną na czwartek.Ciekawe co tym razem usłyszę od tego \"zimnego\" człowieka,niestety to jednak jedyny dobry fachowiec w moim mieście. Alkoholem też sobie pomagałam,do czasu....od relanium nie dostaję przynajmniej \"małpiego rozumu\".Pozdrawiam,posłuchajcie sobie Józka z Bagien - wrzućcie w google - od razu humor będzie lepszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×