Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość rosa

Moja nerwica...

Polecane posty

Gość mazanek
dzieki dzieki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amiga_Gdynia
Mazanku wszystkiego naj. Ja siedze sama w domu i prasuje. Zaczyna mnie brac powoli. Musze zalatwic sprawe w banku nie wyobrazam sobie teraz wyjsc z domu... spokojnie... to tylko nerwica...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mazanek
amiga zostalas w domu przez nerwicę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Atari-Sopot
rany julek to już mamy całe trójmiasto ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amiga_Gdynia
jestem z gdanska ale zameldowana w gdyni a wy dziewczyny?? Tak zostalam w domu bo fatalnie sie dzisiaj i wczoraj czuje...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mazanek
a w domu jest ok? nie poddawaj sie jakie masz objawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mazanek
jaka lista

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amiga_Gdynia
Mazanek te co zawsze drganie miesni pulsownie glowy uczucie dusznosci i kolotajace serce. Teraz jest troche lepiej bo wzielam xanax tak jak lekarka kazala. Ale nogi mam nadal zdretwiale i cisnie mnie klatka piersiowa:(. Trzymajcie za mnie kciuki:). Wlasnie jaka lista??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Punco bardzo dobry pomysł: Pelasia 78..........29...................agorafobia............Warsz awa Hexa.................29..................nerwica lękowa........Gorzów Punca24............24.................nerwica natręctw......Sosnowiec Basiaijuz............46................. nerwica lękowa- była......Łódź Liduszka.............37.................ner. lękowa.agorafobia.Jaworzno Pipek................44.................nerwica lękowa.........Warszawa Netka30.............32...............nerwica lękowa.depresja Włocławek MamaJulki...........30..............nerwica lękowa,depresja małopolska Dana39...............40..............nerwica lękowa................Kujawy Efka43...............43...............n.lękowa , agorafobia.......Gdańsk Iiyama(Tunia)....50...deprecha z napadami lęku panicznego....Łódź Rrenka037.........39.....nerwica lękowa z deprechą........Warszawa Marijke.........23......nerwica lękowo-depresyjna...........Warszawa Aniołek21.......21..........................nerwica lekowa......... Poznan Ammarylis ......46 ......nerwica lekowa z agorafobią.... Ostrów Wlkp Olabasia.........52....................n.lękowa......... .........Warszawa Zgredek........31......................depresja......... ..............Konin Tamara...........35...................agorafobia........ ..............Śląsk Starababa........59................n.lekowo-depresyjna.. .Gorzów Wlk. Zuza..............35.................nerwica, depr................Dziwnów Maleństwo........29................agorafobia........... ......Warszawa Marska...........42.................n.lękowa............ ...........Kujawy Jagoda...........45...................n.lękowa.......... ..........Katowice Marzena.........47..................agorafobia.......... ..............Łódź Ada7777.......36........n.lękowa, agorafobia,hipochondria..Zach.Pom. Angel61......... 27...................nerwica natręctw i lęki....Warszawa Magdziapek.............25...........n.lękowa.......... .................Śląsk Kasia100.................43...........n.lękowa.......... .............Poznań Nadzia26...............27............n lękowa............................ślask Asix90...................17......n. lękowa (n. serca)...................Toruń nusia 35..............35.......n.lękowa i inne.........................Kraków Bianka...............39.........n.lękowa, hipoch................okol.Gliwic Sloneczko.mw..........24.......nerwica lękowahipohondria.....Wrocław DUSIKA ...............34 nerwica depresja i inne................WROCŁAW GUNIA24......24.......nerwica lekowa i hipochondria.............TCZEW diabel-na-obcasach.....23.......n.lękowa .................. Biała Podlaska goofer1982.... 25.......n.kękowo-depresyjna..............Częstochowa Jaco20 ........20...........n.lekowo-depresyjna..................Wr oclaw Kochane dopiszcie, wklejam listę tylko, ściskam mocno was wszystkie, buzioleeee :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Punciu bo akurat czytałam co u Was, jak napisałaś, a pamiętałam, że była gdzieś na około 1080 stronie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RW
