Skocz do zawarto艣ci
Szukaj w
  • Wi臋cej opcji...
Znajd藕 wyniki, kt贸re zawieraj膮...
Szukaj wynik贸w w...
Zaloguj si臋, aby obserwowa膰  
Go艣膰 rosa

Moja nerwica...

Polecane posty

O rany, s艂uchajcie, mia艂am dzi艣 w pracy regularny atak l臋ku, cho膰 ju偶 naprawd臋 dawno mi si臋 nie zdarzy艂o... Ju偶 przed prac膮 by艂am jaka艣 nerwowa (wzi臋艂am wi臋c Persen, ale jak wiadomo na jego dzia艂anie trzeba poczeka膰 jakie艣 p贸艂 godziny, przynajmniej ja tak mam), a podczas serwowania przystawek (jestem kelnerk膮 w hotelu obecnie) poczu艂am znajome doznania:-o 艢cisk w gardle i w 偶o艂膮dku, na przemian gor膮co i zimno... C贸偶, nie mog艂am przerwa膰, zacisn臋艂am wi臋c z臋by i z wal膮cym sercem nosi艂am dalej tac臋... Po ok.10 minutach przesz艂o, pozosta艂o艣ci膮 jest b贸l g艂owy i og贸lny \"kac\" emocjonalny. Nie wiem co si臋 sta艂o, 偶e tak mnie wzi臋艂o, po raz pierwszy od dawna... Nie cierpi臋 takich kryzys贸w. Smutno mi:-(

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 neverka
Kreteczka, jeste艣 bardzo dzielna. Poradzi艂a艣 sobie z atakiem i to jest najwa偶niejsze. My艣l o tym, jako o wygranej rundzie z paskudn膮 N. To ci doda si艂! Pozdrawiam :)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Kiziamizia123
witajcie "si艂aczki";) Kreteczka duuzy ca艂us za si艂臋 jak膮 pokaza艂as tej "N". przybij piatk臋 :) Okok ja tez czyta艂am ksi膮偶ke tego autora ale nie pamietam tytu艂u, ma j膮 w domu , pokazuje opymizm, szcz臋艣cie i rado艣膰 偶ycia. Tak sobie mysl臋, 偶e jeszcze ten atak mozna jako艣 znie艣膰 jak cz艂owiek juz wie o co chodzi, tylko on tak wyczerpuje energetycznie, ze potem mam wra偶enie, ze przekopa艂am si臋 na drugi koniec 艣wiata. ;) Magnez faktycznie wzmacnia tylko trzeba go bra膰 regularnie i sok buraczany, dobry jest sw贸j w艂asny ukiszony.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Kiziamizia123
Kropka , poradzi艂as sobie kiedys poradzisz sobie i teraz. jak ci pomaga pisanie to pisz, wys艂uchamy, pocieszymy, wespszemy, przytulimy:) i bedzie ok.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Kiziamizia123
nie znam leku Petylyl sorki moze cos bedzie w google pozdr贸wka

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 petytyl
Kurde ju偶 nie mam si艂y walki z "N" a na dodatek koniec roku szkolnego zalicznie itp.. ci膮g艂y wy艣cig szczur贸w najgorsze to te mroczki w g艂owie i oczywi艣cie zawroty w g艂owie bo o skr臋cie kiszek nie wspomne a uczucie ciep艂a i zimna powoli trza si臋 do tego przyzwyczai膰 KRATECZKA - dos艂ownie suuper poradzia艂ias sobie z "n" doslownie szczeka mi opad艂a -- Ja tak nie potrafie ;( Kiziamizia123- w googlach jest tylko to co na ulotce pozdrawiam zycze spokojnego dnia chodz w膮tpie by taki istnia艂 ...

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Dziewczyny, dzi臋ki za mi艂e s艂owa:-) Poradzi艂am sobie, bo... no, nie mia艂am wyj艣cia po prostu. Nie mog臋 tak po prostu wyj艣膰 z pracy w trakcie... I mo偶e to jest jaki艣 spos贸b?... Dzi艣 u mnie lepiej. A jak u Was?

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 okok
Mnie te偶 m臋cz膮 mroczki i widze czasami jakies kolory , cos mi lata przed oczami :(

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 kropka-78
do pipek.... kiedys pisalam jako kropka... ale teraz juz ten nick jest zajety :) sluchajcie a to nie jest tak ze nerwica bedzie juz z nami zawsze... beda lepsze i gorsze dni ? sama nie wiem. po tym narocie juz jest mi ciezko i w sumie nie wierze ze bedzie lepiej.ale trzymam kciuki za wszyskich :)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 gosia4775
Witajcie:) ja juz od dluzszego czasu nie zazywam kompletnie nic i wiecie co jest czasami kryszysowo czasami czuje ze cos sie zbliza ale mam super nastroj bo za kazdym razem wiem ze tylko zalezy ode mnie czy to powstrzymam czy nie i udaje mi sie za kazdym razem, czasami jestem slabsza,moze troche bardziej roztrzesiona ale daje rade i nie psuje sobie tym humoru.nie zalamujcie sie tym, a jak bedziecie to miec do konca zycia to do konca zycia bedziecie chodzic z ponurymi minami i bedziecie sie uzalac nad soba to wtedy napewnoi nie bedzie lepiej. ja juz mam w dup.... te ataki, niech se beda nawet jak maja byc i tak za chwile przejda, nie umre od tego!

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 gosia4775
aha ktos z was sie pytal czy nerwica jest do konca zycia? nerwice moga byc przejsciowe i moga byc trwale, ale to zalezy od nas, jak sobie wmowimy ze my juz to bedziemy mec do konca zycia to tak bedzie.nie myslcie o tym! myslicie ze ja mam latwo, jak nie zawroty glowy, to dusznosci w gardle, to nie moge spac, to sie trzese, to mi rece i nogi dretwieja, slabo mi ! jak nie jedno to drugie, ale zyje.skupcie sie na czyms innym a nie na waszych dolegliwosciach nawet jak jest mega trudno! pomaga naprawde!

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
A powiedzcie dziewczyny jak mam si臋 wyzby膰 natr臋tnego myslenia 偶e co艣 mi si臋 stanie. Bior臋 leki w艂a艣ciwie to jad臋 na zmiejszonych dawkach,alel do ko艅ca nie jest tak dobrze,Nie umiem si臋 pozby膰 my艣li ze umr臋, lekarz kt贸ry mi przepowiedzia艂 偶e ma艂o czasu mi zosta艂o, pozosta艂 w moich my艣lach cho膰 to prawie trzy miesi膮ce min臋艂o od wizyty u niego,ci膮gle si臋 boj臋 偶e zachoruj臋 lub stanie si臋 jaki艣 wypadek, jeszcze mam do tego nerwic臋 natr臋ctw co juz dope艂nia ca艂ej "rozrywki". Walcz臋 non stop, zwalczy艂am uczucie mi臋kkich n贸g, ciagle si臋 trz臋s艂y i ugina艂y, zwalczy艂am tez inne objawy fizyczne kt贸re si臋 pojawi艂y podczas nerwicy, ale nie mog臋 wyrzuci膰 tych my艣li to ejst paskudne, i mam nadziej臋 ze przejdzie mi to wkr贸tce i 偶e naprawd臋 nic z艂ego si臋 nie stanie

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
ja mam nadziej臋 偶e pozb臋d臋 si臋 moich l臋k贸w, bardzo tego pragn臋, by膰 zdrowa i 偶y膰 bardzo d艂ugo

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
ja mam nadziej臋 pozby膰 si臋 moich l臋k贸w i zy膰 d艂ugo w zdrowiu, tego najbardziej pragn臋, pozby膰 si臋 w ko艅cu tych natr臋tnych my艣li

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
najpierw si臋 zacina艂o wszystko i gubi艂am to co napisa艂am a teraz si臋 potroi艂o:)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
witam wszystkie ja juz dalam spokuj mojej nerwicy co bedzie to bedzie >..>>pal licho czasem mam dosc jest dzien smutku a czasem jako tako i tak sie zyje i na lekach wspomagaczach ????i niemam nadzieji ze wszystko bedzie dobrze bo juz nie bedzie to jest moje zdanie pozdrawiam