DZIEŃ DOBRY moze mi ktos powiedziec czy przy nerwicy są takie mrowienia pieczenia dretwienia w róznych czesciach ciała.Najbardziej mam to na lewej cześci twarzy, pośladku, plecach, rekach.CZĘSTO zmienne ale zawsze powracają .to trwa juz od kilka miesięcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RW
punca24 Jak te mrowienia mozna zlikwidowac.Czy jest to mozliwe ze ja mam je od prawie pół roku/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amiga_Gdynia
No wiec sie dopisuje:)) Pelasia 78..........29...................agorafobia............Warsz awa Hexa.................29..................nerwica lękowa........Gorzów Punca24............24.................nerwica natręctw......Sosnowiec Basiaijuz............46................. nerwica lękowa- była......Łódź Liduszka.............37.................ner. lękowa.agorafobia.Jaworzno Pipek................44.................nerwica lękowa.........Warszawa Netka30.............32...............nerwica lękowa.depresja Włocławek MamaJulki...........30..............nerwica lękowa,depresja małopolska Dana39...............40..............nerwica lękowa................Kujawy Efka43...............43...............n.lękowa , agorafobia.......Gdańsk Iiyama(Tunia)....50...deprecha z napadami lęku panicznego....Łódź Rrenka037.........39.....nerwica lękowa z deprechą........Warszawa Marijke.........23......nerwica lękowo-depresyjna...........Warszawa Aniołek21.......21..........................nerwica lekowa......... Poznan Ammarylis ......46 ......nerwica lekowa z agorafobią.... Ostrów Wlkp Olabasia.........52....................n.lękowa......... .........Warszawa Zgredek........31......................depresja......... ..............Konin Tamara...........35...................agorafobia........ ..............Śląsk Starababa........59................n.lekowo-depresyjna.. .Gorzów Wlk. Zuza..............35.................nerwica, depr................Dziwnów Maleństwo........29................agorafobia........... ......Warszawa Marska...........42.................n.lękowa............ ...........Kujawy Jagoda...........45...................n.lękowa.......... ..........Katowice Marzena.........47..................agorafobia.......... ..............Łódź Ada7777.......36........n.lękowa, agorafobia,hipochondria..Zach.Pom. Angel61......... 27...................nerwica natręctw i lęki....Warszawa Magdziapek.............25...........n.lękowa.......... .................Śląsk Kasia100.................43...........n.lękowa.......... .............Poznań Nadzia26...............27............n lękowa............................ślask Asix90...................17......n. lękowa (n. serca)...................Toruń nusia 35..............35.......n.lękowa i inne.........................Kraków Bianka...............39.........n.lękowa, hipoch................okol.Gliwic Sloneczko.mw..........24.......nerwica lękowahipohondria.....Wrocław DUSIKA ...............34 nerwica depresja i inne................WROCŁAW GUNIA24......24.......nerwica lekowa i hipochondria.............TCZEW diabel-na-obcasach.....23.......n.lękowa .................. Biała Podlaska goofer1982.... 25.......n.kękowo-depresyjna..............Częstochowa Jaco20 ........20...........n.lekowo-depresyjna..................Wr oclaw Amiga_Gdynia.........21..............n.lękowo-depresyjna..........Gdańsk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiedyś często miałam takie uczucie na czole (w lewej górnej części) - kurde gdy o tym myśle, wraca, shit.... teraz bardzo często drętwieje mi nos, ale to wiem z jakiego powodu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amiga_Gdynia
RW mi sie tak zaczynalo na poczatku:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RW
Amiga_Gdynia Jak to leczyc?Czy to jest uleczalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RW
Kto mi powie jak zlikwidowac te mrowienia pieczenia na skórze.NA NOC łykam zomiren po 0.25 wtedy dobrze spię.w przeciwnym wypadku nie mogę usnąc.PRZED tym miałem przez misiąc po 1 na noc Afoban tez 0.25.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdaZESTRESOWANA
hej czy przez LEXOTAM jestem taka nerwowa mam trzesienie rak i jakies koszmary w nocy czasem ....albo nekaja mnie napady goraca!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×