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 boj膮cakasia
chcia艂abym komu艣 opowiedzie膰 o sobie mam 29 lat, roczn膮 c贸reczke. moja mam choruje na ci臋偶k膮 nerwice (depresje?) sam nie wiem ju偶 co chyba od 20 lat bierze psychotropy, zreszt膮 ponadto ma wiele innych chor贸b. ale ja nie o mamie chcia艂am pisa膰. wiem tylko 偶e to straszna choroba, ale obawiam si臋 ze ja te偶 na ni膮 cierpie. mama wysy艂a艂a mnie kiedy艣 do psyhiatry i nawet um贸wi艂am sie na wizyte ale stch贸rzy艂am. nie chce rozmawia膰 o mnie z mam膮 bo ona tak strasznie wszytsko prze偶ywa... Zawsze by艂am nerwusem ju偶 od ma艂ego dziecka, ale w zasadzie problemy zacze艂y si臋 na studiach. mimo 偶e na zewn膮trz by艂am pogodn膮 osob膮 w 艣rodku cz臋sto mn膮 trz臋s艂o. mi膮艂am kilka silnych atak贸w nerwob贸lowych, ale to pono膰 niegro藕ne wi臋c zbagatelizowa艂 mnie lekarz, mimo 偶e b贸l by艂 okropny. w zasadzie kilka razy mia艂am takie ma艂e ataki paniki (beuzasadniowe) by艂o w miar臋 ok. Zmieni艂o si臋 po urodzeniu c贸rki. mi艂am ci臋偶k膮 ci膮偶e, cho膰 z dzieckiem wszystko by艂o ok. kilka razy by艂am przezi臋biona potwornie, nawet na porod贸wk臋 sz艂am zna antybiotyku, z艂ama艂am i skr臋ci艂am w 8 miesi膮cu r臋ke, mia艂am od 4 miesi膮ce tak pootworne nerwob贸le w plecach 偶e wy艂am (dos艂ownie!!1) po nocach, zwa偶ywszy 偶e ze wzgl臋du na m贸j stan nie mog艂am nic za偶y膰 ponad apap, o zapaleniu dr贸g moczowych i ci臋偶kim zatruciu pokarmowym nie wspomne. naprawd臋 by艂o mi ci臋偶k. upar艂am si臋 na naturalny p[or贸d, ze znieczuleniem. Urodzi艂am, cho膰 do dzi艣 nie wiem jak, por贸d by艂 d艂ugi i ci臋偶ki znieczulenia nie czu艂am, dziecko zablokowa艂o si臋 w kanale i lekarze je wypchali w oststniej chwili. ma艂a jak si臋 urodzi艂a nie p艂aka艂a, za to ja zacze艂am wrzeszcze膰 co si臋 sta艂o, zabrali j膮 i po 2 godzinach pani doktor ju偶 na oddziale obwie艣ci艂a mi 偶e ma艂a jest w ci臋zkim stanie, ma wewn膮trzmaciczne zapalenie p艂uc. c贸reczka szybko dosz艂a do siebie , ze mn膮 gorzej. Nie mia艂am depresji po porodowej, naprawd臋 trzyma艂am si臋 nie藕le, i nawet 偶e c贸rcia nie chcia艂a ssa膰 upar艂am si臋 ze b臋dzie pi艂a moje mleko i przez 8 miesi臋cy 艣ci膮ga艂am mleko laktatrem. teraz jest zdrow膮 pogodn膮 dziewczynk膮 tylko z jej mam膮 jest co艣 nie tak. osiwia艂am przez ostatni rokm strasznie. Ca艂y czzas sie czego艣 boje, a najbardziej chor贸b, zw艂ascza ma艂ej, ale u mnie te偶 ca艂y czas co艣 wynajduje i trz臋se sie nad sob膮. jak u ma艂ej znajde cho膰by pryszcza urasta on do rangi guza. boje si臋 o moj膮 biedn膮 chor膮 mame, musze znale藕膰 prace i jak o tym pomy艣le to mnie trz臋sie. boje si臋 ze sobie nie poradze, nie umiem sobie radzi膰 jestem roztrzepana, chaotyczna, mimo 偶e pono膰 inteligentna, mam w sytuacjach stresowych problem z napisaniem zdania bez b艂臋d贸w i wykonaniem najprostszych czynno艣ci. przera偶a mnie perspektywa 偶ycia w moim mie艣cie, boje si臋 o moje dziecko 偶e nie b臋de w stanie jej wykszta艂ci膰. To nie s膮 zwyk艂e matczybe obawy. ja budze si臋 w nocy i zastanawiem si臋 czy nie mam raka, albo czy mama nie dosta艂a zawa艂u i czy moje dziecko na pewno ma zdrowe serce (by艂a badana przez kardipologa), nie wierze 偶adnym lekarzom. boje sie Czy ja jestem chora?

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
mowilas kiedys o tym lekarzowi?? moze wybierz sie do psychologa i neurologa, bo wydaje mi sie ze masz lekka nerwice l臋kow膮,ale pewnie dasz rade wyjsc z tego bez lekow tylko ze na to trzeba czasU:((( a mam do cibie pytanie bo pisalas o nerwobolach : silnych bolach plecow!? Tzn ze przy stanach nerwowych plecy moga bolec z nerwow???? pytam bo tez tak mialam!!!! teraz tylko czasem mam bole plecow juz nie wiem czy mi sie wydaje czy nie:(lekarz mimowil ze to z nerwow,ale ja saama nie wiem:(moze Ty sie juz pytalas jakiegos lekarza czy to takie bole tez moga by膰 z nerwow:(? P.S nie dziwnie Ci sie, duzo przesz艂as:( ale wazne ze masz kogo kochac teraz:)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Cze艣膰 dziewcz臋ta, piszecie o b贸lach - ja ju偶 od jakiego艣 czasu walcz臋 z dr臋twieniem lewej r臋ki...upar艂am si臋 偶e mam chore serce- by艂am u lekarza robi艂am badania - nawet w trakcie atak贸w i nic nie wykazuj膮. Martwi臋 si臋 bo ubzdra艂am sobie 偶e co艣 mi jest i to na zmian臋 odczuwam dr臋twienie r臋ki jakie艣 b贸le pod艂opatkowe czasami nawet czuj臋 takie dziwne mrowienie po lewej cz臋艣ci karku- ostatnio jest gorzej - nie wiem czy to zas艂uga ZNP - ale od wczoraj nie potrafi臋 sobie ze sob膮 poradzi膰. Wczoraj jak wr贸ci艂am do domu to serce mi zacz臋艂o szybko bi膰 - niby bez powodu i tak przez godzin臋 a偶 zlitowa艂am si臋 nad sob膮 i wzi臋艂am lek kt贸ry zwalnia prac臋 serca - poprawi艂am zio艂ami na uspokojenie i wszystko wr贸ci艂o do normy. Ju偶 sama nie wiem - dzisiaj posz艂am wykupi膰 leki do apteki dosta艂am w 艣rodku ataku paniki - nie wiedzia艂am czy wyj艣膰 czy zosta膰 ...nerwowo rozgl膮da艂am si臋 za baniakiem z wod膮 ( w niekt贸rych aptekach stoj膮) ale w tej niestety nie by艂o.... postanowi艂am 偶e wytrzymam i mimo wal膮cego serca,zdr臋twia艂ej r臋ki jako艣 wytrzyma艂am - ale nie czuj臋 si臋 dobrze.... Mam ju偶 do艣膰 - czy zawsze ju偶 ta nerwica b臋dzie z nami??????? Wzi臋艂am hydroxizin臋..... ale mam ju偶 do艣膰 serdecznie tych proch贸w.....

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 boj膮cakasia
stres-stop - ja wiem, 偶e te moje nerwob贸le maj膮 pod艂o偶e nerwowe bo moja mama te偶 to mia艂a a ponadto, odbywa sie to po jakich艣 silnych wyda偶eniach emocjonalnych. dzie臋ki za przeczytanie mojej wypowiedzi. mam zamiar uda膰 si臋 do lekarza. ja zreszt膮 te偶 mam czy臋sto takie nag艂e uczucia paniki, tylko dopiero teraz po przeczytaniu waszych wypowiedzi potrafi臋 to nazwa膰. wygl膮da to tak: zaczyna mnie dusi膰 w gardle i brakkowa膰 tchu jest mi potwornie gor膮co. nie trwa to zbyt d艂ugo, ale po takich chwilach czuje si臋 wyczerpana, pozdrawiam gor膮co. dzisiaj pi臋kny dzie艅 wi臋c mo偶e na spacerek? ja ju偶 by艂am z dzidzi膮 nad jeziorkiem karmi膰 kaczki.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Spacerek w trakcie pracy...przyda艂by sie ale nie jest za bardzo mo偶liwy... Ataki paniki...strachu, nieuzasadnionego l臋ku - to bardzo \"popularne\" w nerwicy objawy...niestety niekt贸rzy id膮 dalej i od rana do wieczora s膮 ws艂uchani w swoje cia艂o i tylko co艣 ...to si臋 艂aduj膮 i naprawd臋 zaczynaj膮 odczuwa膰 objawy r贸偶nych chor贸b.... ja ostatnio w艂a艣nie z tym nie mog臋 sobie da膰 rady..... ju偶 mi r臋ce \"przys艂owiowo\" opadaj膮 - sama jestem z艂a na siebie... najgorsze 偶e jak inni m贸wi膮 偶e to tylko atak i nie ma si臋 co przejmowa膰 - to si臋 im nie wierzy a p贸藕niej okazuje si臋 偶e mieli racj臋 ....i to pr贸cz zm臋czenia po takim ataku powoduje jeszcze kaca moralnego 偶e nie uda艂o si臋 opanowa膰 .... i 偶e znowu wygra艂a z nami ta przekl臋ta choroba! :(

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
hej kochani:) troch臋 mnie tu nie by艂o;) wszystko przez uczelni臋. Mn贸stwo roboty i same zaliczenia:) ale chyba dzi臋ki temu czu艂am si臋 naprawd臋 ok przez te kilka dni. jedyne co mi zacz臋艂o dokucza膰 i boje si臋 偶eby nie sta艂o si臋 moim \"nowym nabytkiem objawowym\" jest k艂ucie na szyi, wewn膮trz, tam gdzie krta艅;) buziaki :**

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Do boj膮cakasia馃尰, przezy艂a艣 bardzo du偶o i Twoje l臋ki s膮 efektem tych prze偶y膰, ja podczas ci膮zy te偶 mia艂am r贸偶ne sensacje le偶a艂am 2,5 miesi膮ca w szpitalu i po porodzie przez jaki艣 rok non stop lata艂am do lekarza, ciagle ba艂am si臋 o swoje zdrowie i o zdrowie mojego dziecka, Ja Ciebie doskonale rozumiem, trzymaj si臋 cieplutko馃槏

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 lulunka
Do boj膮cakasia.Bardzo Ci wsp贸艂czuj臋.serce si臋 艂amie czytaj膮c ile przecierpia艂a艣. niestety sama sobie nie pomo偶esz .Musisz uda膰 si臋 do lekarza-nie wszyscy s膮 beznadziejni. Powiedz dok艂adnie o swoich objawach i l臋kach .na pewno co艣 zaradzi. s膮 choroby o wiele gorsze od naszej wstr臋tnej nerwicy... I szkoda Twojego 偶ycia i dzieci艅stwa Twojej c贸reczki na to zamartwianie si臋.masz jej tyle rzeczy do pokazania ... Pozdrawiam.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 lulunka
Do boj膮cakasia.Bardzo Ci wsp贸艂czuj臋.serce si臋 艂amie czytaj膮c ile przecierpia艂a艣. niestety sama sobie nie pomo偶esz .Musisz uda膰 si臋 do lekarza-nie wszyscy s膮 beznadziejni. Powiedz dok艂adnie o swoich objawach i l臋kach .na pewno co艣 zaradzi. s膮 choroby o wiele gorsze od naszej wstr臋tnej nerwicy... I szkoda Twojego 偶ycia i dzieci艅stwa Twojej c贸reczki na to zamartwianie si臋.masz jej tyle rzeczy do pokazania ... Pozdrawiam.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Kizimizia123
Hejki ludkowie mi艂ego dzionka 艣liczna pogoda papa

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 ojejkkkkkkkkkkku
zdr贸wko - ty to chyba jestes przewrazliwiona na wszystko , kuzwa olej to , bo bedziesz miala zawsze jakies nowe nabytki

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 ojejkkkkkkkkkkku
ksiuni , ja czesto miewam dretwienie lewej reki , ale to olewam , bo po chwili minie.Tez mam nerwice , ale wiem ze tak serio nic mi nie dolega , jestem zdrowa ,wiec jak zlapie mnie atak poprostu mowie o nerwica zawitala do mnie , jak dlugo pani chce u mnie byc , moze kawke , hi hi iiiiiii po chwili mija .Sprobojcie z nerwice osmieszac , a nie tlumic w waszych glowach , zle mysli itd itp , brac zycie na wesolo nawet jak sie ma ta paskudna chorobe NERWICE!!!!.Zobaczcie tylko kolezanke ----zdrowko----- ma egzaminy i czuje sie ok , bo nioe zaprzata sobie glowki glupimi myslami .

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

B膮d藕 aktywny! Zaloguj si臋 lub utw贸rz konto

Tylko zarejestrowani u偶ytkownicy mog膮 komentowa膰 zawarto艣膰 tej strony

Utw贸rz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj si臋

Posiadasz w艂asne konto? U偶yj go!

Zaloguj si臋
Zaloguj si臋, aby obserwowa膰  

×